PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.197.599
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav,

dobio sam PS3 12 gb/go. Ono što sam dosad uspio naci o njemu je to da je on sa 12 gb memorije bez hard diska koji se može ugraditi. No postoji tek nekoliko igara koje bih igrao tako da neznam koliko se mi to isplati. imam nekoliko usb-ova te prijenosni hard disk od 320 gb i 1t tako da me sa dzanima dal se to može korisiti umjeto tog harddiska preko usba?

 

No ono što me još više zanima, na koji način ja mogu igrati skinutu igru s neta na njemu? Čitao sam da postoji jailbreak. No može li mi itko objasniti o čemu se tu točno radi. Dal se to može nasnimati preko usba na njega, dal se to mora fizički ugradit neki čip ili kako več to funkcionira? da li to mogu sam napraviti(skinuti s neta ili kaj vec) ili moram nekoga angazirat ko se razumije u to? Inace radi se o tipu konzole cech-4204a

VELIKO HVALA UKOLIKO TKO IMA VREMENA ODG NA OVO

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
valentino92 kaže...

Pozdrav,

dobio sam PS3 12 gb/go. Ono što sam dosad uspio naci o njemu je to da je on sa 12 gb memorije bez hard diska koji se može ugraditi. No postoji tek nekoliko igara koje bih igrao tako da neznam koliko se mi to isplati. imam nekoliko usb-ova te prijenosni hard disk od 320 gb i 1t tako da me sa dzanima dal se to može korisiti umjeto tog harddiska preko usba?

 

No ono što me još više zanima, na koji način ja mogu igrati skinutu igru s neta na njemu? Čitao sam da postoji jailbreak. No može li mi itko objasniti o čemu se tu točno radi. Dal se to može nasnimati preko usba na njega, dal se to mora fizički ugradit neki čip ili kako več to funkcionira? da li to mogu sam napraviti(skinuti s neta ili kaj vec) ili moram nekoga angazirat ko se razumije u to? Inace radi se o tipu konzole cech-4204a

VELIKO HVALA UKOLIKO TKO IMA VREMENA ODG NA OVO

Sve pise,malo truda

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
13 godina
odjavljen
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Bok, imam problema sa Bluray čitačem. Ona kao blokada šta bude, da se bluray ne moze stavit unutra ni izvadit van uvijek stoji gore. Pokušao sam onaj sistem kada ugasim ps, držim eject tipku i opet upalim (sa onim prekidačem iza) i ništa. Plavo svjetlo svijetli i čuje se nešto, pretpostavljam da se treba jače čuti ventilator ali ne izbacuje van dvd. Rastavio sam i pogledao dali je sve spojeno i spojeno je. Dali se može to popraviti il treba novi bluray? Ps3 debeli je.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Evo ovako mene zanima. Ako stavim COBRA ODE u PS3 Slim. I igram piratske igre SP da li mogu i MP il će mi trebati ključ il nešto. I drugo pitanje je da li mogu normalno igrati npr FIFU 15 MP koju imam orginal a imam COBRA ODE u PS3

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozz evo imam problem sa ps3.Jel moguce da se skine igra sa orgina ili steama  bez da se nema psn+acc.Posto u BiH psn+account nema podrske.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.12.2014 15:50 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
dreadmoore kaže...

Pozz evo imam problem sa ps3.Jel moguce da se skine igra sa orgina ili steama  bez da se nema psn+acc.Posto u BiH psn+account nema podrske.

Kruske i jabuke.

Origin nema veze s PSNom.

Steam ima veze samo zbog Orange Boxa i Portala 2.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Prodao sam svoj ps3 sa svojim acc na njemu, tako da kupac može igrati dalje igre koje su bile vezane za moj acc, on je napravio svoj acc. Svoje podatke za sign in na store sam izbrisao.

Ali sad bi trebao deactivirati taj acc preko kompa, pa me zanima gdje se to točno napravi i dal će on i dalje moči igrati te igre vezane za moj acc, tako dugo dok ga ne izbriše?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Mislim da ako deaktiviras sve konzole preko PC-a, da onda nece on vise moci igrati igre s tog racuna.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori
Jesi siguran? Jer na jednom drugom forumu su mi rekli da mogu deaktivirati acc i da njemu ostaje nositeljski slot samo nesmije obrisati moj profil na konzolu s kojim su skidane igre?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ima li netko problema oko skidanja kupljene igre sa psn, jer sam danas kupila Assassins Creed Rogue i nakon kupnje neće da mi ju skine nikako, čak ni da ju stavi na download list. Skinula sam već puno igara ali nikada nisam imala ovakav problem. Uzeli mi pare a igre nemam {#}. Probala sam restartati sistem i internet ali ništa od toga. Ima li ko kakvu ideju?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Bok ekipo, evo samo jedno pitanje;

Jel mogu ja na UK storeu kupit Destiny sa svojim Paypal racunom posto je tamo jeftiniji nego na HR storeu?

Hvala unaprijed.

 

Lp

 

Mario

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Izvinjavam se, dali PSN Live bonovi od 150 i 350 kn vrijede za PS4?

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
TheDarkSide kaže...

Izvinjavam se, dali PSN Live bonovi od 150 i 350 kn vrijede za PS4?

Da. Nisu povezani s konzolom, nego s PSN Accountom.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

pozdrav ljudi,imam jedno kratko pitanje...imam slim verziju ps3 sa 120GB. Ostalo mi je jos 20-tak GB slobodne memorije (nezz ni sam na sta je otisao ostatak) pa me zanima dali ja mogu spojit obican eksterni hard i na njega skidat igre sa ps stora i koristit ga općenito kao sto korictim sadasnji interni hard ili moram kupiti novi jaci interni hard za plejku

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
marko1991m kaže...

pozdrav ljudi,imam jedno kratko pitanje...imam slim verziju ps3 sa 120GB. Ostalo mi je jos 20-tak GB slobodne memorije (nezz ni sam na sta je otisao ostatak) pa me zanima dali ja mogu spojit obican eksterni hard i na njega skidat igre sa ps stora i koristit ga općenito kao sto korictim sadasnji interni hard ili moram kupiti novi jaci interni hard za plejku

Moras kupiti veci interni disk.

Pa pobrisi igre koje ne igras, pobrisi i patcheve igara koje ne igras.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Zemljanin kaže...

Bok ekipo, evo samo jedno pitanje;

Jel mogu ja na UK storeu kupit Destiny sa svojim Paypal racunom posto je tamo jeftiniji nego na HR storeu?

Hvala unaprijed.

 

Lp

 

Mario

Anyone?

 

Sorry za mozda glupo pitanje, ali cisto da nes ne zeznem :-)

 

Thx

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2014 12:13 (Zemljanin).
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Jel  moze fifa 15 online, ps3 vs xbox?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

zašto cijena  PS3  uopće  ne pada otkad je izašao PS4 ? nije pala ni lipe doslovno

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

kako mogu provjeriti na konzoli koliko ima giga memorije. Covjek mi je prodao kaze da je 320gb ali nekako sam sumnjicav.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Bonjasky93 kaže...

kako mogu provjeriti na konzoli koliko ima giga memorije. Covjek mi je prodao kaze da je 320gb ali nekako sam sumnjicav.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
green_stuff kaže...

Jel  moze fifa 15 online, ps3 vs xbox?

jel zna  neko

11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
green_stuff kaže...
green_stuff kaže...

Jel  moze fifa 15 online, ps3 vs xbox?

jel zna  neko

 

 

ne može

16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Atomic-7 kaže...

zašto cijena  PS3  uopće  ne pada otkad je izašao PS4 ? nije pala ni lipe doslovno

Dok god prodaja ide, cijene ne padaju.

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

hvala

jel  znas  mozda  dal se  radi  na tome, mislim  dal  ce  to  moci u  neko skorije  vrijem?

11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
green_stuff kaže...

hvala

jel  znas  mozda  dal se  radi  na tome, mislim  dal  ce  to  moci u  neko skorije  vrijem?

 

to je tzv. cross play- teško da će se desit

12 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Nemogu se već par mjeseci spojit na ps3 store sa našim accountom.Imao sam prije i neki us,ali sam ga izbrisao.Probao deaktivaciju i ponovnu aktivaciju sistema,ali opet isto.Stalno mi izbacuje poruku da je server under maintenance.Zna li se rješenje ovome?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav ljudi,

 

Puno sam toga čitao, gledao... i opet mi neke stvari nisu jasne :) 

 

Na nekim stranicama kažu da mi treba flasher, na nekim ODE card i zato sam našao i ovaj forum, vidim da ste aktivni i nadam se da ćete pomoći, a naši ste pa ćemo se lakše razumijeti :)

 

Ja posjedujem PS3 sa CECH: 2504A i datum: 1B

 

Nažalost, urađen je zadnji update tj. 4.65.

 

Šta mi je potrebno da uradim downgrade i nabacim custom tj. Rogero kako sam skontao?

 

Hvala vam puno na pomoci!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
tuzlak90 kaže...

Pozdrav ljudi,

 

Puno sam toga čitao, gledao... i opet mi neke stvari nisu jasne :) 

 

Na nekim stranicama kažu da mi treba flasher, na nekim ODE card i zato sam našao i ovaj forum, vidim da ste aktivni i nadam se da ćete pomoći, a naši ste pa ćemo se lakše razumijeti :)

 

Ja posjedujem PS3 sa CECH: 2504A i datum: 1B

 

Nažalost, urađen je zadnji update tj. 4.65.

 

Šta mi je potrebno da uradim downgrade i nabacim custom tj. Rogero kako sam skontao?

 

Hvala vam puno na pomoci!

Kolko ja znam 1B date code se nedaju downgredat (možda griješim - neke sa tim date code njih 10-15% se dadu pa možda imaš sreće)

A dowgrade ide jedino pomoču E3 fleshera i nikako drukčije

Naravno uvjek možeš stavit neki ODE čip al to KOŠTA i po meni neisplativo

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.1.2015 14:58 (silasara2).
10 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Znači ništa od modifikacije, ostaje mi nada da će to napokon napraviti :( Najgore što sam imao 3.55 ali je brat izvršio update...
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
tuzlak90 kaže...
Znači ništa od modifikacije, ostaje mi nada da će to napokon napraviti :( Najgore što sam imao 3.55 ali je brat izvršio update...

 Ako si imo 3.55 onda možeš napravit modifikaciju al opet samo pomoču E3 fleshera

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice