Battlefield 1 - Playstation 4

poruka: 226
|
čitano: 47.157
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Ekipa, evo mala anketa. Koja vam je najdraža mapa na BF1. Meni je trenutno Suez jer me najviše podsjeća na Arica harbour iz BFBC2 :)

4 Ballroom Blitz
0 Argonne Forest
0 Fao Fortress
2 Suez
1 St. Quentin Scar
0 Sinai Desert
1 Amiens
0 Monte Grappa
0 Empire's Edge
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Sve su solidne kako tako osim pjescanih. Te 3 mape prezirem 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
iggy kaže...

Ekipa, evo mala anketa. Koja vam je najdraža mapa na BF1. Meni je trenutno Suez jer me najviše podsjeća na Arica harbour iz BFBC2 :)

 Suez mi je vjerojatno najlošija mapa.  Kroz sredinu je Locker, a tko proba okolo, veselo ga čekaju snajperi i poneki tenk na pješčanoj dini. Govorim za CQ, ali nije puno bolje ni u Operacijama.

 

Empire's Edge i Monte Grappa su također loše za CQ, jer je sva akcija oko C i D na EEdgu, odnosno B i C na MGrappi. 

Argonne, Fao i Blitz su mi OK.

 

Ja osobno preferiram Amiens, a nakon njega, Sinai i St.Q.Scar.

 

 

 

PSN - DeniZg80
16 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

Slažem se s tobom za Suez, ali nekako mi se sviđa cluster fuck kroz sredinu. Sinai i Monte Grappa su mi najgore jer na njima svi snajpaju što mi ide na kiki. Svaki put kad me ubije neki snajper koji čitavu rundu čuči na rubu mape, dobijem 2-3 sijede koliko popi

Dobre su mi i St.Q.Scar, Amiens i Argonne forest.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 11:48 (iggy).
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
iggy kaže...

 Sinai i Monte Grappa su mi najgore jer na njima svi snajpaju što mi ide na kiki. 

 Na Sinaiu su me snajperi stalno ubijali u beti, ali kad je igra izašla, stvarno ne znam kad me na Sinaiu zadnji put skinuo snajper. Možda sam već naučio gdje čuće, pa ih bolje izbjegavam.

Čak bih rekao da Fao Fortress mapa gora po pitanju snajpera.

 

Na Grappi mi nisu toliki problem snajperi (osim u prva dva sektora operacija), koliko natezanje oko onih bunkera. Da bar stave da kad rukneš topove sa dinamitom, da se otvori rupa za uskakanje u bunker.

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Meni je najbolja fao fortress. na glasanju sam slucajno stisnuo suez :) iako i suez mi je dobar al me isto zivciraju stvari koje je deni80 napisao.

 

Al recimo nema ni neke mape za koju bi rekao da mi je ono wooow odlicna, npr na BF4 obozavam zavod,golmud, i kompletni china rising dlc mi je super.

 

Dal ima netko info za ovaj veliki patch i besplatnu mapu?

 

 EDIT: deni ovo za bunkere i grappu sam si i ja razmisljao, bio bi predobro da to naprave.

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 12:44 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
omomomomoomm kaže...

Al recimo nema ni neke mape za koju bi rekao da mi je ono wooow odlicna, npr na BF4 obozavam zavod,golmud, i kompletni china rising dlc mi je super.

 Ja bih mogao igrati Amiens po cijele dane.

Svi modovi koje igram (CQ, Op, Rush) su mi fenomenalni na toj mapi.

Možeš igrati snajpera, možeš assault, možeš tenka, sve funkcionira. Možeš flankati i uzimati rubne zastave na mapi bez problema. Behemoth isto može dobro odigrati i promijeniti partiju. Sentry kit isto može dobro potegnuti i spaliti ekipu.

Ma sve mi je fenomenalno na toj mapi.

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Da ta mapa je definitvno u top 3. meni se isto svida. ali uglavnom na svakoj mapi se sve nakraju temelji  na team playu  a toga se bas ekipa ne pridrzava.

kad se npr mi skupimo u squad to je super i jos ako smo u chatu nema boljeg, ali recimo doc sam i igrat pa to je koma.

 

I moram pohvalit dice ovo sto su napravili sa squad leaderom je stvarno predobro.  ako Squad leader ne daje zapovijedi samo mu stavis jednom,dvaputa request order i ukoliko frajer ne trza ti postajes liderom i za tebe vrijede ista pravila. Meni je to odlicno.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

meni lakse odgovoriti koja mapa mi ne odgovara. sve mape su mi u par deka, a ako bi bas morao izdvojiti onda je to ballroom blitz.... sinai desert... amiens... teska anketa :D

kada trazim server samo gledam da to nije monte grappa, ubjedljivo najgora mapa.   

PSN Tokioplastic292
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

Nakon vjernog i pouzdanog Mondragon Storma, ipak sam prešao na Selbstlader Factory.

26 metaka u spremniku i brži reload su prevagnuli.

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2016 12:29 (DeniZg).
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

zaista zna iznervirati i kostati te deatha taj uzasno spori reload na mondragonu. za vikend cu probati selbstlader, ne stignem prije igrati :)

ja kod mondragona volim taj range, volim da opalim koji metak iz daleka a opet i u close combatu nije toliko los, osim kada se ne naleti na hellriegela i sl..

PSN Tokioplastic292
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
DeniZg kaže...

Nakon vjernog i pouzdanog Mondragon Storma, ipak sam prešao na Selbstlader Factory.

26 metaka u spremniku i brži reload su prevagnuli.

 

 

   ja sam uzeo neki sebstadler na medicu i pomislio da je to onaj iz campaigne koji ima opticki nisan no nije bio :D

nekontam ovo magnification 1.25 2.0 i da li se moze stavljat opticki nisani na sve puske?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
LordSnow kaže...

zaista zna iznervirati i kostati te deatha taj uzasno spori reload na mondragonu. za vikend cu probati selbstlader, ne stignem prije igrati :)

ja kod mondragona volim taj range, volim da opalim koji metak iz daleka a opet i u close combatu nije toliko los, osim kada se ne naleti na hellriegela i sl..

 znaci mondragon je ensto ko sto je bio svd na bf4 :D

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
14 godina
online
Battlefield 1 - Playstation 4

E da mi je onaj dart shotgun iz vremena bf3, prije nego su ga popravili. S tim se trolalo sa 100 m udaljenosti.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
hanteed kaže...
LordSnow kaže...

zaista zna iznervirati i kostati te deatha taj uzasno spori reload na mondragonu. za vikend cu probati selbstlader, ne stignem prije igrati :)

ja kod mondragona volim taj range, volim da opalim koji metak iz daleka a opet i u close combatu nije toliko los, osim kada se ne naleti na hellriegela i sl..

 znaci mondragon je ensto ko sto je bio svd na bf4 :D

 otprilike da :) ww1 edition sa duplo manje metaka i slabijim fire rate-om :D

PSN Tokioplastic292
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
hanteed kaže...

   ja sam uzeo neki sebstadler na medicu i pomislio da je to onaj iz campaigne koji ima opticki nisan no nije bio :D

nekontam ovo magnification 1.25 2.0 i da li se moze stavljat opticki nisani na sve puske?

Kad kupiš pušku, dobiješ i sve nastavke koji na nju idu. Nema daljnjeg otključavanja.

Factory i Storm oznake modela su sa običnim iron sightsom. Optic je optički nišan do 2.0x, a Marksman je za snajpanje. 

 

 

hanteed kaže...

 znaci mondragon je ensto ko sto je bio svd na bf4 :D

 Sva Medic oružja su kao DMR-ovi iz BF4. 

PSN - DeniZg80
8 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Pozdrav ekipa,

zanima me da li tko došao na ps4 sa pc gaminga kao što je bf?

LP

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
ares_captain kaže...

Pozdrav ekipa,

zanima me da li tko došao na ps4 sa pc gaminga kao što je bf?

LP

 Ja sam igrao na obje platforme, a vjerojatno i mnogi drugi. 

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
DeniZg kaže...

Nakon vjernog i pouzdanog Mondragon Storma, ipak sam prešao na Selbstlader Factory.

26 metaka u spremniku i brži reload su prevagnuli.

 

 

 Ja igram ali sa optical verzijom. Ta puska mi ispada najbolja u medic klasi i ne micem se od nje. 26 metaka je odlicno a i ljudi padaju od 3 metka.

PSN:Tomislav025
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

PSN - DeniZg80
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
I jel bilo tesko sa pc-a na ps4 preći.
Tvoje iskustvo.
Planiram kupiti ali ne bi volio da mi bude muka :)
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
ares_captain kaže...
I jel bilo tesko sa pc-a na ps4 preći.
Tvoje iskustvo.
Planiram kupiti ali ne bi volio da mi bude muka :)

 Ja sam i na PC-u igrao s kontrolerom, ako na to ciljaš, tako da nisam baš mjerodavan.

A guzit će te na svakoj platformi dok ne "naučiš" igru. Ne treba se s tim opterećivati.

Igraj tamo gdje ti je najzgodnije i gdje su ti frendovi.

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
ares_captain kaže...
I jel bilo tesko sa pc-a na ps4 preći.
Tvoje iskustvo.
Planiram kupiti ali ne bi volio da mi bude muka :)

Ako ces igrati svaki dan po par sati, uci ces brzo u stos s gamepadom.

Ako si samo "Weekend Warrior", biti ce ti teze. Jer ces "izgubiti" osjecaj za gamepad.

Na pocetku ces biti frustriran, ali ne odustaj.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
ares_captain kaže...
I jel bilo tesko sa pc-a na ps4 preći.
Tvoje iskustvo.
Planiram kupiti ali ne bi volio da mi bude muka :)

ja sam presao sa bf4 pca na bf4 ps4 i na pocetku ce ti biti problem definitivno. al smanji sens i bez nerviranja prve 2-3 sedmice :) samo nemoj odustajati nakon 2-3 dana, a covjek se nauci na sve. ja se sad ne bih nikad vratio na tastaturu i mis, ne moze mi taj osjecaj killa sa gljivicama zamjeniti nikakva tastatura i mis :P

PSN Tokioplastic292
8 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1 - Playstation 4

Također prešao sa PC-a na PS još davne 2011, igrao prvih mjesec dana Battlefield BC2 singleplayer dok se nisam koliko toliko navikao na kontroler. Kasnije multi i ubijali me samo tako, ali nakon nekih par mjeseci ja njih. Smanji sen i postepeno ga povećavaj koko se budeš navikavao na kontroler.... and  PTFO!

Kontroler je puno bolji za igru od tipkovnice i miša, nekak realnije... Tipkovnica i miš su za word... 

Drago mi je kaj se otvorila tema BF1 - PS4, jer gore navedeno ne bih mogao napisati u onoj drugoj temi...

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.12.2016 9:50 (Tabasco).
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4

Ja sam stavio sensitvity dosta visoko (50%) da se mogu brzo okretati i mijenjati smijer. Ali, smanjio sam zoom sensitivity na 75%. Tako da kad gledam kroz nišan mogu finije naciljati.

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Tabasco kaže...

Kontroler je puno bolji za igru od tipkovnice i miša, nekak realnije... Tipkovnica i miš su za word... 

Drago mi je kaj se otvorila tema BF1 - PS4, jer gore navedeno ne bih mogao napisati u onoj drugoj temi...

 Mogao bi bez problema napisati... Ali bi poslije bilo sranja :D

 

Ima kakva naša ekipa na BF4 s PS4 koja snima videje i stavlja na YouTube? Samo PC gamer sam, al volim pogledati i ostale platforme ak je gameplay dobar :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
online
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Tabasco kaže...

 

Kontroler je puno bolji za igru od tipkovnice i miša, nekak realnije... Tipkovnica i miš su za word... 

 

 

 

to sam ja već par puta tu po forumu pisao ali ljudi nemaju razumijevanja:)

 

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
ova igra me pocela zivcirat. jucer mi se vise puta dogodilo da imam nekog na nisanu na par metara udaljenosti prvi pocmem pucat u njega on me ubije njemu health 100% a bilo je slucaja da mu pucam u leda lola se okrene i ubije me, dode mi da konzolu kroz balkon bacim, ono frustrirajuce. I to sam primjetio da je vise slucaja mi bilo ako nisanim i neko mi se tada pojavi ti meci ga ne pogadaju
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 1 - Playstation 4
Ezio kaže...
Tabasco kaže...

Kontroler je puno bolji za igru od tipkovnice i miša, nekak realnije... Tipkovnica i miš su za word... 

to sam ja već par puta tu po forumu pisao ali ljudi nemaju razumijevanja:)

 

Ti se sad virtualan, pa te ne razumijemo

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice