CIUX Trgovina - www.ciux.com

poruka: 3
|
čitano: 2.491
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
CIUX Trgovina (www.ciux.com) - iskustva??

... ja osobno kod njih kupujem već 6 godina, kao i većina mojih poznanika, i imam samo pozitivna iskustva.

Sviđa mi se kod njih to da nisu kao ostale web trgovine koje djeluju samo preko weba (iz neke sobe ili kancelarije i slično, to mi ide na živce, danas su svi pre-prodavači), već kod CIUX-a, kao i kod ADM-a, možete doći osobno u trgovinu, vidjeti što kupujete i kupiti.

Imaju i dobar WEB SHOP. Kod njih sam u servisu popravljao i mobitel i popravili su mi ga, a u Rijeci ga nisam mogao popraviti ni u jednom servisu.

 

Jedino što mi se ponekad ne sviđa, da kada naručim preko weba, ponekad čekam 2 dana da dobijem paket, ali to pripisujem svojoj nestrpljivoj naravi i njihovoj gužvi. I uvijek mi u paket stave neku sitnicu kao poklon i tako me uvijek dobiju :) To kod nikog nisam doživio, a kod svih boljih trgovina sam kupovao.

 

Eto, ne znam kako drugi, ali u ovo doba kada svak svakog vara, pogotovo trgovci, ja sam pronašao za sebe malu oazu poštenja i profesionalnosti.

 

ima li netko kakva loša iskustva s njima?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
CIUX Trgovina - www.ciux.com

danas sam se na žalost vratio sam godišnjeg  {#}, upalim komp da vidim dal jos radi i da pogledam što ima novog.

Vidim da je LINKS Rijeka nedavno imao rođendan, punih 6 godina, sretno dečki.

 

Pa svratih do moje omiljene trgovine, i vidim jednu zanimljivost, svojim kupcima nude besplatno dekodiranje mobitela.

Jer platiti 200kn i vise za dekodiranje novih pametnih telefona nekom servisu, baš i ne bi ako ne moram. :)

To još nisam vidio da netko tako nudi svojim kupcima. Samo tako naprijed!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
CIUX Trgovina - www.ciux.com

Loša vijest ...i izbor manje ...a i ovako ga nemamo...šteta {#}

 

http://www.ciux.com/

Sacrifice is a choice you make. Loss is a choice made for you.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice