YouTube Premium dobiva pet novih značajki

poruka: 15
|
čitano: 5.679
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube Premium dobiva pet novih značajki".
6 godina
offline
YouTube Premium dobiva pet novih značajki

draga sirotinjo...youtube nije kruv i mliko nego luksuz...stoga 480p vam je dosta

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: YouTube Premium dobiva pet novih značajki
480p original na kompu izgleda kao 1080p youtube video, a kad ga staviš na youtube izgleda kao 144p 3gp video s nokije iz 1997. dailymotion i vimeo imaju daleko bolju kvalitetu videa nižih rezolucija i veći bitrate. al mi smo se svi navukli na drekec jer lijepo smrdi. toliko o luksuzu. danas je i drek luksuz. wc papir 40 kuna (u eurima).
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2023 8:15 (raychica).
15 godina
online
YouTube Premium dobiva pet novih značajki

Jel ima kakav nasljednik YT vanced-a a da radi bez reklama na andoridu?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: YouTube Premium dobiva pet novih značajki
Ges kaže...

Jel ima kakav nasljednik YT vanced-a a da radi bez reklama na andoridu?

 https://github.com/revanced

 

Nije "jednostavno" kao vanced ali ako se prate upute sve radi.

YouTube Premium dobiva pet novih značajki

Iskreno samo micanje reklama bilo mi je dovoljno da se pretplatim. Toliko mi lijepo znači gledanje bez reklama na PC/tablet/TV/smartphone (da koristim YT stalno, uvijek mi je upaljen) da mi i 3 puta veća pretplata vjerojatno ne bi značila puno.

 

Ostali fičuri su samo zgodni dodatak koji neću nikada koristiti.

 

Ono što bih volio da se promjeni, a to je nešto što YT radi namjerno jest da mi se na tabletu i mobitelu po defaultu stavi 720p kao rezolucija, i onda jako često (ne i uvijek, što je interesantno) moram ručno mijenjati rezoluciju sadržaja.

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube Premium dobiva pet novih značajki
Edge, Firefox i Samsung browser sa ad blockerima i reklama nema. Ne treba Vanced.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2023 10:50 (Hrco).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: YouTube Premium dobiva pet novih značajki
Hrco kaže...
Edge, Firefox i Samsung browser sa ad blockerima i reklama nema. Ne treba Vanced.

 A TV? Evo, zadnjih mjesec dana nisam vidio niti jednu reklamu na YT-u na TV-u, a pogledao sam hrpu raznih neglazbenih videa. I sada su se reklame odjednom vratile i ponovno gnjave. Ne znam zašto ih mjesec dana nije bilo, ali bilo je super. Ne, nisam kliknuo ni na kakvo promo razdoblje ili probno razdoblje bez reklama.

13 godina
offline
Re: YouTube Premium dobiva pet novih značajki
NetkoNegdje kaže...
Hrco kaže...
Edge, Firefox i Samsung browser sa ad blockerima i reklama nema. Ne treba Vanced.

 A TV? Evo, zadnjih mjesec dana nisam vidio niti jednu reklamu na YT-u na TV-u, a pogledao sam hrpu raznih neglazbenih videa. I sada su se reklame odjednom vratile i ponovno gnjave. Ne znam zašto ih mjesec dana nije bilo, ali bilo je super. Ne, nisam kliknuo ni na kakvo promo razdoblje ili probno razdoblje bez reklama.

 Ako imaš Android ili FireTV postoje opcije slične Vancedu. Ne znam sad na pamet koju koristim. Smart youtube ili tako nešto...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: YouTube Premium dobiva pet novih značajki
Hexfire kaže...
NetkoNegdje kaže...
Hrco kaže...
Edge, Firefox i Samsung browser sa ad blockerima i reklama nema. Ne treba Vanced.

 A TV? Evo, zadnjih mjesec dana nisam vidio niti jednu reklamu na YT-u na TV-u, a pogledao sam hrpu raznih neglazbenih videa. I sada su se reklame odjednom vratile i ponovno gnjave. Ne znam zašto ih mjesec dana nije bilo, ali bilo je super. Ne, nisam kliknuo ni na kakvo promo razdoblje ili probno razdoblje bez reklama.

 Ako imaš Android ili FireTV postoje opcije slične Vancedu. Ne znam sad na pamet koju koristim. Smart youtube ili tako nešto...

 Samsungov Tizen.

5 godina
offline
Re: YouTube Premium dobiva pet novih značajki
NetkoNegdje kaže...
Hrco kaže...
Edge, Firefox i Samsung browser sa ad blockerima i reklama nema. Ne treba Vanced.

 A TV? Evo, zadnjih mjesec dana nisam vidio niti jednu reklamu na YT-u na TV-u, a pogledao sam hrpu raznih neglazbenih videa. I sada su se reklame odjednom vratile i ponovno gnjave. Ne znam zašto ih mjesec dana nije bilo, ali bilo je super. Ne, nisam kliknuo ni na kakvo promo razdoblje ili probno razdoblje bez reklama.

 Primjetio sam da to jako ovisi o plaformama/marki TVa koji koristiš. Iz prve ruke: doma imam Panasonic, Hisense i LG smart TVe. Na Panasonicu zadnja 3 mjeseca nije bilo nijedne reklame, ali se vidjelo da dođe do prekida i pokušava učitati reklamu, ne uspije i piči dalje. No, ponekad se smrzne i zašteka i treba izlaziti van iz YTa. LG pa je bombardirao reklamama pretjerano. Na Hisenseu je bila nekakva zlatna sredina. U zadnjih tjedan dana se situacija ustabilila i svi vrte reklame ajmo reći sličnom frekvencijom. I naravno, YT na Panasonicu se više ne smrzava.

2 godine
offline
Re: YouTube Premium dobiva pet novih značajki

Skini app i uživaj.

https://revanced.io

16 godina
offline
Re: YouTube Premium dobiva pet novih značajki
NetkoNegdje kaže...
Hrco kaže...
Edge, Firefox i Samsung browser sa ad blockerima i reklama nema. Ne treba Vanced.

 A TV? Evo, zadnjih mjesec dana nisam vidio niti jednu reklamu na YT-u na TV-u, a pogledao sam hrpu raznih neglazbenih videa. I sada su se reklame odjednom vratile i ponovno gnjave. Ne znam zašto ih mjesec dana nije bilo, ali bilo je super. Ne, nisam kliknuo ni na kakvo promo razdoblje ili probno razdoblje bez reklama.

 https://github.com/yuliskov/SmartTubeNext

Potemkinhr#2800
13 godina
offline
YouTube Premium dobiva pet novih značajki

Uvjeren sam da stvar hoda, funkcionira, ali ja na svojem MBP mogu gledati i 4K! 

I sada frks, platim "Premium" a ne mogu gledati premium na 4K?! 

 

Ili sam negdje mašio negdje nešto?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: YouTube Premium dobiva pet novih značajki
BigD_Cro kaže...
NetkoNegdje kaže...
Hrco kaže...
Edge, Firefox i Samsung browser sa ad blockerima i reklama nema. Ne treba Vanced.

 A TV? Evo, zadnjih mjesec dana nisam vidio niti jednu reklamu na YT-u na TV-u, a pogledao sam hrpu raznih neglazbenih videa. I sada su se reklame odjednom vratile i ponovno gnjave. Ne znam zašto ih mjesec dana nije bilo, ali bilo je super. Ne, nisam kliknuo ni na kakvo promo razdoblje ili probno razdoblje bez reklama.

 Primjetio sam da to jako ovisi o plaformama/marki TVa koji koristiš. Iz prve ruke: doma imam Panasonic, Hisense i LG smart TVe. Na Panasonicu zadnja 3 mjeseca nije bilo nijedne reklame, ali se vidjelo da dođe do prekida i pokušava učitati reklamu, ne uspije i piči dalje. No, ponekad se smrzne i zašteka i treba izlaziti van iz YTa. LG pa je bombardirao reklamama pretjerano. Na Hisenseu je bila nekakva zlatna sredina. U zadnjih tjedan dana se situacija ustabilila i svi vrte reklame ajmo reći sličnom frekvencijom. I naravno, YT na Panasonicu se više ne smrzava.

Moguće da je na svim platformama napravljen update YT aplikacije.

16 godina
online
Re: YouTube Premium dobiva pet novih značajki
El Torro kaže...

Skini app i uživaj.

https://revanced.io

ovo nema veze sa sluzbenim revanced projektom, ja bih se za instalaciju drzao sluzbenog githuba.

na redditu se cak pise da su google accounti bili kompromitirani preko ovog .io fejkera

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice