Je li ovo novi BlackBerry?

poruka: 3
|
čitano: 1.670
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Je li ovo novi BlackBerry?".
16 godina
offline
Je li ovo novi BlackBerry?

Izgledom liči na iPhone - vaoo, pa onda pomalo na ostale. Sta je ovo, omjer ekrana 20:5 ili je izduzena slika?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Je li ovo novi BlackBerry?

Ja sam uvijek mislio da je glavna prednost BB tipkovnica, jerbo "poslovni ljudi" ne vole pipkat po ekranu, a i neke osnovne radnje su teze izvedive. Ovo bi mogao biti zadnji pokusaj vracanja na trziste.

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Je li ovo novi BlackBerry?
hudo kaže...

Ja sam uvijek mislio da je glavna prednost BB tipkovnica, jerbo "poslovni ljudi" ne vole pipkat po ekranu, a i neke osnovne radnje su teze izvedive. Ovo bi mogao biti zadnji pokusaj vracanja na trziste.

Dobro si mislio. S obzirom da zadnjih par godina koristim BB uređaje za posao, a imao sam prilike isprobati i onaj njihov prvi sa touch-screenom + imam i jednog androida...tipkovnica je kod BBa glavni adut kojeg nikada neće moći kvalitetno zamjeniti nikakvo touch-screen tipkanje. Jest da su BlackBerryji bugoviti, spori, možda u nekim stvarima i zastarjeli, nekima i smiješni..ali keyboard je nesto najbolje sto imaju, i sluze osnovnoj svrsi. Nisam imao prilike vidjeti jos onaj klizni koji kombinira i tipkovnicu i touchscreen...vjerujem da bi taj mogao biti ok.

 

Ovaj "prototip" ili sta vec je, bi vise mogao biti kao pokusaj da uzmu dio kolaca ovog drugog - mainstream trzista pametnih telefona...a ne zamjena za klasiku, ali to onda nije ni BlackBerry as we know it, ali nije ni Android ni iOS, pa nikad neće ni biti uspjesan imho. Kad se potpuno odreknu uredjaja sa harvderskom tipkovnicom - stavit ce kljuc u bravu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice