Hakiran CCleaner

poruka: 271
|
čitano: 36.411
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakiran CCleaner".
15 godina
online
Re: Hakiran CCleaner

-neću. (nabavi si sam). Zašto bi ti ja davao takav dokaz? Tko uopće tvrdi da je neka ver. 'zaražena'? Odnosno, vlansicima se ''u kompajlirnju desio hack''.. možeš sli smisliti neki naivniji ili benigniji odgovor odgovornih a da nitko ne snosi posljedice-sankcije?

čisto hipotetski, kojem softu možeš 100% vjerovati i ima li za to nekog dokaza? Čak onaj koji je do danas 100% čist, hoće li biti sutra? (hint, zašto trumpić izbacuje kaspersky..). Što s HWom? Sve je mreža.

 

ili što bi tebi bilo dokaz da je nešto s malwareom ili bez? Neki certifikat, izjava ovjerena kod bilježnika ili klimanje glavom bradatog geeka? Kako se otkriva mallware-rupa i tko to radi, tko to može?

nasuprot tome, dok netko ne napravi faux-pas, može mu se vjerovati (s rezervom), kad se desi kao cc-u, tad on to izgubljeno povjerenje mora povratiti-dokazivati, ne ja, nego on. Tako se gradi povjerenje kao osnova polovice čovječanstva, poslovanja itd.. ponovo, to im se desilo kad ih je pinifarina preuzimala, tad su ranjivi-otvoreni.. i isti kriterij trump ima za kaspersky (jel on kreten i sl. ipak je mr.prezidente supersile koja to kontrolira, nešto zna i nešto mu NSA suflira..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice