Kako su propale Zvjezdane staze

poruka: 295
|
čitano: 70.225
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako su propale Zvjezdane staze".
15 godina
neaktivan
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Pogledao sam prve dvije epizode i kao što je već rečeno iritira me nedostatak zapovjednog lanca. Kao da su zajedno ovce čuvali. U TNG-u i DS9 su znali međusobno igrati poker i družiti se. Iako je npr obrien bio NCO imao je prijateljski odnos sa ostatkom posade ali znalo se tko gdje spada i svatko je imao svoje obaveze. Npr obrien je bio NCO sa puno iskustva i njegova riječ je naravno imala određenu težinu. O ovom novom star treku je sve neozbiljno i ponašaju se kao djeca.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 15:33 (zeroname).
 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Star Trek je propao kombinacijom sljedecih dogadaja: Prebrzi i nedovrseni kraj Voyagera, svi fanovi ocekivali su barem jednu epizodu koja bi obradila sto rade likovi nakon povratka na zemlju. Zatim katastrofalni film Star Trel Nemesis kojeg je rezirao lik koji mrzi i nikad nije gledao Star Trek. Trece, Star Trek Enterprise smjesten u proslost prije Kirka, takva radnja niti je imala potrebe, smisla a i dogodilo se puno tehnickih propusta, gdje tehnologija Archerovog broda izgleda 10 puta naprednija od Kirkovovog koji je 100 godina noviji.

Sve to dogadalo se 2001-2002. godine i pravim Star Trek fanovima se to sve skupa nije nikako svidalo.

Ovo smece od Abrahamsa ili kako vec ne spada ni pod Star Trek filmove i tu ne treba traziti razlog srozavanja serijala.

Vlasnici Star Trek franzise zaboravljaju da serijal zivi i prezivio je zahvaljujuci fanovima a ne casual gledatelju koji otide u kino i pogleda film. Ili volis Star Trek ili ne, nema tu filozofije. A Star Trek Discovery pokusava ono sto vodi u propast, privuci nove gledatelje sa akcijom i nekim kontroverzama a zadrzati stare radnjom u orginal Star Trek svemiru.

DS9 imao je jako puno zanimljivih prica, Voyager takoder, sve to moglo se iskombinirati za seriju nakon propalog Enterprise-a, smjestenu ponovno u buducnost, napraviti rat izmedu Borga i Osnivaca, uzeti neki popularni lik iz prijasnjih epizoda, recimo 7 od 9, pridruziti ju novom brodu i posadi i imali bi odlicnu seriju za Star Trek fanove.

 

Moj PC  
14 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
fer-de-lance kaže...

Upravo to, a i navedena je bila kao guest star, a ne u normalnom popisu uloga.

 

Uglavnom, pogledao sam ovu noć i drugu epizodu, i imam neki osjećaj da se cijela prva sezona bude vrtila oko rata s Klingoncima, bez ikakvog sadržaja, jer to Uwe odnosno tko već voli; čista akcija bez dubine i smisla.

Ukratko, nadam se da ne bude tak, ali prve dvije epke ne ulijevaju povjerenje u drugačiji razvoj situacije.

Šteta, velika šteta...

BlueMax kaže...
Entry Point kaže...

Meni je zasad serija okej. Vidjet ćemo kako će razviti lik kapetanice kroz ostale epizode, što je najbitnije u prvoj sezoni. Kasnije drugi likovi ulaze u prvi plan.

 

.....

Odakle ti ideja da ćemo je više ikad vidjeti?

 

 Na imdb je upisano da je u svih 15 epizoda sezone, kao i klingonac... /da ne spoilam. Inače, ako ignoriramo te nepotrebno reinventane klingonce (vjerujem samo troduplo više pripreme i patnje glumcima pod plastikom i makeupom) opet pate od istih scenarističkih gluposti. "gle, nepoznati objekt koji nam jamma senzore. Ajmo poslat prvog oficira da to pješice sam istraži. Navodno su nekad u 20. stoljeću koristili robotske sonde, ali sad smo napredniji. Gle, neprijatelj je ranjiv. Imam ideju, Ja kao kapetanica bi se mogla zaletit u njega opasana fotonskim torpedom. Možda me čeka 17 djevaca u raju"

DarthMarkus kaže...

SPOILERI !!!

 

JEBO VAS ŽIVOT !!!

 A dobro, nemožeš u recenziji epizoda serije ne očekivati spojlere. De pogledaj to pa da nemoraš više čupat kosu :)

Chronosus kaže...

Oprosti, al ovo kao da je Trump analizirao seriju. To nema veze sa serijom koju sam ja gledao (a koju nisam gledao kroz prizmu aktualne političke situacije). 

Nakon toga stvarno više nisam mogao gledati jer je jasno da se čovjek odlučio da će mrziti seriju samo na temelju političkih konotacija, dok očito on nije kompatibilan s cijelom filozofijom star treka. 

 Slažem se. 20 minuta smaranja egotripom nepoznatog lika. Možemo prigovarati Dragi na kritici nakon 2 epizode, ali on je za ovog gospodin doktor. 
Barem je pričao o fakiin seriji a ne blebetanje o svojim promišljanjima političke situacije u americi.

walentkane kaže...

Star Trek je propao kombinacijom sljedecih dogadaja: 

Vlasnici Star Trek franzise zaboravljaju da serijal zivi i prezivio je zahvaljujuci fanovima a ne casual gledatelju koji otide u kino i pogleda film. Ili volis Star Trek ili ne, nema tu filozofije. A Star Trek Discovery pokusava ono sto vodi u propast, privuci nove gledatelje sa akcijom i nekim kontroverzama a zadrzati stare radnjom u orginal Star Trek svemiru.

DS9 imao je jako puno zanimljivih prica, Voyager takoder, sve to moglo se iskombinirati za seriju nakon propalog Enterprise-a, smjestenu ponovno u buducnost, napraviti rat izmedu Borga i Osnivaca, uzeti neki popularni lik iz prijasnjih epizoda, recimo 7 od 9, pridruziti ju novom brodu i posadi i imali bi odlicnu seriju za Star Trek fanove.

 

 Ne. Star trek danas živi zahvaljujući publici koja je natukla parsto milijuna dolara profita novim filmovima, zahvaljujući casual gledateljima, voljeli njih (mi) trekkiji ili ne. Da im se prvi reboot nije svidjeo, (kao što se nije svidio trekkijima) bilo bi bajbaj ST. Gledanje star trek franchize nije binarna radnja "ili voliš ili ne". Pričamo o tisućama epizoda, desecima filmova i 7 serija. Ovo što ti dalje spominješ je upravo opisala ova slikica koju je postao električna ovca.

P.s.
Sorry na zbrda zdola citatima, na poslu sam pa kako stignem čitati, tako repliciram :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 18:00 (overhaul).
16 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Orginalni Star Trek prezivio je samo zahvaljujuci pismima koja su fanovi slali svaki dan da se nastavi snimanje.

STNG sniman je upravo zbog njih, DS9 gledali su jedino fanovi serijala i to ne svi, vec samo pravi fanovi. Voyager se okrenuo nesto siroj publici pa je imao manju popularnost. 

Kad sam spomenuo od cega prezivljava serijal mislio sam na serije, jer velika vecina koja je otisla gledati nove filmove nema ni pojma da je krenula nova Star Trek serija a kamoli da bi ju gledali. Filmovi ce mozda preziviti od casual gledatelja ali serija sigurno ne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 18:16 (walentkane).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
walentkane kaže...

Orginalni Star Trek prezivio je samo zahvaljujuci pismima koja su fanovi slali svaki dan da se nastavi snimanje.

STNG sniman je upravo zbog njih, DS9 gledali su jedino fanovi serijala i to ne svi, vec samo pravi fanovi. Voyager se okrenuo nesto siroj publici pa je imao manju popularnost. 

Kad sam spomenuo od cega prezivljava serijal mislio sam na serije, jer velika vecina koja je otisla gledati nove filmove nema ni pojma da je krenula nova Star Trek serija a kamoli da bi ju gledali. Filmovi ce mozda preziviti od casual gledatelja ali serija sigurno ne.

 Da, pričaš o 70tim godinama prošlog stoljeća, svi znamo kako je preživjeo TOS u reprizama, i prve ST konvencije koje su bile hit. No TNG seriju su omogućili igrani filmovi, a ona (tng) je svojim uspjehom omogućila spinoffove.  
Danas je potpuno druga priča. Role model je hbo, netflix, i tu predvodnici poput GoT, The walking dead, westworld i slični diktiraju recepturu. 
Nemožeš ovakav dizajn prodati zato jer ima okorjelih fanova kojima se samo to sviđa. No osobno, kažem, još uvijek mislim da je redizajn klingonaca i u novim reboot filmovima i discoveryju bezveze. Što nisu onda izmijenili i vulkance. Kad je bal nekje pinball. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Ovo veze sa životom nema, a ne sa Star Trek 'kanonima'.

 

 

Bem ti sve prvi put da sam prisiljen stat na stranu Klingonaca, a ne Federacije 

Federacija im uleti u svetište, oskrvnu ga ubijanjem ceremonijalnog čuvara i onda se pitaju zašto su tako agresivni.

 

 

Klingonci usput ne liče na sebe, već na neke nakradne gaylord hermafrodite u još gorim kostimima, valjda po uzoru na Luja AKA Kralja Sunca.

 

I otkad se to oni tako mirno slože oko biločega? A ode se ujedine u par minuta svih 24 klingononskih velikaša!???? I to priko monitora/holograma? Bez par mrtvih? Kapi krvi!???

 

Onaj plačipuž T'kukumar ima karizmu na razini kišne gliste i prava klingonska baba na samrti bi ga izila za doručak. A ode glumi glavnog frajera u selu!?

 

I onda za ne falit mu posli viču T'kukumar Nezaboravni, ka da je on inkarnacija samog legendarnog Kahlessa.

Pa di ovaj svit ide majko mila  

 

 

Paaaa ona scena na početku, di krše Prvu Zapovijed ko dobar dan. Pa se ka izgube i ne radi im komunikacija. Naravnooo u roku odma sjeti se 'mudra' kapetanica malo prošetat po pustinji uru dvi i napravi federacijsku zvijezdu od par km kvadratnih od otisaka stopala. I eto ti za minut Šemsu uleti u atmosferu i spasi ih.

 

Naravno to što su napravili znak usrid pustinje i oluje tisućljeća je fenomen sam za sebe. 

 

 

 

Jedva čekam nove epizode ove urenebesne parodije 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
12 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
memulica kaže...

Ovo veze sa životom nema, a ne sa Star Trek 'kanonima'.

 

 

Bem ti sve prvi put da sam prisiljen stat na stranu Klingonaca, a ne Federacije 

Federacija im uleti u svetište, oskrvnu ga ubijanjem ceremonijalnog čuvara i onda se pitaju zašto su tako agresivni.

 

 

Klingonci usput ne liče na sebe, već na neke nakradne gaylord hermafrodite u još gorim kostimima, valjda po uzoru na Luja AKA Kralja Sunca.

 

I otkad se to oni tako mirno slože oko biločega? A ode se ujedine u par minuta svih 24 klingononskih velikaša!???? I to priko monitora/holograma? Bez par mrtvih? Kapi krvi!???

 

Onaj plačipuž T'kukumar ima karizmu na razini kišne gliste i prava klingonska baba na samrti bi ga izila za doručak. A ode glumi glavnog frajera u selu!?

 

I onda za ne falit mu posli viču T'kukumar Nezaboravni, ka da je on inkarnacija samog legendarnog Kahlessa.

Pa di ovaj svit ide majko mila  

 

 

Paaaa ona scena na početku, di krše Prvu Zapovijed ko dobar dan. Pa se ka izgube i ne radi im komunikacija. Naravnooo u roku odma sjeti se 'mudra' kapetanica malo prošetat po pustinji uru dvi i napravi federacijsku zvijezdu od par km kvadratnih od otisaka stopala. I eto ti za minut Šemsu uleti u atmosferu i spasi ih.

 

Naravno to što su napravili znak usrid pustinje i oluje tisućljeća je fenomen sam za sebe. 

 

 

 

Jedva čekam nove epizode ove urenebesne parodije 

 

 Tu se sa svime slažem. Pa klingonci su i kad su se oko svega slagali, dogovor zapečatili headbuttom, krvlju i žrtvovanjem. I ponavljam, slanje prvog oficira pješice na nepoznatu letjelicu dok je komunikacija jammirana je isto biser. Kao i priča da tractor beam nebi prepoznao fakin fotonski torpedo jer je eto u mrtvom klingoncu. A onda su ga mogli transportirati i drito u klingonski brod, čemu posrednik mrtav klingonac :) Jedino mislim, da je ovo bio federacijski komad svemira, i da je "svetište" u biti dovukao klingonski brod nebi li njime dozvao ostale kuće kad mu u klopku dođe federacijski servisni brod popravljati razvaljen odašiljač. Jasno, nećemo preispitivati kako fotonski odašiljač tog svetišta šalje te fotone brže od svjetlosti, kad su ga istog trena primili svi klingonci u sektoru od par desetaka svjetlosnih (dakle fotonskih) godina...

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Kolko gluposti izreceno da me prostite na temelju dve epizode... Ne znam zasto ocekuje itko koje pratio star trek da ce ovaj bit isti ko TNG, Voyager il ne znam koji... Te serijale nitko nece vjerojatno dostici nikad pogotovo TNG ako se mene pita,a ne pita... Mislim da ljudi su predugo bili bez star treka i sad napokon kad dode samo kakat znaju i to jos na temelju dve epizode, a jos nije ni orginalna postava pocela glumit i nit su usli na pravi brod, a vec ste ih jadne pokopali... Bar bi fanovi,trekeri il kako god se osoba zvala koja voli star trek trebala imat malo siri pogled na sve i otvoren um... Sto se mene tice,a ne tice me se meni je dobar.. Sretan sam napokon sto ke dosao, sretan sam jer je racunalna tehnologija napredovala i super zgleda,a ne da je u pozadini plasticna planina i lutka od dinosaura, cak mi je i prica ok zasad kao i glumci koji idu dalje u epizodu novu (btw. nije vulkanka,vidim da je neko napisao to, vec je zena covjek koju su odgojili vulkanci), ok su mi i kligonci i to vam je objasnjeno zasto su takvi u orginal series su skoro izgledali kao i ljudi (nije worf vrh klingonstva 😅.. )... sve u svemu meni se svida... Zivite dugo i uspjesno..
 
3 3 hvala 1
16 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Smileyyy kaže...
Kolko gluposti izreceno da me prostite na temelju dve epizode... 
/cut

Ako me serija nemože privuć/dobit nakon prvih (udarničkih) epizoda, onda je serija za k*rac i sprdačinu.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
9 godina
protjeran
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Smileyyy kaže...
Bar bi fanovi,trekeri il kako god se osoba zvala koja voli star trek trebala imat malo siri pogled na sve i otvoren um...

 

Pa reci mi kakav siri pogled?   Da imam siri pogled rekao bih zasto je borg koji ima hrpu kocaka, radilica i ukradenih tehnologija zaostao od jadne federacija koja moze unistiti kocku s 1 torpedom... ili zasto Q nije sve pobio nego se raspravljao s obicnim smrtnikom picardom. Pa covjece gledaj malo ovu novu seriju, hrpa stvari koja ni starim ni novim fanovima ne ide u glavu.

12 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Meni je dobro sjeo ST (za sad) iako nisam neki hard-core fan.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Malo smo se zaletili pljuvati seriju kojoj još nismo ni upoznali likove.

Vrlo dinamičan uvod u seriju, jako me privukla na prvu. Na nove klingonce, i sl. ćemo se brzo naviknuti kao i na vrhunsku produkciju 🙂

Ja jedva čekam novu epizodu. Kad izlazi?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
danas
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

SF Nerd sam, odgledao sam skoro sve SF related bilo trash ili cult.

Odgledao dvije nove Discovery i 4 nove Orwille

Meni osobno je Discovery OK. Slažem se da to više nije to no niti ne može biti.
Ostarilo se, nova su vremena, drugačije se snima, ide se svima niz dlaku, itd itb

Pročitah većinu postova iz threada i pogledao minuse i pluseve za iste.

Npr meni je onaj zadnji Star Trek Beyond smeće. Prethodni su mi bili relativno OK.
Zadnji Star Wars mi je super. Frendu je smeće.
Pacific Rim - Smeće. Frendu je super.
OT: Sharkanado 5 mi je super. Toliko je smeće da je zapravo odličan! :)
Zaključak je stara dobra: "O ukusima se ne raspravlja!"
Treba bit sretan da imamo išta za gledat.

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Odgledao - i da, fali Star Treka u Star Treku.

 

Malo me smeta gluma one ljudske vulkanke. 

 

Još ću se suzdržat od ocjene, dok ne pogledam više epizoda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Pogledajte koliko TNG ima epizoda, da se danas ide snimati, snimili bi samo akcijsku seriju sa borgom.

Prije si nisu mogli priuštiti neke akcijske scene pa su brali cvijeće po planetima.

Većina SF serija koje sam počeo gledati je ukinuta.

Kada i ovu seriju ukinu, onda će nam svima biti žao.

 

Ovaj isječak iz novina je predobar https://trekmovie.com/2017/09/20/jonathan-frakes-tells-fans-not-to-worry-about-star-trek-discovery/

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Diablo86 kaže...

Prije si nisu mogli priuštiti neke akcijske scene pa su brali cvijeće po planetima.

 

Teleport su "izmislili" da bi uštedjeli lovu za snimanje scena slijetanja i polijetanja na planetu ili brod :)

15 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Jos nisam stigao pogledati niti jednu epizodu, no za one koje su razocarani serijom, jedan mali podsjetnik.

 

Cak i u videu se majstor pita jesmo li ovo stvarno gledali

 

Ali ono sto me je zatuklo:

 

"Before CBS has you boldly subscribe where no one has subscribed before"

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 9:08 (syncmaster245b).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Nakon gledanja prvo sve 4 epizode Orvilla i odmah nakon toga obje Discoveryja, nevjerojatno koliko je Orville više Star Trek od samog Discoveryja. Filing je tako jak da nakon 15 minuta zaboravis da gledas ST spoof.
Moj PC  
4 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
shkval kaže...

Nisu propale Zvjezdane staze, nego se ostarilo.

 

  hehe, tako nekako. I ja sam dijete TNG-a, ali ne samo da mi se ne da gledati nastavak franšize s drugom postavom nego čak i kad naletim na stare epizode gledam samo da vidim koliko se sjećam dijaloga i scena, a ako ne poznam epizodu, nakon 10 minuta promijenim na Togonala što znači da sam - duhovno mrtav. Dođe mi kao da idem čitati stare epizode Zagora i Bleka. Nostalgija isključivi motiv.

 

Jedino što mi je kasnije zadržavalo pažnju je sedma od devet, ali kako mi je odgovarala na ljubavna pisma i mailove ažurnošću monitora.hr otkačio sam tu umišljenu primadonu i prijavio je ZAMP-u jer ima memorijske jedinice ušarafljene u glavu bez da plaća doprinose.

 

hrc_smb kaže...
Jel pada žbuka sa stropa kad ih ukebaju sa laserom / torpedom?

 

Više ne, nego stiropor jer su viseći stropovi od lakšeg materijala, a jeftinije je snimiti pogodak iznutra malo drmajući kameru i bacajući nešto knaufa odozgo nego lomit stražnji zid na pola ili crtat CGI s dijagonalnom pukotinom.

 

drag kaže...

Premisa pilota nemoze vise biti slicna prethodnim serijalima, Kapetani koji se slijepo drže protokola o miru, o nemijesanju u nerazvijene zajednice itd.

A pošto je u pitanju pilot, moralo se pokazati malo radnje, nekog pokretača radnje, koji će se razlikovati od standardnog ST sustava i sve se to po meni čini sasvim solidno.

 

 

Tako je. Potrebno je malo mijenjati koncepte. Nije dobro ako su stalno u posadi visokomoralni roboti koji će za misiju, kolegu, brod bez pitanja odmah položiti život. Ja da snimam novu rundu, ne bih ni stavio glumce nego nešto ekipe iz hdz/hns/sdp i *.*. To bi bila serija, ono...enterprise privatiziran, posada na burzu (ionako ništa ne rade, šeću po hodnicima i ginu kad ih netko drmne) prodan Romulancima 20%, Klingoncima ostatak pa odmah tužba za nešto i saga od 20 epizoda pred međugalaktičkim sudom pravde (Bez ovog pravde jer u je netko krivo preveo s briselklonskog).

 

Matej22 kaže...

 Koju idelogiju danas svijet promice: take a money and run ili gun and run opciju.

 

treba malo mijenjati koncepte jer se sve vrti, a kada se iscrpe motivi, nema ništa bolje nego "povratak korijenima" pa se napravi prequel.

Prije je bilo - ako treba poginut na komandnom mostu za Stvar, a sad je daj proviziju, ljudi životni oblici smo - dogovorit ćemo se.

 

 

overhaul kaže...
opet pate od istih scenarističkih gluposti. "gle, nepoznati objekt koji nam jamma senzore. Ajmo poslat prvog oficira da to pješice sam istraži. Navodno su nekad u 20. stoljeću koristili robotske sonde, ali sad smo napredniji. Gle, neprijatelj je ranjiv.

 

Generički uvod u plot za 70% epizoda. Zato sam uvijek sanjao biti uhljeb na Enterpriseu. Šećeš hodnicima, tu i tamo stisneš nego dugme na zidu ili izađeš iz lifta da glavni lik može ući, sve probleme i misije rješava rukovodstvo osobno. Ostalih 2000 članova posade šeću da bi brod imao balans. Problem je samo kad nešto drmne po brodu onda je velika šansa da te obuhvati report o broju poginulih.

 

 

Teško je kad se počne robovati jednom konceptu. Tako i ja robujem jer meni strana civilizacija nije strana civilizacija ako ne znaju odsvirati onu stvar iz "Bliskih susreta treće vrste" G, A, F, (oktava niže) F, C.

 

Da mi sad dođu na vrata i kažu "Mi smo Anderlonci i sve ćemo vas odvest kao roblje u naše rudnike na rudarenje, rezistens is džaba" potjerao bi ih kao Jehovine svjedoke". Ali da zasvira tu stvar na dugmetari i pokaže papire u LCARS fontu - e, isti čas šešir na glavu, pijuk u ruke i pozdravit se s ukućanima jer dužnost je dužnost.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 12:52 (ante_etna).
16 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
ante_etna kaže...

 

 Zato sam uvijek sanjao biti uhljeb na Enterpriseu. Šećeš hodnicima, tu i tamo stisneš nego dugme na zidu ili izađeš iz lifta da glavni lik može ući, sve probleme i misije rješava rukovodstvo osobno. Ostalih 2000 članova posade šeću da bi brod imao balans. Problem je samo kad nešto drmne po brodu onda je velika šansa da te obuhvati report o broju poginulih.

 

 


 

 Arhivirano

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Nije losa ova poluvulkanka izgleda poprcljivo podosta. A sada samo da kazem sto se serije tice sa tehnicke strane i glume je okej ali malo fali vise price no mozda se to popravi u iducim epizodama! Nije star trek na kakav smo navikli ali vremena se mjenjaju!! Jesam li rekao da je poluvulkanka bas poprcljiva??!!
Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Samo je jedna Sedma od Devet, a sve ostale su samo blijede kopije.

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 17:15 (memulica).
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

No. - "Kako su oživjeli Zvjezdane staze i trgnuli ih iz 1980-tih".

 

Inače, jedini veliki fail je imbecilizam od eksplozivnih monitora. Već smo s LCD-ima riješili svaku mogućnost da monitor bude opasan po korisnika, osim ako ti plazma od 80" padne na glavu, a nemamo više plazme... Uglavnom, to je najgori dio S1E2 28:15 - FFS!

Nope.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 18:38 (Tonči).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Tonči kaže...

 

 Inače, jedini veliki fail je imbecilizam od eksplozivnih monitora. Već smo s LCD-ima riješili svaku mogućnost da monitor bude opasan po korisnika, osim ako ti plazma od 80" padne na glavu, a nemamo više plazme...

 

Gle, monitori moraju biti eksplozivni because if the inverting-core acceptor deflects the complex chronotron-feedback analysis, try to provoke a coil-composition reflex and several quantum biosphere resonances, this will create a restricted isovolumic cochrane graviton-prediction, which ought to in fact dampen the polarizing maintenance-filament formulas.


Then attempt a minimum abstract component-delay correction phase to input a reversible lucifugal primary ionization perimeter operation to cancel the celestial info-sphere greenhouse effect level-limits. As you are doing this, set in motion six homeostasis global-attractors from the constant chemical cybernetic-induction elliptical-beam, this will dislodge a krypton placebo-molecule from the kinetic synthesis-accelerator, as a consequence affect the electromagnetic fiber-feedback engineering fractal controls, enhancing the parallel decaying energy diffusion force.

Now turn on the hypothetical cryogenic quadrant energy matrix and logistical passive inducers to absorb the decayed ardamantium alignment chronicle containment-conduit effects. As you must have deduced by now, this will redirect the xanthous laser alignments authorization breach causing a zonifugal antimatter breakthrough in the enhanced chaotic krell-dechyon diodes, and compute cycles over cycles of the digivax engineering artificial atmosphere history and then instigate a cosmic brain-cell breakdown of the magnetic-flux generator flow confirmation.

But do not aim at creating those NavCom neon-resonating memory utilization rectification reports prior to maximizing the modulating secondary matrix production of that CPU examination docking-module of the long-range field communication cyber-diagram, without first sub-spacing the tachyon-static singularity propulsion plasma intensity spectrum-resolution of the lunar-gas short range nucleogenic projection subdivision, or this will resonate a suspension of the hard-paradigm particle phase neutrino-level mopology of those soft-shell shutdown static xenon positron-flux power systems in corroboration with the rotation rate of the neutrino trekno-plasma generation with theoretical synthetic balantidium.

As soon as this is accomplished, you must engage the fission navigation life-support nacelle verterons to suppress the soloton shielding-degradation neutron-flux subspace transmission findings so as not to hinder the hybaroxia video-waste specific station graph investigation and the electronic warp techno-special nucleo-centric solar-wave results, so be careful. Verify that the dwarf-analog fusion-fermions statistically linger in stasis, otherwise they will collide together with the nano-stealth boolean cryogenic zero-hypothesis optic bosons, withholding fundamental modulation logic from the critical coefficient-aerodynamics.

Now, for phase two, you must formulate a neuroid static cyber-neutrino rotation of the recessive decayed filament-graph-nacelle support procedures, this will trigger a twenty percent upsurge in the subspace corroboration atmosphere-gas concentration but will not injure the ureotelic-navigation secondary-memory resolution of the primary chaotic magnetic-flux logistical alignments. As considered critical by the tectonic bonding dialysis-dilation theory, you ought to fulminate the hybrid-frequency antigen particle-clones or the equivalence principle of the alpha-algorithm will set off a genetic velocity aphelion biomass-convection, endangering the neighboring dioxide codon momentum-enzyme bioelectrodes.

Given that according to the theoretical engineering-core diagram, you must definitely polarize the subspace cryogenic component before you quantify all those artificial interlinked nucleo-centric neon-inducers, and activate the plasma antimatter shielding degradation rates, increase the neutron-flux cell-station to ten cycles. So please be advised to repair the robotic gravitons-mass recognition field-emissions prior to geothermaly inducing a holistic monoxide radon depletion, or else this friction will disturb the fundamental singularity subatomic recombinant structure.

Subsequently, take notes of the special kerion tekno-passive neutrino sub-optic delay and add some long-range energy static micrograph ionization with sixteen krell-phase penton particles of abstract xenon-brain synthetic paradigms. At this point, invoke the thermal wave-propulsion alignment authorization, and cancel the biosphere perimeter operations before you flow down those celestial soloton laser levels -- this will in fact reverse the vector specific chronotron rectification findings but will not alter those ardamantium solar-phase hard-spectrum conduits as much as altering the cosmic-resonant waste disposal containment units.

Additionally, write down that to escape the probability perception chaotic law you are obliged to stimulate the cyclotron three seconds before the toxic bionic expansion occurs in the A.I. cyberspace. Seeing as the unified carbon symbiosis-element catalyst is inverted, we ought to assume that radial thermo-telemetry will inflate the gamma-genome entropy cycle by further enhancing your nuclear extrasensory inertia-paradox surrounding the wormhole composition-cells.

Try not to deactivate your resonating life-verteron modulating generators since this will augment the geotaxis curarization of your matrix-projection breach mopology investigation, thus redirecting the advance soft-resonance hypothetical dampening breakdown feedbacks, generating a systematic positron singularity-subdivision and creating a complex video-effect modulating field around the polarizing trachoma warp-power sonogram generator.

Then output the cancelled cochrane-composition info-sphere results, and hide the trekno-electronic plasma generation evidence before inverting those output-suspension CPU cycles, or the production of graviton-shell withdrawal levels will induce a ytterbium greenhouse-limit on your restricted chronicle docking coil-diodes, and confirm a communication correction of the nucleo-genic dechyon-prediction maintenance reports, therefore creating a breakthrough eructation analysis of the short-range digivax-examination history, in fact causing a maximum-minimum dualism in the compute-effect of those NavCom techno-utilization joule inputs.

 

Ko je pročitao sve - svaka čast, live long and prosper! :)

9 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
Krx kaže...
Tonči kaže...

 

 Inače, jedini veliki fail je imbecilizam od eksplozivnih monitora. Već smo s LCD-ima riješili svaku mogućnost da monitor bude opasan po korisnika, osim ako ti plazma od 80" padne na glavu, a nemamo više plazme...

 

Gle, monitori moraju biti eksplozivni because if the inverting-core acceptor deflects the complex chronotron-feedback analysis, try to provoke a coil-composition reflex and several quantum biosphere resonances, this will create a restricted isovolumic cochrane graviton-prediction, which ought to in fact dampen the polarizing maintenance-filament formulas.


....

najjaci odgovor ikad 

tema postaje zanimljivija od svih serija i filmova zajedno

16 godina
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Star trek rasističan i homofoban, jedan od glavnih likova osjeti opasnost (doslovno osjeti!), koriste apsurdnu tehnologiju (pogon na spore "gljiva") i likove iz Dooma 3 te sama treća epizoda podsjeća na nekakav stari space horror tipa Event Horizon samo loše realizirano.

Mislim da ću morati odgledati sav Star Trek samo da isperem neugodan umni-okus ovoga. Ta neće valjda i slijedeće epizode biti slične... :S

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Sve sam od ST-a pogledao i nemam neke bitne zamjerke na serije i filmove.

Mogu prožvakati i sve u Discoveryu, ali brate mili - zašto su Klingoncima mijenjali toliko izgled i zašto govore k'o poluretardirana djeca koja pokušavaju pričati klingonski?

Koji je to mili ****c? 

 

Ajde, to su kao neki puritanci, bit će navodno i "normalni" Klingonci.

Oni, nadam se, neće pričati k'o da imaju kitu u ustima. 

Battlelog: [deda] lubosaur
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako su propale Zvjezdane staze
eevek kaže...

Oni, nadam se, neće pričati k'o da imaju kitu u ustima. 

 :)

7 godina
protjeran
offline
Kako su propale Zvjezdane staze

Da mi je znati otkud onoj crvenokosoj onaj busen na glavi? Sto se ja nisan rodija u to doba da prisadin zeru na celu? Vako izgledan ka ortodoksni zidov bez kapice

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice