Sony u plusu zahvaljujući računalima i PS3

poruka: 12
|
čitano: 2.878
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony u plusu zahvaljujući računalima i PS3".
14 godina
offline
Sony u plusu zahvaljujući računalima i PS3

pa tko još kupuje sony kad za iste pare možeš kupiti puno kvalitetnije uređaje ,jedino što ih ps3 spašava 

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Moj PC  
2 11 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Sony u plusu zahvaljujući računalima i PS3
blackalbum kaže...

pa tko još kupuje sony kad za iste pare možeš kupiti puno kvalitetnije uređaje ,jedino što ih ps3 spašava 

Sony je Sony.

16 godina
offline
RE: Sony u plusu zahvaljujući računalima i PS3
blackalbum kaže...

pa tko još kupuje sony kad za iste pare možeš kupiti puno kvalitetnije uređaje ,jedino što ih ps3 spašava 

Npr?

Biljezim se sa stovanjem...
15 godina
neaktivan
offline
Sony u plusu zahvaljujući računalima i PS3

I Sony i Microsoft su počeli zarađivati na konzolama - definitivno dobra vijest. Da sam barem dioničar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony u plusu zahvaljujući računalima i PS3

Sony i Panasonic skupa imaju vece prihode od godisnjeg Hrvatskog GDP-a Plač

dasHHa
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.10.2010 18:37 (dasHHa).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Sony u plusu zahvaljujući računalima i PS3
tnakir kaže...
blackalbum kaže...

pa tko još kupuje sony kad za iste pare možeš kupiti puno kvalitetnije uređaje ,jedino što ih ps3 spašava 

Npr?

pa nabrojit ću par firmi koje za sličan novac daju bolju kvalitetu ;philips,lg,panasonic,marantz,denon,rotel,yamaha,onkyo,samsung za sve uređaje što sony proizvodi te marke će dati bolju kvaliteu za istu cijenu naravno u svojim područjima

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony u plusu zahvaljujući računalima i PS3

hahahah to firme koje prave kvalitetniju tehniku od sonya, hahaha mora da se salis,samsung je jedini od navedenih firmi koje prave iole priblizno kvalitetne komponente i uredjaje ovo ostalo je kvalitetno koliko im i cijena,cak i manje

14 godina
offline
RE: Sony u plusu zahvaljujući računalima i PS3
blackalbum kaže...

pa tko još kupuje sony kad za iste pare možeš kupiti puno kvalitetnije uređaje ,jedino što ih ps3 spašava

  Oni koji traže vrhunski dizajn.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony u plusu zahvaljujući računalima i PS3
dasHHa kaže...

Sony i Panasonic skupa imaju vece prihode od godisnjeg Hrvatskog GDP-a  Plač

  Lol, ima Sony sam

The ONE and ONLY!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony u plusu zahvaljujući računalima i PS3
sony je zakon
14 godina
offline
Sony u plusu zahvaljujući računalima i PS3

Osobno izbjegavam sony pri kupovini klasicne potrosacke elektronike jer redovito se za manje novca daju naci bolji uredaji bar kod nas. Mozda je sony vani jeftiniji ali ovdje je tako.

Obicni primjer je auto akustika gdje je sony ocajan i u klasi s noname kinezima i sl. a kosta dosta vise.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.10.2010 2:25 (konjRR).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Sony u plusu zahvaljujući računalima i PS3
konjRR kaže...

Osobno izbjegavam sony pri kupovini klasicne potrosacke elektronike jer redovito se za manje novca daju naci bolji uredaji bar kod nas. Mozda je sony vani jeftiniji ali ovdje je tako.

Obicni primjer je auto akustika gdje je sony ocajan i u klasi s noname kinezima i sl. a kosta dosta vise.

i kod nas sony uglavnom nudi šrot robu za razliku od amerike gdje imaš kupiti njihove top proizvode

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice