Tehnološki divovi Rusiju sankcioniraju na svoju ru

poruka: 8
|
čitano: 4.345
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tehnološki divovi Rusiju sankcioniraju na svoju ru".
12 godina
offline
Tehnološki divovi Rusiju sankcioniraju na svoju ru

Malo po malo i nakupi se toga. Čini mi se da žele potaknuti pritisak kod građana Rusije kako bi oni bili ti koji će iznutra dovesti do promjene, ali su previdjeli da luđaci nepoznaju niti logiku, a niti razum. Samo jedna zemlja ima šansu zaustaviti ovo pomahnitalo ludilo, ali nažalost njima to nije u (političkom i ekonomskom) interesu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Tehnološki divovi Rusiju sankcioniraju na svoju ru

Mislim da je ipak to samo stvar brendiranja i prestiža, natjecanje tko će prvi i više. Profit prije svega.

https://presearch.org/signup?rid=3665639
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Tehnološki divovi Rusiju sankcioniraju na svoj
Meni samo nije jasno kako zapad, kojem su inače puna usta agende liberalne demokracije, slobode protoka roba, ljudi i univerzalnih vrijednosti, odjednom (tamo gdje mu odgovara) neselektivno bez ikakve formalne sudske ili sl. procedure povezuje sve rusko sa ruskim predsjednikom. Drugim riječima preko noći je ruski kapital, imovina i ostalo zaplijenjeno ili otkantano... Držanje jedne nacije taocima zbog odluka njihove autokratske vlasti, odnosno vlasti u zemlji iz koje dolaze, a u kojoj mnogi od njih niti ne žive već dugo.. je u najmanju ruku suprotno osnovnim ljudskim i europskim načelima..


 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Tehnološki divovi Rusiju sankcioniraju na svoju ru

svi će se ovi bumeranzi vratiti svim pošiljateljima u šuplju razvodnu kutiju. baš divno doba za život (i - kolateralnu, ako već ne izravnu - smrt). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tehnološki divovi Rusiju sankcioniraju na svoj
Nije sve i svima. Već ekipi koja podržava sustav na vlasti.
11 godina
offline
Re: Tehnološki divovi Rusiju sankcioniraju na svoj
Nije sve svima, već samo onima koji su u vezi ili podržavaju sustav ma vlasti.
15 godina
neaktivan
offline
Tehnološki divovi Rusiju sankcioniraju na svoju ru

Nemojte se zavaravati. Iza Putina stoji većina rusa. No američka propaganda trubi da je Putin sam samcat pokrenuo i provodi ovo ili ono. Jer nije svejedno da li u našim umovima sve pokreće pojedinac koji ima manijakalne tendencije, ili to pokreće i podržava većina ruskog naroda koji broji cca 150 milijunua. Jer jedno je kada misliš da trebaš poraziti jednog čovjeka, no sasvim drugo kada znaš da su protiv tebe milijuni dobro naoružanih i odlučnih ljudi koji brane svoju zemlju i način života od konstantnog pritiska prokapitalističkih snaga američkih i proameričkih elita. Rusi su povukli granicu, onu čuvenu crvenu crtu koju ima svaki čovjek i narod, preko koje se ne prelazi ako se ne želiš sukobiti. Ukrajinci su na nagovor amerike i proameričkih zemalja tu crtu prešli, i sada imaju što imaju.

 

Ako goloruk živiš u šumi blizu medvjeđeg brloga ne gađaš medvjeda kamenom, da bi poslije kad te medvjed iskasapi cvilio kako i ti imaš pravo raditi što hoćeš jer si svoj na svome kraj njegovog brloga. Tko goloruk živi blizu medvjeđeg brloga nije svoj na svome, mislim jest dok ne počnje raditi sranja koja se medvejedu ne sviđaju.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
7 2 hvala 0
13 godina
offline
Tehnološki divovi Rusiju sankcioniraju na svoju ru

Zanimljivo. Jesu li koristili iste kriterije prema S.Arabiji i UAE kad su napali Jemen? Ili prema Francuskoj i SAD-u kad su napali Libiju? Ili (nastavi niz)...

 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice