Predstavljen Chrome 10

poruka: 182
|
čitano: 38.047
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Chrome 10".
14 godina
offline
Re: Predstavljen Chrome 10

Sad opet imam problem s chromeom.

Stalno imam neke random "prozorcice" otvorene po raznim stranicama,nemogu kliknuti na nesto,slike se ne ucitaju ili stranica...

Evo slike pa probajte skuzit u cemu je problem.

 

EDIT: evo sad mi i na svakom tabu ima taj dio od buga gore...

 

ovu gore random sliku sam posarao zato jer je to slika prijateljice sa fejsa... ovu gore random sliku sam posarao zato jer je to slika prijateljice sa fejsa...
I don't ask why people lie, I just assume they all do.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2011 14:06 (rocker55555).
15 godina
offline
Predstavljen Chrome 10

Najbolje se ti okani njega i odi na FF ili neš drugo, izgleda da ti chrome totalno podivljao{#}

Stoja
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Predstavljen Chrome 10

da to meni radi chrome ja bi ga odhebao :) imas operu 

 

Firefox mi je dosta spor dok mi je komp pod opterecenjem,a to je gotovo uvjek

http://protocol4.animehr.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2011 14:12 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen Chrome 10

A imam,ali navikao sam se na njega...

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Chrome 10
Pa Opera i FF su slicni Chromeu i obratno. Operu mozes izmijeniti da ti izgleda kao Chrome (i jos i ljepse :))
Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
15 godina
offline
Predstavljen Chrome 10

Otkad imam chrome nikakvih problema, probao sam i nove ie, operu i ff, i chrome mi brže otvara stranice, od sva tri browsera.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen Chrome 10
nsoul kaže...

Otkad imam chrome nikakvih problema, probao sam i nove ie, operu i ff, i chrome mi brže otvara stranice, od sva tri browsera.

ja također nikad problema s njim,za mene je najbolji browser,navikao sam se na njega i stvarno je brz i jednostavan...

15 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Chrome 10
A koliko je Chrome brzi od Opere???

I jednostavnost? Wtf?! Sto je kod Chromea jednostavnije nego kod Opere, FF-a,...?
Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljen Chrome 10
Šef kaže...
A koliko je Chrome brzi od Opere???

I jednostavnost? Wtf?! Sto je kod Chromea jednostavnije nego kod Opere, FF-a,...?

gle probao sam i operu i chrome, i chrome mi brže otvara stranice.

nemam razloga sad tu nekaj izmišljat. a jednostavnost? nije mi bitna, chrome mi nudi sve kaj trebam.

ako je nekom bolji chrome neka, ako nekom opera, njegova stvar, a ako nekom ff ah svakom odgovara druga stvar.

meni više odgovara chrome.

15 godina
offline
Re: Predstavljen Chrome 10
Šef kaže...
A koliko je Chrome brzi od Opere???

I jednostavnost? Wtf?! Sto je kod Chromea jednostavnije nego kod Opere, FF-a,...?

Who fucking cares?Isto kao da te Opera plaća ili nešto.Ja sam prešao na Chrome i ostao na njemu jednostavno jer mi se sviđa minimalizam i sve što nudi,tko zna da sam znao da to nudi i Opera mozda bih koristio Operu,i ne znači da neću ostaviti Chrome kao što sam ostavio Firefox kad konkurencija po mom mišljenju ponudi bolji proizvod.

Isprobao sam i IE9 i novi Firefox i novu Operu i nijedan od njih ne nudi lagano prenošenje bookmarksa i passworda koje imam na Chromu i ne da mi se to prebacivati ručno a nisam primjetio nikakvo ubrzanje u odnosu na Chrome i to je to.

 

The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?
13 godina
offline
Predstavljen Chrome 10

Ljudi, sta je s onim Uniqe IDem u chromu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen Chrome 10

evo i nova verzija upravo izašla, čini mi se da je osjetno brža od prethodnika, ima li netko od vas isti dojam?

87.7 MB na HDD 87.7 MB na HDD
May justice be done though the heavens fall
13 godina
offline
Predstavljen Chrome 10

Bumpara

 

Što je s unique IDem??? Jel još špija xD?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Chrome 10

Chrome ftw!

الشيفرات الخبيثة : الكبرياء الجودة والتميز
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Chrome 10
karakteran kaže...

evo i nova verzija upravo izašla, čini mi se da je osjetno brža od prethodnika, ima li netko od vas isti dojam?

  OMG Karakteran!

 

Ja sam mislio da si ti IE fanboy i ništa drugo {#}

Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
14 godina
offline
Predstavljen Chrome 10

Ne znam samo gdje nadete toliko bug-ova kod nekog programa, ali ok. Evo, koristim Chrome cca godinu i pol i jedini bug koji sam imao je bio problem sa silverlightom i samo ovim forumom. Odmah sa iducom verzijom taj bug je ispravljen i sve radi kako treba. Youtube radi...nisam isto tako do sada primjetio bilo kakav bug sa nijednom verzijom do sada.

Dalje...cemu opterecivanje brojkama!? Ne vjerujem ni da je neki marketing u pitanju posto svakoj novoj verziji naravno stave neki veci broj, a svaka verzija se dopuni cim isprave odredeni broj bugova (btw placaju ekipi koja honorarno radi na promalazenju istih).

Kada ste vec kod tih brojki, ne zaboravite da su se njuske iz Firefox-a nasli sa ekipom koja razvija Chrome te da su pokupili od njih to sa cesceim izlazenjem verzija...tako da ocekujte da ce uskoro i Firefox malo cesce dobivati "razne brojke".

Trenutno tipkam na Firefoxu 4.0 posto je uistinu odlican proizvod, ali ako pricamo o nekoj brzini tu je Chrome i dalje najbrzi (da, isprobao sam i najnoviji build Opere pa i Safaria o kojem se prica...jedino sam IE nepravedno izostavio kao i uvijek).

Chrome 12 beta mi je i dalje default browser no polako se privikavam opet na Firefox te mozda prijedem na njega. Opera je ok no kako ima bug sa uTorrent WebUI-em tako je uopce ni ne gledam posto mi je navedeni uTorrent jako vazna stvar i nemam volje posebno za njega imati jedan browser.

 

P.S.

 

Primjetih jedino da mi Chrome guta vise RAM-a nego je to slucaj kod Firefox-a.....naravno kada zbrojim sve procese u Task M.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Chrome 10

Pomalo se navikavam na Chrome zadnjih par dana, samo me muče ekstenzije. Kod ff-a sam se vec navikla na noscript, keyscrambler, gtranslate, greasemonkey i yt downloader i sad me muči pronaći odgovarajuće zamjene u chrome-u. 

Ima li tko neki savjet?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Chrome 10

Nisam bas siguran al mislim da sve te extenzije imaju i za chrome. Osim mozda greasemonkeya.

I'm rapper. Screamer. Singer. I'm the dopest.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2011 19:37 (Aliser).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Chrome 10
GigaGirl kaže...

Pomalo se navikavam na Chrome zadnjih par dana, samo me muče ekstenzije. Kod ff-a sam se vec navikla na noscript, keyscrambler, gtranslate, greasemonkey i yt downloader i sad me muči pronaći odgovarajuće zamjene u chrome-u. 

Ima li tko neki savjet?

youtube downloader

noscript

gtranslate

 

Dosta toga imaš na Chrome Web Store, ovo sam samo brzopotezno linkao što sam uspio naći za minutu :)

15 godina
offline
Predstavljen Chrome 10

Neznam dali ste primjetili ali evo ja na 11 verziji sam primjetio da su ugradili i interni task manager u chrome: prikazuje trenutno učitane tabove/ekstenzije, te prikazuje koliko koji vuće memorije, bandwitha i sl. vrlo zgodan feature. Nalazi se pod opcije pa view background pages

 

Naranvno google ne bi bio google da na dnu tog prozora nema opcija "stats for nerds"{#}

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Chrome 10
Stoja kaže...

Neznam dali ste primjetili ali evo ja na 11 verziji sam primjetio da su ugradili i interni task manager u chrome: prikazuje trenutno učitane tabove/ekstenzije, te prikazuje koliko koji vuće memorije, bandwitha i sl. vrlo zgodan feature. Nalazi se pod opcije pa view background pages

 

Naranvno google ne bi bio google da na dnu tog prozora nema opcija "stats for nerds"{#}

To je i na desetki prisutno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Chrome 10

To ti vec dugo postoji ugrađeno u chrome.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Chrome 10
Stoja kaže...

Neznam dali ste primjetili ali evo ja na 11 verziji sam primjetio da su ugradili i interni task manager u chrome: prikazuje trenutno učitane tabove/ekstenzije, te prikazuje koliko koji vuće memorije, bandwitha i sl. vrlo zgodan feature. Nalazi se pod opcije pa view background pages

 

Naranvno google ne bi bio google da na dnu tog prozora nema opcija "stats for nerds"{#}

 

To ti ima vec jako dugo.

I'm rapper. Screamer. Singer. I'm the dopest.
15 godina
offline
Predstavljen Chrome 10

ahahah kasno palim onda{#} To vam pokazuje koliko rjetko ulazim u opcije chroma da sam sada vidio...najviše sam prtljao po njemu prvih par dana kada sam ga instalirao dok sam bacio par ekstenzija i namjestio postavke i nakon toga browser koristim ono čemu je i namijenjen, surfanju{#}

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Chrome 10

Ma ništa za to. Ja se evo mučim sa extenzijama već neko vrijeme. Ima ih pun k... a ne mogu naći odgovarajuću (po svom ukusu).

13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Chrome 10
GigaGirl kaže...

Ma ništa za to. Ja se evo mučim sa extenzijama već neko vrijeme. Ima ih pun k... a ne mogu naći odgovarajuću (po svom ukusu).

 

Koje extenzije trazis ?

 

Greasemonkey-a nema,mozda ima nesto slicno a ovaj keyscramble ne znam ni sta je.

I'm rapper. Screamer. Singer. I'm the dopest.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Chrome 10

Onaj translator mi ne paše, prevede cijelu stranicu, a mene zanima samo označeni tekst. Ne mogu naći extenziju poput tubestop na Firefoxu i malo me muči ova stop autoplay sa prebufferom. Zašteka na većini videa, odnosno nakon sto kliknem play ponovno se učitavaju od početka.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Chrome 10
GigaGirl kaže...

Onaj translator mi ne paše, prevede cijelu stranicu, a mene zanima samo označeni tekst. Ne mogu naći extenziju poput tubestop na Firefoxu i malo me muči ova stop autoplay sa prebufferom. Zašteka na većini videa, odnosno nakon sto kliknem play ponovno se učitavaju od početka.

 

Što se tiće tog translatora pokušaj sa ovim:

http://www.chromeextensions.org/language-translators/bubble-translate/

 

Za taj autoplay probaj ovaj(ne znam jel imaš ovaj)

https://chrome.google.com/extensions/detail/lgdfnbpkmkkdhgidgcpdkgpdlfjcgnnh

I'm rapper. Screamer. Singer. I'm the dopest.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Chrome 10

Translator je super TNX {#}

Sto se tice ove dolje ext. nju i imam instaliranu ali ne radi baš najbolje (barem meni), stavila sam flashblock privremeno dok ne nadjem nesto bolje.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Chrome 10
GigaGirl kaže...

Translator je super TNX  {#}

Sto se tice ove dolje ext. nju i imam instaliranu ali ne radi baš najbolje (barem meni), stavila sam flashblock privremeno dok ne nadjem nesto bolje.

 

Kako misliš da ti ne radi baš najbolje?

I'm rapper. Screamer. Singer. I'm the dopest.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice