Novi Assassin's Creed nosi podnaslov Shadows i sti

poruka: 4
|
čitano: 2.452
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Assassin's Creed nosi podnaslov Shadows i sti".
15 godina
offline
Novi Assassin's Creed nosi podnaslov Shadows i sti

Nisam fan Assasins Creed fransize, ali evo upravo prije par sati mi je izletila prepruka na ovaj YouTube video:

 

 

Nevezano za konkretnu igru, ali smjer kojeg su vecina AAA studija odabrala je odavno presisao poredbu "bezobrazan" (da ne spominjemo nedavnu Sony-jevu, sada vec, sagu sa Helldiversima2)

 

Da li uopce postoji jedna rijec kojom bi se opisao ovaj poslovni model kojem naginju svi veliki studiji, a da nije vulgaran?

We live in a society exquisitely dependent on science and technology, in which hardly anyone knows anything about science and technology.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2024 14:26 (syncmaster245b).
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Novi Assassin's Creed nosi podnaslov Shadows i sti

Internet je već krenuo sa sprdnjama

Moj PC  
8 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Novi Assassin's Creed nosi podnaslov Shadows i
syncmaster245b kaže...

Nisam fan Assasins Creed fransize, ali evo upravo prije par sati mi je izletila prepruka na ovaj YouTube video:

 

 

Nevezano za konkretnu igru, ali smjer kojeg su vecina AAA studija odabrala je odavno presisao poredbu "bezobrazan" (da ne spominjemo nedavnu Sony-jevu, sada vec, sagu sa Helldiversima2)

 

Da li uopce postoji jedna rijec kojom bi se opisao ovaj poslovni model kojem naginju svi veliki studiji, a da nije vulgaran?

Zato igram čim više piratskih igrica, ovo je stvarno bezobrazno.

 

Kupim Grid Legends na akciji na steamu, i dobim 10% igre, sve ostalo je DLC...

15 godina
offline
Re: Novi Assassin's Creed nosi podnaslov Shadows i
win10pro kaže...

Zato igram čim više piratskih igrica, ovo je stvarno bezobrazno.

 

Kupim Grid Legends na akciji na steamu, i dobim 10% igre, sve ostalo je DLC...

 Upravo na to sam i mislio.

 

Zapravo, ako cemo rastegnuti temu, sve ove "digitalno distribuirane" igre vise nisu klasicna robno-novcana razmjena, jer eto i kupljena igra nije vise tvoje vlasnistvo ukoliko ti se moze oduzeti pristup istoj bez da se tebe ista pita.

 

Ako ja igru ne mogu ostaviti svom unuku i reci mu "evo ti DVD pa igraj igru koju je tvoj deda igrao dok je bio mali" onda to nie bila kupovina igre nego najam.

 

Znam da je tema o racunalnim igrama, ali paralele se mogu povuci sa mnogim aspektima modernog zivota.

 

 

Zapravo jedina moc koja nam je ostala u ovom modernom svijetu je da glasamo svojim novcanicima (dok nam jos nisu i gotovinu ukinuli)

We live in a society exquisitely dependent on science and technology, in which hardly anyone knows anything about science and technology.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2024 16:58 (syncmaster245b).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice