Internet zarada pitanje osobno zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 2.459
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Internet zarada pitanje

Zanima me dali netko od vas zaraduje preko interneta nekakvim internet radom i da se primanja redovito isplacuju na devizni ili tekući račun?

Ako mi moze malo objasnit to jel bi zelio nesto radit da zaradim online netreba bit veliki novac nego onolko kolko taj radi i vrijedi(ne da se uijem od posla sjedeci za kompom cijeli dan za 2 $-to prije nazicam na ulici :d)!

znaci recimo zanimaju me i firme s kojima bi mogao bit u parnerstvu da prodajem njihove proizvode i ostalo!

Izrada CLan WEB-ova (www.ubizec-hosting.tk),Ubizec Clan(www.ubizec-clan.tk),Ubizec Forum(www.ubizec-forum.tk),Ubizec Radio(www.ubizec-radio.tk)
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2010 11:41 (UBIZEC cORPORATION).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Internet zarada pitanje osobno

imam neki osjecaj da se takve stvari nebi smjele objavljivat !!!! SPAM !!!

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Internet zarada pitanje osobno

Ako netko odluči probat jel ovo stvaro radi nek javi da ne trošimo svi pare bezveze

Dobra vila mi je ispunila dvije želje. Treći put nisam mogao.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: LAKA ZARADA 100% garantiraNO
exclusivline kaže...

Honorarni posao kod kuce

 

....

Još jedan loš pokušaj.

 

Pisano tipičnim jezikom prodajnog agenta ili u maniri stranica koje nude 500$ za slanje par mailova... Yeah, kako da ne. Pozivaš nas na čitanje američkih zakona (koji vrijede u Hrvatskoj samo na površini US ambasade) a daješ regularne adrese u Hrvatskoj na koje bi trebali slati nešto. Ključne riječi istaknute capsom, očit copy-paste odnekud (vidi se po poravnavanju, vjerojatno sa neke web-stranice ili HTML e-maila u kojem si osim uputa dobio i virus). Čak spominješ i Netscape koji dokazuje c/p i starost ove hrpe smeća. Ima još nelogičnosti, tipa stavljanja teksta na engleskom i slanja osobama u Hrvatskoj, a sami zakoni na koje se pozivaš (i s kojima nas uvjeravaš da je to sve ok i legalno) lijepo pokazuju da je SVE TO ZABRANJENO i kažnjivo zatvorskom kaznom do 2 godine! Link. I da, onaj ko je prevodio sve to je prilično dobar, ali je barem mogao provjerit spell checkerom.

 

FAIL!

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Internet zarada pitanje osobno

Isuse,Boze de nek neki moderator ne locka ovu temu nego da je odma obrise a ovoga sto je to napisao odmah banira!!!

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Internet zarada pitanje osobno
cuspajz kaže...

Ako netko odluči probat jel ovo stvaro radi nek javi da ne trošimo svi pare bezveze

Ja ti mogu odmah reći. Ne šalji novce, samo češ ih spušiti...

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
protjeran
offline
RE: Internet zarada pitanje osobno
crozoki kaže...

Isuse,Boze de nek neki moderator ne locka ovu temu nego da je odma obrise a ovoga sto je to napisao odmah banira!!!

Kako bi uklanjanje teme bilo što uspješnije tj. brže svi prijavite post...

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice