Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nadogra

poruka: 120
|
čitano: 8.402
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nadogra".
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Torent kaže...

Onda te nisam dobro razumio ;)

Sorry zaboravio sam jda je ta opcija u security a ne dev....

 

Hehehehe mnoma sam ja trn u oku jer kazem kako jest a ne palim se na uvrede pa od nemoci udaraja kako stignu ;)

Kazu ne napdamo ni mi android ;) Kao da je to mene briga ;) Udri svom snagom ;)

Mislim da je prije bila u developer options pa su je preselili.

 

Inače, Amazon ima super app store i redovito ima jako dobre discounte (nekad i 100 %), sve legalno, a naravno, ide mimo Play Storea i potrebno je imati uključenu mogućnost instalacije s unknown sources. Od tamo sam imao dosta instaliranih appova na prošlom mobitelu. Nekad davno sam koristio tu opciju da bih mogao instalirati WhatsApp plus i neke druge stvari koje su ljudi razvijali na xda-developers, a iz ovog ili onog razloga nisu stavljali na Play Store.

7 godina
neaktivan
offline
Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nadogra

kako god, ja sam zbog ovakvih gluparija odmaglio s Androdida na WP ...  i ne pada mi na pamet vraćati se natrag. Imam sve aplikacije koje mi trebaju (od mBZ, RBA na dlanu, Slack, ...) Imam i AliExpres, Amazon - sve UWP. Koristim 40-ak aplikacija, i sve se uredno ažuriraju. Evo, recimo RBA (mob.bank.) je izbacio novu verziju prije 15-ak dana. Nemam antivirus, nemam malware - ali to mi baš i ne fali.

 
1 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Mirko935 kaže...
....

Mislim da je prije bila u developer options pa su je preselili.

 

Inače, Amazon ima super app store i redovito ima jako dobre discounte (nekad i 100 %), sve legalno, a naravno, ide mimo Play Storea i potrebno je imati uključenu mogućnost instalacije s unknown sources. Od tamo sam imao dosta instaliranih appova na prošlom mobitelu. Nekad davno sam koristio tu opciju da bih mogao instalirati WhatsApp plus i neke druge stvari koje su ljudi razvijali na xda-developers, a iz ovog ili onog razloga nisu stavljali na Play Store.

 Ma ja to ukljucim kad kupim mob i ne diram....

dick_of_the_sheep kaže...

kako god, ja sam zbog ovakvih gluparija odmaglio s Androdida na WP ...  i ne pada mi na pamet vraćati se natrag. Imam sve aplikacije koje mi trebaju (od mBZ, RBA na dlanu, Slack, ...) Imam i AliExpres, Amazon - sve UWP. Koristim 40-ak aplikacija, i sve se uredno ažuriraju. Evo, recimo RBA (mob.bank.) je izbacio novu verziju prije 15-ak dana. Nemam antivirus, nemam malware - ali to mi baš i ne fali.

 O ko doso..... Otkud ti ;) Nema mene tamo pa ti nedostajem? ;) Ili ti android nedostaje? ;) E da zamisli niko ovdje nikad ni vidio ni cuo za te tvoje imaginarne trojance ;) Ni ti ne nedostajes androidu ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2017 10:13 (Torent).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
dick_of_the_sheep kaže...

kako god, ja sam zbog ovakvih gluparija odmaglio s Androdida na WP ...  i ne pada mi na pamet vraćati se natrag. Imam sve aplikacije koje mi trebaju (od mBZ, RBA na dlanu, Slack, ...) Imam i AliExpres, Amazon - sve UWP. Koristim 40-ak aplikacija, i sve se uredno ažuriraju. Evo, recimo RBA (mob.bank.) je izbacio novu verziju prije 15-ak dana. Nemam antivirus, nemam malware - ali to mi baš i ne fali.

A gle sad ovo, što ako ti kažem da na maltene identičan način možeš pokupit malware za WP?

 

Možemo i u okladu. Samo moraš napraviti onako kako ti kažem (ništa više nego na androidu za istu stvar).

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
dick_of_the_sheep kaže...

kako god, ja sam zbog ovakvih gluparija odmaglio s Androdida na WP ...  i ne pada mi na pamet vraćati se natrag. Imam sve aplikacije koje mi trebaju (od mBZ, RBA na dlanu, Slack, ...) Imam i AliExpres, Amazon - sve UWP. Koristim 40-ak aplikacija, i sve se uredno ažuriraju. Evo, recimo RBA (mob.bank.) je izbacio novu verziju prije 15-ak dana. Nemam antivirus, nemam malware - ali to mi baš i ne fali.

 Zbog malwarea i antivirusa otišao s Androida...

Da si rekao zbog špijuniranja od strane Googlea ili nešto slično iz SF filmova i teorija zavjera imalo bi više smisla.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
javi to Microsoftu - oni će ti više platiti od mene.

Samo mi se čini da im nemaš što javiti - pa onda pokušavaš s okladama. Slabo, slabo, jako slabo.



8 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
dick_of_the_sheep kaže...
javi to Microsoftu - oni će ti više platiti od mene.

Samo mi se čini da im nemaš što javiti - pa onda pokušavaš s okladama. Slabo, slabo, jako slabo.


 Prihvati opkladu kad si tako samouvjeren al znajuci te sa W10M tema samo mlatis praznu slamu. Nikad nikakvu referencu nisi nikad pruzio osim majke mi i citat NN korisnika sa NN foruma bez linka naravno.... Ajd jednom se ponasaj kao odrastao covjek pa svoje rijeci potkrijepi necim konkretnim: I MUP.HR nije relevantan za bilo sta osim saobracajnih prekrsaja ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
ajde nađi ti referencu di je netko uspio zaraziti s virusom ili malware-om W10M uređaj.

Šta misliš zašto cijeli NYPD (svih 36.000 policajaca) koristi WP, a ne Android?
8 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad

Opet ti lupardas ;) A koliko milijardi ljudi koristi android? Eto covjek ti nudi opkladu. Prihvati ili se poklopi.....

 

BTW evo sta kaspersky kaze. Ipak su relevantniji od mup.hr ;)

 

https://usa.kaspersky.com/internet-security-center/threats/android-vs-iphone-mobile-security

 

No one device or operating system is the definitive "best" when it comes to security. How secure your smartphone is, depends on your personal or professional needs and level of tech fluency. Here is a breakdown of the pros and cons of each type of device, along with a few things to think about when making your decision:

 

Android

  • Pro: Highly configurable; you can fully control your privacy settings.
  • Con: Lack of standardization means weak "out of the box" security.
  • Tip:Best if you are comfortable with adjusting security settings and tools.

Windows Phone

  • Pro: Compatible with Windows; steadily improving security performance.
  • Con: History of uncertain security performance in the past.
  • Tip: Your best bet if Windows compatibility is a top requirement.

 

Znaci andorid je najbolji ako znas sta radis ;) Ali posto si ti imao more problema pa cak i sad imas traume vjerovatno nisi znao sta da radis pa si pobjegao glavom bez obzira ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2017 10:58 (Torent).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
kaspersky - jesu to oni što ih je Putin nedavno pohapsio (a neki su i nestali) zbog uplitanja u američke izbore or/and zbog suradnje s CIA-om.

S obzirom na to, jasno je da im je Android bolji za njihove potrebe. I Google ga za to koristi.
13 godina
neaktivan
offline
Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nadogra

dobro jel svi vi imate 12 godina 

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad

Hoces li ti prihvatitii opkladu ili ne? Ocigledno ne. BTW kaspersk je ime u security vodama za razliku od mup.hr... Ali ti se drzis policajaca a oni su poznati po strucnosti ;)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
brada09 kaže...

dobro jel svi vi imate 12 godina 

 Zajedno ;)

Ma druze meni lik uljepsa dan ;) Kad se razocaram u ljude na poslu otovrim forum i procitam par postova od dick. mikulum i par takvih i vidim da ima gore odmah mi sve lakse ;)

 

 

BTW

 

http://www.windowscentral.com/windows-phone-continues-hold-small-sliver-global-market-share-kantar-reports

 

slobodni pad se nastavlja.....

8 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
ma ti si referenca.

imaš 4 jabuke koje kad podijeliš bratom, dobijete svaki po 3 ! Ne mrem si verovat.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
dick_of_the_sheep kaže...
javi to Microsoftu - oni će ti više platiti od mene.

Samo mi se čini da im nemaš što javiti - pa onda pokušavaš s okladama. Slabo, slabo, jako slabo.

Zašto bi se javio kad već znaju za to? Vektor napada je identičan za Android i W10M. Samo moraš glupog korisnika uvjeriti da uključi developer mod u ovoj ili onoj varijanti.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad

Nisam vjerovao ni ja ali windows calculator tako kaze ;)

 

Ti njemu objasni da to nije tako ;) Valjda jedini na svijetu koji ovo tvrdi ;)

 

 

7 godina
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Torent kaže...

Nisam vjerovao ni ja ali windows calculator tako kaze ;)

 

Ti njemu objasni da to nije tako ;) Valjda jedini na svijetu koji ovo tvrdi ;)

 

 

 Ahahaha, umro sam od smijeha.

Očito su MS programeri bili toliko napredni da su preskočili osnovnu školu...

Užas.

Kruha i igala...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Ja vjerujem korisnicima androida da su objave HRT-a i MUP-a o nesigurnosti platforme napuhane i bombasticne ali ipak,hvali more drz se kraja
 
1 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
@fer-de-lance - sad je jasno i zašto Microsoft gradi pogone u Munchenu i Dublinu, a ne u Zagrebu

Tamo (u Munchenj i Dublinu) ne mogu od po 2 jabuke što su ih dobili od oca i majke, dobiti po 3 kad ih podijele s bratom, kao što to mogu ovdje u HR.

Tamo (u Munchenu i Dublinu) nisu još uspjeli zaraziti WP s malware, što ovdje u HR mogu lijevom rukom.

Itd, itd.
7 godina
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad

Nama je teta u vrtiću uvijek govorila: djeco draga, uvijek prvo množenje i dijeljenje, a onda zbrajanje i oduzimanje.

Ali, kaj je ona znala, ipak nije studirala na Microsoft akademiji...

 

P.S. još su i dobri rezultati naših školaraca na internacionalnim testovima, kad se pogleda neukost starijih generacija.

Imamo 'Rvačku...

Kruha i igala...
8 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
fer-de-lance kaže...
Torent kaže...

Nisam vjerovao ni ja ali windows calculator tako kaze ;)

 

Ti njemu objasni da to nije tako ;) Valjda jedini na svijetu koji ovo tvrdi ;)

 

 

 Ahahaha, umro sam od smijeha.

Očito su MS programeri bili toliko napredni da su preskočili osnovnu školu...

Užas.

 Al ajd sto to radi tako (mislim nije al nije to jedino od MS-a sto radi tako) nego sto me ubjedjuju da je to ok.... Kao medjurezultat i sl a ja kazem dok god pise ovako kao na slici nemoze me niko ubijediti da je to ok.... Kao kad prebacis na scientific onda racuna dobro a isto pise na ekranu samo drugi rezultat ;) Ma napravili univerzalnu aplikaciju reda radi.... Samo da ispadne iz ruku ;)

 

I onda sam ja pitao ako ti klinac ovo prepise u svesku i dobije keca kao kucu koga ces tuci? Klinca koji je prepisao rezultat, MS koji je isprogramirao ovu budalastinu ili profesoru objasnjavati da klinac nije znao  da u standrd modu ne racuna tacno

8 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
s obzirom na Vašu prekvalificiranost - ma i helpdesk će Vam ići iz Beograda.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Mislim da bi trebalo otvoriti temu o antivirusnim programima za android tako da se eliminiraju problemi
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Vec sam se ponadao da je torent preboleo digitron kad ono ČORAK... Sve bu dobro... Nemoj se 'jidit'
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nadogra

jel ima nekih pouzdanih antivirusnih aplikacija za android kako bi se zastitio od virusa i ransomewarea?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nadogra

Ponavljaš foru s prve strane? 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
brada09 kaže...

jel ima nekih pouzdanih antivirusnih aplikacija za android kako bi se zastitio od virusa i ransomewarea?

 Cuva nas policija ;)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
Torent kaže...
brada09 kaže...

jel ima nekih pouzdanih antivirusnih aplikacija za android kako bi se zastitio od virusa i ransomewarea?

 Cuva nas policija ;)

 

NYPD ?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad

Ma jok, mup.hr... Ja ionako nemam pojma kako to izgleda pa zovem strucnjake koji znaju ;) A to je mup.hr....

15 godina
odjavljen
offline
Re: Android trojanac zamaskiran u obliku Flash nad
brada09 kaže...

jel ima nekih pouzdanih antivirusnih aplikacija za android kako bi se zastitio od virusa i ransomewarea?

Da. Brain.apk

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice