Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 974.917
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Koliko njima treba da riješe reklamaciju? Poslao jedan proizvod koji se pokvario nakon dvije godine (garancija je tri). Već sam brdo mailova razmijenio s njima, rekli su da će mi se javit i nisu. Nakon toga opet šaljem mail, ovaj put šalju kurira po proizvod i onda su rekli da će mi se javit kad dobiju informacije sa servisa. Od toga je prošlo tri tjedna. Čekam da bude točno mjesec dana od zadnjeg maila, a onda im šaljem opet.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Marko :D kaže...

Koliko njima treba da riješe reklamaciju? Poslao jedan proizvod koji se pokvario nakon dvije godine (garancija je tri). Već sam brdo mailova razmijenio s njima, rekli su da će mi se javit i nisu. Nakon toga opet šaljem mail, ovaj put šalju kurira po proizvod i onda su rekli da će mi se javit kad dobiju informacije sa servisa. Od toga je prošlo tri tjedna. Čekam da bude točno mjesec dana od zadnjeg maila, a onda im šaljem opet.

 Imao sam mislim dvije reklamacije kod  njih, oba puta stigao kurir za 2-3 dana, jedino se popravak dugo ceka, 3-4 tjedna, mozda i vise.

Ali isto je i kod nas, uvjek su mi reklamacije trajale oko mjesec dana 

16 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ukoliko ti drže duže od 40 danamoraju ti dat novi proizvod ili vratit pare, barem je tako kod nas, ne znam jeli to standard za sve zemlje EU.a

13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Mene samo strah da uređaj nisu mrknuli, a oni zatvorili webshop i sve i da od uređaja više neću vidjeti ni u. 😁

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Wiz3m4n kaže...

Ukoliko ti drže duže od 40 danamoraju ti dat novi proizvod ili vratit pare, barem je tako kod nas, ne znam jeli to standard za sve zemlje EU.a

 Taj rok od 45 daba je zakono  davno ukinut,sad je to promjenjeno u razumni rok.

Novim zakonom su išli u korist trgovaca.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2023 14:10 (zzz).
16 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Jesi li siguran da više to ne vrijedi?

15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Wiz3m4n kaže...

Jesi li siguran da više to ne vrijedi?

 99%

2 godine
offline
Extreme Digital - iskustva

Gasi se edigital.hr sad vidija obavijest na stranici. Skidajte račune dok možete. Posli ih isprintat, pa prkno obrisat sa njima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2023 17:38 (Bevanda).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Izgleda da si i s nabave maknuti 

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

A jel se zna koji je razlog, danas mi došla obavjest na mail da se zatvaraju. Meni su bili ok, samo što su imali skupu dostavu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Doktor-X kaže...

A jel se zna koji je razlog, danas mi došla obavjest na mail da se zatvaraju. Meni su bili ok, samo što su imali skupu dostavu.

 Poslupili su,nisu odavno konkuretni.

12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Doktor-X kaže...

A jel se zna koji je razlog, danas mi došla obavjest na mail da se zatvaraju. Meni su bili ok, samo što su imali skupu dostavu.

Skupa dostava!? Jel tebi skupa dostava za LED TV 42" od 4,5€. Da li znaš koliko košta dostava isto tog televizora iz ZG u ZG bilo kojom dostavnom službom, a da ne spomenem HP?

15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Dostava je besplatna u drugim dučanima samo je cijena TV oko 10 do 15% veća neko u ED
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

e.d. je jedini online shop,koji je počeo naplačivati i trošak rada sa gotovinom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ostade Ipon

Moj PC  
0 0 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
offline
Extreme Digital - iskustva

Tko ih j**e...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Nešto mi je tu čudno,kad kliknem na novo u ponudi,vidim da iimaju sve više,i više novih artikala.

Da nebi oni samo promjenili ime,i nastavili sa radom kao nova web trgovina.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Dostava je 7,48€.
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
zzz kaže...

Nešto mi je tu čudno,kad kliknem na novo u ponudi,vidim da iimaju sve više,i više novih artikala.

Da nebi oni samo promjenili ime,i nastavili sa radom kao nova web trgovina.

 Tamo na Pcex netko izjavio da će promjeniti ime u emag a sad koliko je istina... Liči na balkanski način poslovanja nakon što ti firma propadne.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
3 godine
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Zatvaraju se nema više narudbi, bila je neki dan obavijest no nisam vidio datum tak da nekupujte😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
vrinho kaže...
zzz kaže...

Nešto mi je tu čudno,kad kliknem na novo u ponudi,vidim da iimaju sve više,i više novih artikala.

Da nebi oni samo promjenili ime,i nastavili sa radom kao nova web trgovina.

 Tamo na Pcex netko izjavio da će promjeniti ime u emag a sad koliko je istina... Liči na balkanski način poslovanja nakon što ti firma propadne.

 Nešto slično je izveo i mobil media,sad se zovu tehno mag.

16 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Boris grozni kaže...
Zatvaraju se nema više narudbi, bila je neki dan obavijest no nisam vidio datum tak da nekupujte😁

Da pojela ih konkurencija, jezuš a di bumo sad ubuduče kupovali i9 na akciji itd.

 

https://edigital.hr/

 

Ja kaj sam god kod njih kupoval, realno nisam imal nikakvog problema.

 

- kupil Benq 27 monitor(slavni GW2760HS), i to zato jer nitko u Hrvaškoj nije taj model nudil u maloprodaji.Monitor radi i danas(iako se ne koristi puno u zadnje tri godine), nema krepavanja niti nakon kolko osam godina

 

- kupil Sencor usisavač(SVC 510GR-EUE2), i to zato jer nihče u Hrvaškoj taj model nije imal u maloprodaji.Usisavač je krepal isti dan kad sam ga upalil(loša sreča), ali ok garancija+čekal novi oko mjeseca dana itd.Usisavalnik ili drugi primjerak radi i dan danas nakon pet godina.

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2023 22:08 (rambox).
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Zaboravio napisati update. Poslao sam im mail da što se dogodilo s mojim uređajem kojeg sam poslao na reklamaciju, rekli su da je na servisu i da će provjerit. Sljedeći dan šalju mail da mi je odobren povrat novca i da im pošaljem IBAN. Što se dogodilo s uređajem ne znam, ali ja sam ga zamijenio neki dan s novim. Povrat sam uredno dobio. 🤷‍♂️

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Radi li im korisnička služba?

Otišao mi je izgleda ekran na mobitelu, prije 3 dana sam poslao mail na onaj tamo sa stranica i još ništa od odgovora.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Nisu odgovarali ni dok su radili u RH, a kamoli sad kad su zatvorili poslovanje u nas.

 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Pero Dinamit kaže...

Radi li im korisnička služba?

Otišao mi je izgleda ekran na mobitelu, prije 3 dana sam poslao mail na onaj tamo sa stranica i još ništa od odgovora.

Bar je radila u mom slučaju. Čak su brzo odgovarali na mail; odmah sljedeći dan.

Texpi kaže...

Nisu odgovarali ni dok su radili u RH, a kamoli sad kad su zatvorili poslovanje u nas.

Možda ako imaju gužvu. Meni uvijek odgovorili sljedeći dan.

15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Ja sam uvijek zvao korisničku, teta se javila sve sa njom dogovorio poslao poslije razgovora mail i odmah riješavali povrat ili slanje na servis. Došao bih kurir kroz 2-3 dana po robu. I ovisno o kvaru, kroz 2-3 tjedna gotovo uvijek bilo 

13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Naravno da mi se pokvarila indukcija u unutar garantnog roka a ovi dibidusi se ugasili u međuvremenu. 

Na mail ne odgovaraju jasno. 

Jel tko uspio riješit povrat ili servis 

Hvala 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2024 10:30 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Pisi im direkt u madjarsku, ali nemoj se previse nadat, ili slucajno da ti priznaju onda se spremi na cekanje

 

P.s. jesi mozda dobio kakav garantni list di pise mozda kakav ovlasteni servis pa da tako probas?

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Evo meni su odgovorili, ali im treba 3-4 dana. Ako ne odgovore nakon 3 dana, samo opet posalji podsjetnik na taj prvi mail.
Kako naravno da nasi servisi ne servisiraju (ili ne zele) 70mai dash cam koji je pod garancijom, dobio sam mail od ED da im ju posaljem u Mađarsku.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice