Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.596
|
čitano: 557.148
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
14 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Eto DRM opet sere po postenim kupcima. Znaci bolje mi je skinuti HD film sa torrenta nego gledati plaćeni Netflix u Chromu na 480p. 

Smart TV nemam a necu instalirati Win10 samo zbog Netflixa.

 
1 6 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Q-Tip kaže...
krugerko kaže...
Q-Tip kaže...

Jel može netko potvrditi da mu Smartflix radi u full HD-u? Kod mene svi sadržaji idu u maksimalno 720p (kad provjerim s ctrl+alt+shift+S). Meni se čini da ima ograničenje na 720p.

 

Preko PS4 radi u 1080p (tipka "options"). 50/10Mbit veza. 

Iako ponekad prebaci na 720p, pa ubrzo vrati na 1080p, u večernjim satima, ne znam do čega je to.

 

 

Tko je tu sad lud? :) Ljudi citiraju developera Smartflixa glavom i bradom (pročitao i ja na redditu) da je ograničenje na 720p, a ti kažeš da guraš na 1080p. Jesi siguran sto posto, meni se čini da bez obzira na brzinu veze ne ide preko 720p. Imam isto 50/10 i u browseru uredno ide full hd, ali na Smartflixu ne.

 

Ne znam šta je sad Smartflix, novi sam na Netflixu, kažem gledam preko Netflix aplikacije sa PS4 i piše 1080p. Fotkat ću popodne (jer ne znam kako ide screenshot na PS4 :-) )

 

15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
MasterG kaže...

 

-moram vidjeti hoće li to raditi probleme kasnije (pošto se IP mijenja) u radu i recimo igranju (ping???). Ako bude radilo problema, može se jednostavno isključiti klikom na ikonu u programskoj traci

 

 

 Neće utjecati na ping. Taman i da je DNS sporiji to se ionako cacheira u browserima i windowsima. A za ping u igrama DNS nema veze. Eventualno bi mogao imati neki problem da se neki web krivo resolvea, al to je malo vjerojatno i rijesit će u kratkom roku. No ja sam osobno ipak samo na TVima promijenio DNS.

15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
WindEmperor kaže...

Eto DRM opet sere po postenim kupcima. Znaci bolje mi je skinuti HD film sa torrenta nego gledati plaćeni Netflix u Chromu na 480p. 

Smart TV nemam a necu instalirati Win10 samo zbog Netflixa.

 Suza mi je na oko krenula!

10 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
4mal kaže...

Zato ja koristim jedan od najboljih ali skupih vpn-a

HMA! Pro VPN :-)

 

Ljudi nemoj te se zajebavat ;-).....

 hebes vpn koji cuva logove. samo ti njima placaj

13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
@SEYOboy Istina. U politici privatnosti i VPN logginga piše da oni prikupljaju podatke (tvoj IP, browser, koliko si podataka downloadao/uploadao, vrijeme spajanja itd.), dijele ih s nekom kompanijom (sa svim zaposlenicima te kompanije) te sa trećim stranama (nije navedeno s kime još dijele, ali priznali su da dijele). Kada podaci više ne budu potrebni, brišu se za 2 do 3 mjeseca.

Meni ovo ne izgleda sigurno. :/
14 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

A što se legalnosti tiče, kako stvari stoje sa gledanjem US Netflixa korištenjem nekog dns servisa? Piše po forumima da nije ilegalno ali da krši TOS. I da je najgore što se može dogoditi da Netflix ukine account. Da li je to točno?

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 10:07 (Ezio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
@WindEmperor Već je milijun puta spomenuto, FHD možeš gledati u Internet Exploreru 11.
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
@Ezio Nije legalno jer Netflix mora platiti prava da bi mogao distributirati x sadržaj kod nas. Ako prava nisu plaćena, logično je da to ne možemo gledati.
16 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
WindEmperor kaže...

Eto DRM opet sere po postenim kupcima. Znaci bolje mi je skinuti HD film sa torrenta nego gledati plaćeni Netflix u Chromu na 480p. 

Smart TV nemam a necu instalirati Win10 samo zbog Netflixa.

 Sram ih bilo. Tjeraju te da koristiš IE11 koji je sastavni dio Windowsa od 7 - 10.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
16 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Da i previse ste zabrijali na to pa i win10 radi gore stvari pa sta onda ..i dont give a fuck eod..;-)

13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
4mal kaže...

Da i previse ste zabrijali na to pa i win10 radi gore stvari pa sta onda ..i dont give a fuck eod..;-)

Nismo mi ništa zabrijali. Reklamiraju se kao anoniman VPN što nisu i isti ne mogu biti sve dok uzimaju tvoju IP adresu i ostale podatke, te ih proslijeđuju trećim stranama. Anonimni VPN-ovi su oni koji ne prikupljaju ništa, gotovo pa ništa (slobodno mogu prikupljati browser i njegovu verziju jer te preko istog ne mogu identificirati) ili pak prikupljaju podatke, ali ih ne dijele i brišu se po gašenju VPN-a.

 

I ti si za to dao $60, a Hotspot Shield Elite je 30$. Ima još jeftinijih VPN-ova koji ne prikupljaju ništa. Cijeli je popis vidljiv na TorrentFreaku.

 

To je dokaz da ono najskuplje ne mora nužno biti i najbolje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 10:36 (Marko :D).
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Nisam dao 60 nego samo prvi mj tj 10 i. I prekint cu ga jer sam skuzi da mi vpn netreba ;-)

 

Dosta mi je dns rucno rokat u telku ako me neka zemlja zanima

 

Ali ako si ovako to rekao i opisao onda doro 

 

Speedtest je katastrofalan 5mbit za new york :-/

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 10:39 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
4mal kaže...

Nisam dao 60 nego samo prvi mj tj 10 i. I prekint cu ga jer sam skuzi da mi vpn netreba ;-)

 

Dosta mi je dns rucno rokat u telku ako me neka zemlja zanima

 

Ali ako si ovako to rekao i opisao onda doro 

 

Speedtest je katastrofalan 5mbit za new york :-/

Onda si dobro prošao. Samo pazi s tim DNS-ovima zbog vlastite sigurnosti, provjeri ih prije upotrebe.

16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Budem vec sam provjerio za par 

Samo mi baci linkove nekih pouzdanih vpn i dns servisa ako za u buducnosti zatrebam:-)

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 10:46 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Marko :D kaže...
@Ezio Nije legalno jer Netflix mora platiti prava da bi mogao distributirati x sadržaj kod nas. Ako prava nisu plaćena, logično je da to ne možemo gledati.

 

Netflix je tu čist, oni su napravili sve sa svoje strane da poštuju prava. Njima je u interesu da ljudi gledaju i plaćaju, pa sumnjam da bi ikome zbog toga ukinuli account radi korištenja SmartDNSa.

 

14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Marko :D kaže...
@WindEmperor Već je milijun puta spomenuto, FHD možeš gledati u Internet Exploreru 11.

 FHD radi u IE 11 ali samo u Windowsu 8 i 10 nazalost.

 

https://help.netflix.com/en/node/23742

 

Vec sam rekao prije, ali na Windowsu 7 je doslovno nemoguce gledati Netflix u 1080p.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 13:32 (WindEmperor).
8 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
WindEmperor kaže...
Marko :D kaže...
@WindEmperor Već je milijun puta spomenuto, FHD možeš gledati u Internet Exploreru 11.

 FHD radi u IE 11 ali samo u Windowsu 8 i 10 nazalost.

 

https://help.netflix.com/en/node/23742

 

Vec sam rekao prije, ali na Windowsu 7 je doslovno nemoguce gledati Netflix u 1080p.

 Zalosno je kad skines besplatno i još dobis kvalitetnije.

 

*ebo ih internet explorer, nek naprave svoj player.

14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Bitanga kaže...
Marko :D kaže...
@Ezio Nije legalno jer Netflix mora platiti prava da bi mogao distributirati x sadržaj kod nas. Ako prava nisu plaćena, logično je da to ne možemo gledati.

 

Netflix je tu čist, oni su napravili sve sa svoje strane da poštuju prava. Njima je u interesu da ljudi gledaju i plaćaju, pa sumnjam da bi ikome zbog toga ukinuli account radi korištenja SmartDNSa.

 

 ako je ukidanje accounta najgore što se može dogoditi, rizik nije velik.

Potpis!
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Ezio kaže...

 

 ako je ukidanje accounta najgore što se može dogoditi, rizik nije velik.

 

Osim toga, da smatraju to kao problem promijenili bi način rada stranica, ili blokirali unblock-us i slične DNSove. To bar ne bi trebalo biti teško s njihove strane.

Ali očito da im je svejedno i odgovara im.

9 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Kakva je ovo fora sa Netflix DVD Service.. gdje su na primjer The Simpsons .. Star wars episode .. i takve stvari.. kako doci do toga ako si iz hrv ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
DVD samo US.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Santana Imaš NETFLIX aplikaciju na windowsu, prakticno kao njihov player.

 

Da li postoji nacin da se filtriraju samo filmovi, i svi filmovi a ne samo da biram po grupama ? Ima dosta kodova koji filtriraju sadrzaj po grupama koje nisu ponudjene ali ne vidim nikako filter samo za filmove.

"BAlkanski" gejmerski forum: http://www.stondenstik.com/index.php?option=com_kunena&view=listcat&catid=0&func=listcat&Itemid=30
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 17:47 (DOPE).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Umm imam pitanje The avengers iz 2012 preko smartflixa cak nema ni puni 720p nego 720x480 kako to da netflix nece omoguciti bar pravi "HD 720" od 1270x720 ? jel moze neko preko interenta exploera ko ima DNS UK provjeriti jel fakat samo ta rezolucija postoji? ne kuzim kako film sa tolko CGI stave u rezoluciju manju od 720p ... I da imam optiku 100/20

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 20:11 (Nvidia GTX 680).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Jel probao netko promijeniti User Agent u Chromeu, Operi ili Firefoxu na Internet Explorer? Ako netko ima vremena, neka proba. Možda to omogući streamanje u 1080p.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Nvidia GTX 680 kaže...

Umm imam pitanje The avengers iz 2012 preko smartflixa cak nema ni puni 720p nego 720x480 kako to da netflix nece omoguciti bar pravi "HD 720" od 1270x720 ? jel moze neko preko interenta exploera ko ima DNS UK provjeriti jel fakat samo ta rezolucija postoji? ne kuzim kako film sa tolko CGI stave u rezoluciju manju od 720p ... I da imam optiku 100/20

 

Provjerio sam preko Edgea, kod mene je u full hd, 1080p. Veza 50/10.

10 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Arendelle kaže...

Ljudi, ja sam možda malo blesava, ali mi nikako nije jasno čemu to ograničavanje na 720p kod nekih pretraživača? Zar smo u 2006. ili ipak 2016.?

 Koji pretraživač? Google? Bing? Yahoo?

8 godina
odjavljen
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
BudalastoStvorenje kaže...

 Koji pretraživač? Google? Bing? Yahoo?

Ma bravo. Sigurno si ponosan na sebe. Naravno da se radi o internetskom pregledniku ili browseru.

Qrčim se, a drugi 3,14zde.
16 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Mene danas nekaj zeza. Preko TV aplikacije mi učitavanje dođe do 25% i dalje ne ide. Na PS4 učitava jako dugo i onda je prikaz na 240p. Kroz browser mi se uopće ne učta. Ne znam jel to kaj do Netflixa ili je možda Amis nekaj napravio. Ima li još netko problema. Brzina veze mi je 16 mbps i net radi normalno.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2016 22:28 (ROADRUNNER).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice