Crowdfunding kampanja Bugovog kolumnista

poruka: 13
|
čitano: 2.642
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Crowdfunding kampanja Bugovog kolumnista".
14 godina
odjavljen
offline
Crowdfunding kampanja Bugovog kolumnista

Ukoliko se nađu u knjizi i fotografije lokacija bližih nama,  s ostavštinama iz nekadašnje republike, poput kompleksa ZOI u Sarajevu, i možda čak i Spilja plivača, bilježim se sa štovanjem. Dapače, toplo pozdravljam i HDR i široko-kutne objektive.

Sretno.

 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crowdfunding kampanja Bugovog kolumnista

Imam pitanje za Olega - gdje se mogu kupiti maskirne gaće koje nosiš na slikama sa Indigogoa?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Crowdfunding kampanja Bugovog kolumnista

Traži pojmove mil-tec ili tru-spec BDU Multicam trousers ili pants. Multicam je kamuflažni patern na ovim "gaćama", inače izvrstan pattern za pravu kamuflažu a i oku ugodan s modnog gledišta.

Npr http://www.military1st.co.uk/11856041-bdu-trousers-tru-spec-multicam.html iako je cijena u ovom konkretnom dućanu outrageously visoka, može se naći za 30-40 eura....

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Crowdfunding kampanja Bugovog kolumnista

Bilo bi više kul da je i dalje tako samotnjački slikao te slike... Sad je nekako komercijalizirano {#}

Freak Show Inc.
 
5 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Crowdfunding kampanja Bugovog kolumnista
Zli Luđak kaže...

Traži pojmove mil-tec ili tru-spec BDU Multicam trousers ili pants. Multicam je kamuflažni patern na ovim "gaćama", inače izvrstan pattern za pravu kamuflažu a i oku ugodan s modnog gledišta.

Npr http://www.military1st.co.uk/11856041-bdu-trousers-tru-spec-multicam.html iako je cijena u ovom konkretnom dućanu outrageously visoka, može se naći za 30-40 eura....

 

Off topic - postaješ Modni Mačak ili originalnije - Zli Modni Luđak? :)
...
16 godina
offline
Crowdfunding kampanja Bugovog kolumnista

Kampanja je svjetski napravljena! {#}

 

Razmišljao bih o kupnji primjerka knjige i konkretnoj podršci da mi se fotke sviđaju.

Welcome my son...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Crowdfunding kampanja Bugovog kolumnista

Oleže hoće li bit barem dvije-tri slike Željave u knjizi? Razmišljam o papirnatom izadnju...

Ja podržavam open source jer omogučuje svakoj sekretarici da prilagodi izvorni kod uredskih alata svojim potrebama. by rjakopec
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crowdfunding kampanja Bugovog kolumnista
slike su nekako zakenjane 'obradom'....
 
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Crowdfunding kampanja Bugovog kolumnista

Bit će svakako i par slika iz Željave

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crowdfunding kampanja Bugovog kolumnista

umoljava se striček Oleg da ne zaboravi prekosavsku bolnicu duhova - samodoprinosno mrtvorođenče, kao ni "tvornicu" glinice u Obrovcu. samo lutanjem po starom dijelu Trešnjevke pronaći će gomilu što napuštenih što "dehumaniziranih" nastambi (ali mačkiziranih i štakoriranih), osobito u zoni sumraka između Selske i placa (južni dio). tad može prošetati i po autoputu bratstvohooda & jedinstvohooda i sve do Vukovara snimati građevine duhova. e, tak onda je vrijeme za napuštena naselja iz doba zlatne groznice po Aljaskama, Kanadama itd. uglavnom, tema je neiscrpna. a kad se već kupilo dobar fotić i "sočiva"... {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2014 18:09 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crowdfunding kampanja Bugovog kolumnista

Zanimljivo, autor ima novaca da "već 8 godina putuje svijetom", a nema novaca za izdati knjigu pa mu je potrebna kampanja. Očito se baš istrošio....
Anyway, zanimljiva knjiga, sviđa mi se. 

I don't care that they stole my idea . . I care that they don't have any of their own. — Nikola Tesla
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crowdfunding kampanja Bugovog kolumnista

Odlične slike, nadam se uspješnosti pokrenute kamapanje. 

Đuro#2155
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Crowdfunding kampanja Bugovog kolumnista

ah, pripyat... cool mjesto, malo čudni stanovnici ali svejedno cool. prešao ga uzduž i poprijeko u stalkeru :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice