Gamer Girls

poruka: 75
|
čitano: 32.156
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Gamer Girls

Jednog dana sam dosao kuci i zatekao sam ovo:

Moj zivot je dobar.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 9:54 (Arxi).
 
36 0 hvala 0
16 godina
offline
Gamer Girls

Mi smo u CoD2 klanu imali par žena i djevojaka, prilično su dobro igrali, a sada je ostalo nešto malo. 

 

Mene moja ljepša polovica kritikuje kada čuje da se igram "igrica", al štaš' djetinjstvo sam sa time proveo pa je ostalo duboko urezana ljubav i navika. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gamer Girls
Danny_HR kaže...

Gle, većina nas gejmera ženu nismo vidjeli u životu, kako i bi kad smo u podrumu roditeljske kuće bez prozora. Vrhunac interakcije sa ženskim bićima/stvarima/pojavama nam je "tipkovnica", pa je logično da ćemo na sam zvuk ženskog glasa (može i muški ako je dovoljno ženskast pa fol ne znamo tko je) reagirati kao da smo sletjeli na otok prepun amazonki spremnih da udovolje svim našim željama.

 

Iako u stvarnosti ne bi znali što ćemo s njima.

lol

 

Koji dio u 'neko bio dobar' si krivo shvatio?

 

Mučka đ. ne spadaju u tu kategoriju.

 

 

 

 

Wanna?
13 godina
offline
Gamer Girls

Možda je manjak cura samo izražen na ovim našim prostorima.

 

Primjerice ja sam u LOTRO-u u jednom stranom kinu i imamo masu cura. 

Ali kao i većina vas i ja nisam do sada upoznao ni jednu pravu gamericu. 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gamer Girls

Imam ja jednu HC gamer prijateljicu, samo što je konzolaški fan; pere bf3, final fantasy koliko se sjećam i slične igre.

I aktivna je po forumu, ali cro ps3 forumu.

A ostale prijateljice i nisu gamerice, tu i tamo muče simse, i gledaju to kao gubitak vremena.

I mene gledaju kao bolesnog ovisnika o igrama, a mjesečno provedem 30-tak sati in game!

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gamer Girls

Hehe, moja kćer tinejđerica voli igre, no ne dam joj ništa na kompu dok škola ne završi... zadnje je španala Mass Effect, ne sjećam se kaj je prije toga igrala... na svom laptopu nemre baš puno igrati, više visi po fejsu i tambleru... :)
Ima cura kaj igraju igre, i više nego kaj mislite, no puna im je kapa što ih se omalovažava time da (recimo) Simsi nisu igra pa niti neće pričati o tome.
A to je problem vas djece muškog spola kaj ste si umislili da su samo FPS i RPG igre - igre. 

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Gamer Girls
Arxi kaže...

Jednog dana sam dosao kuci i zatekao sam ovo:

Moj zivot je dobar.

  Jel to dell u2412m? xD

XxElectroFuckerxX
16 godina
offline
Re: Gamer Girls
Electricman :) kaže...
Arxi kaže...

Jednog dana sam dosao kuci i zatekao sam ovo:

Moj zivot je dobar.

  Jel to dell u2412m? xD

Ne, zar ne vidiš da se radi o posebnoj verziji Dell Ultrahot 2412m...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Re: Gamer Girls
Father_Dougal kaže...

Hehe, moja kćer tinejđerica voli igre, no ne dam joj ništa na kompu dok škola ne završi... zadnje je španala Mass Effect, ne sjećam se kaj je prije toga igrala... na svom laptopu nemre baš puno igrati, više visi po fejsu i tambleru... :)
Ima cura kaj igraju igre, i više nego kaj mislite, no puna im je kapa što ih se omalovažava time da (recimo) Simsi nisu igra pa niti neće pričati o tome.
A to je problem vas djece muškog spola kaj ste si umislili da su samo FPS i RPG igre - igre. 

Oni koji peru samo jedan tip igara za mene nisu gameri, gameri su oni koji su objektivni i nece reci npr: "TPS igre su sranje" a takvih ima puno na ovom forumu, gameri ce pruziti svakoj igri sansu bez obzira na velicinu igre, zanr, starost, platformu...  najbolji zanr i najbolja igra nikada nece postojati.

 

BTW sto se tice klinaca, moj brat takoder igra (jos od 7. godine dere aute, RTS-e, flash igre... ), rodbina isto aka cure (pretezito flash igre i igre na NDS/PSP-u).

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 13:50 (lovac82).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gamer Girls
Arxi kaže...

Jednog dana sam dosao kuci i zatekao sam ovo:

Moj zivot je dobar.

lip stolac.. {#}

xfact
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gamer Girls
=xfact= kaže...
Arxi kaže...

Jednog dana sam dosao kuci i zatekao sam ovo:

Moj zivot je dobar.

lip stolac.. {#}

Zar niko nije primjetio figuru klona? ccc

12 godina
neaktivan
offline
Gamer Girls

previse distrakcije raznim predmetima na slici.. {#}

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gamer Girls
Ukulele kaže...

Bil' neko bio dobar pa mi pojasnio kaj je tak napeto u takvim curkama?

 

Smrdimo pred ekranom satima ko i vi, kočijaški opsujemo tu i tam, i mučki vas prikoljemo kad to najmanje očekujete.

 

Ili su mene u životu krivo učili o tome kaj priliči damama ili ovo spada pod neki kinki fetiš. {#}

Zar ne tražimo svi u životu onoga tko voli iste stvari kao i mi?!

 

Naravno, nije to ključno, ali žena koja barem razumije gaming, sport i još pokoju sitnicu je koračić bliže "the one"..

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2012 9:15 (NightShadow).
14 godina
neaktivan
offline
Gamer Girls

Cim sjednem za komp instant aggro i bla bla bla u nedogled...

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gamer Girls
NightShadow kaže...
Ukulele kaže...

Bil' neko bio dobar pa mi pojasnio kaj je tak napeto u takvim curkama?

 

Smrdimo pred ekranom satima ko i vi, kočijaški opsujemo tu i tam, i mučki vas prikoljemo kad to najmanje očekujete.

 

Ili su mene u životu krivo učili o tome kaj priliči damama ili ovo spada pod neki kinki fetiš. {#}

Zar ne tražimo svi u životu onoga tko voli iste stvari kao i mi?!

 

Naravno, nije to ključno, ali žena koja barem razumije gaming, sport i još pokoju sitnicu je koračić bliže "the one"..

nije nista napeto.. bitno da to razumije i da me ne maltretira zbog toga.. mislim ok nemos po cijele dane igrat i ne vodit brigu o nicem .. ja kazem zeni kad pocne davit jel bolje to il da sam u birtiji?{#}(kad imam slob vremena naravno)

xfact
14 godina
offline
Re: Gamer Girls
Arxi kaže...

Jednog dana sam dosao kuci i zatekao sam ovo:

Moj zivot je dobar.

E kad se sjetim dana kad sam i ja imao dva monitora...

I'm very large!
14 godina
neaktivan
offline
Gamer Girls

Kad se ja sjetim vremena kada sam imao slobodnog vremena... :)

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gamer Girls
Nos kaže...
Arxi kaže...

Jednog dana sam dosao kuci i zatekao sam ovo:

Moj zivot je dobar.

E kad se sjetim dana kad sam i ja imao dva monitora...

Ona je donjela svoj monitor. Kao i svoj PC. Imam zabranu pristupa njenoj masini. Osim kada "e, nesto mi je sve usporeno. Mozes to popraviti?" slucajevima {#}

13 godina
neaktivan
offline
Gamer Girls

sve to super , al samo nam se dvije cure javile ovdje...šteta...ja reko da ih ima možda više na forumu...mislim bi si čovek neka zigral s njima, ne...

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Gamer Girls

Imenjače, falio si temu.

Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gamer Girls

I ja se igram

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gamer Girls
imam frendicu koja igra warcraft, još par ih igralo lol neko kratko vrijeme dok je to bilo kul među nama gamadi i dok nismo skužili attention whoring...

prava gejmerica nikad neće sama prva reć da je gejmerica
Pričam i serem bezveze
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gamer Girls

Ja sa zarucnicom jedino mogu doc na isto "polje" sta se tice igra je kad se radi o Tekkenu. Posebno ovaj zadnji koji igramo na x360 Tekken Tag Tournament 2. Znamo dnevno skupa odigrat kojih sat dva. Od toga ja popusim više od pola:) Al neka:) Nije sve stvar u pobjeđivanju, treba dat malo i onom drugom da se raduje dal da to ne skuzi:)

 

Uglavnom to bude prava komedija dok se igra Tekken TT2. Uzme ona neke borce, i ono krene mashing po dugmetima, iako je pokusavam naucit da postoje kombinacije, i da moze pritisnut vise od jedne tipke jos uvijek je to "Pocetnicko" :)

 

I ono dok borba traje, ona napravi nesto ono kao super, pa me poslje zapitkuje kako se to radi, kako je to uspijela napravit, pa joj ja obašnjavam:D Ili kad je krenem lomit sa Bryanom i Kingom, onda mi se stalno zali da nije fer jer da znam od svih borca napamet fore :) Naravno pokusavam da svaku drugu ona pobjedi:) Pustam al da se ne skuzi, ono tipa, Ona me udara, a ja samo trcim prema njoj, i onda kao kad sam prikraju energije pocnem govorit "uf uf necu stic promjenit na Kinga" i tako te fore:) Ipak volim da se i ona raduje pobjedama, nekad bile postene a nekad i pustim :)

 

Bila je jednom situacija, pustio sam joj jedno 3-4 pobjede, i pocela ona kao "vidis da me vise nemozes ni pobjedit" pa me kao kopkala vamo tamo rekao ajde dobro:D idemo na team battle...ona si izabrala 8 maximalnih igraca, a ja stavio dva i to da mi dodju random:) I krenula borba. Sa Armoder Kingom i Larsom sam joj svih 7 komada natuko:D I onda kao zadnjeg Lei-a kojeg je dobila, pustio sam da me pobjedi :))

 

Sve u svemu pokusavao sam je naucit i WoW dok sam ga igrao, al nije islo:D Previse tipka, previše razmišljanja za nju ...

 

Odigrali smo i NFS kakav nekad, i tako neke stvari, al tekken najviše voli:)

 

Sta se tice pravih gamerica, imao sam priliku se susrest sa dosta njih u WoW-u, a neke od njih su me i isprasile dobro...

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
14 godina
neaktivan
offline
Gamer Girls

A možda sa ove "naše" dvije gamerice probaju dovesti još koju na forum, ako ih poznaju!

Barem da možemo biti sretni što znamo da postoje, ako već neće raspravljati o tome čiji je veći (radni takt naravno).

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 5:04 (godo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gamer Girls
TheDarkSide kaže...

Ja sa zarucnicom jedino mogu doc na isto "polje" sta se tice igra je kad se radi o Tekkenu. Posebno ovaj zadnji koji igramo na x360 Tekken Tag Tournament 2. Znamo dnevno skupa odigrat kojih sat dva. Od toga ja popusim više od pola:) Al neka:) Nije sve stvar u pobjeđivanju, treba dat malo i onom drugom da se raduje dal da to ne skuzi:)

 

Uglavnom to bude prava komedija dok se igra Tekken TT2. Uzme ona neke borce, i ono krene mashing po dugmetima, iako je pokusavam naucit da postoje kombinacije, i da moze pritisnut vise od jedne tipke jos uvijek je to "Pocetnicko" :)

 

I ono dok borba traje, ona napravi nesto ono kao super, pa me poslje zapitkuje kako se to radi, kako je to uspijela napravit, pa joj ja obašnjavam:D Ili kad je krenem lomit sa Bryanom i Kingom, onda mi se stalno zali da nije fer jer da znam od svih borca napamet fore :) Naravno pokusavam da svaku drugu ona pobjedi:) Pustam al da se ne skuzi, ono tipa, Ona me udara, a ja samo trcim prema njoj, i onda kao kad sam prikraju energije pocnem govorit "uf uf necu stic promjenit na Kinga" i tako te fore:) Ipak volim da se i ona raduje pobjedama, nekad bile postene a nekad i pustim :)

 

Bila je jednom situacija, pustio sam joj jedno 3-4 pobjede, i pocela ona kao "vidis da me vise nemozes ni pobjedit" pa me kao kopkala vamo tamo rekao ajde dobro:D idemo na team battle...ona si izabrala 8 maximalnih igraca, a ja stavio dva i to da mi dodju random:) I krenula borba. Sa Armoder Kingom i Larsom sam joj svih 7 komada natuko:D I onda kao zadnjeg Lei-a kojeg je dobila, pustio sam da me pobjedi :))

 

Sve u svemu pokusavao sam je naucit i WoW dok sam ga igrao, al nije islo:D Previse tipka, previše razmišljanja za nju ...

 

Odigrali smo i NFS kakav nekad, i tako neke stvari, al tekken najviše voli:)

 

Sta se tice pravih gamerica, imao sam priliku se susrest sa dosta njih u WoW-u, a neke od njih su me i isprasile dobro...

 

Meni je moja draga predložila nedavno da nešto skupa igramo, jer bi i ona htjela probati. Odabrali smo LEGO Star Wars triologiju. Uglavnom ona je sa R2D2 plivala po jezeru dok sam ja ludio jer nisam mogao ništa dalje učinit. I onda nakon pola sata istog nivoa i bauljanja po jezeru zaključi da je igra glupa jer ona ne može izać iz jezera te da se ništa zanimljivo ne događa. Rekao sam, nikad više!

Who dares, wins!
11 godina
neaktivan
offline
Gamer Girls

A kako ocekujete da se zene igraju kada im decki ili muzevi nikada ne daju pristup kompu. Otkada se ja igram, samo molim boga da decko nadje ljubavnicu da se makne od kompjutera, da bacim malo bf3.

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gamer Girls

Felicia Day {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 15:10 (master4games).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gamer Girls
LadyKatrin kaže...

A kako ocekujete da se zene igraju kada im decki ili muzevi nikada ne daju pristup kompu. Otkada se ja igram, samo molim boga da decko nadje ljubavnicu da se makne od kompjutera, da bacim malo bf3.

Loš ti je taj dečko, moraš naći boljega {#}

Dečko koji ne cijeni curinu inicijativu po pitanju pc-a općenito, nije dostojan imati je... {#}

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gamer Girls
LadyKatrin kaže...

A kako ocekujete da se zene igraju kada im decki ili muzevi nikada ne daju pristup kompu. Otkada se ja igram, samo molim boga da decko nadje ljubavnicu da se makne od kompjutera, da bacim malo bf3.

 Ccccc.

 

Da je pravi kupija bi još jedan PC i BF3 pa da zajedno bacite partiju. Sram ga bilo

Who dares, wins!
12 godina
offline
Re: Gamer Girls
M_dipl. kaže...

Nikad nisam kužio tu fascinaciju ženama koje igraju. Vrlo često naletim na igračicu u L4D2 (jedina igra koju konstantno igram već godinama) i svaki put primijetim koliko se govor, fore i pristup ostalih u timu (muškaraca) promijeni. Neki postanu vrlo pristojni i trude se ispasti cool, neki postanu još veće seljačine pa im govore kak bi ih je_ali a najviše ih pribjegne onim bezveznim forama o tome kak su cure inferiorne u gejmingu.

 

Igračice, s druge strane, vrlo često igraju kvalitetno i ne obaziru se na provokacije.

 

 

a najjace su mi izjave tipa "bitch get back in the kitchen"   xD  i ja šiljim l4d2 bar 2 sata na dan.. i najcesce su trebe tu.. i da svi promjene ponasanje iako i zenske nekad znaju bit bahate... valjda zato kaj su s vremenom skuzile da su overaprišijejted u gamingu pa to koriste :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice