Amazon - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.507
|
čitano: 775.084
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
itomic009 kaže...

Ajd čekni samo onda pliz za grafu s linka? Piše Dispatches from Amazon i košta više od 50 eura :). Ja sam iz Osijeka i meni piše ovako kao sa slike.

Pa vidiš da je dodana i odmah oduzeta poštarina, znači nema je. Razlika u oglašenoj i konačnoj cijeni artikla dolazi od razlike u porezima (oduzmu njemačkih 19% i dodaju naših 25%).

Deckard
15 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Sad je i službeno da više nemamo poštarine za narudžne od 49€ i više.  Domaći me dućani više neće gledati tako skoro sa svojim bolesnim cijenama.

Deckard
Moj PC  
12 0 hvala 8
15 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Kupio sam ram 48gb ddr5 kit corsair i nakon mjesec dana jedna plocica je otisla u klinac i napravio sam povrat.
Dobio sam naljepnicu koju sam naljepio na paket i odnio u postu, tamo sam predao ali nije mi dala nikakvu potvrdu djelatnica kaze nema potvrde.
Sad je vec proslo preko mjesec dana i na mom amazon accountu jos nema odobren povrat niti koliko vidim da su uopce dobili paket!
Sve mi to dugo traje a vrijednost je 236 eura sta da radim?
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
deckard kaže...

Sad je i službeno da više nemamo poštarine za narudžne od 49€ i više.  Domaći me dućani više neće gledati tako skoro sa svojim bolesnim cijenama.

 jel to trajno ili samo neka promocija? 

 

pitam zato što u košarici piše dostava i onda promotion applied di oduzme cijenu dostave. 

15 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
trajno je to, tu je slovenija na tom spisku vec duze vrijeme, a sad napokon i mi
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
14 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Imaš broj za praćenje na shipping naljepnici pa ubaci u tracking... Ako ne izbaci ništa javi im se na support
11 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Naručio sam jedno 3-4 narudžbe i sada bi to trebalo počet stizati pa me zanima koja dostavna služba dostavlja. Nije valjda HP jer će me zvati za svaki paket ako ću doci sam pokupiti a ako odbiješ onda kasni par dana.

Poruka je uređivana zadnji put danas u 18:50 (azzie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice