Steam trade

poruka: 2.882
|
čitano: 428.223
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Steam gift trade
iNCv3 kaže...
West kaže...

Kako dobijete te bespaltne igre za gift, da mogu i ja podijeliti?

Zoveš 0800365365 (Steam Hrvatska) i prijaviš se. . .

Daj nemoj ga zezat jos ce i zvat {#}

 

Poklanjam 2x dota inv

Smmmmaaack that hvala button!!!!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 10:30 (Ghost777).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Steam gift trade
SuperDox kaže...
iNCv3 kaže...
West kaže.

Zoveš 0800365365 (Steam Hrvatska) i prijaviš se. . .

se ti salis ili? {#}

Prije trolla, nego što se šali.

 

Ja sam dobio od kolege ovdje sa foruma Dota 2 i super. Htio bi uzvratiti uslugu ako mogu ja dobiti kakve igre za gift. Ali steam imam jedno 2 dana, pa ne znam.

 

(zadnjih 8 godina sam igrao samo WoW i sad Diablo, tako da ne znam kako ovo funkcionira)

12 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

vrlo vam je jednostavno dobiti igre na steamu...odaberete igru, stavite je u košaricu, platite je i voila, dobili ste je....a ukoliko je želite sačuvati za kasnije za neki možebitni trejd ili je pokloniti nekome kao gift prilikom čekouta odaberite "purchase as a gift" i igra se nakon plačanja spremi u vaš inventory odakle kasnije radite što želite sa njome...

 

da baš nebudem ispao jako trolololo...imate temu o popustima i akcijama i tamo netko uvijek iskopa neke akcije, legalne, polulegalne i ilegalne, gdje je moguče iskamčiti neku free ili jeftinu igru...

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 12:42 (Mahjongg).
 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Steam gift trade
Mahjongg kaže...

vrlo vam je jednostavno dobiti igre na steamu...odaberete igru, stavite je u košaricu, platite je i voila, dobili ste je....a ukoliko je želite sačuvati za kasnije za neki možebitni trejd ili je pokloniti nekome kao gift prilikom čekouta odaberite "purchase as a gift" i igra se nakon plačanja spremi u vaš inventory odakle kasnije radite što želite sa njome...

 

da baš nebudem ispao jako trolololo...imate temu o popustima i akcijama i tamo netko uvijek iskopa neke akcije, legalne, polulegalne i ilegalne, gdje je moguče iskamčiti neku free ili jeftinu igru...

Ja sam isto relativni noob na Steamu... Može li se igra koja je kupljena kao gift kasnije dodat u vlastiti inventory? I što se dešava ako kupiš igru koju već imaš (npr. u sklopu nekog bundlea)? Automatski ide u gifts ili propada?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Steam gift trade

igru možeš kasnije aktivirati na svom accountu a ovo za dupliranje neznam...

14 godina
offline
Re: Steam gift trade
Montezano kaže...

Ja sam isto relativni noob na Steamu... Može li se igra koja je kupljena kao gift kasnije dodat u vlastiti inventory? I što se dešava ako kupiš igru koju već imaš (npr. u sklopu nekog bundlea)? Automatski ide u gifts ili propada?

Moze, kolko znam propada.

 

edit: kolega me preteko

Smmmmaaack that hvala button!!!!!!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 12:51 (Ghost777).
12 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

zato bi vjerojatno bundlove trebalo onda kupovati kao gift i onda kasnije iz inventorya aktivirati što nemaš a dupliče ostaviti u inventoryu

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Steam gift trade
Mahjongg kaže...

zato bi vjerojatno bundlove trebalo onda kupovati kao gift i onda kasnije iz inventorya aktivirati što nemaš a dupliče ostaviti u inventoryu

Nemozes,ako kupujes bundlove,dobit ces cdkey(nisu u gift obliku).

Humble indie bundlovi su najcesce u obliku jednog cdkeya za cijeli bundle,a ako vec imas jednu od tih igra na acc,neces dobit nikakav duplic.

Drugi bundle siteovi daju posebni cdkey za svaku igru,pa mozes aktivirat sta ces.

EDIT:Ako mislite na bundlove sa steama,tipa packovi di ima vise igra,u inventu dobis samo 1 predmet,i kada aktiviras,aktiviras sve,nemozes pojedine stvari aktivirat/trejdat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 17:18 (core2man).
11 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

Imam 3x Dota 2 za trade..
Ako je netko zainteresiran neka se javi u PM ili neka reply na komentar ! 

 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 0:27 (xXTheLostHero).
 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

Ma ae dosta vise sa tom dotom,nece vam nitko to,to radje podjelite nego sto se tu sramotite. . .

Mile Keš
 
8 1 hvala 0
12 godina
offline
Steam gift trade

Imam 4xdota2 gifta. Giftam to prvim 4 koji posalju svoje podatke na pp {#}

Postoje dvije vrste ljudi; mi s Međimurja i oni koji nam se dive! // Apple♥
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Steam gift trade

Humble Bundle udomljen

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2012 14:01 (Montezano).
Moj PC  
1 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

Imam Witcher 2 Enhanced edition 

 

Ponudite nesto

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka..
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Steam gift trade

Vidim da sam skupio td-ova :) Nije da tražim bogznašta, valjda se podrazumijeva da bih nešto vrijednosti euro-dva pokupljeno na debeloj akciji. Tipa Broken Sword trilogija koju sam nedavno ubo za par kuna

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Steam gift trade
Montezano kaže...

Vidim da sam skupio td-ova :) Nije da tražim bogznašta, valjda se podrazumijeva da bih nešto vrijednosti euro-dva pokupljeno na debeloj akciji. Tipa Broken Sword trilogija koju sam nedavno ubo za par kuna

Za to dobijes Dotu 2, koja vrijedi taman kao ovo, nekih 1$ ;)

12 godina
offline
Re: Steam gift trade

Imam Hitman: Blood Money‏, ponudite nesto.
Ako hocete gratis vam dam Dota 2/Firefall...

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 23:44 (dinos3).
12 godina
offline
Re: Steam gift trade
dinos3 kaže...
Montezano kaže...

Vidim da sam skupio td-ova :) Nije da tražim bogznašta, valjda se podrazumijeva da bih nešto vrijednosti euro-dva pokupljeno na debeloj akciji. Tipa Broken Sword trilogija koju sam nedavno ubo za par kuna

Za to dobijes Dotu 2, koja vrijedi taman kao ovo, nekih 1$ ;)

Dota vrijedi otprilike ništa, a i već je imam. A ti si onaj koji je tu od mene dobio Torchlight gratis i onda ga prodavao na drugom forumu? ;)

12 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

Imam Two Worlds II: Velvet Edition za trade ... ponudite nešto :))

Hasta La Victoria Siempre
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

Poklanjam jedan dota 2 invite :D

dafuq! =)
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Steam gift trade
BloOm3R! kaže...

Poklanjam jedan dota 2 invite :D

evo dobio od kolege dotu :D  mene zanima kak dobijete te giftove... (bez trollanja :D)

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
13 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

Dobiš od steama, ako misliš na dotu, a ovo ostalo giveawayi, ili kupnja, ili trejdaju s nekim trećim.

Trejdam SC2 za WoW gametime
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

iMAM:

Super Meat Boy

Mile Keš
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2012 22:40 (iNCv3).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

Imam za trade:

 

Hitman Blood Money

Mad Riders

Shoot Many Robots

 

Ponudite nešto samo da nije Dota 2 pošto ih i ja imam viška.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Steam gift trade

Imam za trade:

 

Left4Dead 2

Half life - episode two

Total War:Shogun 2 (key)

Total War: DLC - Rise of The Samurai Campaign (key)

 

Prvenstveno me zanimaju neke strategije, ali ako imate neku noviju igru koja bi mi mogla biti interesantna valjda cemo se dogovoriti :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Steam gift trade

Zamjena:

 

Company of Heroes Tales of Valor za ARMU 2 CO.

 
0 10 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

Edit: rijeseno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2012 23:01 (Doom Marine).
 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Steam gift trade

neki ne vide smisao ove teme, ljudi vide da si napisao ovdje da imaš nešto i onda to traže od tebe besplatno, kao da si ti to dobio besplatno, a sve u kontekstu jaooo pa ta igra košta samo 5-10$, to što vama tuđi novci nemaju istu vrijednost kao da su vaši, to je druga stvar, ovo je tema isključivo za razmjenu

hvala na razumijevanju

 

Bonasera, Bonasera. What have I ever done to make you treat me so disrespectfully? If you'd come to me in friendship, then this scum that wounded your daughter would be suffering this very day.
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Steam gift trade
cola777 kaže...

neki ne vide smisao ove teme, ljudi vide da si napisao ovdje da imaš nešto i onda to traže od tebe besplatno, kao da si ti to dobio besplatno, a sve u kontekstu jaooo pa ta igra košta samo 5-10$, to što vama tuđi novci nemaju istu vrijednost kao da su vaši, to je druga stvar, ovo je tema isključivo za razmjenu

hvala na razumijevanju

 

Nekako je više ovih koji igru dobe besplatno (dota 2 je sad aktualna) ili kupe u humble bundle za 1$ (THQ sad) i onda bi htjeli igre u vrijednosti par puta veće za to.

12 godina
offline
Steam gift trade

Titan Quest za prvog koji se javi na PM.

 

Ne stavljam tu tako da ga može ukucat neko od (ne)sretnika koji su trenutno na poslu ;)

 

Edit: otišlo

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2012 14:06 (Montezano).
Moj PC  
3 3 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice