Peticija T-Comu za veće brzine

poruka: 145
|
čitano: 24.356
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
markoal kaže...
PiXeLsss kaže...

Sad uzmite u obzir da koristim bežično, jer mi je predaleko, zapravo nemogu zicu provest di mi je net a sad se selim u drugu sobu i trebat ce mi bar 15m LAN kabel, a jos i skidam sad torrent(3 torrenta) sa 30-40 kb/s (upload 15-30 kb/s).

E sad trebam pomoc, kad je vec ovo tema od tcomu i internetu, kad se preselim u tu drugu sobu necu imat skoro nimalo signala jer sad sam udaljen 3-4 m i imam 30-35% signal (prije sam imao vise, neznam zasto),sad morao bih nabavit neki novi USB Adapter za net koji vata dobro signal na daljinu (i kroz zidove), udaljenost 15 m.
 Ne, nabavi si produžnu antenu od 5db i sve ce ti bit ok
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

Evo sa iskljucenim torrentom.

Evo i na Speedtestu!
A evo i jos jedan samo sam odabrao Varazdin.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 16:34 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Mitch kaže...

a evo i na drugoj

 Ovo je normalni odnos U/D.
15 godina
online
Peticija T-Comu za veće brzine

ja sam je kupio u vukovarskoj kod nekog weider shopa za bildere tam gdje je kreditna banka zg platio sam je 80 kn od gigabyta

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Peticija T-Comu za veće brzine

to odgovaram pixselssu

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Peticija T-Comu za veće brzine

evo slika 

antena antena
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

Imam ovu usb mrežnu karticu D-link DWL-G122. Hoću li s tim moći hvatati signal na oko 20 m, a da mi brzina bude maksimalna? Ako ne dajte mi preporučite neku dobru mrežnu karticu, ali ne PCI jer nemam slobodnih utora na matičnoj.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Peticija T-Comu za veće brzine

Ne budes mogao jer je predaleko za excellent signal jedino da kupis antenu od 10 db neku karticu od 108 mbit i ruter od 108mbit onda ce imat maksimu brzinu ,ja imam 108mbit karticu Belji se

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Mitch kaže...

Ne budes mogao jer je predaleko za excellent signal jedino da kupis antenu od 10 db neku karticu od 108 mbit i ruter od 108mbit onda ce imat maksimu brzinu ,ja imam 108mbit karticu Belji se

 Na koliko maksimalno metara mogu hvatati excellent signal u zatvorenom prostoru s tom karticom D-link DWL-G122 i 54mbit routerom?
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
online
Peticija T-Comu za veće brzine

na 7-8,5 m maksimum

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
kris_marko kaže...
krle kaže...

...

to je glupo zasto ne stave download i upload isti nego povecavaju download bez veze preko 20 mb a upload ostane na 640 kb/s i...
Zbog onoga slova A u ADSL-u. 
Kada bi brzina uploada i downloada bile iste onda to više ne bi bio ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) nego SDSL (Symmetric Digital Subscriber Line).
Možeš dobiti i SDSL ukoliko si spreman platiti nekoliko puta više nego što sada plaćaš. 
16 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Mitch kaže...

na 7-8,5 m maksimum

 A koliko maksimalno dugačak banridge mrežni kabel ima za kupiti?
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
online
Peticija T-Comu za veće brzine

a imaš one koji rade po narudzbi to rade za firme i tak,,, recimo otprilike 30 m 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Mitch kaže...

a imaš one koji rade po narudzbi to rade za firme i tak,,, recimo otprilike 30 m 

 Imam još jedno pitanje? Ako imam telefon na jednoj telefonskoj utičnici, a ADSL na drugoj, isti je broj. Hoće li telefon i ADSL smetati jedan drugom?
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
online
Peticija T-Comu za veće brzine

neće smetat jedino ako u cijelom stanu imas 2 ili vise telefona

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Peticija T-Comu za veće brzine

onda ruter poblesavi i cujes na jednom telefonu zvukove modema i adsla

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
klimama kaže...
Možeš dobiti i SDSL ukoliko si spreman platiti nekoliko puta više nego što sada plaćaš. 
 nisu oni normalni. šta oni imaju toliko veće troškove kad je brži upload?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
kris_marko kaže...

da li itko zna da bi se jos mogla provjeriti brzina??

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
16 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

Ne vjerujem da će u ovom pitanju biti neka korist od facebooka, ekipi koja tamo visi veća brzina od ove niti ne treba, a našao sam i dosta stupidnih komentara tipa, ako hoćeš veće brzine plati više,bah, što oni nisu čuli da je konkurencija odavno za ovu lovu prešla na 4 Mbit/s down-a. Baš sam se ovih dana pitao kad će T-com povećati brzine, vjerojatno je istinito to da će od ožujka, krajnje je vijeme, samo da ovaj put povećaju i upload, ne samo radi uploada datoteka, 256 kbit/s nije dovoljno za video komunikaciju, treba bar 356 kbit/s za normalan razgovor

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Floki kaže...

Ne vjerujem da će u ovom pitanju biti neka korist od facebooka, ekipi koja tamo visi veća brzina od ove niti ne treba, a našao sam i dosta stupidnih komentara tipa, ako hoćeš veće brzine plati više,bah, što oni nisu čuli da je konkurencija odavno za ovu lovu prešla na 4 Mbit/s down-a. Baš sam se ovih dana pitao kad će T-com povećati brzine, vjerojatno je istinito to da će od ožujka, krajnje je vijeme, samo da ovaj put povećaju i upload, ne samo radi uploada datoteka, 256 kbit/s nije dovoljno za video komunikaciju, treba bar 356 kbit/s za normalan razgovor

 Slažem se još samo kad mi se javljaju rođaci iz Njemačke itd. kad čuješ kolika je njima cjena i
usluga, padne mi marak na oči
AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
16 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

evo baš sam dobio mail od njih, od 2.03. povećavaju download na 4 Mbit/s, upload i ovaj put ne spominju, e baš imaju dobru foru da nas potjeraju u skuplji razredNamigiva

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

Pa eno i slovenci nam se smiju na fejsu, kako oni imaju isljučivo flat (uopće nemaju pakete kao mi) i super brzine.... a kretena sa stupidnim komentarima će uvijek biti... to je ona vrsta ljudi koja komentira članke na dnevnik.hr ili tportal.hr. bljuw.

Probaj Linux! - www.linuxzasve.com | Otkrij Linux! - wiki.open.hr
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Floki kaže...

evo baš sam dobio mail od njih, od 2.03. povećavaju download na 4 Mbit/s, upload i ovaj put ne spominju, e baš imaju dobru foru da nas potjeraju u skuplji razredNamigiva

 A nemoj zezat i ja onda čekam da dođe, samo da dignu ovu prokletu brzinu
AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
16 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

evo imejl offišl

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 20:58 (tunder).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Makić kaže...
Floki kaže...

evo baš sam dobio mail od njih, od 2.03. povećavaju download na 4 Mbit/s, upload i ovaj put ne spominju, e baš imaju dobru foru da nas potjeraju u skuplji razredNamigiva

 A nemoj zezat i ja onda čekam da dođe, samo da dignu ovu prokletu brzinu

 istina je poslali su mi mailing listu da od 02.03. povećavaju download na 4 Mbit/s, iskreno, razočarli su me, jer ne spominju upload, dakle vjerojtno ostaje isti (a upload nisu mijenjali par godina),

16 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

bolje išta nego ništa

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

Pitanje je samo kad će povećat jer je to period od skoro 2 mjeseca,

a meni se čini da ću ja bit jedan od onih koji će ostat među zadnjima

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine

ma to je sve lopovska banda , mažu nam oči s tim povećanjem brzine, a upload ništa!

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara
15 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
dobih email da povecavaju brzinu.....aj fino bar nest...samo od 2.3 do petog mjeseca? omg ja cu dobit sto posto tek 6 mjesec :(:(
16 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

Ambivalent, bila ti je ovo dobra inicijativa na fejsu. Mada ja mislim da će T-com početi više slušati nas korisnike tek kad se Optima proširi po svim većim gradovima (koliko sam čitao Optima ima u planu proširenje na sve veće gradove). Dok većina nas korisnika nema u stvari izbor, osim Zagreba i nešto malo drugih gradova "T-comova nagradna vreća neće biti baš puno veća"Osmijeh

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice