Popusti, akcije i dobre ponude za igre izdvojena tema

poruka: 20.800
|
čitano: 4.692.767
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Bez da se instalira, na to sam mislio.
All truly great thoughts are conceived by walking.
9 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

The Walking dead, višak.

5H62K-PXLHL-T59?? 

??= skraćenica na engleskom za infracrveno. :P

 

Ups, kriva tema... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2017 19:22 (El Munjoko).
 
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Pozz ljudi, da li zna neko možda gdje je najjeftinije nabaviti Ghost Recon Wildlands?

Hvala :)

I named my penis The Truth, because bitches can't handle it!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Flux_Pavilion kaže...

Pozz ljudi, da li zna neko možda gdje je najjeftinije nabaviti Ghost Recon Wildlands?

Hvala :)

 Jel to ovo? https://www.instant-gaming.com/en/878-buy-key-uplay-ghost-recon-wildlands/?igr=289098&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop moguce da i jeftinije negdje za 2-3 eura dok je na steamu i preko 50-60 eura.

11 godina
suspendiran
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

 Out of stock steta sto prije nisam vidio.

6 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre
http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Moj PC  
11 0 hvala 13
15 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

 Do kad je ovo vrijedilo?!..  nisam stigao psmtr!"

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Dudu kaže...

 Do kad je ovo vrijedilo?!..  nisam stigao psmtr!"

 Jucer.

15 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Jel bi mi netko htio uzeto euro truck simulator 2 na g2a i ja mu uplatim novce na racun odmah. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Ja ću ti uzet, javi se u poruke, neću te smuljat
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Kopiram poruku sa PS4 threada, u nadi da me ovdje netko doživi: 

"Vidim da je na Humble Bundle stranici još aktivan onaj srednji bundle za 8-9 $. 
Ušteda je velika u odnosu na PS Store, pa makar nikad ne zaigrao ijednu od tih igara, volio bih ih imati u kolekciji.

Za PC sam dosta toga kupovao preko spomenute stranice, al za PS4 još nikako. 

Ako mi netko može objasniti kako ide cijeli proces (jel se dobije kod pa ide aktivacija kao što je slučaj sa steamom ili..?) i je li istina da moram account prebaciti na US umjesto EU? 
Hoće li to prebacivanje imati utjecaja na mene i prijatelja, pošto smo spojili accounte da bi mogli razmjenjivati igre međusobno? 

Ako bi tko bio spreman objasniti u detalje, da ne pitam svaku sitnicu u sljedećim postovima, bio bih zahvalan."


Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Moguce je aktivirat samo u 

(US) United States

(CA) Canada

(MX) Mexico

(BR) Brazil

(CL) Chile

(AR) Argentina

(PE) Peru

(CO) Colombia

(PA) Panama

(CR) Costa Rica

(EC) Ecuador

(GT) Guatemala

(SV) El Salvador

(PY) Paraguay

(HN) Honduras

(BO) Bolivia

(UY) Uruguay

(NI) Nicaragua

 

Dobije se jedan kod za sve igre i taj kod ukucas na account. 

 

Ostalo pojma nemam, nemam ni ps4

 

ovdje mozes nesto procitat o tome.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 19:16 (freeman).
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Hvala freeman. 
Da, pretpostavljam da čak i ako napravim novi account - da bih igrao te igre morat ću povezat svoj EU sa tim US accountom.
Što onda dovodi do toga da ćemo se prijatelj i ja morati odspojit. 
Ako se ne varam ne može se imati pristup na više od 2 acc-a, jer to ne bi imalo smisla.

Nov sam u ovome pa čisto logički razmišljam bez nekog predznanja. Ako ima tko više iskustva, komentirajte.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 19:26 (birra).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

ima negdi tutorijal na netu kako kupiti igru za rusko trziste...postoji mukte vpn koji vas spoji na rusiju i imate prozor od valjda sat vremena da si kupite igru za rusko trziste...ako ste je vec kupili prije toga, bit ce vam pod gifts, pa je morate reclaimati...ja sam se tako zajebo, vidio dobro cijenu i kupio bez da gledam za koju je zemlju, a ovakav nacin kupovine je ilegalan na steamu, tako da sam na kraju riskirao cijeli akaunt da si dodam tu igru, kad sam vec spicko lovu na nju...uglavnom, ne preporucam...

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Gorstak79 kaže...

ima negdi tutorijal na netu kako kupiti igru za rusko trziste...postoji mukte vpn koji vas spoji na rusiju i imate prozor od valjda sat vremena da si kupite igru za rusko trziste...ako ste je vec kupili prije toga, bit ce vam pod gifts, pa je morate reclaimati...ja sam se tako zajebo, vidio dobro cijenu i kupio bez da gledam za koju je zemlju, a ovakav nacin kupovine je ilegalan na steamu, tako da sam na kraju riskirao cijeli akaunt da si dodam tu igru, kad sam vec spicko lovu na nju...uglavnom, ne preporucam...

 Vec cca 3 god koristim od rusa, na eu steam account, nema bana, sve funkcionira...Samo vpn i deri... takoder se to cesto rabi i na oriđinu od meksikanaca i korejaca

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Outlast
JIPF9-VD0Y8-3AKWN


Outlast: Whistleblower
FQ39A-IK3YC-0QJYP

 
7 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Asterix kaže...

Outlast
JIPF9-VD0Y8-3AKWN


Outlast: Whistleblower
FQ39A-IK3YC-0QJYP

 

Zahvaljujem 

9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

sMtcRdohGT 

 

https://skinodds.com/history

 

Ako mi netko moze provjeriti da li radi i usput poklanjam ovaj random skin. Hvala. 

Za cs:go. 

 

edit:kupio sam ih par komada na g2a ali ih ne mogu iskoristiti jer je novi steam acc i trebam cekati 15 dana.

 

edit2: paysafe 1.2 euro ako nekome treba pm me. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
dado16 kaže...
 Vec cca 3 god koristim od rusa, na eu steam account, nema bana, sve funkcionira...Samo vpn i deri... takoder se to cesto rabi i na oriđinu od meksikanaca i korejaca

 

Ako zelis riskirati cili akaunt, samo naprid...

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
birra kaže...

Hvala freeman. 
Da, pretpostavljam da čak i ako napravim novi account - da bih igrao te igre morat ću povezat svoj EU sa tim US accountom.
Što onda dovodi do toga da ćemo se prijatelj i ja morati odspojit. 
Ako se ne varam ne može se imati pristup na više od 2 acc-a, jer to ne bi imalo smisla.

Nov sam u ovome pa čisto logički razmišljam bez nekog predznanja. Ako ima tko više iskustva, komentirajte.

Ne povezujes ti nista svoj EU s US.

Na PS4 mozes imati 16 aktivnih usera. Kao sto sad imas svoj EU, frendov EU, tako ces imati i novi US.

Dok ti je taj US postavljen kao primary, mozes igrati igre koje su na njemu cak i sa svog EU Accounta (isto kao sto igras i one s frendovog, princip je isti).

Kad ti dosadi, odjavis primary s US i ne mozes vise igrati. Ali tada frend moze kod sebe kreirati usera (s podacima od tog US Accounta) i igrati te sve igre isto kako si ti igrao na svom.

Taj US si zamislis kao da je Disc igra koju mozes posuditi frendu. Ali dok je kod njega ne mozes ti igrati i obrnuto.

Ne znam kako bi ti jednostavnije napisao.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Chaky kaže...

Ne povezujes ti nista svoj EU s US.

Na PS4 mozes imati 16 aktivnih usera. Kao sto sad imas svoj EU, frendov EU, tako ces imati i novi US.

Dok ti je taj US postavljen kao primary, mozes igrati igre koje su na njemu cak i sa svog EU Accounta (isto kao sto igras i one s frendovog, princip je isti).

Kad ti dosadi, odjavis primary s US i ne mozes vise igrati. Ali tada frend moze kod sebe kreirati usera (s podacima od tog US Accounta) i igrati te sve igre isto kako si ti igrao na svom.

Taj US si zamislis kao da je Disc igra koju mozes posuditi frendu. Ali dok je kod njega ne mozes ti igrati i obrnuto.

Ne znam kako bi ti jednostavnije napisao.

 
Dakle, samo napravim još jedan user name i postavim ga pod US regiju. Prijatelju dam lozinku i onda se po potrebi spajamo/odspajamo na taj US account da bi igrali te igrice iz bundlea?

 

Zvuci super. Mislio sam da je dosta kompliciranije, barem što se tiče ovih povezivanja accounta. Da mi možda neće dozvolit vratit se na frendov i slično.

Hvala na pomoći. Molim te samo potvrdi da sam skontao sve prije nego se bacim na kupovanje bundleova :)


16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
birra kaže...

 
Dakle, samo napravim još jedan user name i postavim ga pod US regiju. Prijatelju dam lozinku i onda se po potrebi spajamo/odspajamo na taj US account da bi igrali te igrice iz bundlea?

 

Zvuci super. Mislio sam da je dosta kompliciranije, barem što se tiče ovih povezivanja accounta. Da mi možda neće dozvolit vratit se na frendov i slično.

Da bas tako.

 

Ne bi ti to trebalo smrdati frendov Account i trenutni setup.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Chaky kaže...

Da bas tako.

 

Ne bi ti to trebalo smrdati frendov Account i trenutni setup.

Aah, znaci ipak nisi siguran?
Stvar je u tome što, ako se odspojim od frenda i spojim na US za download bundle igrica, strah me da mi se ne izbriše cijeli library od skinutih igrica s frendovog ACC-a. 

Jer većina igrica ima 30-50 gb, a to nije poželjno iznova skidat svako par dana. 

Ispričavam se svima na off topicu. Ako netko zna točno u detalje kako ovo funkcionira o čemu pričam, molim javite u pm!

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2017 13:43 (birra).
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
birra kaže...
Chaky kaže...

Da bas tako.

 

Ne bi ti to trebalo smrdati frendov Account i trenutni setup.

Aah, znaci ipak nisi siguran?
Stvar je u tome što, ako se odspojim od frenda i spojim na US za download bundle igrica, strah me da mi se ne izbriše cijeli library od skinutih igrica s frendovog ACC-a. 

Jer većina igrica ima 30-50 gb, a to nije poželjno iznova skidat svako par dana. 

Ispričavam se svima na off topicu. Ako netko zna točno u detalje kako ovo funkcionira o čemu pričam, molim javite u pm!

Siguran sam.

Nemas se sta odspajati od frendovog Accounta. A ako se odspojis, lako se spojis nazad.

Ne trebas skidati igre, jer ti se ne pobrisu s HDD-a. Kad odspojis Account ne pobrise ti igru. Samo je zakljuca.

Za novi koji ces napraviti vrijede ista pravila kao i za frendov. Samo je razlika sto je jedan US a drugi HR.

 

Admin, slobodno prebaci postove u PS4 temu.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2017 14:28 (Chaky).
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Ako nije problem da se vratite na temu, PS4 ima dosta aktivnu temu pa neka tamo se piše.
All truly great thoughts are conceived by walking.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude za igre
Kolacic kaže...

sMtcRdohGT - KOD

 

https://skinodds.com/history

 

Ako mi netko moze provjeriti da li radi i usput poklanjam ovaj random skin. Hvala. 

Za cs:go. 

 

edit:kupio sam ih par komada na g2a ali ih ne mogu iskoristiti jer je novi steam acc i trebam cekati 15 dana.

 

edit2: paysafe 1.2 euro ako nekome treba pm me. 

 anyone? 

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude za igre

Ohladite sa offtopicom, tema non stop aktivna a vec pet dana nitko nije proslijedio popust il ponudu za igru.

Za one sa psn imate free season pass za battlefron, nabavite jos base igru pa imate sve full.

https://store.playstation.com/#!/en-ie/games/addons/star-wars-battlefront-season-pass/cid=EP0006-CUSA00634_00-SWBSEASONPASS000

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2017 16:32 (Et_Tu_Brute?).
 
5 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude za igre P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice