YouTube - tips & tricks izdvojena tema

poruka: 869
|
čitano: 463.492
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
YouTube - tips & tricks

Zna li netko kako npr neku playlistu dodati u wordpress (ne cijeli kanal nego samo playlistu) ne kao link nego kao minijaturne videozapise?

Ima li neki dobar plugin?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
mmmnnn kaže...

Zna li netko kako npr neku playlistu dodati u wordpress (ne cijeli kanal nego samo playlistu) ne kao link nego kao minijaturne videozapise?

Ima li neki dobar plugin?

 Piše ti ovdje:

https://en.support.wordpress.com/videos/youtube/

 

samo sam guglao "embed youtube playlist wordpress" 

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
9 godina
odjavljen
offline
YouTube - tips & tricks

Bok, ljudi, zanima me postoji li nešto kada sam na Youtubeou kliknuo PrtSc,(PrintScreen), kako da slika koju sam ožnačio počinje se gledati odatle? Unaprijed hvala.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
YouTube - tips & tricks

Zna li netko kako napraviti npr. ovakvu ili sličnu animaciju kao na linku? Znači neka fotografija i da ovakva ili slična animacija reagira na muziku?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
YouTube - tips & tricks

after effects i audio spectrum ili audio react, googlaj, tj traži na yt, ima dosta tutoriala i gotovih primjera

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
online
YouTube - tips & tricks

Ima netko danas od vas problema s pustanjem videa na youtube tj. da li vam steka?

 

Sad je sve OK.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2016 10:15 (djigibao).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube - tips & tricks

Meni jos uvijek steka :/

10 godina
odjavljen
offline
YouTube - tips & tricks

Pozdrav. Jel se nekom od vas dogodilo da vam je YouTube izbrisao privatne poruke u inboxu? Ja sam jucer poslao covjeku poruku (dosta mi je vazna btw) i sad mi najedamput nema nicega ni pod primljene poruke, ni pod poslane, sve je prazno. Zna li neko u cem je stvar jer dosta mi je bitno.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Ne znam jel ovo pravi topic za postanje ovog, ako nije, neka netko prebaci. 

 

https://www.patreon.com/home

 

Radi se o stranici koja bi trebala vase subscribere/fanove pretvorit u backere i pomoc pri vasem radu tako da vam doniraju novce. 

 


Upisivo sam u search patreon ali mi nista nije izbacivalo. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
YouTube - tips & tricks

Evo ovako...

 

Imam trenutno u zadnjih 28 dana oko 130 000 pogleda ali sve za k kad mi je rpm 0.24...Tako da mi treba 3 mjseca da isplatim minimalnu kvotu od 70 eura.

E sad do čega to ovisi znam d amanji kanali od mene imaju veći RPM ali budći da imaju manje poglea i komentara ne vidim zbog čega je to.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
Boixus Nois PS kaže...

Evo ovako...

 

Imam trenutno u zadnjih 28 dana oko 130 000 pogleda ali sve za k kad mi je rpm 0.24...Tako da mi treba 3 mjseca da isplatim minimalnu kvotu od 70 eura.

E sad do čega to ovisi znam d amanji kanali od mene imaju veći RPM ali budći da imaju manje poglea i komentara ne vidim zbog čega je to.

 O državi iz koje dolaze pogledi.

Za našu publiku je kanal?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
16 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Zna tko kako srediti da youtube učitava video do kraja?

 

Do nedavno se moglo tako da se prebaci sa "Auto" na neku od ponuđenih rezolucija, ali više to ne funkcionira i sad se učitava i na taj način dio po dio...

 

Iskreno živcira me to jer na dosta videa volim preskakati sadržaj, a čekati da se 1080p učita mi je živa tlaka sad...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube - tips & tricks

Kako mislis do kraja? Zelis da se ucita do kraja pa da onda preskaces? Pa downloadaj ga pa preskaci koliko te volja ;)

16 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
Torent kaže...

Kako mislis do kraja? Zelis da se ucita do kraja pa da onda preskaces? Pa downloadaj ga pa preskaci koliko te volja ;)

Pa do nedavno se video učitavao do kraja ako nije bila Auto postavka na rezoluciji... Po novom očito to više nije tako pa sam mislio da možda ima kakav trik da to bude opet tako...

 

Šta ću downloadati svaki video s youtubea? Pa nisam puko... 

8 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube - tips & tricks

Pa ne gledas na preskok svaki video na youtube ;)

 

16 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
Torent kaže...

Pa ne gledas na preskok svaki video na youtube ;)

 

 Ne svaki, ali dosta njih...

10 godina
protjeran
offline
Re: YouTube - tips & tricks
Nije ... u vezi nogometa je.
Najviše iz Spanjolske,Indonezija,USA,Maroko,
Francuska.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
Boixus Nois PS kaže...
Nije ... u vezi nogometa je.
Najviše iz Spanjolske,Indonezija,USA,Maroko,
Francuska.

 Nemam ti pojma onda :/ Sorry.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
15 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Kako staviti kad pišem na youtubu da mi prepozna engleski jezik, jer sad mi podcrtava svaku englesku riječ onom crvenom valovitom crtom kao da su krivo napisane?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Kako zblokat reklame na androidu ?

 

Napravim si playlistu i pingaju me tim reklamama...

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
walentkane kaže...

Kako staviti kad pišem na youtubu da mi prepozna engleski jezik, jer sad mi podcrtava svaku englesku riječ onom crvenom valovitom crtom kao da su krivo napisane?

 Skroz dole imaš opciju za jezik..

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
Batista kaže...

Kako zblokat reklame na androidu ?

 

Napravim si playlistu i pingaju me tim reklamama...

 Adblock browser

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
boxer kaže...
walentkane kaže...

Kako staviti kad pišem na youtubu da mi prepozna engleski jezik, jer sad mi podcrtava svaku englesku riječ onom crvenom valovitom crtom kao da su krivo napisane?

 Skroz dole imaš opciju za jezik..

 

Stavio sam english ali i dalje isto. I dalje je na hrvatskom jer naše riječi ne podcrtava.

16 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Pogledaj na svom profilu da li imaš posebne opcije za jezik. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Imam oko 50-tak uploadanih videa na YT i nikada nisam naletio na slican problem!

 

  Imam video koji mi nakon uploada ispadne pretaman!

Editiram/rendam sa Sony Vegasom,uvjek iste postavke rendanja,ma sve normalno,ali uploadani video ispadne pretaman!

Fora sa VirtualDubom ispadne još gore(isao sam po tutorialu).

Editing u samome YT isto ne daje rezultate!

 

Ima li itko kakav tip?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube - tips & tricks
Ne moze biti do renderinga...
Daj link
12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
Torent kaže...
Ne moze biti do renderinga...
Daj link

 Izbrisao sam ga!

Probati cu ponovo editirati,sa drugim postavkama Sony Vegasa-staviti cu na 1080p i malo posvjetliti video.

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2016 14:20 (Milka30).
8 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube - tips & tricks

niti jedna postavka ni u jednom programu nece potamniti videoo prilikom exporta tako da tu nemoj traziti...

12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
Torent kaže...

niti jedna postavka ni u jednom programu nece potamniti videoo prilikom exporta tako da tu nemoj traziti...

Uspio sam!

Išao sam istom procedurom kao i obično,samo što sam ovaj puta posvjetlio video i rendao ga na Internet HD 1080p postavkama!

Istina,daleko od orginala,ali bolje je!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
8 godina
odjavljen
offline
Re: YouTube - tips & tricks

Imas na youtube kako tacno trebas exportovati za youtube....Tako ces postici najbolje rezultate...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice