ShopTo.net - pitanja i odgovori

poruka: 46
|
čitano: 19.777
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: ShopTo.net - pitanja i odgovori

Također se pridružujem riječima hvale za ShopTo, vrhunska trgovina i vrhunska usluga. 

 

E sad da odgovorim na neke od upita ovdje, sukladno mojim iskustvima. Igre koje naručite iz ShopTo-a, ukoliko naručujete samo 1 jedini primjerak bi u pravilu trebale proći bez carine i poreza i cijena bi vas trebala ispasti dosta jeftinija. Npr, kada je izašao SC2, isti dan sam naručio iz ShopTo-a. Cijena u Algoritmu je bila 450,00 kn (i još uvijek je -.-'') a ja sam igru platio 320,00 kn, stigla mi je za 3 dana. S ozbirom na zakon o carinjenu ovo ne mora biti pravilo i možda je samo njihova osobna kurtoazija.

 

Ono što vam također mogu jamčiti iz vlastitog iskustva je da ukoliko naručujete više istih igara ili nakon nekog vremena ponovno naručite nekom od prijatelja igru koju ste sebi već ranije naručivali, u tom slučaju ćete platiti i carinu i porez i neće vas ispasti ništa jeftinije jer će na carini misliti da preprodajete. Dakle ukoliko naručujete po 1 primjerak za vlastite potrebe, toplo preporučam, ukoliko je stanje drukčije, nemojte očekivati da ćete u tom slučaju proći jeftinije.

 

Što se usluge tiče, sviđa mi se iznimno brza dostava i moram reći da sam dobio sve artikle indentične onima koji se mogu kupiti kod nas, bez ikakvih problema, muljaža i slično. Znam da mnogi izbjegavaju ovakva naručivanja preko neta, ali iz vlastitih iskustava mogu reći da sa ovom trgovinom nećete imati problema.

 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: ShopTo.net - pitanja i odgovori
nCh! kaže...

Također se pridružujem riječima hvale za ShopTo, vrhunska trgovina i vrhunska usluga. 

 

E sad da odgovorim na neke od upita ovdje, sukladno mojim iskustvima. Igre koje naručite iz ShopTo-a, ukoliko naručujete samo 1 jedini primjerak bi u pravilu trebale proći bez carine i poreza i cijena bi vas trebala ispasti dosta jeftinija. Npr, kada je izašao SC2, isti dan sam naručio iz ShopTo-a. Cijena u Algoritmu je bila 450,00 kn (i još uvijek je -.-'') a ja sam igru platio 320,00 kn, stigla mi je za 3 dana. S ozbirom na zakon o carinjenu ovo ne mora biti pravilo i možda je samo njihova osobna kurtoazija.

 

Ono što vam također mogu jamčiti iz vlastitog iskustva je da ukoliko naručujete više istih igara ili nakon nekog vremena ponovno naručite nekom od prijatelja igru koju ste sebi već ranije naručivali, u tom slučaju ćete platiti i carinu i porez i neće vas ispasti ništa jeftinije jer će na carini misliti da preprodajete. Dakle ukoliko naručujete po 1 primjerak za vlastite potrebe, toplo preporučam, ukoliko je stanje drukčije, nemojte očekivati da ćete u tom slučaju proći jeftinije.

 

Što se usluge tiče, sviđa mi se iznimno brza dostava i moram reći da sam dobio sve artikle indentične onima koji se mogu kupiti kod nas, bez ikakvih problema, muljaža i slično. Znam da mnogi izbjegavaju ovakva naručivanja preko neta, ali iz vlastitih iskustava mogu reći da sa ovom trgovinom nećete imati problema.

 

 

 

Hvala na odgovoru.

 

Ako su ti dostavili pošiljku za samo 3 dana onda si imao i dosta sreće,  inace ljudi kažu da se čeka normalno 5-7 dana a može i duže ako zapne na carini.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2011 23:47 (Archer10).
13 godina
neaktivan
offline
ShopTo.net - pitanja i odgovori

Ja mislim narućit samo 1 primjerak npr. LA Noire za xbox 360 znaći za to nema carine supp puno hvala

FrankY
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ShopTo.net - pitanja i odgovori

Moze pitanje, jeli netko od vas imao problema s prednarudzbom igara preko paypala, ja sam probao nekoliko puta i nikak da mi proradi, svaki puta kad se vrati s paypala na ShopTo iybaci mi neki error! Moze pomoc?

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
ShopTo.net - pitanja i odgovori

Ljudi koji vrag ja se ne mogu logirat na moj account. Kaže da je istekao password i da upišem mail da mi pošalju link za novi password ali već mac puta upisivao mail i taj mail još nisam dobio. Molim pomoć

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ShopTo.net - pitanja i odgovori

vidim stranicu hvalite pa sam ja odlucio isto nesto kupit. zanima me kad bi ja narucio vise igara kako bi to onda islo, jel bi mi carnili to i kolko bi me to ispalo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ShopTo.net - pitanja i odgovori

ShopTo izbacio airmail dostavu sada je ostala samo dostava sa tracking brojem koja iznosi 5.5 funti. Steta dobar i najbrzi sop ali ovo je preskupo. Zavvi za sad najbolji izbor po meni :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ShopTo.net - pitanja i odgovori

Ej ljudi može još jedno pitanje, dal ima neko od vas iskustva s kupnjom collector's editiona kakvog s ShopTo.net?! Planiram uzet ACIII Join or Die Edition pa me zanima oće mi naplatit carinu kad vide da je malo veći paket?!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
ShopTo.net - pitanja i odgovori

Evo da oživim malo temu, vi koji naručujete, ima li kakvih izmjena zakona o carinjenju ili sličnog? Jer je ovo bezobrazno u nekim trgovinama, ima ih nekoliko s donekle pristojnim cijenama. Mislio sam naručit Halo 4, pa pitam :)

LOL EU Nordic and East: InvisoO
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
ShopTo.net - pitanja i odgovori

anyone?

LOL EU Nordic and East: InvisoO
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
ShopTo.net - pitanja i odgovori

Nema

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
ShopTo.net - pitanja i odgovori

Da li je pametan odabir vrste shippinga First Class(not tracking) jer je 3 funta? Mslm da li će sigurno doći proizvod na adresu i da li će kasniti u odnosu na ostale vrste shippinga. Malo sam pesimističan glede tih internet kupovina haha :D
Ako može hitno odgovor, hvala :)

 

EDIT: Razjašnjeno mi je sve, hvala članu movie :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2013 21:35 (matić_žu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
ShopTo.net - pitanja i odgovori

razocaran prvom kupovinom, proslo je 40 dana i nista...

sad moram slati potpisane potvrde i jos neke gluposti

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
ShopTo.net - pitanja i odgovori

Jeli naručivao netko od.njih u zadnje vrijeme? Zanima me koja je trenutno cijena dostave.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
ShopTo.net - pitanja i odgovori

htio sam se sada logirat ali mi trazi broj kartice.nije to problem nego mi za to trazi i token a to nemam.moze li se to nekako preskociti jer i ovako placam preko paypala

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2015 17:34 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: ShopTo.net - pitanja i odgovori

Koliko ste obično čekali igru tim RoyalMailom, ja sam prednaručio igru da bih ju dobio 15.9. na dan izlaska i dobio sam mail u srijedu da su skinute pare i u četvrtak da je poslano, ali naravno da ju nisam dobio u petak nisam to ni očekivao, ali piše 1-3 dana, onda bi valjda trebala doći sutra, ali znam da dok to dođe u Hrvatsku da nikad ne znaš, tako da eto, kakva su vaša iskustva?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice