PS3 problem

poruka: 9
|
čitano: 4.220
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
PS3 problem

ovako imam jedan problem pa ako tko ima slicnih iskustava molio bih za pomoc. brat  je igrao ps3 nekih sat vremena i nakon sta ga je izgasio ja sam ga upalio i htio igrat MW2. i od tada ako se prijavim na psn kada udem u igricu ekran mi se zacrni a ako prvo udem u igricu onda se nemogu smojit na psn a kad se idem spojit zblokira mi se plejka..molim pomoć

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 problem

nez jedan moj prijatelj imo je slično iskustvo sa ps2 i ostavoga je do sutra ujutro radilo mu je

živi život kako spada probaj sve ne moj da te niko spreči JER JE SAMO JEDAN ŽIVOT I TVOJ JE
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
PS3 problem

hmm neznam kak bi to rjesio probaj ga iz safe moda vratit na tvornicke postavke 

tj sve ce ti obrisat....(nemoj to jos radit dok ja ne probam da vidim kaj sve treba)

Death Cube K
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 problem

ma jesam probo sam resetirat postavke sve al nema rezultata,nezz dal da formatiram disk? jel to znaci da mu je laser otiso il sta? 

15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 problem
koky123 kaže...

ma jesam probo sam resetirat postavke sve al nema rezultata,nezz dal da formatiram disk? jel to znaci da mu je laser otiso il sta? 

probaj ga formatirat...btw koju verziju imas ?

Death Cube K
14 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 problem

imam verziju 60GB a star je oko 3 god. do sada nije bilo nikakvih problema...kada sam uso na bratov acc koji nema psn normalno se moze igrati igrica cod:waw ali bez multiplayera, sad dal je problem s multiplayerom il sta

14 godina
neaktivan
offline
RE: PS3 problem

i da jel netko zna kako da spremim one fileove od igrica npr. na usb i dal ce mi se svi trofeji izbrisat ako ja to spremim

15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 problem
koky123 kaže...

i da jel netko zna kako da spremim one fileove od igrica npr. na usb i dal ce mi se svi trofeji izbrisat ako ja to spremim

imas negdje pod opcijama da napravis backup i on ti spremi sve filmove muziku i saveove al torfeji ti ostanu zauvjek tj oni se nikad ne brisu

Death Cube K
15 godina
offline
RE: PS3 problem
koky123 kaže...

imam verziju 60GB a star je oko 3 god. do sada nije bilo nikakvih problema...kada sam uso na bratov acc koji nema psn normalno se moze igrati igrica cod:waw ali bez multiplayera, sad dal je problem s multiplayerom il sta

Nakon tri godine na 60gb modelu i meni se crnio ekran potom sam zamjenio laser i opet je sve radilo ... sada da li je i kod tebe riknuo laser ne znam ali znam da na tim modelima rijetko kome dulje traje pošto koristi stari laser koji se više ne ugrađuje u ps3

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice