Svi koji koriste InternetExplorer 8

poruka: 60
|
čitano: 9.172
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Svi koji koriste InternetExplorer 8

Evo da vidimo koliko vas koristi InternetExplorer 8 i kakve komentare imatre za taj web preglednik!!

 
0 22 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Svi koji koriste InternetExplorer 8

Ja ga koristim, verziju 6 sam koristio do pojave Firefoxa, od verzije 8 ponovo koristim IE, jer mi se čini brži u odnosu na Firefox, putem Microsoft Updatea updateovi redovno stižu i za IE, tako da s njim nema nikakvih problema.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
 
0 5 hvala 0
15 godina
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8
Softwer kaže...

Evo da vidimo koliko vas koristi InternetExplorer 8 i kakve komentare imatre za taj web preglednik!!

Pa nije ti ovo Facebook. Tamo 90% grupa počinje sa "skupimo" ili "svi koji" Cool

Ja ga ne koristim, jedino kad je nešto hitno i kad sam na tuđem kompu, ali onda brzo instaliram Mozillu. Nevinašce

http://213.202.123.24
16 godina
offline
Svi koji koriste InternetExplorer 8

Ja ga koristim samo kad testiram zastitu ne nekoj gamadi pa ak se srusi IE usput a srusi se cesto nek ga voda nosi ionak nije bitno.Nevinašce Od kad je Vatrene Lisicetine samo nju i koristim i Operu ponekad isto tak a IE samo za ovo kaj sam navel prije i to je to.Cool

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Svi koji koriste InternetExplorer 8

Al nije mi jasno zasto svi koriste Mozillu Firefox, ja to nikako ne mogu shvatit,daj nek mi netko objasni zasto.......PLISSSSSSSSSSSS

 
0 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Svi koji koriste InternetExplorer 8

Ne bi shvatio ni da ti neko detaljno objasni...

Moj PC  
18 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8
Softwer kaže...

Al nije mi jasno zasto svi koriste Mozillu Firefox, ja to nikako ne mogu shvatit,daj nek mi netko objasni zasto.......PLISSSSSSSSSSSS

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox

... ovoliki je bija, majke mi...
16 godina
protjeran
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8
Softwer kaže...

Al nije mi jasno zasto svi koriste Mozillu Firefox, ja to nikako ne mogu shvatit,daj nek mi netko objasni zasto.......PLISSSSSSSSSSSS

Al nije mi jasno zasto neki koriste Internet Explorer, ja to nikako ne mogu shvatit,daj nek mi netko objasni zasto.......PLISSSSSSSSSSSS

I don't need sex, T-com fucks me every day
15 godina
neaktivan
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8
Zato jer su glupi/neznaju za ništa drugo
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8

Ne koristim IE odkad sam probao mozillu.....

bdw, šta je ovo facebook grupa?

9A3BMQ
14 godina
neaktivan
offline
Svi koji koriste InternetExplorer 8

IE koristim jedino kad srusim windowse ... i onda odem na internet .. napisem u google Google Chrome Download ili Mozzila Download (svejedno mi je) i tad prica o IE-u zavrsava ;)

My software doesn't have bugs, it only develops random features
 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Svi koji koriste InternetExplorer 8

Koristim IE 8 i ništ više nikakavu Mozillu il nešt slićno ... svi pluju neš po IE - u al on je men barm najbrži u svemu i nema nekih glupih blokiranja ko mozilla ... koristio sam prije na xp-u mozillu jer IE 6 je imo problema al od kad imam vistu (IE 7) i sad kad sam na sedmici samo IE 8..xd

 
0 7 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8
rebelsy kaže...

IE koristim jedino kad srusim windowse ... i onda odem na internet .. napisem u google Google Chrome Download ili Mozzila Download (svejedno mi je) i tad prica o IE-u zavrsava ;)

Ja ga ni tad ne koristim. Setup od Firefoxa uvijek imam na sticku Cool

 

BTW, autor teme, vidi se da si korisnik facebooka. Ime teme + Internet Explorer + nije mu jasno zašto ljudi koriste Firefox. I obavezno "W" u imenu...

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8

Ne koristimo ga jer nema ama baš niti jednu prednost u usporedbi sa ostalim browserima (prikaz Microsoftove stranice ne računam kao prednost).

 

Jednostavno je po svemu za klasu lošiji, počevši od sigurnosti pa sve do brzine, proširivosti etc..

Žrtva nepouzdanosti kontracepcije
15 godina
neaktivan
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8
5542 kaže...

Koristim IE 8 i ništ više nikakavu Mozillu il nešt slićno ... svi pluju neš po IE - u al on je men barm najbrži u svemu i nema nekih glupih blokiranja ko mozilla ... koristio sam prije na xp-u mozillu jer IE 6 je imo problema al od kad imam vistu (IE 7) i sad kad sam na sedmici samo IE 8..xd

Zamolio bih te da argumentiraš ovo što sam označio. Kakva blokiranja?

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
15 godina
offline
Svi koji koriste InternetExplorer 8

Prije sam ga koristio dok je bila neka verzija mozzile koja je se stalno rušila.

Razlog zbog kojeg ga ne koristim je loše prikazivanje nekih stranica - da sve normalno prikaže, koristio bi ga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8
Softwer kaže...

Al nije mi jasno zasto svi koriste Mozillu Firefox, ja to nikako ne mogu shvatit,daj nek mi netko objasni zasto.......PLISSSSSSSSSSSS

Nije točno da svi koriste firefox.

http://www.bug.hr/vijesti/internet-explorer-jedini-gubitnik/100075.aspx

 

http://www.bug.hr/vijesti/internet-explorer-gubi-udio/100026.aspx

 

 

Davorka Ručević - Kasandra... forever :)
14 godina
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8

Koje su to stranice? Koristim Firefox sto godina i (gotovo) nikada nisam imao problema sa nekompatibilnošću - sve stranice rade savršeno.

Žrtva nepouzdanosti kontracepcije
14 godina
protjeran
offline
Svi koji koriste InternetExplorer 8

a vidim da se neki ljute kad se "popljuje" malo njihov omiljeni preglednik..... a i evo ti argumenta ... cijelo vrijeme sam na fesju i kad sam na mozili onaj chat mi nije dostupan čak ni na 3.6 verziji dok na IE super radi .. kad sam na youtubeu flas ne radi kak treba internet je 4 megabita download a flim šteka dok na IE-u to ućita bez problema .... tak da mi  je IE puno puno bolji i stabilniji ... i u radu općenito je IE brži .. brže se stranice otvaraju ..... a najviše me firefox naživciro baš kad sam bio na BOL-u i pregledavo bug tv odjedamput se smrzo sve na kompu radi mogu otvorit a mozilla ni da bi se pomakla ..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8
Zato postoji Opera, radi bez problema
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
14 godina
protjeran
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8

hhhahahah .. meni ipak IE najbolji i ne moćem se od njega da mi netko plati... jedino na mobu opera mini ... xd

15 godina
neaktivan
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8
5542 kaže...

a vidim da se neki ljute kad se "popljuje" malo njihov omiljeni preglednik..... a i evo ti argumenta ... cijelo vrijeme sam na fesju i kad sam na mozili onaj chat mi nije dostupan čak ni na 3.6 verziji dok na IE super radi .. kad sam na youtubeu flas ne radi kak treba internet je 4 megabita download a flim šteka dok na IE-u to ućita bez problema .... tak da mi  je IE puno puno bolji i stabilniji ... i u radu općenito je IE brži .. brže se stranice otvaraju ..... a najviše me firefox naživciro baš kad sam bio na BOL-u i pregledavo bug tv odjedamput se smrzo sve na kompu radi mogu otvorit a mozilla ni da bi se pomakla ..

To sto se tice stekanja flasha prije je do ATi drivera ako koristis ati karticu.

 

Koristim chrome.

It's so deep how can you be so shallow
15 godina
odjavljen
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8
5542 kaže...

a vidim da se neki ljute kad se "popljuje" malo njihov omiljeni preglednik..... a i evo ti argumenta ... 1. cijelo vrijeme sam na fesju i kad sam na mozili onaj chat mi nije dostupan čak ni na 3.6 verziji dok na IE super radi .. 2.kad sam na youtubeu flas ne radi kak treba internet je 4 megabita download a flim šteka dok na IE-u to ućita bez problema .... tak da mi  je IE puno puno bolji i stabilniji ... i u radu općenito je IE brži .. 3.brže se stranice otvaraju ..... a najviše me firefox naživciro baš kad sam bio na BOL-u i 4.pregledavo bug tv odjedamput se smrzo sve na kompu radi mogu otvorit a mozilla ni da bi se pomakla ..

Ma bravo! Kako si ti to lijepo logički zaključio - ako ne radi face, preglednik ne valja Smijeh. Bože....

 

1. Facebook je napisan prilično nepismeno i mimo standarda - možda i namjerno. Velika većina facebook korisnika su ****** (pridjev po izboru) pa se ne zamaraju stvarima poput drugog internet preglednika (čast izuzecima)... Koriste samo ono što nađu na desktopu Smijeh. Sljedom toga, programeri koji su radili na faceu su došli do zaključka da je bolje napisat kod po "pravilima" IE nego pratit standarde i tako ugroziti izgled i funkcionalnost na pregledniku koji drži veći dio tržišta.

 

2. To ti je zato jer koristiš MSov Java virtual machine i adobeov flash - a to ne ide nikako. Firefox + adobe flash + sun java = no problem. I na 2mbit radi savršeno Namigiva

 

3. Glupost. Stranice koje su napisane po standardima se brže otvaraju u Firefoxu. Kasnije ću dat link na test.

 

4. Ajax.

 

 

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
protjeran
offline
Svi koji koriste InternetExplorer 8

ajde daj link odma za test...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8
5542 kaže...

ajde daj link odma za test...

Evo ti link.

 

http://acid3.acidtests.org/

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
14 godina
protjeran
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8

šta je tooo ... na firfox-u ide na 94 a na IE-u 12 i  ... to je napravljeno za firefox

 

15 godina
odjavljen
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8
5542 kaže...

ajde daj link odma za test...

Ajd odvrti acid test. Evo ti rezultat mog. Win XP SP3, Mozilla Firefox 3.5.7

andy0101 kaže...

Jesi ti negdje vidio onaj usporedni test Firefox - IE8 - Chrome sa vremenima učitavanja nekih popularnih stranica? Ja to nemogu nać nikako...

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2010 22:37 (Sum_of_all_fears).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8
Sum_of_all_fears kaže...

Jesi ti negdje vidio onaj usporedni test Firefox - IE8 - Chrome sa vremenima učitavanja nekih popularnih stranica? Ja to nemogu nać nikako...

Žalim, nisam. Ali ja sam jednom improvizirao takav test: KLIK

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Svi koji koriste InternetExplorer 8
5542 kaže...

šta je tooo ... na firfox-u ide na 94 a na IE-u 12 i  ... to je napravljeno za firefox

 

pwnd. Haha Smijeh. Nije to za firefox, to su standardi. Kojih se IE očito ne drži Smijeh

andy0101 kaže...

Žalim, nisam. Ali ja sam jednom improvizirao takav test: KLIK

I ovo je ok. Negdje sam vidio neš slično, al ta stranica je u zemlju propala....

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
protjeran
offline
Svi koji koriste InternetExplorer 8

a što taj test ustvari mjeri...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice