Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI djevoja

poruka: 26
|
čitano: 16.369
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI djevoja".
10 godina
suspendiran
offline
Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI djevoja

a bome klinci danas na svašta drkaju... dobro jesmo i mi na Pamelu, i bila je sva plastična ali ne baštoliko...

Moj PC  
15 1 hvala 0
16 godina
offline
Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI djevoja

The end is near....

 
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI dje
Znači, moću za par dolara tabačit sve tri deepfake susjede.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI djevoja

nisam ni dosad gravitirao snošajima s napravama, no bit će zanimljivo kad podivljali marketingaši ove strojeve nazovu "smartgirl", poučeni telefonima (koji su svašta ali smart ne). u nas će to odmah postati "pametne djevojke", sve će žive tada biti "dumb" i eto vraga su sedam binjišah, su dva mača i su dvije krune ... još kad se ažuriraju usred hoblanja ili "djelatnika" obavijeste o velikoj nuždi za punjenjem baterije ... stižu možda (nekim manjim dijelom) vesela vremena. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI djevoja

 

Ovo je nešto potpuno očekivano. Muškarci većinom razmišljaju jednostavno, i sigurno će se mnogi odlučiti za realističnu lutku umjesto za modernu ženu. Današnje cure bi da zarađuješ 100k eura godišnje, super si zgodan, visok 190 i voliš samo nju, da ni ne vidiš druge žene. 

 

Moja žena je jedna dobra osoba, ali me je već više puta znala podbosti sa "vidi ovoga kakav auto vozi, kakvu kuću ima" itd. Neki dan mi je to rekla za jednog smrdljivog odvratnog HDZovog uhljeba, radije bi 3 tumora sad odmah dobio nego bio takva ulizica i uvlačio se u šupak odvratnim političarima, fuj. Tako da ja potpuno razumijem muškarce koji to ne žele, koji će doći kući s posla i pričati sa AI-lutkom sa velikim sisama, pa neka ih. Pametniji su od mene, dajem od sebe sve šta god mogu i za ženu i za djecu, a dobit ću manje zahvalnosti dugoročno nego ovi što varaju žene i izlaze po klubovima sa maloljetnicama.

Moj PC  
29 2 hvala 3
15 godina
offline
Re: Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI dje
Ja kad vidim mršave žene
Uvele tanke ko suhe motke
Sjetim se da su mi najdraže one
Što teže negdje oko stotke
Moj PC  
10 1 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI dje
Cansee kaže...

 

Ovo je nešto potpuno očekivano. Muškarci većinom razmišljaju jednostavno, i sigurno će se mnogi odlučiti za realističnu lutku umjesto za modernu ženu. Današnje cure bi da zarađuješ 100k eura godišnje, super si zgodan, visok 190 i voliš samo nju, da ni ne vidiš druge žene. 

 

Moja žena je jedna dobra osoba, ali me je već više puta znala podbosti sa "vidi ovoga kakav auto vozi, kakvu kuću ima" itd. Neki dan mi je to rekla za jednog smrdljivog odvratnog HDZovog uhljeba, radije bi 3 tumora sad odmah dobio nego bio takva ulizica i uvlačio se u šupak odvratnim političarima, fuj.

 Prošao sam ja u životu tonu usmenih anketa o svojem imovinskom statusu. Od takvih djevojaka, a kasnije i žena sam odmah pobjegao. U kafićima i drugdje uvijek postoji netko tko će im priuštiti veći auto, kuću, tri vikendice, najskuplje stvari... Pa neka se okrenu tim tipovima. Nerijetko se ti tipovi pojave u crnoj kronici ili među osmrtnicama, ali, hej, to je rizik transakcije. :-) Društvo nam je totalno propalo, pa će ovakvi AI pokušaju naići na plodno tlo. Postoji jedna serija, mislim s Aliciom Vikander u glavnoj ulozi o prikupljanju podataka o vezi između ljudi i onda se pokušava stvoriti nekakav AI model ili tako nešto koji bi odgovarao svima u skladu s njihovim preferencijama. Kad tad ćemo to imati. :-)

15 godina
offline
Re: Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI dje
nkdz kaže...
Ja kad vidim mršave žene
Uvele tanke ko suhe motke
Sjetim se da su mi najdraže one
Što teže negdje oko stotke

 barem takvih pretilih zena imas koliko oces...

pohvalno za nasu naciju...

 

jos izjavi onu seljacku da nisi musko ako nemas 120 kg

...potpis nije potreban...
9 godina
neaktivan
offline
Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI djevoja

ne treba otkrivati toplu vodu...

sve je identično kao u animalnom svijetu.. ONA bira i traži tko će joj ga zavuć i tko će je opskrbit zaštitom i hranom.

 

to iziskuje enorman napor, vrijeme i financije.

no postoje manje vizualno upadljive, skromne i racionalne ženice.  jako ih je malo, ali postoje.

e to je uspijeh...ti , ona i twingo sa isofix sjedalicom... ne razmišljate dulje od sutrašnjeg ručka.

 

ostali neka se bakću sa štracama kojima svaki dan tri puta zvoni gls i dostavlja hrpe paketa sa cipelama.

 
22 0 hvala 2
15 godina
online
Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI djevoja
What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI dje
DaNiTo kaže...
nkdz kaže...
Ja kad vidim mršave žene
Uvele tanke ko suhe motke
Sjetim se da su mi najdraže one
Što teže negdje oko stotke

 barem takvih pretilih zena imas koliko oces...

pohvalno za nasu naciju...

 

jos izjavi onu seljacku da nisi musko ako nemas 120 kg

 

mislim da je mislio na ovo:

NULL!=NULL
16 godina
offline
Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI djevoja

Dex.pwn iz The Friendzone Club grupe je zainteresiran (također alias Dex.amx/Dex.inc

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI djevoja

Nije Vikanderica, pogrešno sam napisao. Konačno sam pronašao seriju koju sam tražio:

 

https://www.imdb.com/title/tt3846642/?fbclid=IwAR2l4jZsGmWZW4Z_fNip2AagNgm1qiloS9gDQBBPvqPfJ0F78LtVzC_uzDw&ref_=ext_shr_lnk

 

"The Girlfriend Experience"


Treća sezona:

"Iris and her co-worker start working on an AI project that mirrors human emotion. "

 

"Iris gets better at simulating the perfect girlfriend experience for her clients; simultaneously at NGM, Iris and her co-workers start training the AI model with new, simulated sets."

Eto, uz plaćanje ćemo u budućnosti vjerojatno moći dobiti točno što želimo od virtualne ljubavi.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI dje

To što nisi znao za Ivu Fabijana... sramota. :-D

6 godina
offline
Re: Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI dje
syncmaster245b kaže...

 Super serija

NULL!=NULL
11 godina
offline
Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI djevoja

Kad to zaživi da vidiš onda pad populacije i demografski slom! Bit će 1 dijete na 100 ljudi.

Moj PC  
4 0 hvala 4
15 godina
offline
Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI djevoja

Hmm... zanimljiva misaona igra:

Smijem lii naručiti lutku u formatu i karakteru (!) tvoje mame, pa ti onda je**t mater? To malo prelazi mataforčke formate uobičajenih psovki. 

 

Zapravo je tu pravno pitanje, je li time povrijeđen GDPR tvoje mame? Naravno isto vrijedi i za druge seksualen preferencije: lutka Kolinde, lutka Hilary, lutka Condoleezze... 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI dje
Ovo je kraj kaže...

Hmm... zanimljiva misaona igra:

Smijem lii naručiti lutku u formatu i karakteru (!) tvoje mame, pa ti onda je**t mater? To malo prelazi mataforčke formate uobičajenih psovki. 

 

Zapravo je tu pravno pitanje, je li time povrijeđen GDPR tvoje mame? Naravno isto vrijedi i za druge seksualen preferencije: lutka Kolinde, lutka Hilary, lutka Condoleezze... 

 skupi se pastva pa samodoprinosom naruči lutkicu minstranta za župnika. i gle! odjednom više nema pritužabetina 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
offline
Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI djevoja

 

Par stvari:

 

- Idemo u biznis s higijenskim proizvodima. Sve ce te silikonske povrsine trebati prati, odrzavati.

- naisao san ma ovo prije neki dan na Insta. Frajer ga zove OOCHIE COOCHIE MEGA MASTER 9000. Zamisli performanse. Toliko jace od neke klade koja legne i ceka sevisiranje. Ovo ce neupitno pokupiti auditorij.

 

Link: https://www.instagram.com/p/Cvs6KQxLf1U/

 

 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI dje

Legendo. Svaka čast na iskrenosti, makar i kao nepoznata osoba pod nickom. Točno to sam htio napisat. Niti sam zgodan, niti imam jegera u gaćama, iako je to manje bitno jer je najbitniji novčanik, a tu sam siromašno smeće. Sad, možda koja zabavica, ali većinom ne jer će mi tih par izlazaka falit kasnije, a nedaj vraže da brtva popusti. Osobno bi mi smak svijeta bio da u ovoj situaciji u kojoj sam sad, sa 1200 eura neto plaće, dobim dijete. Moje dijete mora imat sve. Najbolju medicinsku zaštitu, najbolji mogući prostor za odrastanje u 21. stoljeću, najbolju brigu, hranu, pelene, kozmetiku poput vrhunske Pavlovićeve masti i ostalog, dohrane... Sve mora bit i mora bit savršeno. Dok to neću bit sposoban osigurat, kakvo dijete, kakvo zaručivanje... Silikon se nikad neće žalit, traži samo da se redovito opere, malo struje u baterije, ali radi i bez toga. Svugdje je bolje nego u šakici, od mene 100% podrška. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
2 godine
offline
Re: Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI dje
Gebirgs kaže...

 

Par stvari:

 

- Idemo u biznis s higijenskim proizvodima. Sve ce te silikonske povrsine trebati prati, odrzavati.

- naisao san ma ovo prije neki dan na Insta. Frajer ga zove OOCHIE COOCHIE MEGA MASTER 9000. Zamisli performanse. Toliko jace od neke klade koja legne i ceka sevisiranje. Ovo ce neupitno pokupiti auditorij.

 

Link: https://www.instagram.com/p/Cvs6KQxLf1U/

 

 Mislim da bi "naišao" trebalo zamijeniti s "tražio". Ne nailazi se na takvo što slučajno.

10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI dje
cvaja997 kaže...

Silikon se nikad neće žalit, traži samo da se redovito opere, malo struje u baterije, ali radi i bez toga. 

 Zaboravljaš jako bitnu stvar, a to je lubrikant. Dok cosplayaš Han(d) Solo ne treba, ali sa silikonom je stvar drugačija. Usput rečeno: kokosovo ulje je najbolje. Imaš u Mulleru za sitne pare.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2023 16:15 (Jelash13).
2 godine
offline
Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI djevoja

 

Treba pripaziti s firmwareom 

.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2023 18:03 (Sutton).
 
6 0 hvala 3
14 godina
offline
Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI djevoja

gle svaka čast mogučnosti "stvaranja" fufe na koju se ložiš, ali...

 

ionako nove generacije ne znaju ni svakodnevnu verbalnu komunikaciju voditi kako spada, a kamo li snubljenje, nuđanje, zavođenje, ašikovanje... kako god to zvali... da bi doošli do najzabavnijeg načina interakcije između dva ljudska bića...

 

ovo je prečac za idiokraciju....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI dje
Stric_Jura kaže...

..

 

ovo je prečac za idiokraciju....

 :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
online
Re: Dolazi doba lako dostupnih seksbotova i AI dje
Stric_Jura kaže...
 

ovo je prečac za idiokraciju....

 

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.10.2023 10:56 (syncmaster245b).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice