Kako obrisati sve internet str.koje komp blokira?

poruka: 24
|
čitano: 8.445
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako obrisati sve internet str.koje komp blokira?

Naime frend mi ima sljedeci problem nemoze pristupit nekim stranicama na internetu...Dali postoji program ili nacin da se te sve stranice obrisu ili odblokiraju,u browseru nije problem jer nema nijedne stranice da je blokirana...??.......HVALA....???

Softwer
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.11.2010 10:25 (Softwer).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Kako obrisati sve internet str.koje komp blokira?

Koji browser?

 

U firefoxu postoji jedna baza podataka sa imenom urlclassifier3.sqlite u kojoj su sve blokirane stranice.

 

 

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisati sve internet str.koje komp bloki
Buffer Overflow kaže...

Koji browser?

 

U firefoxu postoji jedna baza podataka sa imenom urlclassifier3.sqlite u kojoj su sve blokirane stranice.

 

 

Tako je koristi Mozillu Firefox molim te ako nije problem da mi napises korak po korak kako to odradit....HVALA...

Softwer
14 godina
offline
Kako obrisati sve internet str.koje komp blokira?

koji anti virus ima. Da mu možda on ne blokira !

Damn I'm Good
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisati sve internet str.koje komp bloki
thomilla05 kaže...

koji anti virus ima. Da mu možda on ne blokira !

Ima AVG Antivirus u njemu nije problem jer neda komp otvorit neke stranice nisjednim web browserom..-..

Softwer
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisati sve internet str.koje komp bloki

Nerma veze s kojim browserom otvara stranice, meni se baš čini da je u AVG-u problem !

Don't ask what you can do for your country, ask what your country can do for you
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisati sve internet str.koje komp bloki
Groza kaže...

Nerma veze s kojim browserom otvara stranice, meni se baš čini da je u AVG-u problem !

Preskeniro sam frendov komp nista nije pronasao i isto sam skenirao s Anti-Mallware ni on nije nista pronasao-.---..Molim vas recite što učiniti?...

Softwer
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisati sve internet str.koje komp bloki

Ma nije stvar u tome da mu je nešto upalo u komp nego AVG sam blokira njemu neke sumnjive stranice, ne koristim AVG ali npr. Avira ima Web Guard koji se ponaša na taj način pa pretpostavljam da i AVG ima sličan modul, pronjuškajte malo po opcijama AVG-a !

Don't ask what you can do for your country, ask what your country can do for you
14 godina
neaktivan
offline
Kako obrisati sve internet str.koje komp blokira?

Molio bih vas za konkretno rijesenje problema??...

Softwer
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Kako obrisati sve internet str.koje komp blokira?

C:\Users\<Windows login/user name>\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\<profile folder>.

 

ili search:

 

%APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles

 

 

Trebaš neki sqllite database browser. Ne znam da li su podaci kriptirani, ali mislim da jesu.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisati sve internet str.koje komp bloki
Buffer Overflow kaže...

C:\Users\<Windows login/user name>\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\<profile folder>.

 

ili search:

 

%APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles

 

 

Trebaš neki sqllite database browser. Ne znam da li su podaci kriptirani, ali mislim da jesu.

 Jooj....Ni to nepomaze...Ljudi pomozite frend ce me ubit...Ak ovo ne rijesim....

Softwer
14 godina
protjeran
offline
Kako obrisati sve internet str.koje komp blokira?

NIjednim web browserom?

 

Pa onda provjeri hosts file u windowsima.

 

C:\Windows\System32\Drivers\etc\hosts

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisati sve internet str.koje komp bloki
Buffer Overflow kaže...

NIjednim web browserom?

 

Pa onda provjeri hosts file u windowsima.

 

C:\Windows\System32\Drivers\etc\hosts

 Nema sanse ovo je neki opasan problem,a fend kaze da je priej toga pravio neku datoteku iskopira neki text u notepead i spremi ga u obliku CMD nastavka i mislio je da to neradi i onda je sve shebo....Pomozite???:: :( :( :(

Softwer
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisati sve internet str.koje komp bloki

Ka šta sam ti reka u AVG-u isključi modul koji blokira pristup određenim web stranicama, modul se zove AVG LinkScanner !

Don't ask what you can do for your country, ask what your country can do for you
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisati sve internet str.koje komp bloki
Groza kaže...

Ka šta sam ti reka u AVG-u isključi modul koji blokira pristup određenim web stranicama, modul se zove AVG LinkScanner !

 Iskljucio sam i nije do toga....

Softwer
14 godina
protjeran
offline
RE: Kako obrisati sve internet str.koje komp bloki
Softwer kaže...
Buffer Overflow kaže...

NIjednim web browserom?

 

Pa onda provjeri hosts file u windowsima.

 

C:\Windows\System32\Drivers\etc\hosts

 Nema sanse ovo je neki opasan problem,a fend kaze da je priej toga pravio neku datoteku iskopira neki text u notepead i spremi ga u obliku CMD nastavka i mislio je da to neradi i onda je sve shebo....Pomozite???:: :( :( :(

Hosts nije opasan problem. Samo ti provjeri hosts.

 

The hosts file contains lines of text consisting of an IP address in the first text field followed by one or more hostnames, each field separated by white space (blanks or tabulation characters). Comment lines may be included; they are indicated by a hash character (#) in the first position of such lines. Entirely blank lines in the file are ignored. For example a typical hosts file may contain the following:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Hosts_%28file%29

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.11.2010 10:59 (Buffer Overflow).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisati sve internet str.koje komp bloki
Softwer kaže...
Groza kaže...

Ka šta sam ti reka u AVG-u isključi modul koji blokira pristup određenim web stranicama, modul se zove AVG LinkScanner !

 Iskljucio sam i nije do toga....

pa kad je smrdo,a nejde nikako,napravi mu system restore na dan prije

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako obrisati sve internet str.koje komp bloki
Buffer Overflow kaže...
Softwer kaže...
Buffer Overflow kaže...

NIjednim web browserom?

 

Pa onda provjeri hosts file u windowsima.

 

C:\Windows\System32\Drivers\etc\hosts

 Nema sanse ovo je neki opasan problem,a fend kaze da je priej toga pravio neku datoteku iskopira neki text u notepead i spremi ga u obliku CMD nastavka i mislio je da to neradi i onda je sve shebo....Pomozite???:: :( :( :(

Hosts nije opasan problem. Samo ti provjeri hosts.

 

The hosts file contains lines of text consisting of an IP address in the first text field followed by one or more hostnames, each field separated by white space (blanks or tabulation characters). Comment lines may be included; they are indicated by a hash character (#) in the first position of such lines. Entirely blank lines in the file are ignored. For example a typical hosts file may contain the following:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Hosts_%28file%29

 toooooooo legendo e zakon si svaka ti cast......ZAHVALJUJEM TI SE!!.... SVAKA ČAST.....

Softwer
14 godina
protjeran
offline
Kako obrisati sve internet str.koje komp blokira?

Ako se igrao sa bat-om mogu jedino pretpostaviti da je promijenio hosts file.

 

 

np

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Kako obrisati sve internet str.koje komp blokira?

Da ne otvaram novu temu imam isti problemčić. Samo što mi ovo treba za posao tj. odrađujem praksu i na računarima su blokirane stranice Facebook i YouTube preko ESET-a. Nisam prijavljen kao Admin na računar, kako mogu da odblokiram te stranice ? Imali kakva caka ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako obrisati sve internet str.koje komp bloki
zZizy kaže...

Da ne otvaram novu temu imam isti problemčić. Samo što mi ovo treba za posao tj. odrađujem praksu i na računarima su blokirane stranice Facebook i YouTube preko ESET-a. Nisam prijavljen kao Admin na računar, kako mogu da odblokiram te stranice ? Imali kakva caka ?

Nema zabušavanja, radi praksu!

11 godina
neaktivan
offline
Kako obrisati sve internet str.koje komp blokira?

Hahahaha nije zabušavanje. Već pos'o se odradi do 11h a poslije vrucina, na teren se ne može ići a kancelarijski poslovi su za 1h gotovi. Tako da imam oko 3h praznog hoda. Tako ako imaš neku zaku prijatelju govori. {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako obrisati sve internet str.koje komp bloki
zZizy kaže...

Hahahaha nije zabušavanje. Već pos'o se odradi do 11h a poslije vrucina, na teren se ne može ići a kancelarijski poslovi su za 1h gotovi. Tako da imam oko 3h praznog hoda. Tako ako imaš neku zaku prijatelju govori. {#}

Ukucas URL/Adresu i stisnes "Surf anonymously / Search ... " na jednoj od ovih stranica.

 

http://anonymouse.org/anonwww.html

http://www.shadowsurf.com/

http://ninjacloak.com/

http://www.guardster.com/free/

http://proxify.com/

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2012 20:55 (fade).
11 godina
neaktivan
offline
Kako obrisati sve internet str.koje komp blokira?

Hvala na pomoći al' ne bih da ispadnem skeptičan i nezahvalan al' ovo mi izgleda k'o savršen način za razne zloupotrebe. {#}  Neki drugi način ? Ili provjerena 100 % stranica za anonimno surtanje ?

 

EDIT: Provjerio sam sve navedene stranice na sajtovima za provjeru sumljivih sajtova: http://www.urlvoid.com/, http://browsingprotection.f-secure.com/swp/i još jednom i poprilično su čiste. Hvala na pomoći još jednom. Nadam se da će ovo upaliti :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.7.2012 0:28 (zZizy).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice