PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.197.581
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
10 godina
protjeran
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav ljudi

 

Imam PS3 12 Gb Super Slim i imam neki HDD 5400 RPM 80 GB i mislim ga ubaciti u PS3 .Imam i onaj mounting bracket...

 

I sad krenio ja kao na YT sto svi rade,stavio Update na USB u mapu PS3/UPDATE i tako dalje...Sve uredno spojio na kraju ubacio USB u PS3 i cini mi se kao da PS3 neprepoznaje novi HDD.

 

Jer kad sam mislio da sam sve dobro napravio otisao sam u system da vidim za HDD i umjesto 80 pise mi i dalje 12 Gb.Neznam u cemu je problem ali znam da nemogu doc do dijela kad trebam izabrati Update preko Usb tojest kad ga PS3 treba nac...

 

Znaci dodem do ovdje i dalje nemoze...Mislim moze on se upali kao da je prvi put ali nema nikakvih promjena.

4:29

 

Iza ovog se samo restartira i krene kao da je prvi put znaci treba namjestati zonu,sat vrijeme itd...

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Boixus Nois PS kaže...

Pozdrav ljudi

 

Imam PS3 12 Gb Super Slim i imam neki HDD 5400 RPM 80 GB i mislim ga ubaciti u PS3 .Imam i onaj mounting bracket...

 

I sad krenio ja kao na YT sto svi rade,stavio Update na USB u mapu PS3/UPDATE i tako dalje...Sve uredno spojio na kraju ubacio USB u PS3 i cini mi se kao da PS3 neprepoznaje novi HDD.

 

Jer kad sam mislio da sam sve dobro napravio otisao sam u system da vidim za HDD i umjesto 80 pise mi i dalje 12 Gb.Neznam u cemu je problem ali znam da nemogu doc do dijela kad trebam izabrati Update preko Usb tojest kad ga PS3 treba nac...

 

Znaci dodem do ovdje i dalje nemoze...Mislim moze on se upali kao da je prvi put ali nema nikakvih promjena.

4:29

 

Iza ovog se samo restartira i krene kao da je prvi put znaci treba namjestati zonu,sat vrijeme itd...

 jesi siguran da je sata disk,jer manji od 120gb sata smu ipak dosta rijetki?

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
10 godina
protjeran
offline
PS3 - Pitanja i odgovori
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Boixus Nois PS kaže...

 jap ;)

zajeb lega

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav,


mene zanima da li se SADA isplati kupit ps3 konzola? Koliko dugo će još izlazit igre za ps3 jer je već prije više od godinu dana izašao ps4? Naišao sam na ponudu "ps3 ultra slim 500gb, 2 original joysticka, 3 original igre (pes14, black ops, driver), upaljen svega 3 puta, u originalnoj kutiji i svi kablovi" za 1400kn. Čini mi se da je to jako dobra ponuda, vaše mišljenje? 

EUNE: RayzCRO
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

kupio sam konzolu, covjek kaze da je od 120gb medjutim sumnjam u to. Kako mogu provjeriti?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

U glavnom meniju odi u Settings -> System Settings -> System information (pišem na pamet, moguće je da se zove nekako drugačije aliskužit ćeš već) :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Tanelorn kaže...

U glavnom meniju odi u Settings -> System Settings -> System information (pišem na pamet, moguće je da se zove nekako drugačije aliskužit ćeš već) :)

 ok hvala. Inace uz konzolu sam dobio i fifu 13, pa me sad zanima smijem li ja nju igrati online, mozda je kod vec iskoristen ili sta ja znam, da mi nece banovait konzolu?

11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Planiram kupiti PS3 konzolu od prijatelja koji mi je nudi za nisku cijenu (oko 200 kn za original gamepadom) ali je navodno matična ploča pokvarena.. konzola je FAT verzija (oko 4 godine starosti)
Zanima me može li se uopće popraviti (ili izmijeniti) matična ploča i koliko bi to otprilike koštalo

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Kupio sam ps3 i na njenu ima instalirabo dosta igrica i gta v , al nemam cd ni jedne igrice . Zanima me mogu li pokrebuti te igrice bez cd

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Mozes. I zasto jednostavno ne probas?
totus mundus agit histrionem
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
mare333 kaže...

Kupio sam ps3 i na njenu ima instalirabo dosta igrica i gta v , al nemam cd ni jedne igrice . Zanima me mogu li pokrebuti te igrice bez cd

Pa jel problem probat pokrenut igru?

11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

evo da se nadovezem na svoj prosli post iako nitko nije odgovorio haha... dakle kada se ps3 ukljuci u struju lampica je crvena a pri paljenju bude zelena i krene kao raditi (ventilatori se cuju) i onda nakon 10tak sekundi stane i crvena lampica trepce stalno.. model je CECHG04 star oko 4 godine.. znaci ona FAT verzija

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
SuperFulcrum kaže...

evo da se nadovezem na svoj prosli post iako nitko nije odgovorio haha... dakle kada se ps3 ukljuci u struju lampica je crvena a pri paljenju bude zelena i krene kao raditi (ventilatori se cuju) i onda nakon 10tak sekundi stane i crvena lampica trepce stalno.. model je CECHG04 star oko 4 godine.. znaci ona FAT verzija

Što nije to YLOD?

Može se popraviti samo je pitanje isplativosti, jer če se YLOD ponovo pojavit (možda za 10 dana a možda za godinu,dvije)

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2015 10:13 (silasara2).
14 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
SuperFulcrum kaže...

evo da se nadovezem na svoj prosli post iako nitko nije odgovorio haha... dakle kada se ps3 ukljuci u struju lampica je crvena a pri paljenju bude zelena i krene kao raditi (ventilatori se cuju) i onda nakon 10tak sekundi stane i crvena lampica trepce stalno.. model je CECHG04 star oko 4 godine.. znaci ona FAT verzija

 Odnesi u servis na reball. Nemoj sam peci plocu jer je krumpir ako se popravi, a kako je vec receno opet ce se pojaviti problem nakon nekog vremena.

8 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Kupio sam najzad PS3 pre par dana, i interesuju me kako da prebacim igre sa računara na konzolu pomoću wi-fi? Nemam eksterni hard da bih prebacio naslove koji su veći od 16gb. Pronašao sam ova 2 tutorijala na YT za prebacivanje igara, koji je po vaam bolji i sigurniji?



 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Multiman i Iris manager imaju FTP server tako da ti dodatni program ne treba, samo Filezillom ili Cyberduckom prebacis na hard disk.

Wireless izbjegni ako mozes jer ces se nacekati, bolje zicom spojiti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2015 22:32 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

 

Ok. Znači mrežni kabl iz računara ubacim u konzolu,i pomoću filezilla prebacim šta mi treba. Kako da znam koji su mi parametri za hosts jer ih moram upisati?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Spoji preko routera da dobijes adresu preko DHCP-a. Pisat ce na PS3-u koja mu je dodjeljena. To upises pod host.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Imam problem sa konzolom, dok igram a nekad i kad je ugasena nesto u njoj pucketa, kao kad stanete nogom na plasticnu flasu. To se desi jednom u svakih 10-ak minuta. Jako me to brine. Do ceg moze biti i je li sta opasno?

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2015 16:05 (Bonjasky93).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Već nekoliko dana njuškam po oglasima i cijene PS3-a su nenormalno velike po mome mišljenju.Što vi mislite koja je realna cijena polovne slim/super slim konzole ako se iste mogu nabaviti za 1500-1800kn?Kada bih kupovao preko oglasnika na što treba obratiti pažnju,kako mogu prepoznati da li prodavač laže,koje modele bi mi vi polovne preporučili?Da li se za nekih 600-700kn može dobiti pristojan uređaj PS3?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
casualgamer77 kaže...

Već nekoliko dana njuškam po oglasima i cijene PS3-a su nenormalno velike po mome mišljenju.Što vi mislite koja je realna cijena polovne slim/super slim konzole ako se iste mogu nabaviti za 1500-1800kn?Kada bih kupovao preko oglasnika na što treba obratiti pažnju,kako mogu prepoznati da li prodavač laže,koje modele bi mi vi polovne preporučili?Da li se za nekih 600-700kn može dobiti pristojan uređaj PS3?

Za 600-700 kn nemožeš sigurno dobit ps3 slim ili super slim, dok bi za te pare mogao dobit fat konzolu

15 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Gledam sada PS3 konzole da kupim, slim čipovane su oko 170 eura, a fat su oko 130 eura.

 

Koliko sam skužio po internetu kada san istraživao da ovi debeli mogu da dobiju YROD, a tanji nemaju problema sa time, dali se isplati dati 40 eura više i biti siguran ili je svejedno.

 

Hvala na savjetu. 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
ivan262 kaže...

Gledam sada PS3 konzole da kupim, slim čipovane su oko 170 eura, a fat su oko 130 eura.

 

Koliko sam skužio po internetu kada san istraživao da ovi debeli mogu da dobiju YROD, a tanji nemaju problema sa time, dali se isplati dati 40 eura više i biti siguran ili je svejedno.

 

Hvala na savjetu. 

Naravno da se isplati

Debelu ja osobno nebi sigurno kupio

13 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Bok ljudi.

 

Imam problem sa ps3. Jučer mi je crkao BlueRay. Barem tako predpostavljam. Probao sam stavit sve igrice koje imam i jednostavno ih ne čita. napravio sam po uputam sa neta onaj rebuild system i vidio da ne pomaže. Kada to nije pomoglo napravio sam i format (trebalo mu je 15 sati) ali ni to nije ništa pomoglo.

znate li koliko dođe nova leća ili u čemu je odjednom problem.

Sve je fino radilo. Samo je frend na "naglo" izvadio Tekken. Stisnou je eject dugme dok je još igrica radila.

1. dali postoji mogućnost popravka bez da nosim ps3 u shop? ( kupio sam od kolege sa posla i nemam račun niti garanciju)

 

Sada gledam da po forumima vezano za jailbrake (ne treba očito BR-disk za igrat igricu nego fino na hard i uživaj).

Koliko sam shvatio treba system software bit 3.55 ili manji.

Moj je trenutačno 4.71, a ps3 je model ceh 2008B. dali bi se on mogao jailbrakati li bi trebao nabavit onaj ke3y?

 

Uglavnom treba mi preporuka. šta mi se više isplati popravit ili jailbrake-t?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Kavurmija kaže...

Bok ljudi.

 

Imam problem sa ps3. Jučer mi je crkao BlueRay. Barem tako predpostavljam. Probao sam stavit sve igrice koje imam i jednostavno ih ne čita. napravio sam po uputam sa neta onaj rebuild system i vidio da ne pomaže. Kada to nije pomoglo napravio sam i format (trebalo mu je 15 sati) ali ni to nije ništa pomoglo.

znate li koliko dođe nova leća ili u čemu je odjednom problem.

Sve je fino radilo. Samo je frend na "naglo" izvadio Tekken. Stisnou je eject dugme dok je još igrica radila.

1. dali postoji mogućnost popravka bez da nosim ps3 u shop? ( kupio sam od kolege sa posla i nemam račun niti garanciju)

 

Sada gledam da po forumima vezano za jailbrake (ne treba očito BR-disk za igrat igricu nego fino na hard i uživaj).

Koliko sam shvatio treba system software bit 3.55 ili manji.

Moj je trenutačno 4.71, a ps3 je model ceh 2008B. dali bi se on mogao jailbrakati li bi trebao nabavit onaj ke3y?

 

Uglavnom treba mi preporuka. šta mi se više isplati popravit ili jailbrake-t?

 

ja bi bolje napravio jailbreak i netreba više BD čitać

ta konzola se može jailbrekat i sve ti je opisano na prvoj stranici u temi o jailbrekanju

9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozz ljudi

Imam problem sa joystickom.Lijeva gljivica mi stalno vuče prema gore i to užasno smeta pri igranju igrica,pogotovo pri biranju postavki i slično.Već sam rastavljao joystick,ali opet isto.Kaj da napravim,molio bi pomoć.Hvala :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Imam pitanje...mogu nabavit ps3 slim 250 gb Rebug 4.70 cfw.

 

Kako testirat i što sve napravit da ne kupim mačka u vreči s obzirom na super cijenu i to da nikad nisam imao ps3 i ne razumijem se u cfw??

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
amd freak kaže...

Imam pitanje...mogu nabavit ps3 slim 250 gb Rebug 4.70 cfw.

 

Kako testirat i što sve napravit da ne kupim mačka u vreči s obzirom na super cijenu i to da nikad nisam imao ps3 i ne razumijem se u cfw??

 

 

Pa ako ima multiman ili neki drugi manager i ako u njemu ima igara te se igre dadu pokretat direktno sa HDD-a, onda vjerovatni ima CFW.

I ako nije problem kolka je to super cijena?

16 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

900kn

 

Pa znam da možemo isprobati a tako će i biti, ali mene zanima kako biti 100% uvjeren da je to to?

 

Tj dal postoji mogućnost da je konzola nestabilna, da se pregrijava ili slično?

 

Ono da ne isprobam jednu igru na 10 min, dam mu novce i za 2 dana shvatim da sam kupio poluproizvod.

 

Da li mogu igrat baš svaku ps3 igru s tom modifikacijom? Kako se radi prijenos igre s računala na interni hdd ps3?

 

I takve općenite stvari me zanimaju...npr sada ti kupuješ taj ps3, kako bi ti testirao da znaš e to je to i sve je ok?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice