UŽIVO: Stiže iPhone X

poruka: 205
|
čitano: 25.080
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "UŽIVO: Stiže iPhone X".
12 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
A nista posebno. Previshe sve to kosta.
Mene vishe zanimaju karakteristike novog procesora.
vicious
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
Ponovimo😁Apple će bežično punjenje novih iPhonea uskladiti sa standardom Qi, a bežične punjače nekih proizvođača bit će moguće nabaviti i u Apple dućanima.
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

ima li sta od tog ajfona i oce li bit barem 1500?

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
odjavljen
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
Xidrus kaže...
Ponovimo😁Apple će bežično punjenje novih iPhonea uskladiti sa standardom Qi, a bežične punjače nekih proizvođača bit će moguće nabaviti i u Apple dućanima.

 Bezveze. Pa ATJlucko kaze da je to bezveze kad ima toliko boljih nacina punjenja ;) 

16 godina
neaktivan
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

Na trenutak sam pomislio da su otkrili lijek za rak, aids i ebolu simultano, kad ljudi toliko su uzbuđeni.. a kad ono samo telefon novi predstavljaju.

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
1 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
shkval kaže...
grzzi kaže...

sve je očekivano bilo tako da nema nekih iznenađenja. X je po svemu top model smartphonea trenutno, 8 je zapravo isti mobitel bez novog ekrana i face recognitiona. 200 $ je dakle doplata za novi ekran i novi form faktor. 1000 za 64Gb, 1150 za 256 Gb. Zgodne su dimenzije, nešto sitno veći od dosadašnjeg 4.7 modela uz 5.8 ekran ... sve u svemu dionice će skakati.

 

watch je napokon sazrio za prime time... sad ne treba nosit fon ni na trening ni na kavu ... 400$ 

 Dionice su pale.

 

https://www.cnbc.com/2017/09/12/apple-stock-movement-during-iphone-x-event.html

 

 da, uglavnom uvijek padnu nakon keynotea. Uskoro će počet opet rast ne sumnjam. Problem bi dioničarima mogao biti nedostupnost modela x u skorijoj budućnosti, a to bi opet moglo usporiti prodaju osmice. Osobno mislim da bi watch mogao napokon biti generator rasta.

13 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

Evo i potvrda onoga, što sam ja izgleda prečuo 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/ios_11_comes_on_september_19_watchos_-news-27230.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
Torent kaže...
Xidrus kaže...
Ponovimo😁Apple će bežično punjenje novih iPhonea uskladiti sa standardom Qi, a bežične punjače nekih proizvođača bit će moguće nabaviti i u Apple dućanima.

 Bezveze. Pa ATJlucko kaze da je to bezveze kad ima toliko boljih nacina punjenja ;) 

Opet kolega  i provocirate, ustvari, tupite jedno a ja sam tupio sasvim nešto drugo 

 

Da rezimiram, ja sam govorio isključivo o apasolutnom bezkontaktnom punjenju, a ne o odlaganju na nešto što je punjač, JER POSTOJI FIZIČKI KONTAKT! 

A što se tiče punjenja u BMW-u 760iL, tu mi se vidi da sam BMW ima neki touch punjač, tako da obzirom nisam skroz točno vidio, neću lupati napamet o čemu se ustvari tu radi, so far! 

ATJ Lučko
8 godina
odjavljen
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X

Ti si tupio kako ce apple sigurno donijeti pravo bezicno punjenje a ne ovo sto je donio u apple svijet a sto postoji vec poprilicno godina.... I sto je dobro naravno... 

13 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

to bežično mi je totalno bzvz dok god je ograničeno na nekakvo postolje, al ok, nek su stavili ... bolje bi bilo da su za taj prostor povećali bateriju.

 
1 1 hvala 1
9 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
Torent kaže...

Ti si tupio kako ce apple sigurno donijeti pravo bezicno punjenje a ne ovo sto je donio u apple svijet a sto postoji vec poprilicno godina.... I sto je dobro naravno... 

 Ti nebi bio ti kad nebi kontrirao čak i gdje nema nimalo smisla.

8 godina
odjavljen
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X

Ali je opcija.... Niej bezveze jer dodjes u knc spustis mob i kad krenes samo ga pokupis... Ali je takodje opcija koju koristis ili ne.... Opcije su u stavri dobra stvar ;)

10 godina
suspendiran
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

Ja kao vlasnik Android uređaja i obožavtelj Androida općenito, smatram da su novi iPhone 8 a posebice iPhone X apsolutno pregenijalni uređaji. Ovom tvrdnjom ne govorim da konkurencija nema također genijalne uređaje, ali to nije trenutačno poanta.

 

Dakle, ja osobno smatram da su stvarno super, da je cijela prezentacija ispala jako simpatična i tipična Appleovska, puna emocija i onako, gušt za gledati. Za razliku od Samsungove Cringeworthy prezentacije na koju sam mislio da gledam malo veseliji sprovod.

 

Sve mi se dopalo, od Apple Watcha do iPhonea (iako nemam pojma što je sad novi iPhone, osmica ili desetka. A što će biti slijedeći, iPhone 9 ili 11?). Apple TV bojim se da kod nas neće nikada zaživjeti, ali za područje normalne Europe (one koja nije legalizirala ustašvo i nacizam) mislim da bi mogao biti pun pogodak. Iako naravno 4K i HDR više nisu ništa "auuuu kakva li je samo ovo neviđena novost".

Jedva čekam vidjeti što će se desiti s VR odnosno AR tehnologijom, sad kad je konačno dobila vjetar u leđa. Biti će ovo uzbudljiva 2018. godina.

 

 

A sada, zanimaju me objektivna mišljenja onih koje novi iPhone nije niti najmanje dojmio. Što točno nije interesantno na novom iPhoneu i u čemu je sve to precijenjeno i prenapuhano?

Molim da cijenu uređaja ne uzimate u obzir, ona je vrlo relativan pojam. Iznenadili bi ste se koliko ljudi ima veću plaću od vaše. Ne žive svi na balkanu. Mnogi si ljudi mogu i iskeširati i duplo više novaca za smartphone. A onda tu su i ugovori s telekomima koji ti nude uređaj za samo 1KN + 24 rate od samo 499,99kn.

Moj PC  
9 5 hvala 1
8 godina
odjavljen
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
matrix777 kaže...
Torent kaže...

Ti si tupio kako ce apple sigurno donijeti pravo bezicno punjenje a ne ovo sto je donio u apple svijet a sto postoji vec poprilicno godina.... I sto je dobro naravno... 

 Ti nebi bio ti kad nebi kontrirao čak i gdje nema nimalo smisla.

 Pa? Imas nekakav problem? De idi prinesi neku zrtvu appleu ili sta ves radis kad vidis jabuku....

8 godina
odjavljen
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

....

 

 

A sada, zanimaju me objektivna mišljenja onih koje novi iPhone nije niti najmanje dojmio. Što točno nije interesantno na novom iPhoneu i u čemu je sve to precijenjeno i prenapuhano?

Molim da cijenu uređaja ne uzimate u obzir, ona je vrlo relativan pojam. Iznenadili bi ste se koliko ljudi ima veću plaću od vaše. Ne žive svi na balkanu. Mnogi si ljudi mogu i iskeširati i duplo više novaca za smartphone. A onda tu su i ugovori s telekomima koji ti nude uređaj za samo 1KN + 24 rate od samo 499,99kn.

 Ne postoji "objektivna mišljenja" to je oksimoron.....

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 22:44 (Torent).
13 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
Torent kaže...

Ti si tupio kako ce apple sigurno donijeti pravo bezicno punjenje a ne ovo sto je donio u apple svijet a sto postoji vec poprilicno godina.... I sto je dobro naravno... 

Jesam, sukladno što je pisalo po netu! 

 

To što NISU USPJELI i je i nije fail, jer je ionako najava svega sa malim i u imenu sa OLED display-ima, La se nadam/o da će za iduće gadget nešto učiniti! 

To što su učinili sada, mene toliko ne baca u trans, više mi se "sviđa" staklene površine sprijeda i straga, posebno onaj bijeli, a touch punjenje, meh nigdje me nije oborilo s nogu, jer da je neka WooooW fora, pa i tablete bi ju već trebale odavno imati, ali sve! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

U svakom slučaju impresivna tehnologija i realizacija koja stoji iza face IDa,, super je da živimo u vremenu kada tehnologija napreduje takvim koracima

 
6 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
ATJLučko kaže...
Torent kaže...

Ti si tupio kako ce apple sigurno donijeti pravo bezicno punjenje a ne ovo sto je donio u apple svijet a sto postoji vec poprilicno godina.... I sto je dobro naravno... 

Jesam, sukladno što je pisalo po netu! 

 

To što NISU USPJELI i je i nije fail, jer je ionako najava svega sa malim i u imenu sa OLED display-ima, La se nadam/o da će za iduće gadget nešto učiniti! 

To što su učinili sada, mene toliko ne baca u trans, više mi se "sviđa" staklene površine sprijeda i straga, posebno onaj bijeli, a touch punjenje, meh nigdje me nije oborilo s nogu, jer da je neka WooooW fora, pa i tablete bi ju već trebale odavno imati, ali sve! 

 Kada se spustis na zemlju cak ponekad zvucis razumno ;) Nadam se da ce to potrajati... Zasto mora donijeti nesto????? Tesko se vise sta moze donijeti da bude wow. Appla hvata korak i sad je puno zaokruzeniji proizvod koji donosi manje vise top hardware.... Konacno oled ekran konacno bezicno punjenje konacno dizajn koji lici na 2017 godinu.... Konacno postaje zanimljiv proizvod kojeg mene licno ne bi bilo stramota izvaditi iz dzepa.... Jos ostaje jedna stvar a to je OS.... OS izgleda kao iz stripa ispao a ne mozes promijenuti temu da izgled prati vanjski dizajn.....Face ID je nesto novo ali ne nuzno i nesto previse dobro jer poskupljuje uredjaj plus ocigledno nije toliko praktican kao touchid koji si mogao koristiti dok si ga vadio iz dzepa... Face id usporava stvar.....

14 godina
neaktivan
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

Upravo je bilo predstavljanje budućeg najprodavanijeg mobitela, lova do krova :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 22:53 (PlayMaker10).
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
I da je upola jeftinija, desetku ne bi uzeo jer mi je odvratno to što su napravili s ekranom na vrhu. Taj urez, na što to liči? Bolje da su ga izravnali da ekran bude običan pravokutni. Ali tko zna, možda za koju godinu to postane normalno i kod ostalih mobitela, budućnost će pokazati.
Moj PC  
5 4 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
UŽIVO: Stiže iPhone X

Početni komentari su uvijke najbolji u svakoj temi.

Dosadni ste nakon 1. Stranice a kamo li na trećoj ...

 
20 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
Peruneph kaže...
I da je upola jeftinija, desetku ne bi uzeo jer mi je odvratno to što su napravili s ekranom na vrhu. Taj urez, na što to liči? Bolje da su ga izravnali da ekran bude običan pravokutni. Ali tko zna, možda za koju godinu to postane normalno i kod ostalih mobitela, budućnost će pokazati.

 meni ono na vrhu izgleda oke, iako nisam iphoneovac. 

Sumnjam da budu ostali uveli taj zub :D to bi bilo kršenje patenata :D 

 

9 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

 

A sada, zanimaju me objektivna mišljenja onih koje novi iPhone nije niti najmanje dojmio. Što točno nije interesantno na novom iPhoneu i u čemu je sve to precijenjeno i prenapuhano?

 

evo mene niti najmanje.

sve vec videno, sve vec postoji kod drugih (osim tog prepoznavanja face..) za manje novaca, hvataju korak sa konkurencijom, sve teze.

ne znam sto bi me u toj cijeloj prici trebalo dojmiti????

a taj izrezani ekran i izbocena kamera.. izgledaju mi blago receno - jako lose.

zijev...

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 23:44 (digitall).
9 godina
neaktivan
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
Chico12 kaže...
Najjace mi je kad predstavljaju sve kao neku super revoluciju. Cuj revolutionary bezel less phone, jbt Xiaomi ga predstavio prije je.enih godinu dana. Kako me iritiraju ovi sto pljescu na svaku glupost. Koja debilana

 ne poredi xiaomi i apple, xiaomi je institucija za apple

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.9.2017 23:29 (hanteed).
13 godina
neaktivan
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
alien kaže...

Čekat ću da Huavei izbaci mobitel sa istim specifikacijama po 3 put manjoj cijeni, pa ću ga onda kupiti...

Mate 9 košta preko 6000 kn. Mate 10 će biti oko 1000€.

12 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
Screen to body ratio 65% na osmici?? Kako ih nije sram. Zapravo i je, zato su i stavili slike odostraga da se ne vide divovski rubovi oko ekrana. Pa moj stari Redmi 1s iz 2014. ima 64%. O moj Apple...
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
Debelo preskupo....
13 godina
neaktivan
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

 

A sada, zanimaju me objektivna mišljenja onih koje novi iPhone nije niti najmanje dojmio. Što točno nije interesantno na novom iPhoneu i u čemu je sve to precijenjeno i prenapuhano?

 

FaceID na X modelu, neprecizno i u mraku neupotrebljivo.

Ekran na 8-ici, LCD?

9 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
digitall kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

 

A sada, zanimaju me objektivna mišljenja onih koje novi iPhone nije niti najmanje dojmio. Što točno nije interesantno na novom iPhoneu i u čemu je sve to precijenjeno i prenapuhano?

 

evo mene niti najmanje.

sve vec videno, sve vec postoji kod drugih (osim tog prepoznavanja face..) za manje novaca, hvataju korak sa konkurencijom, sve teze.

ne znam sto bi me u toj cijeloj prici trebalo dojmiti????

a taj izrezani ekran i izbocena kamera.. izgledaju mi blago receno - jako lose.

 Ja sam skužio, barem kod nas, da Iphone kupuju većina onih koji se slabo razumiju u mobitele. Jednom prilikom na badnjak smo bili vani nas 5, 6 parova i ja okinuo fotku sa Galaxy s6 nas sve zajedno, druga cura mislim da je imala Iphone 5s, 6 ili 6s (ne pratim te modele) i kaže ona meni da joj pokažem svoju fotku, dali je kod mene bolje ispala bolje na slici (valjda trpa to odma na fejs pa da vidi na kojoj je bolje ispala) Jbt kad smo usporedili, samo me pogledala i kaže: "moram podesiti postavke fotoaparata" Slika na Iphonu je bila barem 2 klase lošija u svim segmentima. Mislim da je svršavala na sliku sa Galaxy s6, ali o tom potom.

 

Ne znam, ja kad otvorim postavke na nečijem Iphonu ili nešto prčkam, meni to sve djeluje kao da su se djeca igrala. Ne vidim zaista tu prednost koja opravdava toliku cijenu, bilo kojeg Iphone sa drugim flagshipima iz iste godine. 

 

Ponavljam, uvjerio sam se da dosta ljudi kupuje Iphone koji se ne razumiju u mobitel. 

15 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone X
lovacmaki kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

 

A sada, zanimaju me objektivna mišljenja onih koje novi iPhone nije niti najmanje dojmio. Što točno nije interesantno na novom iPhoneu i u čemu je sve to precijenjeno i prenapuhano?

 

FaceID na X modelu, neprecizno i u mraku neupotrebljivo.

Ekran na 8-ici, LCD?

 Evo gospodo ovo je jedan tipican primjer hejtera. On kaze da je nesto neprecizno i u mraku neupotrebljivo, gospoda iz applea kaze da je u mraku upotrebljivo i jako precizna stvar inace. Ovaj komentator nikad nije drzao ni isprobao novi iphone al vec kaze da nesto ne radi. 

 

Inace meni je x model odlican, da imam viska love uzeo bi ga, no trenutno mi je preskup. Osmica mi nije nesto i za tu lovu radije bi uzeo samsung s8. Sve je lakse kad nisi fanboy neceg. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice