Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku

poruka: 87
|
čitano: 18.493
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku
svi padaju u trans kad samsung doda jos 0,3 ekrana ili apple red ikona
al kad nokia predstavi nesto novo u svijetu mobitela, pljuje se po tome.
zalosno je sto se nema postovanja prema firmi koja ima prste u skoro svemu sto danasnji mobiteli imaju
12 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku
apoteka kaže...
svi padaju u trans kad samsung doda jos 0,3 ekrana ili apple red ikona
al kad nokia predstavi nesto novo u svijetu mobitela, pljuje se po tome.
zalosno je sto se nema postovanja prema firmi koja ima prste u skoro svemu sto danasnji mobiteli imaju

Pajdo ti si pobrko loncice.

Nitko nije pao u trans jer je Samsung dodao 0.2 inca ni zato jer je iPhone dodao red ikona. Zasto? Zato jer nema tu nista revolucionarno, cista evolucija.

 

Iako je u odnosu na starije modele Nokije, 920 zapravo blaga revolucija, u odnosu na konkurenciju nije apsolutno nista posebno.

 

Dobar mobitel, al to je to.

Da je 50g laksi i 2mm tanji, osobno bi ga kupio, ali ne danas, nego prije pola godine.

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku
apoteka kaže...
svi padaju u trans kad samsung doda jos 0,3 ekrana ili apple red ikona
al kad nokia predstavi nesto novo u svijetu mobitela, pljuje se po tome.
zalosno je sto se nema postovanja prema firmi koja ima prste u skoro svemu sto danasnji mobiteli imaju

jel se ovo odnosi na mene? di ti vidiš pljuvanje? samo vam pokusavam uštedit koju kunu da ne kupujete one "rukavice za dodirnike". što se tiće nokie, je super duper je firma ali što mi to vrijedi kad me je prošla volja za njihovim telefonom dok je došao u hrv, po nekoj normalnoj cijeni. one fore kod švercera za 6k kuna ne smatram "dolaskom". bilo nokijin fail ili MS-ov svejedno je telefona nema ni za lijek. i što mi onda vrijede sve te napredne nokijine funkcije?

što se tiće dodirnika, često sam po planini i s time često nosim rukavice a i volim opalit koju sliku. pošto mi je digitalac iz doba dok je tito bio mali slikam s mobitelom i jednom dok sam pokusavao nešto po mobitelu slučajno sam dodirnuo ekran sa rukavicom i ovaj reagira, dok s drugom rukom nije. bilo mi je malo čudno ali onda sam shvatio da mi je jedna rukavica malo vlažna od snijega i da ta radi ko urica... ne znam s čime s u mom postu imate ne slagat kad stvar radi barem na softshell rukavicama..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
offline
Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku
Moj PC  
3 1 hvala 2
16 godina
offline
Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku

nisam ni trebao pogledat clip ..kad se zna tko ce pobjedit {#}

(al sam pogledao ipak :))

LUMIA FTW! i nema veze kaj dolazi nakon 6,7 mj fon je bolesno dobar i dalje !

bacim recu kad ga ubodem {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2013 12:59 (4mal).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku

Nije kamera nego optička stabilizacija 920 vs S4, koju S4 btw nema nego koristi softverske trikove koji nikad neće biti tako dobri kao OIS.

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku
skank666 kaže...

jel se ovo odnosi na mene? di ti vidiš pljuvanje? samo vam pokusavam uštedit koju kunu da ne kupujete one "rukavice za dodirnike". što se tiće nokie, je super duper je firma ali što mi to vrijedi kad me je prošla volja za njihovim telefonom dok je došao u hrv, po nekoj normalnoj cijeni. one fore kod švercera za 6k kuna ne smatram "dolaskom". bilo nokijin fail ili MS-ov svejedno je telefona nema ni za lijek. i što mi onda vrijede sve te napredne nokijine funkcije?

što se tiće dodirnika, često sam po planini i s time često nosim rukavice a i volim opalit koju sliku. pošto mi je digitalac iz doba dok je tito bio mali slikam s mobitelom i jednom dok sam pokusavao nešto po mobitelu slučajno sam dodirnuo ekran sa rukavicom i ovaj reagira, dok s drugom rukom nije. bilo mi je malo čudno ali onda sam shvatio da mi je jedna rukavica malo vlažna od snijega i da ta radi ko urica... ne znam s čime s u mom postu imate ne slagat kad stvar radi barem na softshell rukavicama..

govorio sam opcenito, ali uvijek ima ljudi koji se bit skepticni (kao da nema buducnosti za aute, internet, tv,...)

 

cijena je isto ok, 5k - a htc one je 6k, a vjerojatno ce bit i s4 tu negdje

jaca osjetljivost ekrana nekome nije nista posebno, ali moze se ugasit i problem rjesen

slazem se rade mokre rukavice jer prenose elektricitet ili kako vec

cak i s tanjima radi i kad su suhe. ali sumnjan da nokia tu mogucnost skupo naplacuje

vise mi se cini softwerska stvar

 

11 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku

Znali itko slucajno kako da nadjem i skinem onu aplikaciju cinestar,vidio sam dosta mojih frendova ima na samsung s3 i iphone,jako zanimljiva aplikacija ali izgleda da nema u marketu za nokiu.Malo sam ja laik za ove pametne telefone po prvi put se susrecem sa njima pa mi dosta komplicirano sve izgleda.ako netko zna unaprijed hvala.{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku
Ivićc kaže...

Znali itko slucajno kako da nadjem i skinem onu aplikaciju cinestar,vidio sam dosta mojih frendova ima na samsung s3 i iphone,jako zanimljiva aplikacija ali izgleda da nema u marketu za nokiu.Malo sam ja laik za ove pametne telefone po prvi put se susrecem sa njima pa mi dosta komplicirano sve izgleda.ako netko zna unaprijed hvala.{#}

  Najvjerojatnije nema cinestar aplikaciju za wp8...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku
Areci mi dali mogu skinuti na mob film,ili prije toga moram neki program instalirati da bi ga gledao?!
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku
Ivićc kaže...
Areci mi dali mogu skinuti na mob film,ili prije toga moram neki program instalirati da bi ga gledao?!

Možeš skinuti film na mobitel .. Vjerujem da većina podržava standardne formate .. O kojem se uređaju radi?

GL&HF
15 godina
offline
Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku

Neznam što T-mobile glumi s tim mobom, još ga nema u ponudi... {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku
kule kaže...

Neznam što T-mobile glumi s tim mobom, još ga nema u ponudi... {#}

LOL, fail again.

A prisoner of war is a man who tries to kill you and fails, and then asks you not to kill him. ~ Winston Churchill ~
16 godina
offline
Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku

sve vise volim ovaj mobitel 

 

http://nokiamob.me/2013/04/28/video-nokia-lumia-920-na-finskom-snowboard-prvenstvu/#more-13058

 

koji se isplati cekat unatoc konkurenciji ;) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku
4mal kaže...

sve vise volim ovaj mobitel 

 

http://nokiamob.me/2013/04/28/video-nokia-lumia-920-na-finskom-snowboard-prvenstvu/#more-13058

 

koji se isplati cekat unatoc konkurenciji ;) 

lako je tebi, ja moram cekat neku sa xenonom

16 godina
offline
Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku

bude 6.mj 1020 sa pure wiew 41Mpixel kamerom a to bu kod nas doslo za bozic tek :(

tak da se moram zadovoljit sa odlicnom 920 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku

sumnjam da ce bit 41, mislim da wp to trenutno ne podrzava

a i vjerojatno bi htjeli izbjec grbu, iako meni osobno ne bi smetalo

ne patim na izgled

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku
apoteka kaže...

sumnjam da ce bit 41, mislim da wp to trenutno ne podrzava

a i vjerojatno bi htjeli izbjec grbu, iako meni osobno ne bi smetalo

ne patim na izgled

  Ali smeta.

Non-stop je mobitel naslonjen na to, a to se može ogrebati, osjeti se u džepu, a k tome izgleda baš mutavo.

 

HTC One X, po njemu znam da je grba sranje živo.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku

HTC One X nisam uzeo samo zbog te grbe.

Winter is coming...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku

@apoteka

 

Potvrđena Nokia EOS WP8 sa 41MP kamerom, xenon flash, dual ili quad core, HD amoled

testni primjerak snima video 2K i 4K rezolucije

 

 

http://www.gsmarena.com/nokia_eos_rumored_with_41mp_camera_and_amoled_hd_display-news-5860.php

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2013 22:07 (ivor1024).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku
chutac kaže...
apoteka kaže...

sumnjam da ce bit 41, mislim da wp to trenutno ne podrzava

a i vjerojatno bi htjeli izbjec grbu, iako meni osobno ne bi smetalo

ne patim na izgled

  Ali smeta.

Non-stop je mobitel naslonjen na to, a to se može ogrebati, osjeti se u džepu, a k tome izgleda baš mutavo.

 

HTC One X, po njemu znam da je grba sranje živo.

imam n8 i ne smeta mi, dobro dode za izvadit iz dzepa {#}

kako kome odgovara, meni je recimo uglasti iphone totalno neudoban u ruci

ivor1024 kaže...

@apoteka

 

Potvrđena Nokia EOS WP8 sa 41MP kamerom, xenon flash, dual ili quad core, HD amoled

testni primjerak snima video 2K i 4K rezolucije

 

 

http://www.gsmarena.com/nokia_eos_rumored_with_41mp_camera_and_amoled_hd_display-news-5860.php

glasine zasad, ali tko zna. nije nitko ocekivao ni 808, ni spanjolsku inkviziciju...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku
apoteka kaže...
chutac kaže...
apoteka kaže...

sumnjam da ce bit 41, mislim da wp to trenutno ne podrzava

a i vjerojatno bi htjeli izbjec grbu, iako meni osobno ne bi smetalo

ne patim na izgled

  Ali smeta.

Non-stop je mobitel naslonjen na to, a to se može ogrebati, osjeti se u džepu, a k tome izgleda baš mutavo.

 

HTC One X, po njemu znam da je grba sranje živo.

imam n8 i ne smeta mi, dobro dode za izvadit iz dzepa {#}

kako kome odgovara, meni je recimo uglasti iphone totalno neudoban u ruci

ivor1024 kaže...

@apoteka

 

Potvrđena Nokia EOS WP8 sa 41MP kamerom, xenon flash, dual ili quad core, HD amoled

testni primjerak snima video 2K i 4K rezolucije

 

 

http://www.gsmarena.com/nokia_eos_rumored_with_41mp_camera_and_amoled_hd_display-news-5860.php

glasine zasad, ali tko zna. nije nitko ocekivao ni 808, ni spanjolsku inkviziciju...

  iPhone zaista je neudoban. Lumija 800 je udobna, dok je 710 još udobnija zbog dijelova koji vire(sa strane).

One X je neudoban i pre velik, ne može ga se uhvatiti, dok je, npr. SGS dosta udoban.

 

EDIT: N8 ima veliki kvadar/pravokutnik, a One X ima okrugli tumor, ima razlike.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2013 23:21 (chutac).
15 godina
odjavljen
offline
Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku

Frend ovog vikenda obišao Zagreb i Split i nije ga kupio. Stigao 920?

A prisoner of war is a man who tries to kill you and fails, and then asks you not to kill him. ~ Winston Churchill ~
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku

stigla i u t-mobile, po bolesnoj cijeni. u XXL tarifi 2498 kn.

 

derači derači
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku

ti mater...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku

uff dosta al fuck it ..mobitel je preodlican  ! {#} i zasto samo crna ! {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2013 16:33 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 920 stigla u Hrvatsku

Jebo ih Isus, zar oni zele da nokia ne zaradi??

Konjad glupa

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
1 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice