Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i o uč

poruka: 16
|
čitano: 2.731
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i o uč".
12 godina
offline
Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i o uč

Nemojte previse skakati, da ne poremetite rotaciju planeta!!! PLS!!!

 

Trebli bi zabraniti sve aktivnosti koje poticu treskanje naseg planeta, automobile, kamione, Formulu1 ali i skakanje u dalj, u vis u......

 

 

 

molim vas, prekinite sa klimatskim promjenama i ostalim pizdarijama ovo je IT portal. IT portal je ovisan o elektricnoj energiji a elektricna energija stvara CO2. Tako da bez CO2 nema ni ovog portala, prekinite!!!

 

Nismo sjevernjaci da vjerujemo u Gretu Thunberg, nas je vodja Isus i nitko vise!

 
13 6 hvala 2
6 godina
offline
Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i o uč

Molim Vas ugasite ovaj portal ili bar promjenite ime u exBug, newnormalBug...da ne gledamo vise ovu tragediju prenosenja mainstream cnn, nbc vijesti pod slavnim imenom Bug.
Ocigledno ste placeni iz istog izvora. Kako Vas nije sram?

https://www.nbcnews.com/science/environment/melting-ice-slowing-earth-rotation-may-affect-time-rcna145009

Cemu placati Sandra kad mozete samo staviti linkove?

 
8 4 hvala 3
15 godina
offline
Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i o uč

Očito je propala agenda sa kovidom i nema ništa od promocije bustera pa sad ide propaganda o klimatskim promjenama.

 

Da ovo gura bljuvex ili neki drugi MSM, shvatio bih ali ovo je nekad BIO najbolji informatički časopis.

 

Jadno

 
9 5 hvala 2
15 godina
offline
Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i o uč

Ja ne vidim zašto bi nekom ovaj članak bio problematičan.

Da li je činjenica da se polarni led otapa? Jeste.

Postoji mnogo teorija zašto se to događa i u članku se ne spominje ni jedna od njih.

Govori se o uticaju na brzinu zemljine rotacije i problemima koje to može izazvati zbog važnosti mjerenja vremena.

U današnje vrijeme kada je sve povezano to može izazvati velike probleme, prva stvar koja mi pada na pamet su GPS sistemi koji veoma zavise od vremenske sinhronizacije.

 

Meni je članak zanimljiv i shvatiš da postoje ljudi koji se bave rješavanjem ovakvih problema koji mogu otežati funkcionisanje kompletnog globalnog društva.

I dobro je da je tako, da su i oni odlučili da će se umjesto tim što rade baviti ismijavanjem naučnog djelovanja po forumima ne bi baš daleko dogurali.

 
7 0 hvala 3
15 godina
offline
Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i o uč

ne dirajte mi prijestupnu sekundu. emotivno sam vezan za nju i draga je uspomena. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
offline
Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i o uč

Ljudi, probudite se!!!! Prava istina je skrivena od nas!!!! Cigarete i droga su dobri za naše zdravlje!!!! Ugljikov monoksid također!!!!!!!!! Prestanite više pratit mainstream medije, oni nam peru mozak!!! Čitajte samo nova-prava-jedina-istina.xyz!!!

 

U što se ovaj forum pretvorio... utočište antivaksera, 5G alukapičara i raznih drugih tipova teoretičara zavjere koji propituju znanost i znanstvenike. Kad vidim što se sve piše po forumu, dobijem želju da ga trajno napustim. Možda se to jednog dana i dogodi. U svakom slučaju, ja sam da se ovaj forum ugasi i da ga se arhivira jer je definitivno dragulj za povijest.

 

Lp 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2024 20:45 (Marko :D).
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i
Marko :D kaže...

Ljudi, probudite se!!!! Prava istina je skrivena od nas!!!! Cigarete i droga su dobri za naše zdravlje!!!! Ugljikov monoksid također!!!!!!!!! Prestanite više pratit mainstream medije, oni nam peru mozak!!! Čitajte samo nova-prava-jedina-istina.xyz!!!

 

U što se ovaj forum pretvorio... utočište antivaksera, 5G alukapičara i raznih drugih tipova teoretičara zavjere koji propituju znanost i znanstvenike. Kad vidim što se sve piše po forumu, dobijem želju da ga trajno napustim. Možda se to jednog dana i dogodi. U svakom slučaju, ja sam da se ovaj forum ugasi i da ga se arhivira jer je definitivno dragulj za povijest.

 

Lp 

 Oprosti ali ovo sa 5G ti nije trbalo, ne zelim reci da je 5G u osnovi opasan, ali svaka prekomjerna izlozenost ne ionizirajucem zracenju moze itekako izazvati razne mutacije, nece odmah, ali desetljeca i eto... ponavljam, ne kazem da je 5G u osnovi problem, postoje neki standardi bla bla, ali eto, ne bih ti ja to na krov svoje zgrade dozvolio montirati, a da montiraju, detonirao bih to....

 

 

A ovo o klimi, Greta nije znanstvenik, klao sto nije ni njezina majka niti ti ni nitko.... pa ni ja! ;) i opet, ja vidim da je planet sve bolji i da nam je klima sve kvalitentija, ako to ne vidis, lazes.... a to dal se neki arap pun nafte pregrijava, not my problem.... kao sto njegov nije HDZ i ostale pizdarije, koje imaju mnogo veci utijecaj na moj zivot od 440ppm co2, do 1000ppm nece biti nikakvih problema za nikoga....

7 godina
offline
Re: Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i

WTF, pa neionizirajuće zračenje je jedino zbog čega si živ...

I koje su to granice prekomjernog neionizirajućeg zračenja, Sunce ti ga dostavi nekoliko stotina trilijardi puta više od te 5G (ili bilo koje druge) bazne stanice pa se ne žališ (s tim da ti Sunce da i ono opasno, ionizirajuće).

 

P.S. ak želiš, imam doma spremljene knjige iz fizike (osnovna i srednja škola), pa mi pošalji adresu, pošaljem ti besplatno (čak i dostavu platim).

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
12 godina
offline
Re: Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i
fer-de-lance kaže...

WTF, pa neionizirajuće zračenje je jedino zbog čega si živ...

I koje su to granice prekomjernog neionizirajućeg zračenja, Sunce ti ga dostavi nekoliko stotina trilijardi puta više od te 5G (ili bilo koje druge) bazne stanice pa se ne žališ (s tim da ti Sunce da i ono opasno, ionizirajuće).

 

P.S. ak želiš, imam doma spremljene knjige iz fizike (osnovna i srednja škola), pa mi pošalji adresu, pošaljem ti besplatno (čak i dostavu platim).

 

 ti si samo neinteligentan ili?

 

ajde makni o3 iz atrmosfere pa se suncaj na tom zdravom i prirodnom suncu...

ili ajde pored glave, navecer pred spavanje stavi 100W radio odasiljac i nekakvu usmijerenu biquadicu da cilja u tvoju glavu...

 

pa cemo racunati posljedice.... moze???

 

fizika iz osnovne, khm,,,,, lol

7 godina
offline
Re: Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i

Upravo si potvrdio ono kaj sam ja napisao: ozon te štiti od IONIZIRAJUĆEG zračenja, a radiokomunikacije ti daju NEIONIZIRAJUĆE zračenje.

Ne znam, možda si pobrkao pojmove (trebali su uvesti neke više user friendly).

 

P.S. ajd probaj živjeti na -273.15°C kad si već takav frajer...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2024 13:01 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Re: Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i
fer-de-lance kaže...

Upravo si potvrdio ono kaj sam ja napisao: ozon te štiti od IONIZIRAJUĆEG zračenja, a radiokomunikacije ti daju NEIONIZIRAJUĆE zračenje.

Ne znam, možda si pobrkao pojmove (trebali su uvesti neke više user friendly).

 

P.S. ajd probaj živjeti na -273.15°C kad si već takav frajer...

 

Nisam nista potvrdio, samo pokusavam nekoga neinformiranog malo potaknuti da razmisli dvaput prije nego li isere sranja kroz tipkovnicu! :) sto je tu obicaj

 

 

Ne ionizirajuce zracenje moze bez ikakvih problema nastetiti stanicama zivog organizma i potaknuti tumore. Stvar je samo u tome da jedan foton ne ion

izirajuceg zracenja nema dovoljno energije da to ucini sam.

Ali ponavljam, ajde ucitite eksperiment, usmijerite si 100W 2,4GHZ sa biquad u glavu i to ukljucujte svaku noc pred spavanje! I javite mi za 1-2-4 godine rezultat!!!

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2024 17:04 (LudaRajcica).
12 godina
offline
Re: Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i
LudaRajcica kaže...

Nisam nista potvrdio, samo pokusavam nekoga neinformiranog malo potaknuti da razmisli dvaput prije nego li isere sranja kroz tipkovnicu! :) sto je tu obicaj

 

 

 Očigledno da se i ti držiš tog ovdašnjeg običaja.

14 godina
offline
Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i o uč

Joj sto bi bilo drustveno korisno kada bi luda rajcica dobila ban 

 

p.s. jesam za cenzuru sam, za cenzuru gluposti, laz,i mrznje i svega takovoga. U stvari nisam ali takvi postovi kao njegovi me stvarno znaju natjerati da pomislim mozda bi stvarno trebalo poceti cenzurirati glupo .

p.p.s a da znas ista ali bas ista o fizici elektomagnetskog polja i gsm odasiljacima tukao bi se za to da bude bas na tvom krovu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2024 18:53 (konjRR).
 
3 0 hvala 0
2 godine
offline
Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i o uč

Svi koji brinu o EM zračenju, za lakši san..

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.3.2024 23:05 (Svakakav).
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Primjena sljedeće prijestupne sekunde ovisi i
Podjela stetnosti zracenja samo na ionizirajuce i neionizirajuce je maliciozna glupost na kvadrat, a posebno zabrinjavajuca kad tako nesto blebne profesor sa Fer-a ciji se prethodnik valjda vrti u grobu na to.
Vasa kucna mikrovalna je neionizirajuce zracenje pa vidi sto napravi pilencetu.
To bi i za idhiote i totalne laike trebalo zaustaviti banaliziranje ove slozene teme: utjecaja pojedinih zracenja na ljudsko zdravlje.
Drugo antena ima tzv blisku i daleku zonu. Bliska zona ima reaktivne energije i tek na prelazu u daleku zonu postizu maksimum te pocinje opadanje sa kvadratom udaljenosti. Taj prelazak ovisi o frekvenciji tj velicini antene i dalji je za nize frekvencije( high band 5g zato nema realnih problema s tim). Ne zelis svoj stan naci u zoni prelaska gdje energije mogu biti enormne i jako stetne iako je zracenje neionizirajuce i zato se neke antene posebno dizu na stupove iako su na zgradama.
90tih se ovoj temi ozbiljno pristupalo i istrazivalo i sto je bio ukljucen i fer. Nadjene su ozbiljni utjecaji na specificne stanice kod covjeka na tadasnjih 900 MHz gsma. Za WCDMA, LTE i NR frekvencije istrazivanja manje-vise nikad nisu radjena i sve je prebaceno na banaliziranje o ionizirajucem i neionizirajucem zracenju. Nekom vise u djep, a narod izgleda bas to i zasluzuje.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.4.2024 17:13 (Hoggy).
 
0 2 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice