Facebook

poruka: 455
|
čitano: 208.052
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Facebook
Nixii kaže...

U aplikaciji, pod "More"(skroz desni tab), na dnu se nalazi "App Settings". Unutra se nalazi opcija za Video Auto-play.

Hvala , našao sam u aplikaciji. A kada idem preko browsera na m.facebook tamo ne mogu naći da se može ugasiti.

14 godina
offline
Re: Facebook
SoynTech kaže...
kran kaže...

Jel ima neko riješenje da se automatki ne pokreće video, na naslovnici kada se dođe na njega ?

Nije problem na računalu, ali kada sam na mobitelu onda bi potroši odmah više prometa.

Znači otiđeš ovdje i isključiš {#} Samo je izgleda FB trenutno nedostupan jer "popravljaju" nešto..

 

Jel možete ponovo postaviti gdje se gasi.

 

Edit: Našao sam HVALA.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2014 22:17 (kran).
12 godina
neaktivan
offline
Facebook

zna li netko zašto ne mogu komentirati objave stranica i zašto ne mogu uploadat slike u grupe?? dok objave prijatelja i njihove slike mogu komentirati........{#} 

Team32Ipe77
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Facebook

Imam problem, koristim lazno ime na profilu za za*ebanciju, nisam imo nista ozbiljno u planu sa tim fejsom ali eto nekim cudom sam skupio preko 10 000 followera, sprijateljio se sa dosta osoba itd

e i sad me netko prijavio zbog toga i fejs mi je blokiran, prilikom ulaska u fejs nudi mi mogucnost da stavim pravo ime(slika) ali ja ne zelim, tj htio bi tu opciju ostaviti kao zadnju soluciju jer me svi znaju pod trenutnim pseudonimom i bilo bi glupo stavljat pravo ime, no postoji opcija da se zalim, mislio sam u photoshopu na svojoj osobnoj promijeniti ime i poslat facebooku pa sta mislite o tome i ako imate neki drugi savjet dobro bi dosao.

ne zelim nigdje srljat jer se isto desilo kolegi, osto je skroz bez fejsa iako je on i stavio pravo ime i prezime, ali su ga svejedno obrisali.

ne kuzim kako mogu tako zahtjevat promjenu imena bez da su sigurni da je lazno, cak me nisu ni trazili neku provjeru nego odmah moram mijenjat ime, i to sve na temelju par prijava....isto tako sam mogao i koristit pravo ime i netko me prijavi i sad bi ja trebo mijenjat "pravo ime" u pravo ime lol

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook
win4crazzy kaže...

Imam problem, koristim lazno ime na profilu za za*ebanciju, nisam imo nista ozbiljno u planu sa tim fejsom ali eto nekim cudom sam skupio preko 10 000 followera, sprijateljio se sa dosta osoba itd

e i sad me netko prijavio zbog toga i fejs mi je blokiran, prilikom ulaska u fejs nudi mi mogucnost da stavim pravo ime(slika) ali ja ne zelim, tj htio bi tu opciju ostaviti kao zadnju soluciju jer me svi znaju pod trenutnim pseudonimom i bilo bi glupo stavljat pravo ime, no postoji opcija da se zalim, mislio sam u photoshopu na svojoj osobnoj promijeniti ime i poslat facebooku pa sta mislite o tome i ako imate neki drugi savjet dobro bi dosao.

ne zelim nigdje srljat jer se isto desilo kolegi, osto je skroz bez fejsa iako je on i stavio pravo ime i prezime, ali su ga svejedno obrisali.

ne kuzim kako mogu tako zahtjevat promjenu imena bez da su sigurni da je lazno, cak me nisu ni trazili neku provjeru nego odmah moram mijenjat ime, i to sve na temelju par prijava....isto tako sam mogao i koristit pravo ime i netko me prijavi i sad bi ja trebo mijenjat "pravo ime" u pravo ime lol

A TI se predstavljas kao Jasmin Tridevil ???

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
13 godina
offline
Facebook

Jel te traži presliku osobne? Ako ne, koristi FakeNameGenerator.

 

http://hr.fakenamegenerator.com/

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.9.2014 14:47 (Marko :D).
 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Facebook
Marko :D kaže...

Jel te traži presliku osobne? Ako ne, koristi FakeNameGenerator.

 

http://hr.fakenamegenerator.com/

ako bi se zalio onda mi treba slika osobne, a htio bi tako da mi ime ostane isto ili mogu promijenit ime u pravo i onda opet kasnije potvrdjivat sa osobnom 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
13 godina
offline
Facebook

Da li je moguce recimo slati poruke u inbox na pojedinu stranicu na facebooku direktno sa svoje stranice na facebook-u ili samo s mog profila?

Vidim kad se komentira da je moguce odabrati hocu li sa svoga profila komentirati na toj stranici ili direktno sa svoje stranice na tu stranicu., postoji li tako i opcija za slanje poruka ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.10.2014 15:55 (marxone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Facebook

Jel zna netko kako na fejsu onemoguciti da me bilo tko moze naci preko traziice ako upisuje moje ime i prezime?

 

Znam da je to prije bilo moguce ali sad u novije vrijeme su oni to sve promjenili pod privacy postavkama

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Facebook

Ima li netko iskustva s disableanim accountovima ili vezu u Facebooku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Facebook

Nije mi jasno zasto mi se izgleda facebooka promjenio u ovakvu rugobu, jel itko imao ista iskustva?

THEY'RE TAKING THE HOBBITS TO ISENGARD
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Facebook

Jel moguće išta objaviti a da to vidi samo određenih 5 osoba i to da oni ne znaju da to samo oni mogu vidjeti?{#}

Mogu ja složiti da mi status vidi samo tih 5 osoba, ali mi gore lijevo piše imenom i prezimneom tko sve može vidjeti i to oni svi mogu vidjeti, a ja to ne želim:) Ne pitajte zašto trebam:)

Extra wurst
 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Facebook

Je li itko čitao ove nove obavijesti što su napisali da će mijenjati od nove godine? Što kažete na to? osobno nisam sve čitao, vidim samo da će FB postati naprednija tržnica. :D 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Facebook

Kako je to imati svoju stranicu, mislim pod photography? Ima li tko tako i što se time dobiva?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.12.2014 19:21 (keyofdestiny13).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Facebook

Pojavio mi se na fejsu problem prije par dana koji prije nisam imao i vrlo me nervira. Na primjer kada s nekim chatam, i dođe nova poruka automatski mi sistem skrola do te poruke i odmah ju pročitam, no sad mi umjesto toga stalno kad dođe nova poruka javlja "You have new messages" i moram sam skrolati do dolje. Nije problem ako s nekim napišem 2-3 poruke ali kad s nekim vodim dulji razgovor, postaje vrlo iritantno. A neznam šta sam napravio da sam to napravio. U zadnje vrijeme sam samo upgredjo Google Chrome, možda je to nekako shebalo? Jel  zna netko kako da to riješim? Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook

ako ekipa moze odvojit minut dvije

da nabaci lajk i pomogne mi osvojiti playstation 4 bio bih zahvalan  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10205787254310779&set=o.181057661965471&type=1&theater&notif_t=like

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Facebook

Moze li mi netko reci postoji li mogucnost da se povrati izbrisani komentar s Facebook-a? Ne vlastiti vec tudi.

 

Dakle, odgovorio sam nekomu (reply), a on je izbrisao komentar......... postoji li kakav log, arhiva ili sto vec?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook
lovac82 kaže...

Moze li mi netko reci postoji li mogucnost da se povrati izbrisani komentar s Facebook-a? Ne vlastiti vec tudi.

 

Dakle, odgovorio sam nekomu (reply), a on je izbrisao komentar......... postoji li kakav log, arhiva ili sto vec?

Komentar ne mozes vratiti a ako te zanima sadrzaj komentara pokusaj provjeriti obavijesti sa facebooka koje ti vjerojatno dolaze na mail.

13 godina
offline
Facebook

Kada ja na četu isključim sve osobe za dopisivanje, da li me i nakon toga neko može vidjeti da sam na facebooku?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook
zombie kaže...

Kada ja na četu isključim sve osobe za dopisivanje, da li me i nakon toga neko može vidjeti da sam na facebooku?

Može ako objavljuješ statuse, lajkaš i šeraš.

11 godina
offline
Re: Facebook
Ivan M. kaže...
zombie kaže...

Kada ja na četu isključim sve osobe za dopisivanje, da li me i nakon toga neko može vidjeti da sam na facebooku?

Može ako objavljuješ statuse, lajkaš i šeraš.

 a mzoe li se npr vidjeti kad sam zadnji put bio ? npr udjem preko kompa i da pise zadnji put bio prije 5 minuta. Znam da to pise preko moba a da li je i na kompu isti slucaj ?

15 godina
offline
Re: Facebook
anelko kaže...
Ivan M. kaže...
zombie kaže...

Kada ja na četu isključim sve osobe za dopisivanje, da li me i nakon toga neko može vidjeti da sam na facebooku?

Može ako objavljuješ statuse, lajkaš i šeraš.

 a mzoe li se npr vidjeti kad sam zadnji put bio ? npr udjem preko kompa i da pise zadnji put bio prije 5 minuta. Znam da to pise preko moba a da li je i na kompu isti slucaj ?

To ti zapravo pokazuje kada si zadnji put bio online.

13 godina
offline
Facebook

Zna li neko zašto mi ne želi poslat glasovne poruke preko facebookovog messangera, a niti preko samo facebooka? Probao sam čak deinstalaciju messangera i vraćanja facebooka na stariju verziju međutim ni to nije pomoglo. Iako bi mi preko starije verzije poslalo glasovnu i druga osoba bi je dobila, ali nije ju mogla otvoriti nego bi se samo učitavalo u beskraj.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook

Napravio sam kao fan page o jednoj knjizi na fejsu i dao sam je oglašavati za 4 dolara dnevno, onako za početak da vidim kako to sve funkcionira i ide. Lajkovi stižu i komentari isto, no to nije problem...

Za države u kojima će se prikazivati oglas izabrao sam na ravno Hrvatsku i ostalu braću poput BiH, Sloveniju, Srbiju, Makedoniju.

Međutim, u izvještajima, grafikonima i statistikama, oglas je dopro do negdje sad 10 000 ljudi, a od te bagre samo ih je oko 10 iz Hrvatske kojima se oglas servirao (???) a ostatak tj. najviše oko 2000-3000 ih je od Makedonije i Srbije.

Zna li netko što je ovdje krivo, zašto se u Hrv. tako malo prikazuje taj oglas, jer dobro da nema baš mnogo komentara inače ne bih razumio sve što pišu, neki čudni jezici pa zatim i ćirilica i slično, a želio bih lijepu 'našu' stranicu da se komentira uredno na našem ili srpskom jeziku, nemam ništa protiv, ali zašto se 3000 oglasa prikazalo u Makedoniji a samo desetak u Hrvatskoj koju sam prvu odabrao, ne znam...

 

I kad pogledam profile tih lajkera neki mi baš ne odgovaraju tipovima ljudi koje bi interesirala jedna sf/fantasy knjiga...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook

je li moguće imati uspješnu stranicu bez plaćanja facebooku?

 

naime, 3000 fanova sam skupio u 8 dana, prosječnih 250 lajkova po danu

 

s toga sam sad spao na 60 lajkova, dok su lajkovi(300) i shareovi ostali isti(100).

 

jel me to fejsbuk tjera da potrošim lovu?

Can't find a better Jam!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Facebook

Naravno, moraju i oni od nečega živjeti.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Facebook

to je novo glupo pravilo od facebooka, naime od 9 mjeseca su uveli neki algoritam da moras biti sto je vise aktivan sa objavama, paziti da ne objavljujes click-bait objave i sumnjive linkove, ako se toga ne drzis reach post ce ti drasticno pasti i jos tisucu stvari...googlajte i vidjet ce te

 

evo na mom primjeru, objavio sam 3 videa, na svakom sam imo preko 150 000 pogleda, zatim sam objavio 2-3 objave u 2 mjeseca, danas stavim video i 5000 pogleda...toliko o retardiranoj politici facebooka, znaci kvantiteta iznad kvalitete, tako da se toga drzite, radje i objaviti neku glupost i skupiti 50% lajkova, nego objavljivat rijetko pa spast na 15% lajkova a o reach postu da ne govorim

 

 

 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.2.2015 5:10 (win4crazzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Facebook

Jel moguce kaml namjestiti da vidim objave od svih lajkanih stranica i prijatelja? Koliko sam skuzio ne prikazuje mi od svih vec po nekom svom filteru (stavljeno je na most recent)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Facebook

dali mozda netko zna dali je moguce blokirati neki fan page??

 

imam dosadnu priju koja stalno salje da lajkam par stranica koje nee zeeeliiim, a ne mogu ju obrisati...://

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook

Dajte mi recite dali postoji aplikacija koja stavlja oglase na razne stranice na facebooku ? 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice