Josipović za ACTA-u

poruka: 452
|
čitano: 106.631
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Josipović za ACTA-u".
12 godina
offline
Re: Josipović za ACTA-u
the_tux kaže...


Dakle, prvo podržava a kasnije priznaje da nije stručnjak za ACTA-u i da bi trebalo detaljnije proučiti sporazum. E tako ti je to Ivo kada se prijevremeno uvlačiš gazdama u guzicu pa se sramotiš.

Kako se postaje strucnjak za ACTA-u? Jel to ima neki poseban fakultet? Ako Ivo kao dr.sc, pravnik, akademik, skladatelj i tvorac ZAMP-a nije kompetentan, ko onda jeste?

 

Jos malo o postenju, kradji iz ducana i moralnim nacelima kojih se drzi nas predsjednik dr.sc. Ivo Josipovic:

 

U svojoj biografiji Ivo Josipović uopće ne spominje svoje djelovanje izvan matične kuće (Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu) u devedesetim godinama. U televizijskom sučeljavanju s Milanom Bandićem priznao je ipak da je protiv njega donesena prvostupanjska presuda prema kojoj je dužan vratiti novac koji je izvukao iz Komercijalne banke kroz Štedno-kreditnu zadrugu Zlatica. No, prokomentirao je to riječima da ako on i ne vrati izvađeni novac, da nitko ne će izgubiti niti kune, budući da će zadruga dobiti novac od banke.

 

Ivo, jos nisi vratio novac. Vrati ga!

 

14 godina
protjeran
offline
Josipović za ACTA-u

Gdje su milijuni Ivo ?

http://www.youtube.com/watch?v=6F4L6LbwHWY
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Josipović za ACTA-u

Ivo took the money and run {#}

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Josipović za ACTA-u

{#} Mislio da ga neće proACTAt. {#}

Queen of Black Hearts
14 godina
neaktivan
offline
Josipović za ACTA-u

Evo kako ja vidim Josipovića...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Josipović za ACTA-u

Nikako?

 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Josipović za ACTA-u

gledao nu2. lik koji se obogatio na sevkinom jahanju hercegovačke alatke ovaj puta je u pravu. stvarno, niti jedan medij ni slova loše o ivi.  dok sam ja lopov čim uđem u samoposlugu, nečiji prijatelji navodno ubiru pare od zamp-a. 

 

i sad kao kad se vidi da se kvari javno mijenje, onda se mijenja ploča i ublažavaju komentari tipa 'krivo su me interpetirali' ... itd. zašto ne ostane dosljedan?

 

boli babića neka stvar, njemu je do klikova. nekad je bojao site u crveno i zvao ljude da glasaju, al očito je uvidio da mito i korupcija nemaju stranku. 

Kapitalizam želi proizvesti i prodati što više u što kraćem vremenu sa što manje radnika!
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 12:08 (hrvooje).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Josipović za ACTA-u
hrvooje kaže...

.. 

., onda se mijenja ploča i ublažavaju komentari tipa 'krivo su me interpetirali' ... itd. zašto ne ostane dosljedan?

..

- bilo bi zgodno čuti njegovu 'interpretaciju', kako on misli interpretirati potpisivanje ACTAe? Znači njegov potpis nije prihvaćanje nego ..  LOL.

- da mu bar sad novinari gurnu mic pod nos (ili neki drugi vitalni dio) pa nek interpretira 'pravu istinu, što je pisac želio reči..'. Klasična reteracija, ali su svi drugi krivi, u krivu ili ne razumiju.. eh, što radi vlast i osječaj veličine. Nepogrešivost nije papinska ekskluziva.

- ono što je kod njega katastrofalno je da je to sve u njegovoj struci, nema 'ispriku' koja bi se mogla uvažiti ikome drugom na njegovom mjestu. Pravnik, ZAMP, ne može reči da nije znao, to je Jacin CopyRight, ne može reči da je neškolovani seljo, to je bezicirao Braco-Kerum. Slovenka se ispričavala, on se poziva na pogrešnu interpretaciju? Nešto mu se desilo s okom ili s mozgom?

- i naravno, koji je političar dosljedan, nema nikakve (statističke) zakonistosti po kojoj i baš Josipović bio iznimka.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
protjeran
offline
Josipović za ACTA-u

ZAMP

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 17:35 (the_tux).
 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Josipović za ACTA-u
the_tux kaže...

ZAMP

tko je to polupismen napisao "mi vaS krademo..."

nije li trebalo biti "mi vaM krademo..."

 

ne mogu oni "nas ukrasti" {#}

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
16 godina
neaktivan
offline
Re: Josipović za ACTA-u
Budokai kaže...
the_tux kaže...

ZAMP

tko je to polupismen napisao "mi vaS krademo..."

nije li trebalo biti "mi vaM krademo..."

 

ne mogu oni "nas ukrasti" {#}

eh gramer naci ... vjerovatno je trebalo pisat 'mi vas potkradamo ..' al poanta je jasna

Kapitalizam želi proizvesti i prodati što više u što kraćem vremenu sa što manje radnika!
15 godina
offline
Re: Josipović za ACTA-u
hrvooje kaže...
Budokai kaže...
the_tux kaže...

ZAMP

tko je to polupismen napisao "mi vaS krademo..."

nije li trebalo biti "mi vaM krademo..."

 

ne mogu oni "nas ukrasti" {#}

eh gramer naci ... vjerovatno je trebalo pisat 'mi vas potkradamo ..' al poanta je jasna

 .. don't pee on me and say it's raining...

može se reči i ovako: ''mi od vas krademo'', (potkradanje bi bilo barem prikrivenija ili ublaženija radnja pa nije prigodna), može se reči na stotine načina, rezultat je uvijek isti. I nije kiša.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Josipović za ACTA-u
Kapitalizam želi proizvesti i prodati što više u što kraćem vremenu sa što manje radnika!
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Josipović za ACTA-u
hrvooje kaže...

zakotrljalo se

...nastavak...

...kaos...
14 godina
odjavljen
offline
Josipović za ACTA-u

I kad će predsjednik u zatvor?

 
8 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Josipović za ACTA-u

Pozdrav ekipi Bug-a koja podržava ACTA-u i predsjedniku gosp. Pravde sa jednim odličnim šaljivim videom ... Opet hićo..:)

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3aiGdPcIw-Q

 
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Josipović za ACTA-u

PREDSJEDNIKOVA VERZIJA
Josipović kod Stankovića progovara o aferi ZAMP

 

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/182098/Josipovic-kod-Stankovica-progovara-o-aferi-ZAMP.html

 

Jestu ću suhu hranu tog dana, da nebi morao trčat na wc...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Josipović za ACTA-u
Canis kaže...

.. 

Jestu ću suhu hranu tog dana..

- mislim da ću postit'...

btw, da je Stanković nešto više od traša, pa da ga usput pita za ACTAu... i inače zakonima u RH. Mislim da ću gledati s rolom četveroslojnog papira pri ruci, just in case.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
Re: Josipović za ACTA-u
ihush kaže...
- mislim da ću postit'... btw, da je Stanković nešto više od traša, pa da ga usput pita za ACTAu... i inače zakonima u RH. Mislim da ću gledati s rolom četveroslojnog papira pri ruci, just in case.

erm,   vidim ovo kao priliku Stankoviću da se pokaže u dobrom ili lošem svijetlu, sjetite se priče o kontroli medija i kada je index pisao da se još od predsjedničkih izbora do danas teško može naći nešto loše o Josipoviću, a opet zadnjih mjesec/dva se toliko materijala nakupilo (ACTA, ZAMP, Emporion, uhićenje Kaštelana, piratstvo... ima "tema"). Stanković mi je puno puta sa nastupom bio "pain in the ass", ali baš takvog ga sada želim, i to u velikoj mjeri, ipak - kad vidim Čačića kako reagira na HTV-ove novinare (ako se ne varam baš je Stanković bio u igri) na postavljanje "krivih" pitanja, onda mogu sve očekivat...

16 godina
neaktivan
offline
Josipović za ACTA-u

Odavno sam prestao išta očekivati od yutela i njihovih novinara. Osim, naravno, da povisuju pretplatu kako hoće i koliko hoće. {#}

Sve bi ja to, rođo, šmajserom!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Josipović za ACTA-u
Kapitalizam želi proizvesti i prodati što više u što kraćem vremenu sa što manje radnika!
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Josipović za ACTA-u

predsjednik protiv krivotvorenih kukova

 

http://www.business.hr/dogadjaji/josipovic-u-obrani-autorskih-prava-krivotvoreni-kukovi-ubijaju

 

netko ga je gadno krivo informirao. ne može jedan predsjednik pričati napamet. izgleda da će netko od savjetnika potražiti drugi posao ;)

Kapitalizam želi proizvesti i prodati što više u što kraćem vremenu sa što manje radnika!
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Josipović za ACTA-u
hrvooje kaže...

predsjednik protiv krivotvorenih kukova

 

http://www.business.hr/dogadjaji/josipovic-u-obrani-autorskih-prava-krivotvoreni-kukovi-ubijaju

 

netko ga je gadno krivo informirao. ne može jedan predsjednik pričati napamet. izgleda da će netko od savjetnika potražiti drugi posao ;)

 

Misliš? Pa nisu ga ni dobili zbog pameti, zašto bi ga onda izgubili zbog gluposti

 

Sjeća se neko još hrpe ljudi koji su umrli zbog Baxterovih (original, patentiranih) filtera za dijalizu?

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2012 8:08 (segregator).
12 godina
protjeran
offline
Josipović za ACTA-u

Pitaj to Josipovića. {#}

TD za ne kuženje sarkazma i ironije.
 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Josipović za ACTA-u
hrvooje kaže...

predsjednik protiv krivotvorenih kukova

 

http://www.business.hr/dogadjaji/josipovic-u-obrani-autorskih-prava-krivotvoreni-kukovi-ubijaju

 

netko ga je gadno krivo informirao. ne može jedan predsjednik pričati napamet. izgleda da će netko od savjetnika potražiti drugi posao ;)

Kada pokušava obraniti i opravdati neobranjivo nije čudno da se zapleo u vlastitu mrežu gluposti i izmišljanja glupavih analogija.

16 godina
offline
Re: Josipović za ACTA-u

 

Čovjek posvetio pola mandata autorskim pravima, vjerojatno zato što sve

ostalo u ovoj državi funkcionira kako treba

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
15 godina
offline
Josipović za ACTA-u

.. znao sam da Stanković jednostavno nije novinar koji nešto zna-želi-može... Nu2. blebetanje o antifašizmu, Diokiju, plaćanje ZAMPa Taxista...

- ni jedno pravo pitnje, koje bi podpitanjem-rezanjem bilo protiv letargičnog govora, Josipovićeve uspavanke. Spomenuo je tako Josipović, da su mirovine niske, da je nezaposlenost visoka, da su ustaše i četnici..

- dok ono što je aktualno ostaje pod tepihom dok samo za odgovornost (kao tvorac ZAMPa) prema Emporiu i njegovoj sestri, kaže da on nije u tome, nije operativno sudjelovao... nego samo onako, .. (kako?).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Josipović za ACTA-u

A znas kako to ide. gostovat cu ti u emisiji ako me pitas "to", "to" i "to". Ako me pitas "to" pocmi trazit drugi posao. Cak i u temi o antifasizmu Stankovic mu nije postavio "ona" pitanja pa nimalo ne cudi da ga nije pitao o njegovom nepotizmu i lopovluku. Psi laju, karavane prolaze. Novinar bez muda i predsjednik bez obraza, ocekivan razvoj situacije.

 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice