Koje su prave, a koje krive lažne novosti?

poruka: 106
|
čitano: 9.486
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koje su prave, a koje krive lažne novosti?".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koje su prave, a koje krive lažne novosti?
ihush kaže...

priča se da je i Kraljević Marko (& Musa) .. no, što je tema? Pokvareni telefon?

dok oko WW2, ni sami epiteti oko tog rata nisu jasni, npr antifašistički, antinacistički, antiimperijalistički, anti-anti.. ili samo rat+pakt+prljave igre, jer u ratu (i ljubavi, i ekonomiji, i politici) sva su sredstva dozvoljena, pod uvijetom da si pobjednik.

 Povijest nije baš beskorisna znanost, ona služi da bi se shvatili neki odnosi iz prošlosti, time razumjela sadašnjost i radili modeli za ubuduće.

Ako znamo da je SSSR sklopio pakt sa nacističkom Njemačkom da bi pripojio dio Poljske, baltičke zemlje i ušao u rat sa Finskom, razumno možemo pretpostaviti da su imperijalne težnje ostale iste i da bi bile reaktivirane u povoljnom trenutku.

15 godina
offline
Re: Koje su prave, a koje krive lažne novosti?
Prince-Artas kaže...

 Hrpa napisane gluposti!

1. Pretenzije SSSRa prema istočnoj Europi postojale su puno prije Hitlera i nacista. Invazija SSSRa na Poljsku još 1919.

2. O kakvom kupovanju vremena ti pričaš?!! Ludi Staljin je do zadnjeg dana vjerovao da Njemačka neće napasti SSSR usprkos svim dokazima koje su imale njegove tajne službe. Pa nespremni sovjeti su pregaženi u početnim danima Barabrosse.

 1. Super, Sovjeti su zapoceli invaziju Poljske u Bjelorusiji.

 

2. Staljin nije bio retard i znao je da ce Njemacka napasti. Jedino sto nije ocekivao da ce se to dogoditi toliko brzo. 15.8.1939. Staljin je nudio saveznicima sporazum da oforme antinaci koaliciju, ukoliko bi saveznici mogli nagovoriti Poljake da dopuste prijelaz Crvenoj armiji preko poljske do Poljsko-Njemacke granici kako bi blokirali Hitlera. Kako zbog saveznicke neodlucnosti i nepripremljenosti nije dobio nikakav odgovor, jedino sto mu je preostalo da 23.8. iste godine potpise 10 godisnji sporazum o nenapadanju sa Njemackom.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koje su prave, a koje krive lažne novosti?
syncmaster245b kaže...
Prince-Artas kaže...

 Hrpa napisane gluposti!

1. Pretenzije SSSRa prema istočnoj Europi postojale su puno prije Hitlera i nacista. Invazija SSSRa na Poljsku još 1919.

2. O kakvom kupovanju vremena ti pričaš?!! Ludi Staljin je do zadnjeg dana vjerovao da Njemačka neće napasti SSSR usprkos svim dokazima koje su imale njegove tajne službe. Pa nespremni sovjeti su pregaženi u početnim danima Barabrosse.

 1. Super, Sovjeti su zapoceli invaziju Poljske u Bjelorusiji.

 

2. Staljin nije bio retard i znao je da ce Njemacka napasti. Jedino sto nije ocekivao da ce se to dogoditi toliko brzo. 15.8.1939. Staljin je nudio saveznicima sporazum da oforme antinaci koaliciju, ukoliko bi saveznici mogli nagovoriti Poljake da dopuste prijelaz Crvenoj armiji preko poljske do Poljsko-Njemacke granici kako bi blokirali Hitlera. Kako zbog saveznicke neodlucnosti i nepripremljenosti nije dobio nikakav odgovor, jedino sto mu je preostalo da 23.8. iste godine potpise 10 godisnji sporazum o nenapadanju sa Njemackom.

 Želiš reći da je Staljin od saveznika tražio Poljsku, pa kad mu je oni nisu dali okrenuo se Hitleru

Pod jedan samo dokazuješ da je promjena granica konstanta ruske imperijalne politike.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 13:35 (Floki).
15 godina
offline
Re: Koje su prave, a koje krive lažne novosti?
Floki kaže...

 Želiš reći da je Staljin od saveznika tražio Poljsku, pa kad mu je oni nisu dali okrenuo se Hitleru.

 Ne, nego je trazio koaliciju protiv Njemacke jer godinama je slusao o Lebensraumu i bilo je potpuno neupitno da ce Hitler nakon "talk the talk" ici i na "walk the walk".

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koje su prave, a koje krive lažne novosti?
syncmaster245b kaže...
Floki kaže...

 Želiš reći da je Staljin od saveznika tražio Poljsku, pa kad mu je oni nisu dali okrenuo se Hitleru.

 Ne, nego je trazio koaliciju protiv Njemacke jer godinama je slusao o Lebensraumu i bilo je potpuno neupitno da ce Hitler nakon "talk the talk" ici i na "walk the walk".

 Ulazak crvene armije u Poljsku bi značio upravo to, promjenu granica.

Uostalom, Staljinu nitko nije branio da 3.09. objavi rat Hitleru i priključi se UK i Francuskoj, ali trebao je još haračiti po baltičkim zemljama i Finskoj.

A Staljin je suodgovoran i za poraz Francuske, on je u tom periodu isporučivao velike količine sirovina Njemačkoj i nije prekinuo nakon 3.09.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 13:52 (Floki).
15 godina
offline
Re: Koje su prave, a koje krive lažne novosti?
Floki kaže...

 Ulazak crvene armije u Poljsku bi značio upravo to, promjenu granica.

Uostalom, Staljinu nitko nije branio da 3.09. objavi rat Hitleru i priključi se UK i Francuskoj, ali trebao je još haračiti po baltičkim zemljama i Finskoj.

A Staljin je suodgovoran i za poraz Francuske, on je u tom periodu isporučivao velike količine sirovina Njemačkoj i nije prekinuo nakon 3.09.

 

Brate mili lupetas ga bas bez potrebe.

Jel ti citas uopce moje odgovore?

 

Staljin odgoovran za poraz Francuske? Pa nudio im je suradnju, odbili su ga. Na kraju je potpisao sporazum sa Njemackkom, kojeg se drzao.

 

Francuzi nakon WWI bili toliko umisljeni da su porazili Nijemce zauvijek da uopce nisu modernizirali vojsku, nego su utukli lovu u Maginot liniju koja se pokazala potpuno beskorisnom, iako su je tada smatrali potezom genija.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koje su prave, a koje krive lažne novosti?
syncmaster245b kaže...
Floki kaže...

 Ulazak crvene armije u Poljsku bi značio upravo to, promjenu granica.

Uostalom, Staljinu nitko nije branio da 3.09. objavi rat Hitleru i priključi se UK i Francuskoj, ali trebao je još haračiti po baltičkim zemljama i Finskoj.

A Staljin je suodgovoran i za poraz Francuske, on je u tom periodu isporučivao velike količine sirovina Njemačkoj i nije prekinuo nakon 3.09.

 

Brate mili lupetas ga bas bez potrebe.

Jel ti citas uopce moje odgovore?

 

Staljin odgoovran za poraz Francuske? Pa nudio im je suradnju, odbili su ga. Na kraju je potpisao sporazum sa Njemackkom, kojeg se drzao.

 

Francuzi nakon WWI bili toliko umisljeni da su porazili Nijemce zauvijek da uopce nisu modernizirali vojsku, nego su utukli lovu u Maginot liniju koja se pokazala potpuno beskorisnom, iako su je tada smatrali potezom genija.

 Da, suodgovoran je za poraz Francuske, nakon 3.09. je sve strateške sirovine nastavio isporučivati Njemačkoj i to u velikim količinama uključujući naftu, hranu, a i sve metale za tešku industriju. Tim isporukama je itekako ojačao njemaćki vojni stroj.

Što ti tu nije jasno.

15 godina
offline
Re: Koje su prave, a koje krive lažne novosti?

:) oho.. vid znanstvenika.

-nemam volje učiti/nametati odrasle ljude ili pokušavati nemoguće (mijenjati mišljenje..), dok povijest, činjenice.. nije tema ww2. Može bez tog? Reintrepetacija interpretacije je beskorisno, tj. upravo tema, vijesti, lažne vijesti, istina-činjenice i slične floskule...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koje su prave, a koje krive lažne novosti?
ihush kaže...

:) oho.. vid znanstvenika.

-nemam volje učiti/nametati odrasle ljude ili pokušavati nemoguće (mijenjati mišljenje..), dok povijest, činjenice.. nije tema ww2. Može bez tog? Reintrepetacija interpretacije je beskorisno, tj. upravo tema, vijesti, lažne vijesti, istina-činjenice i slične floskule...

 Ma meni je malo povijest hobi ništa veliko, na ovu temu smo došli da sam ja odgovorio jednom forumašu, pa Drago meni, pa se neki priključili. I eto OT za čas.

15 godina
offline
Re: Koje su prave, a koje krive lažne novosti?
Floki kaže...

 Da, suodgovoran je za poraz Francuske, nakon 3.09. je sve strateške sirovine nastavio isporučivati Njemačkoj i to u velikim količinama uključujući naftu, hranu, a i sve metale za tešku industriju. Tim isporukama je itekako ojačao njemaćki vojni stroj.

Što ti tu nije jasno.

 

Tebi ocito nije jasno puno stvari jer si se toliko skoncentrirao na to da su Rusi apsolutni negativci, da jednostavno ne vidis siru sliku.

 

Usput, sto mislis tko je prodavao nijemcima aditive za gorivo bez kojih Luftwaffe ne bi mogla letjeti i posljedicno bombardirati London?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koje su prave, a koje krive lažne novosti?
syncmaster245b kaže...
Floki kaže...

 Da, suodgovoran je za poraz Francuske, nakon 3.09. je sve strateške sirovine nastavio isporučivati Njemačkoj i to u velikim količinama uključujući naftu, hranu, a i sve metale za tešku industriju. Tim isporukama je itekako ojačao njemaćki vojni stroj.

Što ti tu nije jasno.

 

Tebi ocito nije jasno puno stvari jer si se toliko skoncentrirao na to da su Rusi apsolutni negativci, da jednostavno ne vidis siru sliku.

 

Usput, sto mislis tko je prodavao nijemcima aditive za gorivo bez kojih Luftwaffe ne bi mogla letjeti i posljedicno bombardirati London?

 Čuj, nemoj me optuživati za nešto što nisam rekao, ti nastojiš negirati ruske imperijalne ambicije na prostoru Baltika i istočne Europe, a ja ti kažem da su te ambicije itekako postojale ili postoje. To je činjenica a ne pitanje good guys ili bad guys.

Ti u tom svom negiranju ideš toliko daleko da kriviš Poljsku što nije primila crvenu armiju, pa primile su baltičke zemlje crvenu armiju i to uz savjet Njemačke, a dobile okupaciju.

 

Pa recimo pošteno, Rusija je poslije prvog rata izgubila dosta teritorija, Varšavu, Finsku, Baltik i to su nastojali vratiti, a Poljsku koja nije ni postojala prije prvog svjetskog rata nisu mogli nacrtanu vidjeti.

Kasnije su Poljsku pomakli na zapad a Baltik su zadržali.

Sad opet ne drže baltičke zemlje i nisam siguran jesu li to prihvatili, a Poljska im je manja meta, pomakli su je na zapad.

 

A ti negiraš očito postojanje tih ruskih imperijalnih ambicija.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 16:14 (Floki).
14 godina
offline
Re: Koje su prave, a koje krive lažne novosti?
Sa kakvim se vi glupostima zamarate, ne znamo sto se tocno sve dogodilo u domovinskom ratu tu pred nosom, a kamoli tamo neke 45te... Ionako pobjednik pose povijest.

Btw:
http://yournewswire.com/german-newspaper-editor-exposed-cia-dead/
 
1 1 hvala 2
15 godina
offline
Re: Koje su prave, a koje krive lažne novosti?
Floki kaže...

 Čuj, nemoj me optuživati za nešto što nisam rekao, ti nastojiš negirati ruske imperijalne ambicije na prostoru Baltika i istočne Europe, a ja ti kažem da su te ambicije itekako postojale ili postoje. To je činjenica a ne pitanje good guys ili bad guys.

Ti u tom svom negiranju ideš toliko daleko da kriviš Poljsku što nije primila crvenu armiju, pa primile su baltičke zemlje crvenu armiju i to uz savjet Njemačke, a dobile okupaciju.

 

Pa recimo pošteno, Rusija je poslije prvog rata izgubila dosta teritorija, Varšavu, Finsku, Baltik i to su nastojali vratiti, a Poljsku koja nije ni postojala prije prvog svjetskog rata nisu mogli nacrtanu vidjeti.

Kasnije su Poljsku pomakli na zapad a Baltik su zadržali.

Sad opet ne drže baltičke zemlje i nisam siguran jesu li to prihvatili, a Poljska im je manja meta, pomakli su je na zapad.

 

A ti negiraš očito postojanje tih ruskih imperijalnih ambicija.

 Oprosti, ali koliko ja vidim ja te nisam optuzivao za nista. Mozes li mi ukazati na mjesto gdje te optuzujem?

 

Apsolutno da su postojale/postoje  ambicije. Navedi mi jednu drzavu koja ih nema ili nije imala?

No s druge strane, daj mi par primjera za danasnje ruske "imperijalne" ambicije? Vjerujem da ce nakon tvog odgovora, kakav god on bio tema zasigurno prestati biti off topic jer cemo se jednostavno morati vratiti na medijsko izvjestavanje.

 

 

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
neaktivan
offline
Re: Koje su prave, a koje krive lažne novosti?
syncmaster245b kaže...
Floki kaže...

 Čuj, nemoj me optuživati za nešto što nisam rekao, ti nastojiš negirati ruske imperijalne ambicije na prostoru Baltika i istočne Europe, a ja ti kažem da su te ambicije itekako postojale ili postoje. To je činjenica a ne pitanje good guys ili bad guys.

Ti u tom svom negiranju ideš toliko daleko da kriviš Poljsku što nije primila crvenu armiju, pa primile su baltičke zemlje crvenu armiju i to uz savjet Njemačke, a dobile okupaciju.

 

Pa recimo pošteno, Rusija je poslije prvog rata izgubila dosta teritorija, Varšavu, Finsku, Baltik i to su nastojali vratiti, a Poljsku koja nije ni postojala prije prvog svjetskog rata nisu mogli nacrtanu vidjeti.

Kasnije su Poljsku pomakli na zapad a Baltik su zadržali.

Sad opet ne drže baltičke zemlje i nisam siguran jesu li to prihvatili, a Poljska im je manja meta, pomakli su je na zapad.

 

A ti negiraš očito postojanje tih ruskih imperijalnih ambicija.

 Oprosti, ali koliko ja vidim ja te nisam optuzivao za nista. Mozes li mi ukazati na mjesto gdje te optuzujem?

 

Apsolutno da su postojale/postoje  ambicije. Navedi mi jednu drzavu koja ih nema ili nije imala?

No s druge strane, daj mi par primjera za danasnje ruske "imperijalne" ambicije? Vjerujem da ce nakon tvog odgovora, kakav god on bio tema zasigurno prestati biti off topic jer cemo se jednostavno morati vratiti na medijsko izvjestavanje.

 

 

 

 

 Čuj, svaka država ima svoje geostrateške ciljeve, veća država, veći ciljevi.

A Rusija se ponovno vratila na scenu. Njihov angažman na Krimu znači upravo to, vječna imperijalna ambicija Rusije za utjecaj na toplim morima. Oni imaju dovoljno i teritorija i stanovništva da bi im bilo stalo do jednog malog Krima, luka u Sevastopolju njih zanima.

Nisu oni ni u Siriji nikakvi altruisti, pa eto došli tamo pomagati vladi, luke njih zanimaju.

Što se tiče Baltika, tu zasad miruju, ali tko može biti siguran da će tako i ostati. Ne vjerujem da ih zanima Poljska, granice Poljske su oni nacrtali i pomakli je na zapad.

Znam, sad će neki reći što radi USA, pa o tome se piše svaki dan, i u ovom članku ima dva primjera USA ratova, a kad sam ja spomenuo imperijalne ambicije Rusije, e onda me neki proglašavaju navijačem, onda idu opravdanja tipa pogledaj Kosovo, kao da je Rusija anektirala Krim radi Kosova a ne radi luke u Sevastopolju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 20:35 (Floki).
15 godina
offline
Re: Koje su prave, a koje krive lažne novosti?
Floki kaže...

 

 Čuj, svaka država ima svoje geostrateške ciljeve, veća država, veći ciljevi.

A Rusija se ponovno vratila na scenu. Njihov angažman na Krimu znači upravo to, vječna imperijalna ambicija Rusije za utjecaj na toplim morima. Oni imaju dovoljno i teritorija i stanovništva da bi im bilo stalo do jednog malog Krima, luka u Sevastopolju njih zanima.

Nisu oni ni u Siriji nikakvi altruisti, pa eto došli tamo pomagati vladi, luke njih zanimaju.

Što se tiče Baltika, tu zasad miruju, ali tko može biti siguran da će tako i ostati. Ne vjerujem da ih zanima Poljska, granice Poljske su oni nacrtali i pomakli je na zapad.

Znam, sad će neki reći što radi USA, pa o tome se piše svaki dan, i u ovom članku ima dva primjera USA ratova, a kad sam ja spomenuo imperijalne ambicije Rusije, e onda me neki proglašavaju navijačem, onda idu opravdanja tipa pogledaj Kosovo, kao da je Rusija anektirala Krim radi Kosova a ne radi luke u Sevastopolju.

 

Krim je namjerno zakomplicirana prica, koja je u svojoj osnovi prilicno jednostavna. Stanovnici Krima, koji je uzgred budi receno imao visok status autonomije u Ukrajini, su referendumom izglasali otcjepljenje i pripajanje Ruskoj federaciji. S pravne strane Krim je cist i to je ono sto najvise boli. Jos vise boli sto, ne da nitko nije nastradao pri tome, nego nije niti jedan metak ispaljen.

No s druge strane, mediji namjerno ignoriraju Putinovu odbijenicu pobunjenim rusima u Donjecku i Lugansku, koji su htjeli napraviti istu stvar kao i Krim. Da, pomaze im financijski i vojnom opremom, ali mu na pamet ne pada da ih pripoji Rusiji.

Zapad, pritom poglavito mislim na SAD, masovno su iskoristili Krim kako bi podigli histeriju radi postizanja svojih ciljeva. Prvenstveno da natjeraju EU na veca izdvajanja za NATO.

 

Sto se tice Sirije, mislim da luke nisu tu bitne. Situacija je slijedeca. EU trenutno kupuje dobar dio svojih plinskih potreba od Rusa jer mora, a ne zeli. U planu je bio plinovod od Saudijske Arabije do EU preko Sirije, no da bi to proslo Asad je morao otici. Ukoliko uzmes obzir da Ruski najveci izvozni proizvod su energenti, jasno ti je sto bi to znacilo za RF. Da budem iskren ocekivao sam Rusku intervenciju daleko prije, no i tu su izgleda cekali da budu pravno cisti i pricekali Asadovu pozivnicu koji je, slagali se mi sa njegovom politikom ili ne, jos uvijek jedini legitimno izabrani predsjednik Sirije.

 

Mislim da previse forsiras tu "imperijalnu" stranu. To je stvar proslosti, sada je novac glavni motiv

 

Sto se tice baltickih drzava, reci mi da li vidis sto bi RF dobila zauzimanjem tih zemalja? Teritorij? Mislis da im nije dosta vec ovo sto imaju? Histerija koja nam se servira oko baltickih drzava jednostavno nema uporiste u zdravoj logici. Rusi nemaju niti jedan razlog da napadnu bilo koju od baltickih zemalja. Niti ekonomski niti takticki.....nikakav. Poljaci pusu na hladno jer su se opekli sa Rusima i to je razumljivo, no mislim da je svima jasno kako sanse za Rusku invaziju na Poljsku su, ako vec ne potpuno nepostojece, onda gotovo nemjerljivo male.

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 21:04 (syncmaster245b).
14 godina
online
Koje su prave, a koje krive lažne novosti?

Gospodine Schrödinger jeste li znali da imate mrtvu mačku u bunkeru?!!?

- PA SAD ZNAM!

 

Neistine se pišu od pamtivjeka. Otkad je prvi cave man nacrtao svoju kitu od 35 cm, sve do danas kada Kolinda kaže majkemi, laži i "poluinformacije" će postojati htjeli mi to ili ne. Usprkos tomu, činjenica je da živimo u dobu kada su informacije najtočnije ikada najviše zbog toga što danas svatko određenu informaciju može provjeriti za 3 minute. Mars Attack je danas nemoguće izvest, za 30 sekundi guglanja znali bi da je nečija zajebancija. No to medijima predstavlja i određene probleme/izazove.

 

Ako drvo padne u šumi i nitko to ne čuje, hoće li hipster kupiti njegov album? Danas je na Krku (i svim kvarnerskim otocima) nestalo struje. Shit iz, nemaš kako doći do infomracija jer nacionalne medije za to boli đon, jedino prenijela HINA. Bio sam šesti na pozivnom centru HEPa. Dakle cijeli otok(ci) do kojih je iovako zbog bure teško doć (Trgovine su poluprazne) pogodila je i sol pa su Hepovci više sati (od 3 do nekih 7) prali trafostanice da bi mi dobili struju. Puše 220 na sat pa i nemožeš bit pertjerano ljut ili srdit. Odmah su svi po mobitelima tipkali i tražili šta se zbiva, zašto i kako.

 

Da se vratim sa digresije, gugl relativno dobro funkcionira, eto samo netreba bit ljen. Treba imati i na umu da je danas, za što mi može opet poslužiti primjer nestanka struje, ΔT bitniji no ikad. Htjeli smo informacije sad! Svi ste upoznati sa rokovima i terminima, u medijima je to izraženije nego u ijednoj profesiji. Can u blame the guy, tamo neki John Doe koji proizvodi određenu vijest (javlja Reuters, prenosi HINA) za siću, a čiju će kasnije vijest prenijeti svi, paaa chances are sigurno ne provjerava baš svaku svaku svaku riječ. Danas community prilično dobro  lako služi kao fakt čeker. I ok. Za tu neku lokalnu agenciju i nije toliko bitno, vijest će se ispraviti sama od sebe. No sranje je kada to sve prenesu drugi. A prenose jer je danas (go to 1) lako doć do vijesti. Svih.

 

Kada se alegorički poslužimo sirom, novinski članak sadži neistine. Što je više članaka to je više neistina. Što je više neistina, manje je članaka. Što imaš više članaka, manje imaš članaka.

 

Mora li sve biti istina? Ne. Ljudi prenesu (npr Bujaneclike ekipa) vijesti sa satiričkih portala, narod se zakači i onda Buljanec (and alike) traže demantije?! Sa onion newsa se često krene širiti neka dezinformacija koju random osoba prenese preko svog tvitera dok uživa u jutarnjem pražnjenju crijeva. A radi se o zajebanciji. (guess ipak je Mars atack moguće heh).

 

"Doba informacija" nije zbog toga što postoji 3 biljarde informacija već zato što je vrlo lako moguće doć do informacija. Informacija je bilo i prije no bile su ili teško dostupne ili kakve jesu jer su dijelom ljudi bili nepismeni, nezainteresirani, ispranih mozgova itd. Kako se to razlikuje od današnjih mozaka? Buljanec traži demantij od news bara (ili netko sličan od nekog sličnog portala). WTF?!

 

Gotovo sam uvjeren da se uopće ne radi o krizi nikakvih neistina ili lažnih novosti. Tu i tamo netko zbog toga nahebe, istina, ali s obzirom na sheer number članaka, informacija i tekstova dostupnih na internetu, pa jel za očekivati da će baš sve biti istinito?

 

Bio bih sretan kada bi i konzumenti bili manje lijeni pa iskoristili moć gugla i provjerili nešto prije nego se zakače da je Hillary dala objesiti žirafu i magarca.

 

Šrodingeru je policajac rekao da ima mrtvu mačku u kolima, a mogao je i sam pogledati da vidi jel mrtva ili živa pa nebi kilometrima vozio mrtvu mačku u bunkeru.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 23:04 (ivan dragi).
Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice