PC > konzole

poruka: 43
|
čitano: 6.647
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PC > konzole".
16 godina
odjavljen
offline
PC > konzole

Ljudi se lagano zasitili interaktivnih filmova {#}.

Moj PC  
26 2 hvala 0
13 godina
offline
PC > konzole

Mac na thumbnailu je vrh :D

http://tesigndev.com
 
29 2 hvala 0
12 godina
offline
PC > konzole

Kako ovo mora bit neugodno onim trolovima koji su pokretali teme tipa umire li PC i slično. Sad če svi dobit amneziju odma i počet izjavljivat da imaju i PC.

Moj PC  
26 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PC > konzole

Znam da ću primit puno hejta za ovo, ali za par godina bit će smartfone&tablet> PC> konzole

 

Mobilni gaming, prema procjenama, vrijedit će oko 50 milijardi u 2018. godini

Moj PC  
6 21 hvala 0
16 godina
offline
PC > konzole

@nehaj007

 

Taman da cu to reci! 

 

PC je mrtav, PC igre su mrtve, PC je sranje, zivile nase konzole i tableti i naravno svemocni mobiteli! Kad gle cuda, PC i dalje dere pun gas!

 

Ajmo konzolasi, dajte koji komentar, cast vasih nabrijanih supercool konzola je u pitanju....

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.5.2014 20:41 (Sint1).
 
10 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: PC > konzole
XXX kaže...

Ljudi se lagano zasitili interaktivnih filmova {#}.

Nije puno bolja situacija ni na PC-ju. Ili je igra port sa konzole tj. gofno na kvadrat (gofno u neprirodnom okruzenju) ili je unistena raznim preorderima, DLC-ovima i u zadnje vrijeme najpopularnije, early access-ovima. Izdavaci su valjda shvatili da se novac ulozen u marketing puno brze vraca nego novac ulozen u igru (preorder). Zasto napraviti cijelu igru kad vani ima debila koji ce je kupit na dijelove (DLC). I zasto uopce zavrsiti igru kad mozes prodati poluproizvod kojeg ces lagano razvijati dok lova pristize a proglasiti gotovom kad prodaja padne (early access).

Bas sa prijateljem prije dan-dva razgovaram koju igru kupiti. Nema nista da vrijedi novca. Nema nista ni piratski za skinuti a da vrijedi utrosenog vremena. Kad se sjetim kako sam prije 30 godina ispred Commodorea razmisljao kakve ce igre biti u buducnosti. Sad je ta buducnost i to dalja nego ona o kojoj sam tada razmisljao a mnoge igre sa tog Commodorea su bolje od vecine danasnjih. 

12 godina
offline
Re: PC > konzole
darko_sam kaže...

Znam da ću primit puno hejta za ovo, ali za par godina bit će smartfone&tablet> PC> konzole

 

Mobilni gaming, prema procjenama, vrijedit će oko 50 milijardi u 2018. godini

Mozda, tj. vjerojatno. No i prodaja hamburgera okrece neusporedivo vise novca od prodaje pecene janjetine ali hamburger ce uvijek biti hamburger a janjetina janjetina. Iako, kao sto sam u ranijem postu napisao, daleko je ova janjetina od one prave.

16 godina
neaktivan
offline
PC > konzole

U podnaslovu članka nedostaju riječi "za PC". Nisam si mogao pomoći. {#}

 
0 0 hvala 2
14 godina
offline
PC > konzole

{#}

EUW: Ferritin
Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PC > konzole
Emin kaže...

U podnaslovu članka nedostaju riječi "za PC". Nisam si mogao pomoći. {#}

Popravijo, tnx! {#}

14 godina
neaktivan
offline
PC > konzole

Zato su nam na PC-u velike hitove većinom servirali neoptimizirane i pune bugova.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.5.2014 22:01 (PlayMaker10).
 
0 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PC > konzole

Koji bi jos postotak bio da su izbacili GTA V i za PC :D

 

potpis :D
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PC > konzole

Najbolji su oni koji kazu da pc umire. Kod konzola je problem ljudima sto ne mogu posuđivati igrice. Kažu da če igrice na mobitelima donositi veču zaradu, vjerojatno hoće. Ali dali je ugodnije igrati na 20+" ili na 5"?

Miš + tipkovnica je bolje nego joystick (barem meni).

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
13 godina
offline
PC > konzole

A vi svi tu kao da imate dionice proizvođača kućišta ili sata kablova za PC... Igraj na čemu ti je veći gušt i to je to... {#}

Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: PC > konzole
BlueMax kaže...
darko_sam kaže...

Znam da ću primit puno hejta za ovo, ali za par godina bit će smartfone&tablet> PC> konzole

 

Mobilni gaming, prema procjenama, vrijedit će oko 50 milijardi u 2018. godini

Mozda, tj. vjerojatno. No i prodaja hamburgera okrece neusporedivo vise novca od prodaje pecene janjetine ali hamburger ce uvijek biti hamburger a janjetina janjetina. Iako, kao sto sam u ranijem postu napisao, daleko je ova janjetina od one prave.

 

Dobra usporedba, ali meni je draža recimo čokoladica i torta (ne jedem janjetinu)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.5.2014 22:10 (darko_sam).
16 godina
offline
PC > konzole

mene boli kifla kad imam najbolje iz oba gaming svijeta ,bitno je da ima sto vise igara bilo one x box One/360, ps3,ps4,wii-u/wii,ds4,vita ili pc eksluzive ili multyplatform AAA igre  tak mi je svejedno!

samo gaming je mi je bitan a ne na kojoj je fucking platformi ...ljudi zamarte se glupim i prezavakanim stvarima....uzivajte u igrama tj game on ! ja barem uzivam to the max bilo doma uz pc/ps4 ili na jobu uz vitu / wp 8.1 na lumiji 1520{#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.5.2014 22:40 (4mal).
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
PC > konzole

Očekujem očitovanje ''cijenjenog'' kolege Sinatra povodu ovakvih strašnih vijesti..... Osim ako ga nije herc strefio prilikom čitanja {#}

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PC > konzole
4mal kaže...

mene boli kifla kad imam najbolje iz oba gaming svijeta ,bitno je da ima sto vise igara bilo one x box One/360, ps3,ps4,wii-u/wii,ds4,vita ili pc eksluzive tak mi je svejedno!

 

But no <3 4 Mac? {#}

16 godina
offline
PC > konzole

za mac i linux gaming ne pratim tako da nisam konpetentan pricat o istom , odnosno ih zato ni uvrstio u svoj post {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PC > konzole
4mal kaže...

mene boli kifla kad imam najbolje iz oba gaming svijeta ,bitno je da ima sto vise igara bilo one x box One/360, ps3,ps4,wii-u/wii,ds4,vita ili pc eksluzive ili multyplatform AAA igre  tak mi je svejedno!

samo gaming je mi je bitan a ne na kojoj je fucking platformi ...ljudi zamarte se glupim i prezavakanim stvarima....uzivajte u igrama tj game on ! ja barem uzivam to the max bilo doma uz pc/ps4 ili na jobu uz vitu / wp 8.1 na lumiji 1520{#}

ako covjek ima mogucnosti tak je najbolje :) 

http://www.snabbox.org/
14 godina
offline
PC > konzole

A koliko bi tek pc bio ispred da su za njega napravljeni Last of us, metal gear solid, gta 5, Gran turismo, , killzone, Uncharted...:P

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.5.2014 0:41 (Ezio).
Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PC > konzole
darko_sam kaže...

Znam da ću primit puno hejta za ovo, ali za par godina bit će smartfone&tablet> PC> konzole

 

Mobilni gaming, prema procjenama, vrijedit će oko 50 milijardi u 2018. godini

Ahahahahahahaha

 

To je kao da kazes da ce 2018 zene vise voliti mali kuratz nego veliki ...

battlelog: b4stardo_CRO
12 godina
offline
Re: PC > konzole
Bastardo kaže...
darko_sam kaže...

Znam da ću primit puno hejta za ovo, ali za par godina bit će smartfone&tablet> PC> konzole

 

Mobilni gaming, prema procjenama, vrijedit će oko 50 milijardi u 2018. godini

Ahahahahahahaha

 

To je kao da kazes da ce 2018 zene vise voliti mali kuratz nego veliki ...

Ne, to je isto ko da kaze kako danas jedna igra za mobitel, Candy Crush Saga zaradjuje vise od milijun $ dnevno, da su Angry Birdsi potukli sve rekorde prodaje i slicne gluposti.

12 godina
odjavljen
offline
Re: PC > konzole
BlueMax kaže...
Bastardo kaže...
darko_sam kaže...

Znam da ću primit puno hejta za ovo, ali za par godina bit će smartfone&tablet> PC> konzole

 

Mobilni gaming, prema procjenama, vrijedit će oko 50 milijardi u 2018. godini

Ahahahahahahaha

 

To je kao da kazes da ce 2018 zene vise voliti mali kuratz nego veliki ...

Ne, to je isto ko da kaze kako danas jedna igra za mobitel, Candy Crush Saga zaradjuje vise od milijun $ dnevno, da su Angry Birdsi potukli sve rekorde prodaje i slicne gluposti.

a gdje je tu PC master race grafika

http://www.snabbox.org/
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.5.2014 1:12 (Arnold Layne).
15 godina
offline
PC > konzole

Ne mogu vjerovati koliko je "djecurlije" na BUG forumu, pa to je strasno.

 

Ukoliko vjerujete ovim grafikonima (a vjerujete, ipak pljujete po konzolasima), tada isto tako indirektno priznajete da su konzole sve do sada gazile PC {#}. Nije valjda da su 4mal i pojedinci jedini koji znaju koristiti mozak???

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.5.2014 1:38 (lovac82).
Moj PC  
6 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PC > konzole
4mal kaže...

mene boli kifla kad imam najbolje iz oba gaming svijeta ,bitno je da ima sto vise igara bilo one x box One/360, ps3,ps4,wii-u/wii,ds4,vita ili pc eksluzive ili multyplatform AAA igre  tak mi je svejedno!

samo gaming je mi je bitan a ne na kojoj je fucking platformi ...ljudi zamarte se glupim i prezavakanim stvarima....uzivajte u igrama tj game on ! ja barem uzivam to the max bilo doma uz pc/ps4 ili na jobu uz vitu / wp 8.1 na lumiji 1520{#}

Pricas gluposti. U normalnom svijetu bi postojala jedna platforma/PC i sve igre bi se radile za tu platformu, da se minimaliziraju resursi. Ovo danas je cista retardacija, 10 platformi i na svakoj po jedna dobra igra, i sad ti moras cijelu kutiju kupovat radi jedne igre.

 

Vitu jos nekako mogu razumijet jer je mobilna, makar ja osobno rade nebi igrao nista nego na tom malom sra*u, nemam 10 godina vise.

15 godina
neaktivan
offline
PC > konzole

Mislim da će tržište krenuti u smjeru smartphona, tj. da će smartphoni već za koju godinu biti jaki kao konzole prošle generacije... Možda ne uskoro, ali budućnost je definitivno u smanjivanju dimenzija, manjoj potrošnji i sve većim sposobnostima.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Moj PC  
1 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PC > konzole
BlueMax kaže...
XXX kaže...

Ljudi se lagano zasitili interaktivnih filmova {#}.

Nije puno bolja situacija ni na PC-ju. Ili je igra port sa konzole tj. gofno na kvadrat (gofno u neprirodnom okruzenju) ili je unistena raznim preorderima, DLC-ovima i u zadnje vrijeme najpopularnije, early access-ovima. Izdavaci su valjda shvatili da se novac ulozen u marketing puno brze vraca nego novac ulozen u igru (preorder). Zasto napraviti cijelu igru kad vani ima debila koji ce je kupit na dijelove (DLC). I zasto uopce zavrsiti igru kad mozes prodati poluproizvod kojeg ces lagano razvijati dok lova pristize a proglasiti gotovom kad prodaja padne (early access).

Bas sa prijateljem prije dan-dva razgovaram koju igru kupiti. Nema nista da vrijedi novca. Nema nista ni piratski za skinuti a da vrijedi utrosenog vremena. Kad se sjetim kako sam prije 30 godina ispred Commodorea razmisljao kakve ce igre biti u buducnosti. Sad je ta buducnost i to dalja nego ona o kojoj sam tada razmisljao a mnoge igre sa tog Commodorea su bolje od vecine danasnjih. 

Svaka čast na komentaru! Tvoj post je razlog zašto sam se priključio ovoj temi i ukratko je jedan od najboljih osvrta na današnju industriju igara. Igre bez duše. Nisu samo igre u zadnje vrijeme "prazne", prazni su i filmovi i glazba... Tu i tamo pokoji bljesak ali sve je to nekako umorno, zamrlo i glupavo ili pak izvrnuto i reciklirano.

 

A kako je sve više-manje prazno, guraju u sve to raznorazne spec. efekte, međutim to više ne pali ni kod današnje mlađarije...

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
15 godina
offline
PC > konzole

djeca su bila telekentnija i kreta.. krate.. krevni...kreav... stvaralačkija kad su postojali samo pješčanici (kantica te lopatica), lovice, skrivača, taftača i kume, kol'ko ima sati. bogatiji su imali šarena spojiva geometrijska tijela poznatog danskog proizvođača šarenih spojivih geometrijskih tijela. takvi danas vode Bug te će im povijest dati pozitivnu karakteristiku. sve ostalo je manje ili više Goat simulator. nasreću, još nitko nije načinio FPS u kojem djeca u pješčaniku jedni drugima razbijaju glave lopaticama i bježe od tete-aufzerke. {#}

Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PC > konzole
Danyel kaže...

Svaka čast na komentaru! Tvoj post je razlog zašto sam se priključio ovoj temi i ukratko je jedan od najboljih osvrta na današnju industriju igara. Igre bez duše. Nisu samo igre u zadnje vrijeme "prazne", prazni su i filmovi i glazba... Tu i tamo pokoji bljesak ali sve je to nekako umorno, zamrlo i glupavo ili pak izvrnuto i reciklirano.

 

A kako je sve više-manje prazno, guraju u sve to raznorazne spec. efekte, međutim to više ne pali ni kod današnje mlađarije...

Nisu igre bez duše nego smo mi stari. Probao sam nedavno igrati nekoliko igara "sa dušom" koje sam obožavao sa 17 a danas su mi katastrofa i grafički i gameplay (ff7 HD remake, rtcw, soldier of war, warcraft 2...). Filmovi su bez duše? Opet ista priča, ono šta gledaš do 20 godina ti pruža potpuno drugi utisak od onoga šta gledaš kasnije. Na primjer sa 12 sam svaki dan skoro gledao film "opsada" sa segalom i to ne ja sam nego sa ekipom, to nam je bio najbolji film. Danas kada vidim taj film.. ok ništa posebno film kao film.

 

Na žalost današnjoj dijeci nije problem šta su igre "loše" nego to šta imaju svega previše.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice