Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?

poruka: 76
|
čitano: 81.367
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
moderator
offline
Re: Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?
nixass kaže...

ja ne znam u čemu je problem, ovo je sasvim točan i jednostavan način za provalit account :P

da, onog koji pošalje šifru :D

Ante Gotovina - HEROJ -- 15.04.2011. dan sramote........../// TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
15 godina
online
Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?
Sto je žalosno, gomila ljudi i pošalje svoje podatke i ovi ih hakiraju xD To je slično kao i ona fora sto je kružila netom: Pošalji mi 1 $ i posaljem ti mail kako da se o obogatis. I onda kada uplatis u mailu si dobio ovo:"učini isto što i ja" :D
Stoja
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?

Koje samo leglo retardiranih forumaša ... {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 15:20 (Zizm).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?
Stoja kaže...
Sto je žalosno, gomila ljudi i pošalje svoje podatke i ovi ih hakiraju xD To je slično kao i ona fora sto je kružila netom: Pošalji mi 1 $ i posaljem ti mail kako da se o obogatis. I onda kada uplatis u mailu si dobio ovo:"učini isto što i ja" :D

ne hakiraju :) samo se prijave s poklonjenom lozinkom...

nije to hakiranje...

Ante Gotovina - HEROJ -- 15.04.2011. dan sramote........../// TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?
nonamexiii kaže...

evo kako provalit sifru na facebooku:

samo radite kako pise

 

http://em26crew.webs.com/apps/forums/topics/show/4300992-hack-fb-100-?page=last

 

Dino
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?
Zizm kaže...

Koje samo leglo retardiranih forumaša ... {#}

I ti skupa s njima. Kakvi božji hakeri? Ne znaju podić Windowse, al su pogledali film s Angelinom pa sad sve znaju. Plache mi se od tog jada, dobrovoljno se javljam da me takav idiot hakira.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?
KickAss00 kaže...
Zizm kaže...

Koje samo leglo retardiranih forumaša ... {#}

I ti skupa s njima. Kakvi božji hakeri? Ne znaju podić Windowse, al su pogledali film s Angelinom pa sad sve znaju. Plache mi se od tog jada, dobrovoljno se javljam da me takav idiot hakira.

 

13 godina
neaktivan
offline
Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?

Majko mila što priglupih ljudi ima na ovom svjetu

Pazi sad ovo:

Pošaljite svoj mail,lozinku od fejsa i mail onoga koga hoćete hakirati,stvarno kako ljudi još padaju na te retardirane fore... {#}

Dino
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?

FO

 

Hakeri odrastite. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?

{#}   

$this->db->where->('I don't have a clue');
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?
XXX-Man kaže...

ne hakiraju :) samo se prijave s poklonjenom lozinkom...

nije to hakiranje...

Ma da, kužim to, nego eto kako se govorilo o "hakiranju" pa sam i ja upotrijebio taj izraz, jer ipak na kraju ti oštečeni korisnici neće povikati "Ajme nekoj nepoznatoj osobi sam poslala svoj mail i password, i sada mi je account izbrisan", nego viču:"aaaaaa hakirali su mi account!"

{#}

Stoja
15 godina
offline
Re: Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?
Sum_of_all_fears kaže...

Dobro, korisnici facebooka u prosjeku (čast izuzecima) nisu osobito pametni (...)

hvala {#}

 

 

Šala, ja neznam koliko još luđaka ima koji misle da mogu "on-line" hakirati FB račun.

 

Jedino da uđete u FB server i tamo godinama kopate po njegovim file-ovima što je ujedno i gotovo nemoguće

Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?

Oni sto vas traze email i pass od fb accounta napisite ovako : fuck@off.faggot.com , password: gtfoidiot 

Najjednostavnije -.-

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?

zanima me može li i postoji li način da se provali u fb i da se nemijenja sifra i da taj kojem je fb "provaljen" da može normalno ući kao da nista nije bilo?Jer imam jednog prijatelja koji me živcira i samo bih htio pročitati poruke.Jeli moguće?

There is one thing play hard.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?

ako mozs fizicki pristupit kompu onda je lako ali sta nije jos lakse rec tom prijatelju da te prestane gnjavit na ljudski kolegijalan nacin a ne sad glumit black hat-era

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Hackiranje facebook accaounta- jednostavno?

pod prvo,da ne ispadnem klošar,sretan ti 14/15. rođendan,a pod drugo ne bavi se piz...a i ovima što govore da se fb ne može ''hakirat'' neću ništa komentirat(znam jer gledam svakodnevna natezanja između nas i bosanskih 'akera') {#}

Fuerte la gente Alma y mente Siempre presente Va luchar, van a luchar/////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 7:30 (kivic15).
Moj PC  
0 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice