DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

poruka: 217
|
čitano: 33.797
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ARMA II DayZ mod
15 godina
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Da počnemo od lakešeg:

 

1) Mi17: Uvjerljivo najlošiji helikopter u igri, možda do Ospreya. Ogroman, nezgrapan, traži puno goriva, traži previše dijelova. Slično kao i Merlin koji ima 10-ak stakala.

Najizglednije je i to ću uzeti po "službeno" je da zbog činjenice da je duljina kraka za Tail Rotor dulja od samog Helića, negdje okrznut objekt s tim rotorom, jer je gotovo nemoguće, osim ako izađeš van, pogledati do kuda seže taj rotor. Što se goriva tiče, Mi17 ima daleko više dijelova od drugih Helića, možda je nešto i bilo oštećeno.Što se grana tiče, i to je istina, imamo stablo u bazi oko kojeg preparkiravam vozila, koji put prođeš kroz njegove grane, koji put zapne i moraš ga 2-3 minute manevrirati da se skineš.

 

Ali to je iskustvo: Nitko ne kupuje Mi17, gori je samo Mi17 Civilian. Bučan, velik i neupravljiv. Little Bird je "Approved by Bandits". Sletiš na ušicu igle, malo troši, okretan za balet, tiši. Odličan za pelješenje. Zašto Black Hawk i Venom? Jer imaju Minigun, najbrži su, začuđujuće tihi  i izdržljivi jer LiitleBird skidaju 3 dobro usmjerena metka.

No vi ste kupovali ATV-e, koji su najlošija vozila. Neki su kupovali Moozzie, koji je također katastrofa vozilo. SUV kao najbolji civilian auto košta 1 10oz golda, i daleko je bolji nego sve navedeno.

 

2) Balans i [UDBA/Tigrovi] : Opet iskustvo, koje ja ne mogu regulirati. Misije su ključni dio igre dok nema nikoga. Kad se kupi sef, pronalazi se lokacija za bazu. Tigrovi su pronašli - vjerojatno jer znaju - zbilja odlično mjesto. Zašto oni imaju Toliko helića? Jer su ubili mene i opljačkali me pošteno do flashlighta i maznuli mi 1 ili 2 helića. Jer su jedini koji su istraživali mapu i pronašli one vojne baze koje smo postavili pa su od tamo skupljali vojni loot. Jer se nisu skupljali u Soboru nego su u sat vremena rješili 5 misija, i pošteno javili da su im prelagane pa da to balansiram. Jer im se posrećilo pa su na misiji dobili Ruby za koji je šansa bila 1/20. Oni su na serveru tek tjedan dana. Jer ulaze u okršaje s drugim igračima - koji su najbolji izvor loota - na meni je bio gunbag, odličan sniper, municija, camo suit, rangefinder i ključevi helića. Sve to košta oko 1 Briefcase zlata, a samo su mene trebali ubiti.

Već sam spomenuo prije - DayZ će biti vječno nebalansirana igra - jer se u PvP ne ulazi svjesno. No to je draž. Zbog toga igram.

Ima 200 faktora zbog kojih možeš dobiti prednost, oni su zbog iskustva već prešli preko 100 pa nisu radili početničke greške. Doduše imali su korak nazad jer nisu platili maintain...

Tako da njihovi helići nisu nešto nebalansirano već su iskoristili ono što je karta nudila i jer su zbilja dobri igrači. Također na mapi je 50 Ore Veinova, koje veoma lako primjetiš iz helića. Da ih u jednom turu nađeš dvije za tjedan dana imaš neko vojno vozilo.

 

3) Restart - Obavijesti za restart su 30, 15, 10, 5 i 2 minute prije restarta. Tko se ne odlogira prihvaća posljedice. Debug Monitor je skripta za pomoć igraču, no iznad nje ipak dolaze crvene obavijesti od samog servera. Također nije preporučljivo ulogiravati se do 5 minuta nakon restarta (što bi valjda trebalo biti očito) jer se dobivaju errori u RPT logu -znači pomiješa se nešto sa odnosom lika i servera.

Samo vrijeme restarta je u intervalma od 6 sati. Igrao sam i na 4 sata i na 3 sata, i na serverima koji su 3 puta dnevno imali izvanredne restartove. Mi ih imamo 2-3 puta tjedno.

Možemo postaviti da interval bude manji, a DS je u nekim slučajevima normalna stvar - dio puta je kriv igrač, koji put štucne server. Broj helića izgubljen zbog mog DS-a = 5.

Provjeriti ćemo ako postoji neki problem. Hvala na obavijesti.

Problema sa restartom nema - kad krenu crvene obavijesti od servera, tad će biti restart - pa da sam i restartao 16 puta silom, restart je u 12:00 i 6:00 AM/PM.

Nemoguće je da je bio neplanirani restart tijekom noći - jer spavam, osim ako je čistačica u Hostu isključila server da ušteka usisavač :). Ako je bio neki problem sa samim serverom, opet nije lako otkriti.

Provjeriti ćemo ako postoji neki problem. Hvala na obavijesti.

 

4) Vjerovanje/nevjerovanje - nema govora o nekom izvlačnju ili da mi ne priznajemo greške. No mi ne možemo pratiti svako vozilo na mapi te hoće li ono voziti ili ne. To ne može ni MGT, koji i imaju dovoljno admina da i prate 300 vozila.

Mi17 nije dobar helić. Ne samo zbog svega navedenog nego i zbog toga jer traži puno ravnog mjesta za slijetanje. Ako bilo koje vozilo, posebice helikopter, postaviš na neravan teren, otklizati će ili će skakutati. Osobno sam na taj način uništio 2 Little birda.

Fizika vozila je bugovita jer računa karikiram 30 dijelova. Jednom sam sa Uralom i sudaranjem u krila okrenuo cijeli C130 za 180°, drugi put sam okrzuo BlackHawk u bazi dok sam preparkiravao Ural i odletjeli smo i ja i Ural i BlackHawk. Drugi put sam vozio SUV do Klena i na uzbrdici 30m od tradera dostigao me netko u kamionu (što je malo vjerojatno) i nakon što se sudario u moj zadnji kraj SUV je eksplodirao - od samo 1-2 udarca.

 

Kad dođem doma, javim se da riješimo problem oko Mi17, izbacivanja i opreme. Pošalji mi PP sa gearom koja je bila da imam za kasnije.

 

Napomena: Istražujte malo o igri. [Tigrovi] su zbilja dobri igrači, ali i zbog toga jer brže obavljaju neke radnje, uigrani su i to se primjeti.

Zadnji balans nije bio na štetu, već je samo postavio međukorak, tako da možete Ruby skupiti i preko Veins kad vam dropa Sapphire, i preko misija kad dobijete 3-4 Topaza.

Također ako ste imali ili sad dobijete Emeralde i Citrine sad ih se tek može iskoristiti.

 

BlackHawk je dobar. Ali LittleBird je fenomenalan. Moozie se čuje preko pola mape.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Hvala na odogovru Wyks, nisi nam odgovorio na pitanja ali si nam barem olaksao neke odluke.

 

Pozdrav!

[OčaZ]
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

ama čovječe promašio si poantu. Nisam pitao kakav je mi17 helic, ni kolko buke pravi, niti sam trazio da analiziras kakva vozila kupujemo i dal to tebi ima ikakvog smisla. O zapinjanju rotora o drvo nema govora jer sam sletio na to mjesto a helic je eksplodiro prizemljen tako da neznam dal bi bilo lakse ako skiciram šta se desilo pa da se konacno shvatimo. što se udbe tiče njih sam samo spomenuo u smislu da pohvalim ekipu i akciju koju su izveli i nisam pitao zašto i kako niti me to zanima koliko oni imaju helica i kolko su dobri ili nisu dobri u igri. Što se tiče restarta servera, evo ponovit cu pošto očito nisam bio dovoljno jasan: Izbacio je upozorenje da je restart za 5 min, svi smo se izlogirali. nakon 5 min u commanderu sam pratio ping servera, skočio je 10000 što je znak da se server restarta, nakon toga ping se vratio u normalu i tad smo se logirali kao i uvijek do sada. Nakon par minuta igre svi smo dobili DC. Ja ne znam kako vi to testirate i dal se sve ovo samo nama događa al takva igra me više iznervira nego što pruža zabave. Poanta priče nije da nam vratite izgubljeno nego da se neke stvari pokušaju riješit ako je moguce, a ne da se dodaju autobusi i kojekakve budalaste skripte a ono osnovno još nije ni blizu ispravnog. U svakom slučaju vaš server, vaša pravila, tako da je na nama samo da igramo ili ne igramo na njemu, a to uopće nebi bilo upitno da se ne događaju onakve situacije.

OčaZ
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Napisao sam dužu poruku ali me BUG izbacio pa ću sada kraće.

 

1. Ne znam iz kojeg je razloga eksplodirao Helikopter. Ja sam naveo razloge koje ja znam, i na koje treba paziti da se te navedene situacije ne dogode ubuduće. Vozila spawna igra i igra brine o njima. Brine o njihovih 30 dijelova i damage, kao i odnosima sa objektima u blizini. Ako je igra odlučila da taj helikopter mora eksplodirati o tome ne odlučuje nitko direktno. Ja mogu odlučiti tek to da na Mission vozila postavim eksploziv. Savjetovao sam da se problemi sa slijetanjem na polje mogu rješiti kupovanjem manjeg helikoptera ili gradnjom metalnog helipada (jer na drvenom vozila skakuću) kojeg napravite spajanjem 4 Metal panela (4 metal polea i 4 TankTrap kita - kupite Bulk Crate u Wholesaleru) - za 8 panela treba oko 6-8 10 oz golda.

 

2. Restart i logiranje: Ne možete se ulogirati odmah iste sekunde. Mislio sam da je noramlno pričekati barem 5 minuta nakon restarta.

Server do 5 minute uopće ne spawna i ne detektira sve objekte i baze.

[OčaZ] Panda se ulogirao u 06:01 i to je prva linija teksta u logu nakon što se uopće "podignula" mapa:

Updating base class ->M113Ambul_Base, by ca\tracked_e\m113\config.bin/CfgVehicles/M113Ambul_TK_EP1/
Updating base class ->M113_Base, by ca\tracked_e\m113\config.bin/CfgVehicles/M113_TK_EP1/
Updating base class ->Helicopter, by ca\air_d_baf\config.bin/CfgVehicles/BAF_Merlin_HC3_D/
 6:01:25 Server error: Player without identity [OÄŤaZ] Panda (id 1094290424)

 

Nakon toga se tek spawnaju Spawn Objekti (vozila, olupine i loot):

 6:03:02 "HIVE: Starting"
 6:03:02 "server_monitor.sqf execution count = 1"
 6:03:02 "HIVE: trying to get objects"
 6:03:02 "HIVE: found 664 objects"
 6:03:02 "HIVE: Commence Object Streaming..."
 6:03:02 "HIVE: got 193 Epoch Objects and 471 Vehicles"
 6:03:07 UH1Y_DZE: ObsTurret - unknown animation source ObsTurret
 6:03:07 UH1Y_DZE: ObsGun - unknown animation source ObsGun
 6:03:08 "HIVE: Vehicle Spawn limit reached!"
 6:03:08 "HIVE: Spawning # of Debris: 300"
 6:03:08 "HIVE: Spawning # of Ammo Boxes: 3"
 6:03:08 "HIVE: Spawning # of Veins: 50"
 6:03:08 "Total Number of spawn locations 5"
 6:03:31 "EPOCH EVENTS INIT"
 6:03:32 "Res3tting B!S effects..."
 6:03:33 "DEBUG VEIN: Too many objects at [5084.3,8506.24]"
 6:03:34 "TIME SYNC: Local Time set to [2014,5,15,0,3]"

 

Tek nakon toga kreću skripte:

 6:04:32 [DZMS]: Starting DayZ Mission System.
 6:04:32 [DZMS]: Relations not found! Using DZMS Relations.
 6:04:32 [DZMS]: Currently Running Version: RC1.1
 6:04:32 [DZMS]: Mission and Extended Configuration Loaded!
 6:04:32 [DZMS]: chernarus Detected. Map Specific Settings Adjusted!
 6:04:32 [DZMS]: DayZ Epoch Detected! Some Scripts Adjusted!
 6:04:32 [DZMS]: Loading ExecVM Functions.
 6:04:32 [DZMS]: Loading Compiled Functions.
 6:04:32 [DZMS]: Loading All Other Functions.
 6:04:32 [DZMS]: Mission Functions Script Loaded!
 6:04:32 [DZMS]: Major Mission Clock Starting!
 6:04:32 [DZMS]: Minor Mission Clock Starting!
 6:04:32 [DZMS]: Mission Marker Loop for JIPs Starting!

 

Kako da server računa relacije između vas i objekata ako još nije ni postavio objekte?

 

U 06:23 vas dropa sve skupa:

6:23:01 "get: STRING (243666886), sent: STRING (243666886)"
 6:23:01 "DISCONNECT: [oÄŤaz]ronin (243666886) Object: B 1-1-C:1 ([oÄŤaz]ronin) REMOTE, _characterID: 154 at loc [13855.5,11760.5,0.00135136]"
 6:23:02 Client: Remote object 5:11 not found
 6:23:04 "get: STRING (244054086), sent: STRING (244054086)"
 6:23:04 "LOGOUT IN VEHICLE: [OÄŤaZ] Panda at location [12243.4,11421.1,179.611]"
 6:23:04 "DISCONNECT: [OÄŤaZ] Panda (244054086) Object: B 1-1-B:1 ([OÄŤaZ] Panda) REMOTE, _characterID: 552 at loc [12243.4,11421.1,179.611]"
 6:23:04 "get: STRING (248000326), sent: STRING (248000326)"
 6:23:04 "LOGOUT IN VEHICLE: [OÄŤaZ]Damba at location [12243.4,11421.1,179.611]"
 6:23:04 "DISCONNECT: [OÄŤaZ]Damba (248000326) Object: B 1-1-B:1 ([OÄŤaZ]Damba) REMOTE, _characterID: 432 at loc [12243.4,11421.1,179.611]"
 6:23:04 No player found for channel 168394816 - message ignored
 6:23:04 Client: Remote object 3:11 not found
 6:23:04 Client: Remote object 4:11 not found
 6:26:12 Bad muzzle direction in MeleeFlashlight:'usti hlavne'-'konec hlavne'
 6:26:12 Server: Object info 2:1555 not found during Changing Owner
 6:26:12 Server: Object info 2:1552 not found during Changing Owner
 6:26:13 Server: Object 6:12 not found (message 70)

Znači, ok dropao vas je server, pa mi pošaljite PP sa Gearom. Mada nisam 100% siguran zašto - gotovo sigurno jer vas nije dobro ni loadao. Dobro da niste izgubili sav gear.

 

DayZ Commander nije mjerilo. On je tek međukorak, koji nije točan u milisekundu.

NEMOJTE SE ULOGIRAVATI ODMAH - to je valjda normalno kod svih igara koje imaju restart servera. Može vam se dogoditi da vam ne registrira ownership za nešto.

 

Pravilo oko sudaranja u bazu nije samo zbog vaših građevina, nego i zato jer kad vozilo eksplodira može srušiti fiksni objekt na Mapi, koji onda nestaje do restarta.

Mi vam nakon takvog slučaja možemo vratiti dijelove baze, ali ne možemo vratiti Database na prije.

 

PRIMJER:  Prije dva dana igrač Marin [OSRH] je imao problem da mu uopće nije detektiralo Moozie parkiran na krovu jednog objekta. Nije ga detektiralo ni meni kad sam ga pokušao otljučati i izbrisati - kao da ga uopće nema u databazi. Nakon dvije sekunde eksplodirao je i srušio taj objekt te ubilo nas.

Morao sam restartati server kako bi vratio objekt. Marinu sam dao novi Moozie i opremu iz objekta.

 

SKRIPTE: One utječu na vas i na vaše akcije, ali ne i na fiksne dijelove igre. Autobus ne utječe na ništa - samo na zombije koje briše ipred sebe.

Testirali smo mjesec dana mi sami (ja imam 75 sati - od toga je 30 testiranja), a tijekom 4. mjeseca bila su i dva Rusa koji su nam prijavljivali preko Steama i odigrali oko 50-ak sati obojica.

Imali smo 3 velika problema:

  1. tipični bug sa respawnanjem na tijelo od kojeg je patila barem četvrtina servera. (Rješenja nema jer je to Bug Epocha, postavi se novi server iz početka)
  2. Master Key skripta koja je vozila spawnala tamo gdje je promjenjen ključ - ugašena zbog nepostojanja rješenja od tvorca skripte.
  3. Maintain Baze, koji smo rješili i ChainSaw kojeg smo u Soboru stavili pod krivu kategoriju.
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Dan/noc? :D

I htio sam jos pitat kolko se u biti velika baza moze gradit posto su pricali sinoc nesto kak netko nije mogao gradit vise?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
10 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
aXal kaže...

Eo vakooo dragi naši admini, nisam od onih što kenjkaju i prigovaraju za svaku sitnicu al ovo sad stvarno postaje frustrirajuce. Dakle, uz dosad navedene probleme na koje smo nailazili(nestajanje stvari, pogrešno spawnanje, kojekakve nefunkcionalnosti skripti..) i manje više tolerirali i prebolili gubitke pocele su se događat totalno glupave stvari. Prvo nam je Mi17 pun opreme za gradnju grunio dok je bio prizemljen, sam od sebe. DTkreten je to riješio tako što je konstatirao da je uhvatio granu što se nije dogodilo al je ipak pristao vratit nam helić a opremu ne, pa hajd dobro neć se sad natezat ić ćemo se za*ebavat još par dana da kupimo ono što smo već kupili.. U međuvremenu su nam udbaši počistili bazu pa smo ostali i bez ostalog materijala, što nema nikakve veze s ovim nego samo spominjem jer im treba spomenik dić kako su ušetali i pokupili sve što valja, SVAKA ČAST =) E tako smo ostali sirotinja pa krenemo u neke akcije ovo ono i par minuta nakon restarta servera svi lijepo dobijemo DC i baci nas van.. Zamislite sreću na licima mojih očazovaca kad su shvatili da se server OPET restarto i da su bačeni usred šume u mraku a nedavno reinkarniranom mi17 i opremi u njemu ni traga.. Znaci OPEEET ostali bez helića. E sad stvar je slijedeća, ovo nama više i nema nekog smisla jer bi igra trebala zabaviti a ne izazivati nervozu, pa da vas pitam:
1. Niste mi odgovorili zašto mi je nestalo gorivo iz potpuno ispravnog helića jer mi je u ku*cu skakutat ko gazela po livadi 10 kilometara da nadjem barel goriva.
2. Rekli ste da je zabranjeno rasturanje baze zalijetanjem vozilom, pa ste onda rekli da i je i nije zabranjeno, pa mi nije jasno jel je il nije, pa da to objasnite.

3. Dali je moguće da prvo popravite ovo s restartom servera pa da se onda igrate s dodavanjem ostalih skripti?

4. Neznam kako ostalima, al nama se s vremena na vrijeme pojavljuje simbol za DC pa nestane, što se nije događalo na prošlom serveru, pa eto dajem na znanje.

5. Ideja servera je odlicna i instalirane skripte su po mom mišljenju taman dovoljne, malo me nervira konstantno balansiranje koliko čega se dobije na kojoj misiji jer se uglavnom loot smanjuje što otežava igru novim igračima i dovodi do toga da neko u dva dana leti blackhawkom, a neko ko dodje dva tjedna poslije njega igrat u dva dana nece skupit ni za littlebirda.

6. Znam da nam ne vjerujete i mislite da kenjkamo ali nije nam u interesu da varamo i u pet dana sagradimo dvorac, nego bas igramo igru onako kako bi se trebala igrat, pa kad vam kažem da je helić grunio sam od sebe onda je grunio sam od sebe, nisam balavac od 15 godina pa da idem izmišljat priču, pa ako si nam već vratio helić mogo si i gear koji je bio unutra. I još mi kažeš "ovaj put cu vratit, ubuduce ne" što ispada da ja lažem, al eto ti ćeš mi ipak kao vratit helić. Nije problem ako smo popušili nešto kao sinoć kad nam je udba raidala bazu al poprilicno ide na zivce kad ostanes bez necega na foru na koju smo evo jutros ostali bez mi17.

 

Laki je malo nervozan zbog ovog poslijednjeg DC-a pa da ne bi ovo otišlo u krivom smjeru odo ja na spavanje, admine iznenadi me i reci da ste sve navedene probleme riješili i da je mi17 na sigurnom =) 

 

1. Nisam jer neznam zašto. Neznam zašto tražite objašnjenja na pitanja na koja nitko nezna odgovor. Da je zabavno, nije. Da si ti jedini kojem se to dogodilo, također, nije. Da to mogu "popravit" nemogu, prema tome pravi odgovor je neznam zašto.

2. Aj daj citiraj di smo rekli da je dopušteno.

3. Restart servera koji se dogodio nije bio u mojoj moći/nadležnosti. Nažalost naš host nas je obavijestio porukom da su svi serveri u održavanju u sljedeća dva sata i da će doći do restarta. Poruku sam vidio nakon ta dva sata.

4. Znam da se događa, zbog ovoga mijenjamo hosting na kraju mjeseca.

5. Znanje mehanike igre je ono što se broji. Ne želim biti tetkica i prozivat ljude, al zbilja ima ljudi koji nakon tjedan dana igre (uglavnom vucaranja 30m ukrug sobora) imaju jedva gaće, a opet ima i onih što nakon 3 sata imaju blackhawk. Treba imat muda.

6. Ne, nikad nisam rekao da si balavac, niti to mislim. Ono što mislim pod "ovaj put da, drugi put ne", je da ja jednostavno nemogu gledat server log za svako sranje koje se desi jer u 99% slučajeva i nemogu odgonetnu što se dogodilo i zašto. Moraš razumjet da server log nije apsolutni big brother ovog servera i da nepiše baš sve. Ono što vi neshvaćate je poziciju mene kao server admina, dakle imam situaciju u kojoj ni ja ni drugi nemožemo dokazati što se točno dogodilo. Ja vama vjerujem, ali me zbog iste situacije može i milijon drugih ljudi dovesti u situaciju da kad god nešto nemogu dokazati da me napadnu da im vraćam stvari - od koka kole do lapua magnuma. Zašto je helikopter eksplodirao, pojma nemam, razlog i nije bitan. Gear sam "mogao" vratit al onda bi trebao ugasit server na 2-3 sata. Onda bi se opet bunili zašto je server ugašen. Jebiga, neke stvari se nemogu napravit tek tako, i koliko god da to jadno zvučalo ali nije mi bilo isplativo vraćati vam stvari, jer vi te stvari možete nafarmat za 2 sata normalnog igranja a da ih idem "vratit" treba mi 3 sata rada zatvorenog servera. 

 

Ono što mene konstantno nervira je činjenica da vi nemate pojma o Day-zu niti kakva je to igra. Igra je KUJA i strah me pomisliti što bi bilo da ste se našli u situaciji di vas ne netko srušio sa helikopterom punim loota. Svaki put kad sam bio u mogućnosti sam nastojao pomoći što god mogu i kako god mogu, ali da mogu nadgledati baš sve što se događa u igri nemogu. One stvari što možemo popravit nastojimo popravit u što kraćem roku. Ono što nemožemo nemožemo. Misliš da ste jedini kojima su nestajale stvari? Niste, i drugima su. I meni su, i to u mnogo navrata. Ali jebiga, pošaljem igru u 3 pm i idem dalje.

 

 

 

 

Reality is nothing more then a perfectly modeled fiction
9 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

gle, ja nisam baba Vanga, niti je itko od nas igrača pa da mogu znat dal je server nešto odradio do kraja i dali je ucitao kako treba. Ja kao krajnji korisnik poznajem samo dvije mogucnosti: mogu i ne mogu uci na server, i ne znam kako da server izračuna relacije izmedju nas i objekata jer me to kao igraca ni ne treba zanimat. U drugim igrama nisam imao slične probleme, a evo ni na ovom novom epoch hr serveru takodjer, tako da ta priča o 5 minuta ne stoji, ili eventualno stoji na ovom serveru, i to u ovom konkretnom slučaju jer sam se već bar deset puta tako logirao i nikad problema. Nego da skratimo priču, iznijeli smo probleme, konkretnih rješenja nema. Ovo je igra pa ne treba gubit živce, vama svaka čast na dobroj volji i pomoći oko svega.

OčaZ
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Koji antihack koristite? Osobno sam admin na jednom UK serveru i ukoliko se dokaze istinito gear/oruzje/vozilo se spawna s Infistar.de antihackom koji je odličan, ukoliko ga nemate svakako preporučam nabaviti.

9 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

@DTkreten - evo citat

 

"

3.) Netko, ako je moguće, sruši zid vozilom. Što je djelomično i ok, i krivo. On je srušio jedna komad zida, nije poginuo od oštećenja (jer bi avionom direktno kvario igru). Opet nije baš najsretnije to da se tako jednostavno može srušiti zid. Rješenje je bolje građenje baze."

 

Taj dio nije jasan, dal se smije il se ne smije zabijat u bazu? Doduše više to nije ni bitno..

 

Što se svega ostalog napisanog tiče, kontam da to sve nije onako kako mi to vidimo, i da je vjerovatno naporno vracat ljudima stvari koje nestaju u tim situacijama, al ti moraš shvatit da si ti admin a ne igrač i da je tvoja svrha da radiš te stvari a ne da letaš okolo s litlbrdom i rješavaš misije. A to što mi znamo ili ne znamo kakva je igra dayz uopće nema nikakve veze s tim što ovaj server jednostavno ne valja. Uostalom onaj tko išta zna o sandbox igrama ne bi davao takve budalaste izjave da mi igramo ili ne igramo igru na pravi način, jer ne postoji pravi ili pogrešan način igre, u tom i je njena ljepota. To što ti misliš da smo svi došli rješavat misije ne znači da je to tako, od nas 10 na misije idu dvojica, ostali igramo igru na svoj način i pokušavamo uživat u njoj u čemu nas sve već navedeno sprječava

OčaZ
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

IDEMO ISPOČETKA:

1) Tko god očeuje da ja njemu popravljam probleme koje uzrokuje igra sa 2000000 bugova, nek se odmah odspoji da spasi svoje živce.

Moj problem su skripte koje daje jasan error u LOGu. Ako errora nema - to je BUG same ARME i to neću rješavati jer to nitko ne rješava i ne može se rješiti.

Sve probleme sa skriptama smo rješili.

 

2) Ja ne odgovaram što će se dogoditi sa igrom ako se spajaš dok restart nije gotov ili dok se ne odspoji na vrijeme. Restart je 4 puta dnevno, nije svakih pola sata. To moj problem nije. Postoji 8 obavijesti o restartu.  A ti se spajaj kad god hoćeš, ako u logu vidim ime igrača na prvoj minuti kod restarta servera nije me briga za izgubljeni gear.

Spominješ drugi server koji je u početku i nema objekata izgrađenih od igrača. Sam admin je tamo rekao da nema utjecaja na iznenadne restarte ili izbacivanja i to si prihvatio ali ovdje i dalje predstavlja neki problem. Rekao sam da ću vratiti što mogu.

 

3) ZABIJANJE U BAZU

To je pravilo tu ako netko ima bazu u Tornju dvorca, netko mu raznese dvorac (znači ne njegovu bazu nego Dio Mape) i on ne može do restarta do svojeg geara jer Tornja nema.

Je li tebi neko kamionom raznio bazu? Nije. Jednaput kad sam ja vidio baza je provaljena sa mačetom. Slijedeći put napravi betonsku ili metalnu pa neće sjekirom razbiti zid.

 

4) Da server ne valja, ne bih ni produžio host.

 

5) Vi ste doživjeli samo jedan BUG sa skriptom. To je bilo ono sa Maintaneceom, i tad je zbog vaše neugodnosti bio ugašen na pola dana. Nakon toga je vraćeno sve što ste izgubili.

Prije toga je bio ugašen dva dana zbog EPOCH BUGA. Ne zbog moje skripte ili mog Little Birda.

U Elder Scrollsu je postojao Bug gdje su ljudi duplirali novac. Igra sa 200 milijuna dolara budžeta.

 

Ako hoćeš igrati igre bez bugova, nemoj igrati igre.

 

Ovo su ti potvrđeni Bugovi DayZ MODA.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

imao sam najbolju namjeru, ocito ili nisam shvacen ili sam lud sto je u konacnici isto, al nema veze. meni je drago sto je vama svima super igrat i sto vas ne pate ove stvari o kojima sam pisao, ne pada mi na pamet nastavljat ovaj razgovor jer kako god da okrenem ispada da ja filozofiram pa da ne nastavljamo agoniju.

OčaZ
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
aXal kaže...

imao sam najbolju namjeru, ocito ili nisam shvacen ili sam lud sto je u konacnici isto, al nema veze. meni je drago sto je vama svima super igrat i sto vas ne pate ove stvari o kojima sam pisao, ne pada mi na pamet nastavljat ovaj razgovor jer kako god da okrenem ispada da ja filozofiram pa da ne nastavljamo agoniju.

Uz najbolji trud ne shvaćam što je neshvatljivo.

 

  1. Imali ste bug sa nestankom dijela baze - BUG MOJE SKRIPE - rješeno vraćanjem itema.
  2. Nestalo vam je gorivo iz Helikoptera - BUG ARMA 2 - LINK NA SLUŽBENE BUGOVE - nije moj problem. Kao i ruksaci/ispadanje itema/čudan spawn...
  3. Eksplodirao vam je helić - BUG ARMA 2 - Auto može eksplodirati i ako primjeniš Upgrade Performance što je opet bug igre, ne moje skripte.
  •  Ako u SLUŽBENOM LINKU PIŠE:
  • Entering vehicles may cause injury or death. Never try to get into a vehicle at the same time as someone else; do not all crowd around the vehicle at the same time. Can happen even when you are the only occupant/person trying to enter.
  • Helicopters continue to leak fuel even after being fully repaired. This issue has yet to be addressed and many servers are stuck with leaky choppers #make sure all the glass is repaired too, even though this doesn't show on the damaged parts list, with broken glass it will leak# .
  • Ne misliš li onda da je logično da se može dogoditi da eksplodira i vozilo? JER BUGOVA IMA

     4. Dropalo vas je sa servera - BUG SERVERA - treći put navodim da mi pošalješ PP sa gearom koji je nestao.

 

Ne shvaćam po drugi put. Jeli ti zbilja misliš da je meni cilj vama vraćati konzerve graha po cijeli dan? Misliš da nemam pametnijeg posla nego čitati cijeli da log kad je nekome ispao AS50 iz ruku? Zbilja misliš da ja namjerno kvarim DayZ Original Code, kako bi tebi eksplodirao helić?

 

21 milijun Google rezultata za "corrupt save game".

 

SW TOR bugovi (Igra od 200 milijuna dolara)

 

I što sad? Hoćemo prihvatiti da DayZ ima bugove koji se ne mogu rješiti, ili ćemo optuživati ljude koji nisu krivi?

 

Evo ti pravila MGT severa koji je najnapućeniji i najplaćeniji server. Imaju 9 Administratora.

Njihovo pravilo za baze je da ako Plot Pole nije zaštićen u betonsku kocku sa metalnim podom i ako nisu baze građene kako spada po njihovim kriterijima, da ne reagiraju na pitanja.

ONI IMAJU 12 STRANICA BUG prijava!

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
9 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

pa.ja sad stvarno ne znam cemu ovolika frka, napisao sam u cem.je problem, vi ste rekli da nije do vas i amen. Ja se u to ne kontam i bas me briga do cega je, kad ekipa od jutros igra na novom serveru i navedene stvari se tamo ne desavaju i to mi je odgovor na sva pitanja. kao sto sam vec napisao, svaka cast na dosadasnjoj pomoci i hvala. btw nisu bile.konzerve graha al ajd nek ti bude 

OčaZ
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Brisati...

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.5.2014 0:56 (wyks).
10 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Zbog dosta bugova sa nestajanjem baze, iako se napravio maintenance, baze sada stoje za vjeke vjekova i NETREBA raditi maintain.

 

Također, povećan je building limit po poleu na 500. 

 

Reality is nothing more then a perfectly modeled fiction
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Bili smo odsutni službenim poslom preko vikenda, no danas se vraćamo u akciju.

 

Nadamo se da nije bilo katatrofalnih događanja.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

A di nam je Roko i di su nam Tigrovi?

Umjesto da se svi igramo na istom serveru vi ste se rastrkali okolo i igrate isto prakticki sami na serveru. Ovo Očaze ide, sry decki al tak je.
Umjesto da se drzimo zajedno i igramo se ko ljudi vi se ponasate ko mala djeca zbog igre za koju se zna da je prepuna bugova i tako nas je sad 10 na jednom serveru i 10 na drugom, a Tigrovi ko zna di su. A kad bi mi svi aktivno igrali, a igrali smo mogli smo komotno imat sever s dovoljno ljudi jer bi doslo jos ljudi da ga hebes. -.-

Cisto glupa situacija ak se mene pita..

I jos jedna stvar vezana za klan tagove. Ak mislite napunit server s drugim ljudima maknite tagove dok ga ne napunite. 99% ljudi nece ostat na serveru na kojem ima 10 ljudi, a od toga ih 8 nosi isti klan tag ;)

I btw, 30-40 servera sam isprobao i niti jedan ne radi ko HDZ, barem meni. 

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Sale_ds kaže...

A di nam je Roko i di su nam Tigrovi?

Umjesto da se svi igramo na istom serveru vi ste se rastrkali okolo i igrate isto prakticki sami na serveru. Ovo Očaze ide, sry decki al tak je.
Umjesto da se drzimo zajedno i igramo se ko ljudi vi se ponasate ko mala djeca zbog igre za koju se zna da je prepuna bugova i tako nas je sad 10 na jednom serveru i 10 na drugom, a Tigrovi ko zna di su. A kad bi mi svi aktivno igrali, a igrali smo mogli smo komotno imat sever s dovoljno ljudi jer bi doslo jos ljudi da ga hebes. -.-

Cisto glupa situacija ak se mene pita..

I jos jedna stvar vezana za klan tagove. Ak mislite napunit server s drugim ljudima maknite tagove dok ga ne napunite. 99% ljudi nece ostat na serveru na kojem ima 10 ljudi, a od toga ih 8 nosi isti klan tag ;)

I btw, 30-40 servera sam isprobao i niti jedan ne radi ko HDZ, barem meni. 


Ja sam odustao jer nemam toliko vremena da igram cijeli dan. Jednostavno mi se ne igra ako smo na serveru jedan klan od 10 ljudi i ja. Ne igra mi se tako, niti ima smisla. Igram više manje sam (sused ponekad navrati) a tako je nemoguće išta postići... Ako nađem neku ekipicu možda dođem igrat, al sumnjam, jer niko od mojih više ne igra a ne da mi se tražit okolo po forumima i molit ljude da dođu igrat samnom

1971- ∞
9 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Isprobali smo nekoliko servera, većinom njemačkih, ja neznam kojih 30 si ti isprobao al meni je to sve manje više isti klinac a na hdz smo najduže igrali i najviše bugova smo dozivili što je i logično, trenutno smo na ovom novom hrvatskom, zasad smo imali problem da nam je nestao brifkejs golda i to je to od bugova u ovih par dana tak da ostajemo tamo. Što se tiče svega ostalog što si napisao, baš zato što nismo mala djeca i neda nam se prepirat oko dječjih stvari smo se pokupili i otišli, a to kolko će bit ljudi na serveru ovom ili onom me boli neka stvar, i tako igram zbog sebe i ekipe s kojom igram. Neznam šta je tu tebi glupo, bili smo, igrali smo, nije nam se svidilo i otišli smo dalje. Ne znam zašto se pravi scena oko toga..

OčaZ
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

btw tigrove su na hdz dosli zbog nas tako da ne vjerujem da će više igrati na ovom serveru

OčaZ
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Da, vidim da ste na Ivanov server otisli.. Igro sam ja sat vremena tamo al to je bilo kad je tek poceo...


Ista će vam stvar bit i tamo... Bugova će uvijek bit, i opet ćete jedini bit na serveru... Uz možda još par ljudi

1971- ∞
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.5.2014 18:02 (Roko567).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Roko postojanje bugova nije razlog zašto smo otišli sa servera, pročitaj prijašnje postove i obrati pozornost na postavljena pitanja i onda pogledaj kakvi su odgovori na njih. Ako i dalje nije jasno, primjer ti je primjedba UrbanFska na to da je plot pole za njega preskup jer ga iz nekog razloga kupuje svaki tjedan, a odgovor je da su admini na drugom serveru gradili bazu tjednima a da su sad bili gotovi za par sati, i sugestija da motorka puno pomaze, i onda nešto o balansu i taktici što ama baš nikakve veze s tim nema. Drugi primjer ti je kad sam pitao zašto mi iz mozzia iscurilo gorivo odgovor je da je Mi17 koji nikakve veze nema s pitanjem, užasan helic i da ga niko ne kupuje i zaključak je da smo mi konji jer kupujemo vozila koja se njima ne sviđaju. Treći primjer je balans loota na misijama, ja sam napisao da mi je glupo da se stalno čačka po količini loota jer će doći do toga da mi koji trenutno igramo na serveru i rješavamo misije ćemo se nakupit svega i svačega, i onda će admin smanjit količinu loota te će nakon toga doć neka nova ekipa kojoj će bit nemoguće nas stić. Odgovor je ukratko bio da su Tigrovi odlični igrači i na kojem su mjestu izgradili bazu što apsolutno nikakve veze s ničim nema.. Da sad ne idem dalje s primjerima onaj ko ima mozga shvatit će sam o čem pričam. Meni je, baš kao i Saletu, ali i cijelom očazu žao što je do ovoga došlo, primarno zbog toga što evo treći put gradimo bazu, a i navikli smo se na hdz server i gdje čega ima i što se gdje spawna. Međutim nitko nije potpisao ugovor da će igrat na jednom serveru, niti smo mi međusobno bilo kako povezani osim eto situacijom da smo igrali na istom serveru, tako da neznam zašto se pravi drama oko cijele situacije. Na hdzu nije kera bilo dok mi nismo dosli igrat, tigrovi su došli zbog nas a sad kad smo otišli otići će i tigrovi, ili su već otišli, i na hdz serveru će ostat vas par i admini. Da li je ovaj novi server bolji od hdza ne znam, jer još ne igramo dovoljno dugo, za sad nije bilo većih problema što ne znači da ih neće bit, a i ovo kad nam je briefcase nestao riješilo se u roku sekunde bez neke filozofije o tome da je dayz kučka od igre i da smo mi njubovi. Dakle da skratim, ako i nakon ovog posta nije jasno zašto smo otišli onda nikad neće biti jasno.
Što se tiče klana i tagova, mi nikog nismo napadali, nekima smo pomogli, u konačnici Saletu smo prepustili bazu i sve u njoj - nebitno, al neznam kakve veze ima dal imamo tag ili nemamo kad mi pretežno gradimo i skupljamo materijal, ovaj jedan peca, ja bauljam okolo helićem, u misije su išla dvojica, maksimalno trojica iz klana, često s drugim igračima i dijelili loot, neke sam prevozio helicem kad su izginili da se lootaju i mislim da smo bili fer prema svima i to sto smo klan nije imalo nikakvog direktnog utjecaja na druge tak da ne znam što bi postigli s tim da sklonimo tagove kad bi i dalje igrali kako igramo.

OčaZ
 
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
aXal kaže...

primjer ti je primjedba UrbanFska na to da je plot pole za njega preskup jer ga iz nekog razloga kupuje svaki tjedan, a odgovor je da su admini na drugom serveru gradili bazu tjednima a da su sad bili gotovi za par sati, i sugestija da motorka puno pomaze, i onda nešto o balansu i taktici što ama baš nikakve veze s tim nema.

Plot Pole košta 6 10oz golda. To je 3 vozila koja dobiješ na misijama, ili 3 kamiona koja nađeš pored ceste.

Misiju sam rješio sa Sa-58 CCO koju sam našao na Airfielsu u Baloti.

 

Nakon misije sam imao 4 10 oz golda od vozila i još 1-2 10oz golda od pušaka. Jer na misiji u 50% slučaja dobiješ i ruksak, ako fali mjesta dobiješ i auto sa 100 utora. Kako auto ostaje do restarta, taman dovoljno da skupiš opremu u njega i da kupiš novi.

 

Ako ne rješavaš misiju, auto je uvijek unutar 4 kvadrata (Osim oko Kamenke), pa se uz malo truda nađe barem nešto za dovući se do tradera.

 

Igru igrate barem nekoliko dana. Tko želi Venoma nakon 3 dana je nerealan i ja tu ne mogu pomoći. Tko ne pazi na mehaniku Plot Polea je također nerealan, jer je Plot Pole osjetljv:

Službeno pravilo najjačeg Epoch Servera je da Plot Pole mora biti u Betonskoj kućici sa metalnim stropom i podom sa DVOJA Zaključana vrata.

Ako se dogodi BUG, a plot pole nije u takvoj kućici ne reagiraju.

 

aXal kaže...

Drugi primjer ti je kad sam pitao zašto mi iz mozzia iscurilo gorivo odgovor je da je Mi17 koji nikakve veze nema s pitanjem, užasan helic i da ga niko ne kupuje i zaključak je da smo mi konji jer kupujemo vozila koja se njima ne sviđaju.

PO TREĆI PUT: GORIVO CURI IZ HELIĆA ili ZBOG BUGA ili JER JE NEKI DIO OŠTEĆEN:

Kako da ja znam jesi li ti potrošio gorivo ili je zblja iscurilo?

Što ako na serveru imamo 100 igrača? Trebam vjerovati svima?

 

aXal kaže...

Treći primjer je balans loota na misijama, ja sam napisao da mi je glupo da se stalno čačka po količini loota jer će doći do toga da mi koji trenutno igramo na serveru i rješavamo misije ćemo se nakupit svega i svačega, i onda će admin smanjit količinu loota te će nakon toga doć neka nova ekipa kojoj će bit nemoguće nas stić. 

Malo koji igrač će stići nekoga tko igra 3 tjedna. Osim ako zbilja ima vremena pa odigra 8 sati dnevno.

 

Po Lootu se nije čačkalo, kao što lažeš, nego se stavio međukorak tako da možete SVE GEMOVE prodavati u Traderu. Znači ako netko dobije Sapphire/Emerald/Citrine u Ore Veinu - može ga/ih prodati za Ruby. Dapače - misije su smanjene težine (najmanja moguća) zbog zahtjeva na ovoj temi.

 

aXal kaže...

 Na hdzu nije kera bilo dok mi nismo dosli igrat, tigrovi su došli zbog nas a sad kad smo otišli otići će i tigrovi, ili su već otišli, i na hdz serveru će ostat vas par i admini. 

Hoće li na serveru igrati Isus, Mirko Fodor, Mikelanđelo, Justin Bieber ili [Očaz] axal, meni je svejedno. Ako netku bude igrao server je tu, ako ne - servera neće biti.

 

aXal kaže...

 Da li je ovaj novi server bolji od hdza ne znam, jer još ne igramo dovoljno dugo, za sad nije bilo većih problema što ne znači da ih neće bit, a i ovo kad nam je briefcase nestao riješilo se u roku sekunde bez neke filozofije o tome da je dayz kučka od igre i da smo mi njubovi. Dakle da skratim, ako i nakon ovog posta nije jasno zašto smo otišli onda nikad neće biti jasno.

Hoće li se tebi dogoditi BUG ili ne nije do mene, ni do servera, ni do admina već do ARMA2 OA igre koju si kupio na Steamu. Dakle za svaki bug koji je dio igre, nikoga nije briga. Nije briga ni Bohemiju koja je prodala igru sa bugovima. Kako da ja rješim bugove?

Jel igraš Skyrim?

I dogodio se bud da si zapeo u kamenu?

Je li otvaraš kod igre pa popraviš kod ili zoveš u Bethesdu da si zapeo? Mislim, malo realnosti ne škodi u životu.

Ako misliš da se bug ARMA 2 OA igre neće događati na drugoj ARMA 2 OA igri naprosto si glup i ne shvaćaš pojam slučajnosti pojave BUGa temeljne igre.

 

aXal kaže...

Što se tiče klana i tagova, mi nikog nismo napadali, nekima smo pomogli, u konačnici Saletu smo prepustili bazu i sve u njoj - nebitno, al neznam kakve veze ima dal imamo tag ili nemamo kad mi pretežno gradimo i skupljamo materijal, ovaj jedan peca, ja bauljam okolo helićem, u misije su išla dvojica, maksimalno trojica iz klana, često s drugim igračima i dijelili loot, neke sam prevozio helicem kad su izginili da se lootaju i mislim da smo bili fer prema svima i to sto smo klan nije imalo nikakvog direktnog utjecaja na druge tak da ne znam što bi postigli s tim da sklonimo tagove kad bi i dalje igrali kako igramo.

Kako si ti igrao mene nije ni najmanje briga.

Hoćeš li hladiti jaja u Topolka Damu, zuriti u sunce sa vrha Zub dvorca, kopati bundeve u Zelenogorsku, ubiti sve do jednog igrača na mapi ili ih nagovarati na cyber seks, ili ćeš pak postati Crveni Križ - MENE NIJE BRIGA.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

pm bm tššš

1971- ∞
 
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Kao prvo opet odlutaš u svojim odgovorima i ne čitaš uopće pitanja. Drugo, opet se vraćamo na staru priču što nema smisla. Treće, odgovorio sam Roku a ne tebi pa ne znam šta se uopće petljaš i odgovaraš kao da sam se tebi obraćao. Četvrto, da si pročitao šta sam napisao onda bi shvatio da mi je jasno da su bugovi u igri i DA NISMO OTIŠLI ZBOG BUGOVA o kojima stalno melješ niti zbog navedenih situacija u kojima smo bili, nego zbog vašeg otresitog i bezobraznog ponašanja i besmislenih i vrijeđajućih odgovora. I posljednje, moraš konačno shvatit da je ovo forum gdje ljudi pišu svoja mišljenja, iskustva itd. Odgovaralo to tebi ili ne, ja ću svoj stav napisati, na tebi je da ga shvatiš kao ispravan ili ne. I kako god ti mislio o mom stavu, to je tvoje mišljenje, a ja i drugi se možemo s njim složiti ili ne. Na tvoja vrijeđanja ne mislim odgovarati, nego ću ti PO TREĆI put poželjeti sreću sa serverom i s time se nadam da smo konačno završili ovaj razgovor o bugovima, pravilima drugih servera za koja nigdje ne piše da vrijede i na ovom, i ostalim stvarima o kojima voliš pisati a mene ne zanimaju niti sam ih spominjao.

OčaZ
 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

besmisleno trcanje po cijele dane, da bar biciko imam ili nedaj boze kartu, kroz svo ovo vrijeme 2 puta nasao toolbox i jednom kartu. o blood bagovima da ne pricam, zaboravio sam kako ova igrica izgleda u boji, 99% vremena mi je crno bijela slika

Ab assuetis non fit passio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
dasypeltis kaže...

besmisleno trcanje po cijele dane, da bar biciko imam ili nedaj boze kartu, kroz svo ovo vrijeme 2 puta nasao toolbox i jednom kartu. o blood bagovima da ne pricam, zaboravio sam kako ova igrica izgleda u boji, 99% vremena mi je crno bijela slika

I ko ti je sad tu kriv? 

1971- ∞
12 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

koliko se vi god trudili na tom serveru nikad nitko nema.....predlažem zatvaranje heheheh {#}

Team32Ipe77
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

los server, prekompliciran je, nema smisla ovo , bar meni. povecati kolicinu karata tool box dati na startu i nek bude barem moguce pronaci bloodbag  i vjerujem da bi bilo igraca.

nemoguce je ostvariti nesto na ovom serveru. 

Ab assuetis non fit passio.
11 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
dasypeltis kaže...

los server, prekompliciran je, nema smisla ovo , bar meni. povecati kolicinu karata tool box dati na startu i nek bude barem moguce pronaci bloodbag  i vjerujem da bi bilo igraca.

nemoguce je ostvariti nesto na ovom serveru. 

Ne znas igrat i gotovo. Bloodbaga ima u svakom bolnickom kampu i svakoj bolnici. Da ne spominjem da je bagatela kod tradera. Ako ti je prekomplicirano zasto igras epoch? Igraj obicni DayZ, tamo neces imat toliko briga. Iako po ovome sto citam, tebi je problem uopce prezivit u igri i bez protivnickih igraca

1971- ∞
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ARMA II DayZ mod
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice