Origin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 879
|
čitano: 265.923
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Hoće biti kakvi sniženja povodom praznika?

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
8 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

jel muci koga sporo skidanje preko origina ? plus nekakvo pametno rijesenje mozda netko ima koje radi ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
x18x05x kaže...

Hoće biti kakvi sniženja povodom praznika?

 Pa nije već sad hrpa igara na sniženju?

sseennoonn kaže...

jel muci koga sporo skidanje preko origina ? plus nekakvo pametno rijesenje mozda netko ima koje radi ?

 R&D mode. 

Pitaj Google.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

pozdrav,ovako origin mi je zapamtio broj kartice i sve ostalo,znaci sad kad idem da nesto kupim ne pita više da upisujem broj kartice vec odmah mogu kupiti.Ja bih da obrisem podatke a nemogu.imam ovaj origin access kad sam ga uzeo odmah sam prekinuo tako da mi je ostalo do sljedece godine ali nemogu obrisati podatke od kartice.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Pa jel ti jedan od dva navedena razloga "aktivan"? Da se nisi slučajno pretplatio na nešto pa prvo to moraš prekinut i onda obrisati način plaćanja.

14 godina
online
Re: Origin - pitanja i odgovori
sseennoonn kaže...

jel muci koga sporo skidanje preko origina ? plus nekakvo pametno rijesenje mozda netko ima koje radi ?

 Download im je očaj, kupio sam StarWars:Battlefront koji ima 40gb te ga je skidao 48h, a još gore je bilo s RogueOne dodatkom, padal je brzina na 8kb/s i nekih 20 puta s prekidalo skidanje igre.

Malo sam čitao po netu, te se puno ljudi žalilo na download StarWars:Battlefront, to je moje zadnje iskustvo s Originom.

Steam mi je tu puno bolji, znao sa skinuti igru preko noći. 

Ali vidim

9 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

jesam na taj origin access ali odmah ga prekinuo i traje mi do sljedece godine,a na drugo ništa.Sad da mi je uklonit podatke nekako jbga nije to sigurno 

8 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
T-bone's kaže...
sseennoonn kaže...

jel muci koga sporo skidanje preko origina ? plus nekakvo pametno rijesenje mozda netko ima koje radi ?

 Download im je očaj, kupio sam StarWars:Battlefront koji ima 40gb te ga je skidao 48h, a još gore je bilo s RogueOne dodatkom, padal je brzina na 8kb/s i nekih 20 puta s prekidalo skidanje igre.

Malo sam čitao po netu, te se puno ljudi žalilo na download StarWars:Battlefront, to je moje zadnje iskustvo s Originom.

Steam mi je tu puno bolji, znao sa skinuti igru preko noći. 

Ali vidim

 skidao sam update za battlefield 1 pa i za star wars takodjer  pa mi je brzina varirala od 0.10-1.8mb/s  skida max brzinom pa padne opet prema 0 pa se digne pa skida sa 800kb/s pa opet skoci na 1.5mb itd

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Nemam kompa sad pa ne mogu pogledati, ali gotovo sam siguran da je to tamo u opcijama, payment i to da možeš obrisati karticu tu.


12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
T-bone's kaže...
sseennoonn kaže...

jel muci koga sporo skidanje preko origina ? plus nekakvo pametno rijesenje mozda netko ima koje radi ?

 Download im je očaj, kupio sam StarWars:Battlefront koji ima 40gb te ga je skidao 48h, a još gore je bilo s RogueOne dodatkom, padal je brzina na 8kb/s i nekih 20 puta s prekidalo skidanje igre.

sseennoonn kaže...
T-bone's kaže...
sseennoonn kaže...

jel muci koga sporo skidanje preko origina ? plus nekakvo pametno rijesenje mozda netko ima koje radi ?

 Download im je očaj, kupio sam StarWars:Battlefront koji ima 40gb te ga je skidao 48h, a još gore je bilo s RogueOne dodatkom, padal je brzina na 8kb/s i nekih 20 puta s prekidalo skidanje igre.

Malo sam čitao po netu, te se puno ljudi žalilo na download StarWars:Battlefront, to je moje zadnje iskustvo s Originom.

Steam mi je tu puno bolji, znao sa skinuti igru preko noći. 

Ali vidim

 skidao sam update za battlefield 1 pa i za star wars takodjer  pa mi je brzina varirala od 0.10-1.8mb/s  skida max brzinom pa padne opet prema 0 pa se digne pa skida sa 800kb/s pa opet skoci na 1.5mb itd

Start Origin in R&D mode

 

  1. Exit Origin
  2. Create a new empty document on your desktop
  3. Enter the following in the file:

[connection]

EnvironmentName=production

[Feature]

CdnOverride=akamai

 

  1. Save the file as EACore.ini
  2. Now start Origin. Upon start you will be asked if you want to import the file you just created on your desktop. Press Yes. This will overwrite your old config-file.
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
CyberDemonVZ kaže..

Start Origin in R&D mode

 

  1. Exit Origin
  2. Create a new empty document on your desktop
  3. Enter the following in the file:

[connection]

EnvironmentName=production

[Feature]

CdnOverride=akamai

 

  1. Save the file as EACore.ini
  2. Now start Origin. Upon start you will be asked if you want to import the file you just created on your desktop. Press Yes. This will overwrite your old config-file.

 Pojašnjenje?

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
12 godina
protjeran
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
x18x05x kaže...
CyberDemonVZ kaže..

Start Origin in R&D mode

 

  1. Exit Origin
  2. Create a new empty document on your desktop
  3. Enter the following in the file:

[connection]

EnvironmentName=production

[Feature]

CdnOverride=akamai

 

  1. Save the file as EACore.ini
  2. Now start Origin. Upon start you will be asked if you want to import the file you just created on your desktop. Press Yes. This will overwrite your old config-file.

 Pojašnjenje?

 

R&D mode je obično omugućavao veću brzinu.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Hvala. Skida sad sa maximalnom brzinom.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
9 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

kad idem stisnut delete izbaci ono,ima slika gore,

12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
gamero kaže...

kad idem stisnut delete izbaci ono,ima slika gore,

 Vjerojatno moraš pričekati da istekne Access.

Ili probaj preko njihove službe za korisnike.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

odlučia sam danas obaviti svoju prvu origin kupovinu i to crysis 3 deluxe edition..

nakon što sam potvrdia kupnju paypalom, izašla mi je poruka na originu da je možda došlo do pogreške, da pogledam u order history je li sve u redu..

kad tamo ispada da imam dvije različite narudžbe šta apsolutno nije istina, jer sam samo jednom potvrdio paypalom kupnju.

payment pending stoji već nekoliko sati na obe narudžbe, a ja igre u libraryu nemam.. koji k se događa??

 

rješeno

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2017 17:52 (xDISORDERx).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

Reci što je bilo, možda neko naleti na isti problem.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori

a zapravo ništa.. origin automatski sprema pod order history ćim ti nešto klikneš na buy.. i zato mi je napravia dvije narudžbe, iako sam ja samo jednu potvrdio, međutim i pri toj jednoj je došlo do neke pogreške (samo mi je iskočia pop up s porukom da postoji mogučnost da narudžba nije uredu) te ona nije zaprimljena kako spada i tako sam ima dvije narudžbe pod pending..

napravia sam ponovno sve i uspia sam kupiti na kraju, mada ovi pokušaji od prije i dalje stoje pod pending

14 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Kolika je inače pretplata mjesečno na origin access? Vidim da je sad 2.79€.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
bruno03 kaže...

Kolika je inače pretplata mjesečno na origin access? Vidim da je sad 2.79€.

 

Bio je 4.99€, ako se ne varam. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2017 0:15 (NiramX).
9 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Koji debili. Umjesto da srede da možeš kupiti acess preko ebaya bez da ti treba kreditna kartica oni smanje bogatima još cijenu.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Shit ne mogu urediti post. Mislio sam napisati paypal ne ebay...
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
froxie24 kaže...
Shit ne mogu urediti post. Mislio sam napisati paypal ne ebay...

Odakle ti da ne možeš kupiti preko Paypala? 

14 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
NiramX kaže...
bruno03 kaže...

Kolika je inače pretplata mjesečno na origin access? Vidim da je sad 2.79€.

 

Bio je 4.99€, ako se ne varam. 

 Sad je 3.99€. 

9 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
Pokusao sam kupiti preko paypala i odbija mi izvrsiti transakciju jer nemam kreditnu karticu vec deviznu tj. prepaid. mislim glupo ako su vec stavili da mozes bilo kad odustati...
10 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
froxie24 kaže...
Pokusao sam kupiti preko paypala i odbija mi izvrsiti transakciju jer nemam kreditnu karticu vec deviznu tj. prepaid. mislim glupo ako su vec stavili da mozes bilo kad odustati...

 Pa jel si ti u banci zatrazio da napravis paypal tj. visa karticu ?

Battleog - 191silvinjo
10 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Ja kupujem PaySafeCardom gdje god mogu pa tako i na Originu i nikad problema.

neda mi se
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Origin - pitanja i odgovori
da jesam, pa kažem imam već tu visa web prepaid karticu za paypal...
10 godina
neaktivan
offline
Origin - pitanja i odgovori

Kao što vidiš, kupljeno je preko Paypal balance. Nije mi skidalo ništa sa kartice, a mogu i direktno preko Paypala otkazati, odnosno blokirati uplate.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Origin - pitanja i odgovori

Evo ga sad probao i uspio kupiti. Izgleda su imali prije problema sa naplatom jer je stalno odbijalo... Hvala Bogu. :)

 

EDIT: Izgleda sam se zaletio... Da nije mi kupilo iako je pisalo kao da je.... 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2017 10:38 (froxie24).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice