Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim rubo

poruka: 50
|
čitano: 6.339
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim rubo".
12 godina
offline
Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim rubo

Xiaomi ubija konkurenciju :D

trulojabucari bleje, slicno je i sa korejolj(š)upcima :D

 
19 2 hvala 0
16 godina
offline
Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim rubo

Ubija samo sto jos ljudi ne znaju i ime ih odbija.

Nazalost.

Ja imam toliko pozitivnih iskustava sa Xiaomijem pa da mi se sada nareda 20 negativnih i dalje bi preferiral njih.

Steta jos samo sto nema ovlastenog servisa u ovoj nasoj kaljuzi + nekakvog jaceg distributera.

 

Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim

Xiaomi je vrhunski brand ali ljudi imaju odbojnost što je iz Kine. Pa ljudi danas se sve proizvodi u Kini. Očito su ljudi ograničeni i maloumni pa je eto to stvar. Xiamoi, Huawei i One Plus se mogu mjeriti s Appleom i Samsungom. TOČKA.

9 godina
protjeran
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
LudaRajcica kaže...

Xiaomi ubija konkurenciju :D

trulojabucari bleje, slicno je i sa korejolj(š)upcima :D

 Ne znam sto se opsjednuti tim nekim Šiomijem, kad ima NOA domaca tvrtka koja rastura. 

15 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
ParaNO1d kaže...

 Očito su ljudi ograničeni i maloumni pa je eto to stvar. Xiamoi, Huawei i One Plus se mogu mjeriti s Appleom i Samsungom. TOČKA.

 Nisam ogorčen niti se smatram maloumnim. No nikad ne bi kupio Xaomi jer ga ne mogu odnjet iza čoška na servis. Dok to ne riješe za mene su B-C brand iako bili i kvalitetniji od A brendova. 

 

 

8 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
ParaNO1d kaže...

Xiaomi je vrhunski brand ali ljudi imaju odbojnost što je iz Kine. Pa ljudi danas se sve proizvodi u Kini. Očito su ljudi ograničeni i maloumni pa je eto to stvar. Xiamoi, Huawei i One Plus se mogu mjeriti s Appleom i Samsungom. TOČKA.

 To je sve točno, samo što imaju problem kasnog dolaska na tržište. Dok oni uspostave prodajne kanale, podršku, servis, dok dokažu da su njihovi proizvodi kvalitetni i trajni, potrošit će puno vremena i novca. Cijena koja je manja reflektira sve to. Većina potencijalnih kupaca ni ne zna za njih. Oni hrabri koji ih naruče odneznamkuda, riskiraju cijeli iznos. Mi smo se navikli da nam ifixit i slični rastave uređaje, popišu dijelove i zbroje trošak. Međutim, kod većine proizvoda trošak materijala je tek manji dio. Uzmimo npr. tako banalnu stvar kao što je gradnja kuće gdje svi znamo sve, recimo. Pa opet, trošak materijala je otprilike polovica svih troškova, što jeftiniji materijali to veći udio majstora. Nitko tu nikoga ne pljačka već se radi o djelomičnom sljepilu na stvari koje se ne vide prostim okom.

Ja rekoh
12 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
plavi08 kaže...

 Nisam ogorčen niti se smatram maloumnim. No nikad ne bi kupio Xaomi jer ga ne mogu odnjet iza čoška na servis. Dok to ne riješe za mene su B-C brand iako bili i kvalitetniji od A brendova. 

 Pa fućkaš ti takav brand onda ako moraš vodit na servise...

 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
14 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
Cromaki kaže...
plavi08 kaže...

 Nisam ogorčen niti se smatram maloumnim. No nikad ne bi kupio Xaomi jer ga ne mogu odnjet iza čoška na servis. Dok to ne riješe za mene su B-C brand iako bili i kvalitetniji od A brendova. 

 Pa fućkaš ti takav brand onda ako moraš vodit na servise...

 

 I Ferrari se kvari, zar ne? To što popularni brandovi imaju dobru servisnu podršku ne znači da se kvare više (a ni manje) nego lošiji brandovi.

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim

Reci 1 koji ne moram i prebacujem se na taj. Hvala.

12 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
kapetan_ajkula kaže...
LudaRajcica kaže...

Xiaomi ubija konkurenciju :D

trulojabucari bleje, slicno je i sa korejolj(š)upcima :D

 Ne znam sto se opsjednuti tim nekim Šiomijem, kad ima NOA domaca tvrtka koja rastura. 

 to imas neku zelju ispasti zabavan? u mojim ocima nisi ispao nimalo inteligentan, jbga.... de si ti kupi NOU ahahahahaa

16 godina
offline
Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim rubo

Mi3 radi bez greske vec 5g. Jedino sam morao promijeniti bateriju pred par mjeseci. Da rikne, 90% bih uzeo opet Xiaomi.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
plavi08 kaže...
ParaNO1d kaže...

 Očito su ljudi ograničeni i maloumni pa je eto to stvar. Xiamoi, Huawei i One Plus se mogu mjeriti s Appleom i Samsungom. TOČKA.

 Nisam ogorčen niti se smatram maloumnim. No nikad ne bi kupio Xaomi jer ga ne mogu odnjet iza čoška na servis. Dok to ne riješe za mene su B-C brand iako bili i kvalitetniji od A brendova. 

 

 

Xiaomi pošaljem nazad u EU skladište di sam ga uzeo i dobio novog (tjedan dana). Samsung pošaljem u Zagreb i nema ga 45 radnih dana te ga vrate popravljenog (nakon svađe s obzirom da je to maksimalni zakonski rok zapisan na garanciji).

Toliko o mojim iskustvima.

7 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
@R36 kaj imas rec na to da je samsung bil 45 dana na servisu?
14 godina
offline
Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim rubo

Ma Xiaomi Redmi 4 Prime sam uzeo u Neutrino Mobileu, tam na trešnjevačkom placu, ako mukaj bude, tam ide na servis...

 

a da jesu zvijeri osobito kad se vidi kvaliteta izrade, i cijena...

 

jedino taj MIUI mi ne klapa kao i kod Huaweia, toi furanje na iOS...

 

ali zato sam kupio Nova Launcher na popustu...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim rubo

nakon godina nadljudskog otpora "smartfonima" stjecajem okolnosti uletio mi xiaomi redmi3X. ne bih ga dao sad ni za sve eple, samsunge, hateceje, bla ovoga svijeta. ta zvijer ima minimalistički miui (skoro pa "sirov"), bateriju koju nemreš ispraznit danima, 15 deka žive vage (magnezijevo unibody kućište), brzo punjenje i bla. jedino s čime imam problema je naknadno instaliran swiftkey (koji je to šrot od softvera, za ne vjerovati - često neke "tipke" jednostavno ne reagiraju i moš se ...). za xiaomi sve preporuke. cijena sasvim ok nevelika, a mogućnosti, kvaliteta, bla ... uf! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
ukay1000 kaže...

* * *

Steta jos samo sto nema ovlastenog servisa u ovoj nasoj kaljuzi + nekakvog jaceg distributera.

 

 

plavi08 kaže...
* * *No nikad ne bi kupio Xaomi jer ga ne mogu odnjet iza čoška na servis. * * * 

 

 

 

Šta je sa tim servisima. Plejadu telefona sam promjenio i ne vidim zašto bi telefon nosio na servis. Osim naravno ako se sjećate Samsung slajd telefona gdje je non-stop odlazilo ono kablo.

Najlakši (ne)odlazak na servis jeste da se brinete o telefonima da vam ne ispadnu na beton.

Cromaki kaže...
* * *

 Pa fućkaš ti takav brand onda ako moraš vodit na servise...

 

Upravo tako. Od Ericssona preko Panasonica, preko par jabuka do HTC M7 nikada ništa mi se nije pokvarilo.
Kada sam mami kupovao Leagoo distributer mi reče da od 500 komada samo su 3 vraćena. Dva zbog fizičkog pada i jedan zbog čačkanja na ROM-u. A fino sam ga zamolio da li da uzmem "Brendirani" Samsung u toj cjenovnoj kategoriji ili "kinez" Leagoo. Ljubazni prodavač preko telefona me je savjetovao (oko 18h) da bi bilo bolje da kupim Leagoo. Nije zgoreg ni spominjati da je iz jednog kraja države do drugog telefon stigao sutradan u 9h ujutru sa gratis gel filmom i orginalnom futrolom.
Preko par godina telefon radi kao doksa.

Because anything Korea does, Japan does it better.
9 godina
protjeran
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
LudaRajcica kaže...
kapetan_ajkula kaže...
LudaRajcica kaže...

Xiaomi ubija konkurenciju :D

trulojabucari bleje, slicno je i sa korejolj(š)upcima :D

 Ne znam sto se opsjednuti tim nekim Šiomijem, kad ima NOA domaca tvrtka koja rastura. 

 to imas neku zelju ispasti zabavan? u mojim ocima nisi ispao nimalo inteligentan, jbga.... de si ti kupi NOU ahahahahaa

 
Uzivaj u kineskom spijunskom softwareu. 

16 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
kapetan_ajkula kaže...
LudaRajcica kaže...
kapetan_ajkula kaže...
LudaRajcica kaže...

Xiaomi ubija konkurenciju :D

trulojabucari bleje, slicno je i sa korejolj(š)upcima :D

 Ne znam sto se opsjednuti tim nekim Šiomijem, kad ima NOA domaca tvrtka koja rastura. 

 to imas neku zelju ispasti zabavan? u mojim ocima nisi ispao nimalo inteligentan, jbga.... de si ti kupi NOU ahahahahaa

 
Uzivaj u kineskom spijunskom softwareu. 

Hm, slika govori dovoljno. Nema kineskog špijnskug softvera. Špijunira nas Google, svakom pretragom, Facebook, Instagram, apslutno svaki naš korak na internetu se prati. Tako da ne kontam čemu strah od "kineskog" špijunskog softvera pošto nitko nije zaštićen online.

14 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
LudaRajcica kaže...
kapetan_ajkula kaže...
LudaRajcica kaže...

Xiaomi ubija konkurenciju :D

trulojabucari bleje, slicno je i sa korejolj(š)upcima :D

 Ne znam sto se opsjednuti tim nekim Šiomijem, kad ima NOA domaca tvrtka koja rastura. 

 to imas neku zelju ispasti zabavan? u mojim ocima nisi ispao nimalo inteligentan, jbga.... de si ti kupi NOU ahahahahaa

 Čini mi se da je Paradajzek u svojoj izjavi iskoristio popriličnu količinu ironije. Inače, da imam love, već odavno bi se potrudio nabaviti  Mi Mix, ali j....i ga, slabi smo s paricama.

dolazim odmah - Godo
7 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
Upravo to sam pisal u nekoj drugoj temi, seru kak je to kineski spijunski softver, a facebook mi izbaci vremensku prognozu cim odem par km dalje od mjesta u kojem zivim, i to na nacin da cim otvorim facebook, na vrhu vec pise vrijeme na toj lokaciji(naravno naziv mjesta), onak ne prode ni 5 minuta on ima moju lokaciju, znaci prati cijelo vrijeme iako nikad nije pital za koristenje lokacije(a ista je i blokirana u permission manageru).. Tak da je to s moje strane dokazano spijuniranje, a nek neko da primjer kak kinezi spijuniraju... Lako je rec kineski spijunski softver, al niko ne govori kak se to spijunira.. Onda po tom mozemo reci i da je na ajfonu, samsungu i ostalima ista situacija...

A mozemo rec onda i da je kapetan ajkula pedofil, a sad nek on dokaze da nije...
16 godina
neaktivan
offline
Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim rubo

Nije mi jasno što svi imaju fetiš na što tanje rubove, pa negdje moraš uhvatiti telefon.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
southy kaže...

Nije mi jasno što svi imaju fetiš na što tanje rubove, pa negdje moraš uhvatiti telefon.

 Vjeruj mi da je mnogo lakše i ugodnije bez bezela, bar na gornjoj strani.

Ako si blizu Rijeke možeš se osobno uvjeriti.

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
12 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
kapetan_ajkula kaže...
LudaRajcica kaže...
kapetan_ajkula kaže...
LudaRajcica kaže...

Xiaomi ubija konkurenciju :D

trulojabucari bleje, slicno je i sa korejolj(š)upcima :D

 Ne znam sto se opsjednuti tim nekim Šiomijem, kad ima NOA domaca tvrtka koja rastura. 

 to imas neku zelju ispasti zabavan? u mojim ocima nisi ispao nimalo inteligentan, jbga.... de si ti kupi NOU ahahahahaa

 
Uzivaj u kineskom spijunskom softwareu. 

hahaha, covjece, ti si zaista pun rijeci i argumenata :)

 

gluposti koje koristis kao argumente ne drze vodu :) al zabavno je, jel? :P

16 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim

Preko koga si ga kupio, pa da i ja uzmem jedan preko njih ako je tako dobra podrška u slučaju kvara.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
Ajar kaže...

nakon godina nadljudskog otpora "smartfonima" stjecajem okolnosti uletio mi xiaomi redmi3X. ne bih ga dao sad ni za sve eple, samsunge, hateceje, bla ovoga svijeta. ta zvijer ima minimalistički miui (skoro pa "sirov"), bateriju koju nemreš ispraznit danima, 15 deka žive vage (magnezijevo unibody kućište), brzo punjenje i bla. jedino s čime imam problema je naknadno instaliranswiftkey (koji je to šrot od softvera, za ne vjerovati - često neke "tipke" jednostavno ne reagiraju i moš se ...). za xiaomi sve preporuke. cijena sasvim ok nevelika, a mogućnosti, kvaliteta, bla ... uf! 

 Ja koristim godinama i obicnu i beta verziju i nisam primijetio te probleme.... Dosue samsung i huawei su u pitanju naravno flagship modeli pa je mozda do toga ;)

8 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
Cromaki kaže...

 Vjeruj mi da je mnogo lakše i ugodnije bez bezela, bar na gornjoj strani.

Ako si blizu Rijeke možeš se osobno uvjeriti.

Gornji ne služi ničemu korisnom, istina.

Meni smeta i što se apple okrenuo za ostalima i stavio dugme za gašenje sa strane. Nikako se ne mogu naviknuti na to obzirom da telefon koristim lijevom rukom 99% vremena

Ja rekoh
15 godina
neaktivan
offline
Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim rubo

Prije nekoliko godina sam stavljao Xiaomijev MIUI sustav na Samsungov mobitel. Samsungov ROM je bio pretrpan i spor a čisti Android je tada bio siromašan mogućnostima i nedovoljno ispoliran. Xiaomi je svaki tjedan objavljivao novu verziju MIUI sustava s impresivnim changelogom. Nisam nikada imao Xiaomi mobitel ali Samsung im nije ni do koljena što se tiče softverske podrške nakon kupnje.

 
7 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim

Mogu isto reć, imal sam tcl s720(alcatel za "kinesko tržište", tak neš), čak i za njega je bil portan miui rom, svaki tjedan, i svaki tjedan je bil changelog... dok čitam na ovim kao dobrim skupim mobitelima pišu bugfixevi i takve gluposti, da često ne piše kaj točno je mijenjano

12 godina
neaktivan
offline
Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim rubo

xioamoijev software je blagi užas. Ne znam kako netko može hvaliti mobitele koji imaju izbornike pola na hrvatskom, pola na kineskom! Uz to, podrška za custom romove mediatek procesora koji se pregrijavaju je jako loša... 

Moj PC  
2 5 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mi Mix 2 stiže s AMOLED zaslonom i još tanjim
blackeagle29 kaže...
Upravo to sam pisal u nekoj drugoj temi, seru kak je to kineski spijunski softver, a facebook mi izbaci vremensku prognozu cim odem par km dalje od mjesta u kojem zivim, i to na nacin da cim otvorim facebook, na vrhu vec pise vrijeme na toj lokaciji(naravno naziv mjesta), onak ne prode ni 5 minuta on ima moju lokaciju, znaci prati cijelo vrijeme iako nikad nije pital za koristenje lokacije(a ista je i blokirana u permission manageru).. Tak da je to s moje strane dokazano spijuniranje, a nek neko da primjer kak kinezi spijuniraju... Lako je rec kineski spijunski softver, al niko ne govori kak se to spijunira.. Onda po tom mozemo reci i da je na ajfonu, samsungu i ostalima ista situacija...

A mozemo rec onda i da je kapetan ajkula pedofil, a sad nek on dokaze da nije...

 Potrazi malo na webu. Bila je afera sa firmwareom kineske tvrtke koji se korisiti u puno kineskih brandova. Cak i nakon formatiranja telefone, nije se mogao izbrisati dio za pracnje posto je je bio dio update aplikacije. Bukvalno svi tvoji podaci su slani ne-enkriptirani na kineske servere. Istina je da i ostali spijuniraju, ali ovo je potpuno novi i neograniceni vektor napada. 

Sa Xiamijem je ista prica pogotovo sto su ovi modeli namjenjeni za prodaju na kineskom trzistu, pa moraju da ubace sve moguce telemtrije. Cak je i OnePlus potvrdio da se to radi, ali oni navodno dosta manje telemtrije ubaciju u kinesku verziju ROMa, Hydrogen OS.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice