Skype se vrti na 10.000 Linuxa

poruka: 34
|
čitano: 5.347
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skype se vrti na 10.000 Linuxa".
16 godina
neaktivan
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

Isprike, podcjenio sam te. Ti si stvarno trolcina nad trolovima.

Veliko dostignuce uvjeriti sebe kako si uvjek u pravi samo ti i nitko vise.

 

Sjetio sam se jedne izreke : ''nesvadjaj se s idiotom jer ce te spustiti na svoj nivo i dokrajciti iskustvom."

 

Odavno nisam vidio osobu koja ne samo da moze iskriviti znacenje onog sto je netko drugi napisao vec i sam sebe uvjeriti da je to istina... Svaka cast...

 

PS. Drago je vjerno stao u obranu casti naseg ivoleko kojeg nisam vrijedjao, vec opisivao. Bas mi je drago vidjeti da moderatori prakticiraju "sljepu pravdu".

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Skype se vrti na 10.000 Linuxa

Dečki, sve to što ste naveli ne demantira činjenicu da je IZGLED Skype app za Mac najobičnije smeće, i toliko je nemaštovita i RUŽNA da jednostavno čoek izgubi želju da ju uopće koristi. Pa jel možete zamisliti da tijekom razgovora nemate mogućnost regulirati glasnoću zvučnika. Imate samo šugavi "mute"

 

Eto, TO su stvari koje mene smetaju. Iako, moram priznati da s kvalitetom poziva nemam problema.

 

Druga stvar koja čoeka ubije u pojam je ooooogromnu lakomost Skype app za RAMom. To kad vidim u resursima - mrak mi padne na oči koliko je aplikacija NEOPTIMIZIRANA!!!

 

...I onda logično slijedi frustriranost takvim stvarima kod normalnog korisnika jer, ak su mogli uložiti milijune (da ne kažem milijarde) u "nabavku" Skypea, onda valjda mogu platiti poštenog app programera i designera koji če posao odraditi kako bog zapovjeda...

 

Jedino mi je lakše što se na Skypeovom forumu hrpa ljudi žali na iste stvari. Tko da se nemože reći da je to moje subjektivno mišljenje - ITEKAKO JE OBJEKTIVNO!!!

Zdravac
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa
ivoleko kaže...

 

I da, njega koristim i to baš u ovom trenutku na svom hackint0shu kojeg sam sam izgradio

 

 

 

Pretpostavljam da je problem finacijske prirode, pa je rijec o hackintoshu?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
offline
Re: Skype se vrti na 10.000 Linuxa
brainiac kaže...

Isprike, podcjenio sam te. Ti si stvarno trolcina nad trolovima.

Veliko dostignuce uvjeriti sebe kako si uvjek u pravi samo ti i nitko vise.

 

Sjetio sam se jedne izreke : ''nesvadjaj se s idiotom jer ce te spustiti na svoj nivo i dokrajciti iskustvom."

 

Odavno nisam vidio osobu koja ne samo da moze iskriviti znacenje onog sto je netko drugi napisao vec i sam sebe uvjeriti da je to istina... Svaka cast...

 

PS. Drago je vjerno stao u obranu casti naseg ivoleko kojeg nisam vrijedjao, vec opisivao. Bas mi je drago vidjeti da moderatori prakticiraju "sljepu pravdu".

 

Samo ti nastavi vrijedati i nastavi pucati po meni. Jasno si pokazao svoju sliku kroz ovih par postova, pocevsi od prvog upucenog meni. Steta sto je pobrisalo onaj najsocniji tvoj post, jer ono je stvarno na tvoju sramotu.
Kad sam vec wannabe haker i trolcina, bar mi je drago da si mogu reci da sam unatoc tome ozbiljniji, pristojniji i kulturniji od jednog sys admina ;)

 

Zdravac kaže...

Dečki, sve to što ste naveli ne demantira činjenicu da je IZGLED Skype app za Mac najobičnije smeće, i toliko je nemaštovita i RUŽNA da jednostavno čoek izgubi želju da ju uopće koristi. Pa jel možete zamisliti da tijekom razgovora nemate mogućnost regulirati glasnoću zvučnika. Imate samo šugavi "mute"

 

Eto, TO su stvari koje mene smetaju. Iako, moram priznati da s kvalitetom poziva nemam problema.

 

Druga stvar koja čoeka ubije u pojam je ooooogromnu lakomost Skype app za RAMom. To kad vidim u resursima - mrak mi padne na oči koliko je aplikacija NEOPTIMIZIRANA!!!

 

...I onda logično slijedi frustriranost takvim stvarima kod normalnog korisnika jer, ak su mogli uložiti milijune (da ne kažem milijarde) u "nabavku" Skypea, onda valjda mogu platiti poštenog app programera i designera koji če posao odraditi kako bog zapovjeda...

 

Jedino mi je lakše što se na Skypeovom forumu hrpa ljudi žali na iste stvari. Tko da se nemože reći da je to moje subjektivno mišljenje - ITEKAKO JE OBJEKTIVNO!!!

 

Slažem se! Sucelje na Macu je uprskano i aplikacija je totalno nazadovala po pitanju funkcionalnosti. Jedno vrijeme sam držao prastaru verziju koja je bila solidna ali je prestala raditi.

Ova nova je katastrofa.

 

syncmaster245b kaže...
ivoleko kaže...

 

I da, njega koristim i to baš u ovom trenutku na svom hackint0shu kojeg sam sam izgradio

Pretpostavljam da je problem finacijske prirode, pa je rijec o hackintoshu?

Uvijek je financijska priroda u pitanju.  Doduse hackint0sh sam napravio u pocetku kada nisam ni znao sto ce meni taj Mac, ali evo ostade u upotrebi kao zgodno stolno Mac racunalo :)

 

 

Dosta sam offtopicario, živjeli ljudi :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice