Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

poruka: 101
|
čitano: 27.333
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Nije ova igra nit blizu borderlandsu.

 
1 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Ima li mozda tko kod viska ako nije frka da udjeli bio bih zahvalan. Za PS3

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Ako ima netko viška kod za Betu(X360)? Puno Hvala

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1
16 godina
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Ima tko s PS4 za bacit koji koop večeras?

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1
Danny_HR kaže...

Ima tko s PS4 za bacit koji koop večeras?

e ja cu ti veceras biti free 10000% pa do jutra ako treba znaci od cca 21 pa do jutra :) pa cemo i ufc roknut..

psn id: mNik987
16 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1
toxic kaže...
Danny_HR kaže...

Ima tko s PS4 za bacit koji koop večeras?

e ja cu ti veceras biti free 10000% pa do jutra ako treba znaci od cca 21 pa do jutra :) pa cemo i ufc roknut..

Može! Iskopaj i neke sluške da ćaskamo.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
15 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1
Danny_HR kaže...
toxic kaže...
Danny_HR kaže...

Ima tko s PS4 za bacit koji koop večeras?

e ja cu ti veceras biti free 10000% pa do jutra ako treba znaci od cca 21 pa do jutra :) pa cemo i ufc roknut..

Može! Iskopaj i neke sluške da ćaskamo.

a naci cu vec nesto..

psn id: mNik987
11 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Upalite Destiny, trenutno se može do mjeseca, impresivno izgleda.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

meni ne nudi mjesec wtf ? {#} 

 

edit skuzih , odlicno izgleda {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 1:25 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Cek moze neko objasnit di se sad moze skinut na ps storu ili?(PS3) I do kad traje beta ne skida mi se da ju igram sad dan, dva a do treba mi bar dva dana da se skine...

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
16 godina
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

neznam za ps3 ali kod ps4 sam kliknuo na full game i tamo mi je ponudilo za skinut betu {#}

ima oko 11gigi pa si izracunaj...

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 1:27 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Jel pise do kad traje ta beta, mislim glupo mi je skidat sad ako traje jos samo ovaj mjesec ako i toliko.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
16 godina
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

traje jos dns navodno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

A bas bezveze, mislio sam da bar onda igra brzo izlazi kad ono gledam sad u 9mjesecu :S

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
10 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Za one koji jedva čekaju izlazak igre :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 22:41 (Kalipto).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Nove vijesti o  Destiny-u.

 

Igra jako vuče na Diablo 3 u First person shooter formatu.

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Stigla Ghost edicija.

kutija kutija
personal ghost (svijetli i priča - Peter Dinklage) personal ghost (svijetli i priča - Peter Dinklage)
rastavljamo rastavljamo
dio po dio dio po dio
mala rendgen slikica mala rendgen slikica
sve skupa sve skupa
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2014 19:34 (Dachande).
12 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Jel netko kupio ovu igru? Dal ima nekog ovdje da ju igra na Xone? Kakvi su dojmovi? Dali je igra vrijedna novaca?

XBL - skols1555
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Kao sto vidis iz prethodnog posta, ja kupio. (doduše, PS4 verzija) Vrijedno je novaca. {#}

 

Btw, imam i

. Doduse snimljen amaterski i bez pripreme, ali morao sam ga snimiti. Izdanje je prekrasno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 0:27 (Dachande).
13 godina
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

zakon :)

ajde još malo napiši nešto što ti je dobro, što te smeta i tako! kako je igrat singleplayer  a kako multi?

malo sam gledao na gamespotu drži ocjenu 7.7 od korisnika, a na metacriticsu još mizerniju 6.5 što nije obećavajuće baš...muči me to što vidim il se igra svidi korisniku il je skroz popljuje...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Super unboxing :)

XBL - skols1555
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Thanks {#}

 

Što je dobro, što je loše?

 

Ovako, općenito da kažem, uopće nisam očekivao ništa od ove igre, jer nisam nikad igrao hvaljenu Halo seriju, a isto tako, ni jedan FPS na konzoli. 30 godina sam PC gamer, i jako mi se teško priviknut na pucanje na gljivama. I kako je preko ljeta bila dostupna beta Destinya, a PC me trenutno zezao, išao sam probati. Što da kažem, oborila me s nogu. Mislim, čim sam nakon toga naručio Ghost edition. Genijalano, zabavno, adiktivno. Uopće nisam očekivao. Volio sam i SP i PvP, iako sam naspram veterana u PvPu suckao big time, ali svejedno nedovoljno da ne uživam. {#}

 

A sada, real game? Došao sam do pola sa levelom (10/20). Imaju 4 planete, ok 3 planete i mjesec za main story, strike evente i explore.

Main story je za sada so-so. Ništa mind blowing. Ne očekujte neki mass effect zaplet, ali ono, dovoljno da bude zanimljivo.

Strike eventi su zabavni, nešto kao dungeon u mmorpg. Ekipa od 3 čovjeka rješava jedan event. Nekih 20 minuta. Ako sva tri krepamo, gotovo, inače jedan drugoga može reviveat.

Explore je možda srce SP igre. Tamo se prolazi svaki planet od A-Ž i traži loot, crafting iteme, riješava random special evente, povećavaju achivementi i skupljaju collectables (gold chests i dead ghosts)

 

Postoji i socijalni hub - the Tower. Tamo možete vidjet lika bez kacige, vidjet brdo ostalih ljudi, koristiti razne vendore, vault, primati/predavati questove, te bounty questove i nagrade (postoji nekoliko bounty tipova, od SP do PvP)

 

A zbog čega je igra fantastična? Pa, prvenstveno zbog toga što je izuzetno pristupačna, zabavna, vrlo lako se spajaju ekipe, rješavaju stvari, cijeli shooting system, odnosno mehanika je fantastična. Navikao sam se i na gljive na kontroleru i mislim da sam već čisto ok. Izuzetno ispolirana, izglancana, sa super voice overima. E da, i muzika je fantastična!! Uff. Ma sve mi je super. Loading screenovi čak.

 

Inače, postoje 3 rase neprijatelja ako se ne varam, svaki od njih ima jedno 4-5 tipova mobova. A za igranje postoje 3 klase sa po 3 rase, te odabir M/F.

 

Koliko vidim po recenzijama, najviše je ljudi razočarano jer su očekivali ne znam što, otkrivanje smisla života, nešto neviđeno, pa kažu repetitivno je. Uvijek je stvart očekivanja. Ja sam htio zabavnu, adiktivnu, ispoliranu igru koja ima dovoljno sadržaja da me zadrži za dugo vremena, a to sam i dobio. Fakat je odlična.

 

Evo, to je to na brzaka. Ako imate kakvih pitanja, ili sam nešto zaboravi, shoot. {#}

11 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1
Dachande kaže...

Kao sto vidis iz prethodnog posta, ja kupio. (doduše, PS4 verzija) Vrijedno je novaca. {#}

 

Btw, imam i

. Doduse snimljen amaterski i bez pripreme, ali morao sam ga snimiti. Izdanje je prekrasno.

Kol'ka kutija! Otkud si naručio? Ja još uvijek čekam da mi stigne obična verzija s Amazon.uk.

 

Što se tiče komentara na igru, ljudi kažu da je single player priča najslabiji dio igre. Leveliranje do 20 ide brzo (15-20 sati je single player priča), a nakon toga se levelira kroz opremu. Faktor zabave je puno veći ako se igra u grupi (tko bi to rekao za multiplayer igru?). Prvi 6-man raid "Vault of Glass" izlazi 16/09/2014.

 

Mišljenja oko boss fightova kao druge potencijalno loše strane igre su uglavnom podijeljena. Neki tvrde da nema strategije, da je repetitivno i preteško, dok neki tvrde da nije tako teško već treba dobra koordinacija i da se teško može izmisliti topla voda na tom polju kod pucačkih igara (pucaj po slabim točkama bossa i bježi u zaklon).

 

U svakom slučaju, mislim da se minimalno 50-ak sati ne-repetitivne zabave može izvući iz ove igre (single player, PvP, skupljanje opreme, strike-ovi, raidovi itd.), a to je puno više od većine igara na tržištu.

 

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1
Ja sam rank 17 defense mi je oko 430 mislim. I meni je dobra igra igrao sam takoder betu tak da sam znao sto ocekivati. Presao bi ja vec preko level 20 ali jednostavno nisam imao vremena. Grafika je na ps4 predivna i nis primjetio ni jedan jedini frame drop. Najgore je sto jos neke stvari nisam prokuzio ali sve cu pohvatat kroz par dana. Muci me sto sam ogranicen vremenom i ne stignem odigrat puno u komadu. Inace imate i aplikaciju za mobitel zove se bungie za ios ima posto ga koristim a na android nisam probao ali siguran sam da ima i tamo.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1
omomomomoomm kaže...
 Inace imate i aplikaciju za mobitel zove se bungie za ios ima posto ga koristim a na android nisam probao ali siguran sam da ima i tamo.

Ima. izašle su paralelno na iOS-u i Androidu.

 

Zanimljivo je da psotoji i "Street view" za Destiny planete.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 9:42 (DeniZg).
11 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Događanja u Destinyu ovaj mjesec.

 

 

EDIT:

Gledajući evente za ovaj mjesec, shvatio sam da me ova igra konceptualno jako podjeća na Guild Wars 2.

 

Nema zaraćenih player frakcija, sve rase i klase imaju istu single player priču (ubi Zhaitana - ubij Darkness illi što već), jedan "city hub" (Lions Arch - the Tower), mjesečni eventi, open world public eventi, daily questovi, dungeoni, raidovi (ok GW2 nema instancirane raidove), malo odvojenog PvP-a sa strane i puno grindanja opreme.

 

GW2 ima veći i raznolikiji svijet, ali Destiny će dobivati nove dodatne sadžaja preko DLC-a, od kojih je prvi već spreman.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 13:37 (DeniZg).
16 godina
offline
Re: Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Samo neka oni to ovako lijepo kvalitetno podržavaju. Mass Effect 3 multiplayer je bio genijalno podržavan godinu dana nakon izlaska.

 

Kutiju sam naručio od slovenaca - GameWorld. Kod nas niko nije imao, čak ni Algoritam. Nije mi jasno. GMC-a više nema, oni bi ziher imali.

 

I moram pohvaliti mobile app companion. Briljantna aplikacija. Radi valjda totalno realtime. Sve se vidi. Od realnog vizualnog prikaza mog igrača, sve opreme koju imam, statistike pvpa, statistike snigleplayera, achivementi, grimoire kartice, pa čak i raspored vendora u Tower i njihovu trenutnu ponudu. PREdobro.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 12:29 (Dachande).
12 godina
neaktivan
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Dal ima netko da je igra na x one?

XBL - skols1555
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Destiny (the game) - PS3, PS4, X360, X1

Evo ja je vec igram jedan dan hehe 4 sam level na ps4.. 

 

psn: chov1ch

01010101 00100000 01001101 01100001 01100100 00111111
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice