Kako su propale Zvjezdane staze

poruka: 295
|
čitano: 69.848
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako su propale Zvjezdane staze".
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
191x7 kaže...

Star trek rasističan i homofoban, jedan od glavnih likova osjeti opasnost (doslovno osjeti!), koriste apsurdnu tehnologiju (pogon na spore "gljiva") i likove iz Dooma 3 te sama treća epizoda podsjeća na nekakav stari space horror tipa Event Horizon samo loše realizirano.

Mislim da ću morati odgledati sav Star Trek samo da isperem neugodan umni-okus ovoga. Ta neće valjda i slijedeće epizode biti slične... :S

 Istina ona zvijer izgleda kao da je izašla iz doom-a 3. Kad su došli na brod osjećaš se kao da igraš dead space.

15 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Gorstak79 kaže...

Da mi je znati otkud onoj crvenokosoj onaj busen na glavi? Sto se ja nisan rodija u to doba da prisadin zeru na celu? Vako izgledan ka ortodoksni zidov bez kapice

 Pa ne bi se reklo prema profilnoj.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
6 godina
protjeran
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
syncmaster245b kaže...
 Pa ne bi se reklo prema profilnoj.

 

Das ti pravi zentlmen, pripozna bi tupe i neb komentira :D

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
10 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
191x7 kaže...

Star trek rasističan i homofoban, jedan od glavnih likova osjeti opasnost (doslovno osjeti!), koriste apsurdnu tehnologiju (pogon na spore "gljiva") i likove iz Dooma 3 te sama treća epizoda podsjeća na nekakav stari space horror tipa Event Horizon samo loše realizirano.

Mislim da ću morati odgledati sav Star Trek samo da isperem neugodan umni-okus ovoga. Ta neće valjda i slijedeće epizode biti slične... :S

 

Homofoban? Pa kaj nismo prilikom Stametsovog razgovora sa njegovim "partnerom" bili svjedoci neke gej romanse? 

 

Anyway, nema ovo veze sa Star Trekom. Pada mi na pamet Ender's game. 

 

A životinja, kaj nije to neki Targ? Možda zmutirani ko i ostali Klingonci 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
14 godina
online
Kako su propale Zvjezdane staze

Šta reći nego da je 3. epizoda jako dobra, i da sva ova naklapanja o propasti Zvijezdanih staza su obično sranje i natucanja nakon samo prve dvije epizode. Mislim da ove Zvijezdane staze imaju svijetlu budućnost i da idu u dobrom smijeru. Tek 3. epizoda pokazuje stalnu postavu i donekle o čemu će se raditi dok su prve dvije epizode bile samo uvod u ovaj svijet i priču Zvijezdanih staza.

Svi koji ste srali po ovom serijalu na samo temelju dvije epizode poklopite se ušima i odite gledat Santu Barbaru!!!!!!

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 21:51 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
eevek kaže...

Sve sam od ST-a pogledao i nemam neke bitne zamjerke na serije i filmove.

Mogu prožvakati i sve u Discoveryu, ali brate mili - zašto su Klingoncima mijenjali toliko izgled i zašto govore k'o poluretardirana djeca koja pokušavaju pričati klingonski?

Koji je to mili ****c? 

 

Ajde, to su kao neki puritanci, bit će navodno i "normalni" Klingonci.

Oni, nadam se, neće pričati k'o da imaju kitu u ustima. 

 Ma daj? Što su mijenjali Klingonce? Grozno je to mijenjanje rasa... pogotovo kad se dogodi 5. put. 4 puta su ok, al' pet je previše. A i taj klingonski, grozno da više nije pjevan kao nekad:

 

 

Nope.
16 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
MasterOfDisaster kaže...

Šta reći nego da je 3. epizoda jako dobra, i da sva ova naklapanja o propasti Zvijezdanih staza su obično sranje i natucanja nakon samo prve dvije epizode.

 Jesmo mi gledali istu seriju/epizodu?!

Twitter: @191x7
6 godina
protjeran
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Tonči kaže...
eevek kaže...

Sve sam od ST-a pogledao i nemam neke bitne zamjerke na serije i filmove.

Mogu prožvakati i sve u Discoveryu, ali brate mili - zašto su Klingoncima mijenjali toliko izgled i zašto govore k'o poluretardirana djeca koja pokušavaju pričati klingonski?

Koji je to mili ****c? 

 

Ajde, to su kao neki puritanci, bit će navodno i "normalni" Klingonci.

Oni, nadam se, neće pričati k'o da imaju kitu u ustima. 

 Ma daj? Što su mijenjali Klingonce? Grozno je to mijenjanje rasa... pogotovo kad se dogodi 5. put. 4 puta su ok, al' pet je previše. A i taj klingonski, grozno da više nije pjevan kao nekad:

 

 

 stavi brzinu na 0.5 i to je to

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze

serija je ok ali klingonci.....

baš su ih morali dirati pi....ka im materina

 

ovo ne bude tipičan star trek serijal, vidi se od starta da idu na borbu i weird shit što mi i odgovara. gledao sam sve star trek serije od kirka do archera te mi je ds9 bio najdraži, pogotovo kad je izbio rat. a današnju publiku zanima akcija a ne pričanje što čak i okorjeli fanovi ovdje ne žele priznati. rat se dobiva akcijom a ne čekanjem da ti ga klingonac prvi metne

15 godina
protjeran
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

koliko ima ljudi koji gledaju ST serije i filmove toliko će biti i različitih kritika. Ipak dobro je da se oko nekih stvari mozemo sloziti. Autor teksta je na dobrom tragu kada je spomenuo nemastovitost redatelja modernih st naslova koji filozofsko-dramaturski aspekt serijala (sto je za mene najbitniji dio) previse cesto zamjenjuju puno manje zahtjevnim scenarijima svemirskih makljaža. Te nove serije nisam gledao ali o star trek filmovima 2009 i ovaj zadnji imam jako lose misljenje. Jos jedna ćesta negativnost je putovanje kroz vrijeme sto se preeksplatira iznad svake mjere.. Takav scenarij kada radi nemastovit redatelj film onda puca po savovima i na kraju je sve potpuno besmisleno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Novi ST nema veze sa Star Trekom. Treća epizoda je bila debilna i nelogična do boga.

Rvat katolik!
 
8 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

pogledao prve dvije, kao Star trek mi se definitivno ne sviđa. Kao obični SF nisam dobio želju da pogledam ponovno iako samo velik dio epizoda propustio bulječi u komp i jednom sam zadrijemao na par min.

 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

kad se ignorira ST u nazivu, ovo prolazi kao solidni sci fi za kunzumaciju kod sirokih masa !

waaagh
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
warhammer kaže...

kad se ignorira ST u nazivu, ovo prolazi kao solidni sci fi za kunzumaciju kod sirokih masa !

Ok, al ga jebe ono ST u nazivu. 

Rvat katolik!
16 godina
suspendiran
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Ni treća me epizoda nije razočarala. Smijem se još uvijek.

 

Čak sam prepoznao i dio glumačke ekipe iz The Expanse u kameo ulogama.

 

Inače i dalje veze nema sa ničim, a kamoli Star Trek svemirom. 

 

Valjda bude bole, nakon jubilarne desete.

 

 

 

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze
treća epizoda do sada najbolja.. bit će to sve bolje i bolje čini mi se !!!
Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

a jeste se uzjebali

What could possibly go wrong?
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Ako im je svaka epizoda sve bolja, onda ja hoću da rade sve gore epizode!

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

*devious laughter*

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2017 21:25 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Ovdje ima najviše cvileža pa nešto realnih komentara.

Niti sam fan niti nisam, volim dobar sf i seriju. 

Treća epizoda čak vuče i na horor npr. Alien ako baš hoćete, meni super.

Vidjet ćemo što će biti, mala pobunjenica mi je sve bolja........ dočekali smo i kakvo takvo istraživanje,

poznato lice dobrog glumca u obliku kapetana, kako reče onaj ružni 'čovjeka koji se ne boji čega se ostali boje', haha

može....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Odgledao sam sve tri epizode.

Za nju ejdž seriju čak ni nije loše nevezano iako se hvata korjena prethodnih ST-a.

Glumci odnosno uloge mi ne zrače kao pojedinci nekim jakim karakterom koji ostaje upečatljiv na početku(kao iz prijašnjih), budemo vidjeli.

Jedina zamjerka u startu, kada se već zove Star Trek, tako treba i početi.

 

...................................... funny facts
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
memulica kaže...

Ni treća me epizoda nije razočarala. Smijem se još uvijek.

 

Čak sam prepoznao i dio glumačke ekipe iz The Expanse u kameo ulogama.

 

Inače i dalje veze nema sa ničim, a kamoli Star Trek svemirom. 

 

Valjda bude bole, nakon jubilarne desete.

 

 

 

 

 

 

 

 ja sam na početku samo rekao "holy shit, its adam jensen".....

http://deusex.wikia.com/wiki/Elias_Toufexis

 

lik je glumio u expanse, uzeli su i glumicu iz battlestar galactica,  Rekha Sharma (final 5 toster).

te spore mi izgledaju kao protomolekule u the expanse...

 

a jel još netko primijetio da je oznaka na discovery ncc-1031 te pošto neki imaju crne komunikatore na sebi moguće da je sve povezano sa section 31?  e to bi bilo zanimljivo.

ako oni vuku konce na brodu, naravno da je serija potpuno drugačija od ostalih star trek jer to ionako ima smisla. section 31 se ne bavi diplomacijom, branjem tratinčica i pečenjem sljezovih kolačića oko logorske vatre sa domorocima

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 12:38 (Skullscar1989).
13 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Ja i dalje ne znam što da mislim ali mi je dovoljno zanimljivo da nestrpljivo čekam iduću epizodu, a i to nešto govori. Najbolji dio je produkcija, stvarno prekrasno izgleda serija, a moram reći da su mi i zanimljivi likovi. Kapetan mi je fantastičan, a i Saru bome. Najslabiji je melodramatičnost. 

 

Nekak me ova rasprava vraća na Battlestar Galacticu gdje se također vikalo da nova nema veze sa starom osim osnovnih postavka priče. Doduše, one su egzistirale svaka za sebe.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

poH HoH neH 'oH legh QIp 'ach. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Sad su počele kolati priče da je u stvari prava nova startrek serija Seth MacFarlaneova The Orville. Kako ovu noć nisam spavao, odradio sam i nju nakon ove tri epizode discoveryja. Naravno, on, s obzirom na autora, ima par mrvica parodije, ali to je stvarno neki startrek stil kakav smo imali ranih 90tih. I osobno, iako sam (više bio nego jesam) trekkie, ne slažem se da je to danas dostojno startreka. Možda kao spinoff. Ovaj "pravi" startrek mi je ipak bolji za 21. stoljeće. Uspjeli su me dovoljno zainteresirati da se sjetim pogledati i slijedeću epizodu. The orville... hm, ne. vjerojatno ću pričekati cijelu sezonu i odbingeati u jednom danu i u drugom zaboraviti na sve skupa.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

@Ajar:

 

time kill desire it look beat but

 

 

Što reći, koju posluku porati?

 

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 13:59 (Stric_Jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Stric_Jura kaže...

 

Što reći, koju posluku porati?

 

 

 serija je čist okej za mozak na pašu između dva udarnička radna napora. a i naučili smo nešto: federacija nikad ne puca prva. prvo puknu gledatelji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Ajar kaže...
Stric_Jura kaže...

 

Što reći, koju posluku porati?

 

 

 serija je čist okej za mozak na pašu između dva udarnička radna napora. a i naučili smo nešto: federacija nikad ne puca prva. prvo puknu gledatelji. 

 

evo i ja se nagno i rokno jedan...

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
15 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

aj sad ozbiljno. nešto kao recenzija, iako samo na osnovi tri epizode. bez prepričavanja sadržaja.

 

imam dojam da su (tamo "neki") jednostavno htjeli upasti na "rastuće tržište" sf serija (netflix, amc, syfy, bla). imali su zgodne ideje za priče ali ne i kontekst. na koncu su se odlučili za "something old, something new, something borrowed, something blue". svadba u svemiru. pomiješali su sve što se moglo do tad naći u filmovima i serijama i taj čušpajz utrpali u star trek (iako su mogli u bilo što, pa čak i smisliti potpuno zaseban "ekosustav"). nikako drugačije ne mogu objasniti besmislenu mješavinu tehnologija, načina predočenja likova (ti klingoni su nalik onima iz kirkove ere, naknadno estetiziranima), niskobudžetnog trasha tipa dark matter i filozofskih prepucavanja a la expanse, space operu i tvrdi sf, klasične holivudske bolesti (zvuk u svemiru, otkinut dio broda u svemiru pada nadolje, vidljivi laseri itd. - pročitajte si ovo pa će vam štošta biti jasnije) i znanost, "fluidnu etiku" i "alisu u zemlji čuda" (moja najdraža knjiga svih vremena). sve to podmazano solidnom količinom love. ekipa nije loša i čak se trude nešto odglumiti. režija je zanatski solidna. otvoreni završeci epizoda obavezni (da se raja upeca na još). zaključak: ima veze sa svime i ni sa čime. miš-maš. želja dopasti se svima - od bakutanera do klinčadije. većinom praznoglava zabava s povremenim natruhama ozbiljnih tema. da se gledati jer je između svega i ničega. mediokritetsko ziherašenje. klad nema boljega (ili dok se ne pojavi) dobro je i ovo, jebga.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 2 hvala 1
16 godina
online
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Ajar kaže...

pročitajte si ovo pa će vam štošta biti jasnije)

 to je, uz saganov cosmos i shirerov rise and fall of 3rd reich, najbolja knjiga kaj postoji

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice