iPhone 4S

poruka: 655
|
čitano: 157.113
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
iPhone 4S

I meni treba nova baterija,našao na ebayu neku kinesku od 2680 mAh,(klik)i standardnu od 1430 mAh (klik),cijena je tu negdje,koliko su pouzdane ove baterije??

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S

ova jaca kineska ti je nekaj sitno malo bolja, i ja sam gledal nju i gledal sam usporedbu na yt i ipak uzel "originalnu"

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
offline
iPhone 4S

Da ali kako znat jel to orginalna??To me najviše brine!!

 

Vidim po Njuškalu se prodaju od 70- 100 kn!!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2015 20:58 (volegradele).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S

ja sam dal promjenit u IKlinika. mogu otvorit mob pa provjerit kakva je ak mislis tam nosit, ali sumnjam da je original

 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
10 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

Imas po youtube-u desetak videa o tim 'gold high capacity' baterijama, uglavnom zamataju stare i iskoristene baterije u te gold folije, tako da dobijete zapravo gore nego sta imate trenutno.

Sony Xperia Z C6603, Nokia Asha 300
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
iPhone 4S

otvoril, nije originalna. slicna je ali nije original. nema nikakvi znak ni nis na sebi da je od apple-a.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 4S

Ja sam narucio danas ovu, pa cemo vidjeti kakva je. Vidim da ih ima bas dosa prodatih. Kako god bice mi bolja od ove trenutne koju punim 2-3 puta na dan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S
anelko kaže...

Ja sam narucio danas ovu, pa cemo vidjeti kakva je. Vidim da ih ima bas dosa prodatih. Kako god bice mi bolja od ove trenutne koju punim 2-3 puta na dan.

 Potpuno istu takvu su i meni stavili...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
11 godina
offline
Re: iPhone 4S
Lord_Marko kaže...
anelko kaže...

Ja sam narucio danas ovu, pa cemo vidjeti kakva je. Vidim da ih ima bas dosa prodatih. Kako god bice mi bolja od ove trenutne koju punim 2-3 puta na dan.

 Potpuno istu takvu su i meni stavili...

 Eh super, dobra je onda. 

10 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

Sta ste zamrli tako?

Evo da dignem temu malo, ne sjecam se da mi je bilo koji 4S (dosta mi ih je proslo kroz ruke) radio ovako dobro, osobno imam iskustva na iOS-u 8.2 kao da 7.1.2 koristim.

Osjeti se razlika naravno ali u nijansama i to ne svugdje, mobitel mi stvarno super radi, jedina investicija koja ce bit u njega je baterija (to je prvo sta radim kod uzimanja rabljenog moba) i novo zadnje staklo jer ne podnosim ogrebotine pa makar mikroskopske bile.

Isprobao sam i 8.3, jos bolji nego 8.2, najblizi 7.1.2 dosad, ali vratio sam natrag na 8.2 jer se za njega sprema jailbreak, a ukoliko izadje jailbreak za 8.3 lako upgrade-am.

Kako je kod vas?

Apple iPhone 4S, Nokia Asha 300
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
iPhone 4S

ja sam jos na ios 7.1.2, tata je dobil iphone 6 on je na najnovijem ios-u. a mama je dobila tatin 4s s ios 8.2. zasada na vidim razlog da ga updejtam na najnoviji sw.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 4S

Ja bas danas krenuo da napisem je li neko radio update. Je li ovo finalna verzija ili ce izbaciti jos jedan update. Osjetili se razlika u odnosu na 8.1.3 ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S

nekak mi se mamin 4s cini sporijim od moga. najrađe da se vratim na ios6

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
10 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

Bilo bi idealno kad bi se svi mogli na iOS 6 vratit, da ne seru da aplikacije nisu kompatibilne, imali bi savrseno brze mobitele.

Apple iPhone 4S, Nokia Asha 300
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 4S

Pozdrav raja, sinoc promjenim bateriju na iphone i radio mi mobitel. Doduse nije htjelo poreko 61% da se napunim, jutros ustanem kad ugasen mobitel, upali se i samo se jabuka pojavi dalje nece. Stavim an punjac isto bude, jabuka i samo se ugasi. Ima li mu pomoci ?

http://www.phonespal.com/
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

Pozdrav ekipa. Imam iphone 4 (bez S)  koji mi je kolega dao da ga probam unbrickat. Preko snowbreeza sve napravim kak spada no kad treba pickat ipsw onda mi baci error 3194 - gledao sam po internetu one stvari po hostu kaj da upišem, i jesam. Ali opet isto i dalje. A kada ne radim preko snowbreeza onda mi prode error 3194 i prede preko pola recovery-a i onda dobijem erorr (-1) i to nikako nemogu rješit. Molim vas ako netko može pomoć neka napiše nešto. 

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

Pozdrav, zanima me zna li netko gdje mogu za male parice zamijeniti zadnju kameru? Čak ju ne treba ni mijenjati nego samo gurnut čip na pravo mjesto, ja sam se zeznula jer sam išla prčkati i izmrcvarila sam jedan šarafić, ali mislim da bi se to čak dalo odšarafiti s onom preciznom pincetom, ako se ne varam. Uglavnom, ako netko zna, bila bi užasno zahvalna :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S

probaj odnjet u ikliniku ili iservis pa nek ti pogledaju u cemu je rijec...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

Pozdrav svima kao prvo :) kao drugo imam jedno pitanje. Trenutno koristim Iphone 4s sa ios 6.1.3 i radi mi savršeno ali mi se sviđa dizajn i funkcionalnost ios-a 8 pa bi htio upgradeati, ali vidim da to dosta uspori mobitel. E sad me zanima ako slučajno zažalim dali je moguće vratit se sa ios 8 na ios 6?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

rbalic - odgovorio sam ti na privatnu poruku, pa baci pogled na PP..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S

Nemozes vratit nazad. Vjeruj mi na rijec, pozalil sam kaj sam updejtal mob na ios7. Savjet da ostanes na 6-ici.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
offline
iPhone 4S

Dobijes nove ikonice i pull up tray sa quick settinzima. Ogroman pad u performamceu. Sad koristim 4s u zid bih ga bacio...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 4S

Koristim iOS7 otkad je izašao na 4s,meni mob sasvim pristojno radi,pinku je sporiji od iOS6 ali daleko je to od bacanja u zid!!iOS 8 sam stavio na iPad mini i tamo je stvarno vidljiv pad brzine naspram 7,ali opet sasvim solidno radi za već prastari tablet!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 4S

Da li ce oni to popraviti sa narednim verzijama da moze i nama raditi kao nekad ili ce biti sve gore i gore? :D drzati se onda ios 8 i moliti se za visak para pa promjeniti mobitel.

http://www.phonespal.com/
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 4S

Mob je star 4 godine, ofc da ga neće podržavati... Pa appleu je u cilju da prodaju nove mobitele. Ip4 su "namjerno" ubili sa ios7, a puno ljudi koje znam su prešli na 5s sa ip4 baš nakon ioS 7

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 4S

Navodno će iOS9 bit puno lakši za 4s modele,živi bili pa vidili!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S

Navodno samo, a ako i bude bit će ogoljena do kosti sa funkcijama, jer je to cijena normalnog rada na tak starim uređajima.

12 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

Zasto kada hocu prebacit pjesme s kumpjutera na iphone mi nece stavit i kaze da je nemogucce a jučer sam te iste pjesme mogel stavit 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 4S

Ekipa puka mi je ekran na mobitelu,sad jel se primjeti razlika u orginal i zamjenskom displayu,zamjenski imam za 350 kn a orginal za oko 500 možda i malo više!!

Jel se isplati potegnut na orginal.i kako zapravo znat da si dobio orginal!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

U potrazi sam za iPhone-om 4S, boja nebitna, stanje sto bolje, naravno 100% ispravan, sto nizi softver to bolje (ali nije uvijet), i da radi na VIP mrezu.

U zamjenu nudim Sony Xperiu Z, sa vasom sitnom doplatom.

Xperia mi je drugi uredaj, tako da vecinu vremena stoji, iz Karlovca sam.

 

Sve ponude molim na PP.

I isprike na offtopicu. :)

sent from my Sony Xperia Z C6603
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice