Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

poruka: 429
|
čitano: 45.474
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!".
13 godina
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Friday kaže...
BlueMax kaže...
Friday kaže...
BlueMax kaže...

Uglavnom, da sam se u svom uredu prije 10 godina odlucio za Mac (a umalo nisam) da bi odrzavao nivo produktivnosti kakav sad imam, do sad bi potrosio bar dvostruko sa iMacovima a mozda i trostruko s Pro-ima.

 

Kaže tonči da se sa macom puno više zaradi!

 Tonči pravi aplikacije za iOS na kojima se zaradi puno više nego na Android ili WP aplikacijama a Mac je (bar mi tako kazu, nije moje podrucje) puno bolja opcija za taj posao.

 

Sorry, ja kenjam bezveze a ti bi to trebao znati!

 Mac je jedina opcija za razvoj iOSa koji se svakako više isplati ( opet generaliziram ali tako je ) nego android.

12 godina
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Friday kaže...
BlueMax kaže...

 

Sorry, ja kenjam bezveze a ti bi to trebao znati!

 Dekoncentracija. Vikend na vratima a cekam najdosadnijeg klijenta na svijetu.

15 godina
odjavljen
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Meni nije baš jasna Appleova odluka da u računalima u koja gura Xeon ne koristi najvažniju mogućnost Xeona: ogromnu količinu RAM-a i više od jednog procesorskog socketa. Nabili su trošak kroz Xeon i ECC RAM koji su u pravilu beskorisni sami po sebi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Mac Pro je njima zadnja rupa na svirali vec 15 godina. U zadnjoj verziji su paznju posvetili svemu osim svrsishodnosti uredjaja.

Vidio sam ga u radnom okruzenju u kojem sa svim prikljuccima lici na ruznu hobotnicu :)

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma

Svaki PC workstation mora biti hobotnica. :) Ali nMP i dalje izgleda bolje nego moje klasične hobotnice jer je drastično manji i... a ljepši je od kutija.

11 godina
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Friday kaže...
BlueMax kaže...

Uglavnom, da sam se u svom uredu prije 10 godina odlucio za Mac (a umalo nisam) da bi odrzavao nivo produktivnosti kakav sad imam, do sad bi potrosio bar dvostruko sa iMacovima a mozda i trostruko s Pro-ima.

 

Kaže tonči da se sa macom puno više zaradi!

s macom se doista nekad više zaradi...  

13 godina
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma

U listi samo Nexusi koje nema nitko osim developera. 

13 godina
suspendiran
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Uvijek sa duplo najmanje vijekom trajanja, mogu samo najbolji!

 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Sto ljudi sto cudi,a jos vise glupih komentara! Pa svakome normalnom je vise dosta komentara tipa:sisaj ovce,uzmi novce,ovo je debilno,skupo,no name je bolji,bla bla bla...
Po tome svi oni koji za auto daju 20,30 ili vise tisuca eura su idioti jer se moze kupiti savrsena kia ili fiat uno za manju cijenu!Ma vidi zakljucka!?Tko ima novaca sigurno ce kupiti poznatu marku tj.model pa bia to auto audi,porsche; apple ili samsung.pored kvalitete i pouzdanosti kupuje se i ime tj. Takozvani statusni simbol.Takodjer nitko ne spominje jednu vaznu stavku izmedju apple i ostalih mobitela.prodaj nakon 2 godine iphone 6s i neki android.za iphone ces dobiti sigurno 70 posto kupovne cijene,a za android mob.?40,50 posto?
Sta koji mobitel ili pc eventualno moze pod prstima nekog strucnjaka koga zanima??? Svejedno 80% korisnika koristi mobitele iskljucivo za razgovor,poruke,muziku i neizbjezni facebook.Dok mobitel sluzi i ne trza koga zanima koliko stotina dodatnih aplikacija mozes eventualno koristit? Ista stvar i za pc.tko je ima priliku vidjeti i koristiti imac priznat ce jedno.jednostavno sucelje i predobar izgled i naravno visoka cijena.naravno da se moze duplo jeftiniji win pc kupit ali to ne znaci da su budale oni koji plate 1400 eura.tko ima kupit ce uvik marku a vecina onih koja nema ili ne moze kupit trazit ce jeftiniju varijantu bilo to auto,pc,mobitel ili komad odjece!
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
picajzla0707 kaže...
Friday kaže...
BlueMax kaže...

Uglavnom, da sam se u svom uredu prije 10 godina odlucio za Mac (a umalo nisam) da bi odrzavao nivo produktivnosti kakav sad imam, do sad bi potrosio bar dvostruko sa iMacovima a mozda i trostruko s Pro-ima.

 

Kaže tonči da se sa macom puno više zaradi!

s macom se doista nekad više zaradi... 

 Još da cura ima prirodne sisurine eh, no vratimo se ja Jabučare, eto Tim je ipak odlučil istrest sve kosture iz ormara pa kaj bude bit če.

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
16 godina
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Evo, pošto sam razjebao stari mob, trenutno koristim iPhone 4 dok ne kupim novi i u čudu sam kak nešto tak staro tak dobro radi. Istina, ajfon košta, al valja. 

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Aki kaže...

Evo, pošto sam razjebao stari mob, trenutno koristim iPhone 4 dok ne kupim novi i u čudu sam kak nešto tak staro tak dobro radi. Istina, ajfon košta, al valja. 

 

Moj iPad 1st gen isto odlično radi. Samo ne mogu skoro ništ moderno na njega instalirati jer za njega ne postoje updejtovi poslije iOSa 5 :-)

16 godina
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Bitanga kaže...
Aki kaže...

Evo, pošto sam razjebao stari mob, trenutno koristim iPhone 4 dok ne kupim novi i u čudu sam kak nešto tak staro tak dobro radi. Istina, ajfon košta, al valja. 

 

Moj iPad 1st gen isto odlično radi. Samo ne mogu skoro ništ moderno na njega instalirati jer za njega ne postoje updejtovi poslije iOSa 5 :-)

I ja sam ga radi toga prodao. Cak se rusio kad bi otvorio facebook stranicu putem safaria.

Rvat katolik!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma

Uvijek može biti solidan Kindle. :) 

16 godina
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Tonči kaže...

Uvijek može biti solidan Kindle. :) 

Na zalost, ne moze ni to, jer se jedina aplikacija koju sam koristio (Stanza) vise ne proizvodi, a nove aplikacije ne mozes instalirati jer je iOS 5.1, a one zahtjevaju veci. Presao sam na Samsung.

Rvat katolik!
15 godina
odjavljen
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Ahh, ipak je to prvi iPad... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Tonči kaže...

Uvijek može biti solidan Kindle. :) 

 

Da, to može, al u mom slučaju je youtube i plex player za klince. Ne mislim ga prodati.

15 godina
neaktivan
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

I kakav je zaključak?

 

Zanima me koliko je ljudi ZA - PROTIV

11 Volim jabuku
11 Ne volim jabuku
3 Želim jabuku, al je preskupa
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Ajmo malo proširiti anketu...anketa se odnosi na vlasnike (bivše i sadašnje) flagship uređaja - da ne bi Android bio u lošijoj situaciji (pretpostavka je da će korisnici biti manje zadovoljni slabijim uređajima).

 

Nije mi stalo za nezadovoljne Lumia korisnike - ako ima takvih, to ostavite u komentarima

15 iPhone i opet ću
1 iPhone i nikad više
2 Android flagship nezadovoljan
2 Samsung i opet ću
2 Sony i opet ću
1 HTC i opet ću
1 LG i opet ću
1 Nexus i opet ću
1 Motorola i opet ću
6 Lumia i opet ću
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2015 0:59 (Mazga).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Hejjjjj
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

Apsolutno mi nije jasno zasto ekipa koja prezire apple i njihove uredjaje, obozava sve topice vezane za iste, te pokusavaju uvijek kao da ne kazem cije crkve sljedbenici ici od vrata do vrata i zagovarati svoje vidjenje stvari.

Nazalost to njihovo glediste nije zapravo njihovo glediste vec nesto sto je eto pomodno da se pljuje po apple proizvodima (a google i njegova android platforma i svi u biti ostali proizvodjaci su u najmanju ruku ko druzina robina hood-a koja eto otima od appla i onda besplatno dijeli ostalima), pa tako ispada da cca 80% njih sto na nasim sto na stranim forumima u biti nikada nije osobno niti koristilo neki od apple uredjaja, ali dakako oni ipak znaju bolje nego ljudi koji ih eto svakakodnevno koriste i koji su zapravo samo ovce za sisanje :-)

 

Sljedece glediste vecine korisnika je ekonomske prirode, i tu uvijek narastu ocnjaci jer npr macbook pro u RH kosta 18000kn, sta je slazem se previse iz perspektive da je nekakava prosjecna placa npr 5000kn. 

Naravno da preprodavaci umijesto da npr 2200usd preracunaju po tecaju u kune i stave si neku normalnu marzu, natovare porez na budale od cca 15 ili vise posto sto onda taj isti uredjadje koji je za nase strandarde u startu nazalost preskup, naprave da cijenom para oblake. Ono sta Apple mozda moze po tome pitanju napraviti je da vise tjera ovlastene (pre)prodavace u nasim krajevima da se drze preporucenih cijena… No pitanje je zaista kolke su tim preprodavacima zapravo ulazne cijene, jer ako razmislimo da oni opsluzuju potencijalno trziste u RH koje broji nekakvih 4.5 milja ljudi, sto je kada pogledas manje nego nego glavni gradovi europskih zemalja gdje Apple ima svoje apple store trgovine. No to masu raznih pljuvaca ne zanima, oni u svojoj slijepo mrznji niti ne misle da RH nije cijeli svijet i da postoje mjesta gdje su Apple uredjaji itekako priustivi. Ako na primjer uzmem sebe koji zivim u Svici zadnjih 5 godina, i gdje je ajmo reci prosjek place 5000chf mjesecno, onda ti nije problem dat 2200chf za macbook, trebao ti on ili ne, u smislu da si mozes kupiti neki drugi brand jos jeftinije sa istim ili boljim performansama,  ali ti nije kao u RH, da laptop kosta tvoje tri ili vise placa, meni kosta npr 45% jednog mjesecenog primanja. E sada dal je to stvar statusnog simbola, dal je stvar isplativosti, dal je stvar estetike, to mislim da nikoga na kraju ne treba biti briga, osim same osobe koja si je taj uredjaj odlucila kupiti, ali ipak eto postoji vojska mrzitelja koji ce odmah skociti, popljuvati te i reci da si smece/snob/ovca/glup. 

 

Osobno mislim da svatko od nas treba biti sretan da ima kompanija kao sto su apple, samsung, motorola, lenovo, intel itd na trzistu… zasto zato sta zdrava konkurencija radi brze, bolje, lakse, naprednije, jeftinije proizvode, ne shvacam da netko tko stuje i ljubi android uredjaje/platformu ili windowse/linux ne shvaca da neki pomaci na bolje, ne bi niti bili moguci da ih ne goni konkurencija koja im puse za vrat. Dao bih desnu ruku u vatru, da ne bi imali gotovo nikakvog pomaka (makar i ovo sta imamo nije bas vau) u svijetu CPU trzista gdje je amd u slobodnom padu, a Intel zapravo i nema konkurencije, da uz pomoc apple ali i ostalih tvrtki nisu nastali uredjaji koji koriste arm procesore, koji su preko noci zauzeli odredjeni dio trzista koji bi do jucer eto pripadao Intelu ili Amd-u… Da Apple pa kasnije i drugi nisu odlucili predstvaljati, sve tanje i lakse uredjaje, ali i da u nih zele ugradjivati, visejezgrene cpu procove, uz odlicnu izdrzljivost baterije, sta samim time zahtijeva super TDP, odnosno finiji proizvodni proces za procovo, optimizacije itd...Nije mi jasno (osim ako direktno ne radis za apple ili konkurenciju, ili netko od tvoje uze obitelji) zasto imas potrebu mrziti, vrijedjati, itd nesto sto je ipak eto prisutno na trzistu vec dosta dugo vremena, sto raste prodajom iz godine u godinu, sto je izbacilo na trziste neke uredjaje koji su svojim izlaskom, pa i musicama i zatvorenoscu platforme napravili da mozda neki drugi uredjaj nekog drugog proizvodjaca napravi nesto bolje. Pa vecina mislim da se moze sloziti sa time da nam u niti jednom segementu potrosacke elektronike ne treba jedna firma koja je monopolist. Iskreno bio bih najsretniji da Microsoft ima nekoga ko bi mu mogao zaista parirati u pogledu rasirenosti OS-a u korporativnom svijetu, tu ne mislim na servere, vec na to da su OSX a pogotovo Linux na tako malom broju instaliranih client racunala, da je iz moga poslovnog stajalista to neznatno. Dal je Apple inovativna firma ili nije, tu se slazem i ne slazem sa komentarima, dal je zatvorena ili limitirana platforma, vecinom se ne slazem, dal prodaju toplu vodu, pretstavljajuci vec postojece standarde i prezentirajuci ih kao nesto novo, prodaju, ali isto tako cu reci da sam prije dvije godine trazio za klijenta 10 komada Microsoft Surface Pro, izvrnuo sam se naglavce da ih nabavim, na kraju da ispostujem rokove narucio od 3 razlicite firme. Zakljucak je da unatoc tome sta je Microsoft Surface Pro bolji uredjaj od npr iPada, malo mi je to znaci kada nije bio Surface skoro nigdje na stanju da ga kupim, odnosno sta mi vrijedi ako je vec netko nemam pojma kada imao multi touch screen ako je bio dostupan 3% populacije, i tu povlacim crtu, ostalo sta Apple radi kada prezentira tako neki proizvod kao da su ga oni sami izumili mi dakako nije drago, taman i da su postojecu tehnologiju dvostruko unaprijedili, opet nije fer ponasati se kao da ti stojis iza toga od pocetka, ali opet meni kao krajnjem korisniku nikaj ne znaci ta tehnologija, ako sam samo negdje na netu nasao da postooji, a nema je nigdje u mom okruzenju da je mogu kupiti, kasnije servisirati, ostvariti pravo jamstva itd. 

 

Na kraju cu reci zasto ja osobno koristim Apple, i koja je moja IT pozadina, odnosno zasto sam fanboy :-). Dakle kompom se koristim od svoje 15god, odnosno od win 95, u poslovnom okruzenju sam se koristio od Win XP na ovamo, od kada radim u svici bio sam ukljucen u dosta velikih projekata kod raznih klijenata, izdvojio bih: migraciju cijele mrezne infrastrukture sa tri data centra (120 servera, preko 80 switcheva, ip telefoniju) / migracija Win XP na Win 7 (650kompova + 5 poolova sa VDI XP i 7 masinama) / migracija Office 2003 na Office 2013 za kompaniju koja ima urede u 40-ak zemalja na svijetu i koriste 13 razlicitih LP, (2600 desktopa u totalu), implementacija Veeam backup solucija / instalacija, dizajn, upgrade VMware infrastrukture - itd… Dakle od nekakvih platformi/tehnologija na kojima sam radio/ili radim rekao bih da sam prosao dosta toga, no evo za svoje kucne uredjaje koristim gotovo iskljucivo apple proizvode, zasto? Na OSX i iOS platformi imam sada vec hrpu placenih applikacija i bila bi otprilke ludost to sada odbaciti i mjenjati, s druge strane kada dodjem doma ne zelim vise biti admin, na taj dio zivota mi ode 8-10 sati dnevno 5 dana u tjednu, i onda mi se apple cinio kao idealka, ne mozes puno cackat po sistemu, ne mozes nadogradjivati hdw, dakle kada dodjem doma fokus je na 3 godisnje dijete, na pravljenje neke lagane vecerice sa suprugom, na druzenje sa prijateljima… Ako i kada bas trebam nesto vise nego sta mi moj limitirani OSX doma moze ponuditi, imam Microsoft Remote Desktop ili Teamviewer aplikaciju, spojim se na bilo koji od sistema koji su pod odrzavanjem kompanije za koju radim i to je to. 

 

Pozdrav svima :-)

 

IT Technical Consultant
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.9.2015 22:08 (Nathan).
Moj PC  
9 2 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Nathan kaže...
 trebao ti on ili ne, u smislu da si mozes kupiti neki drugi brand jos jeftinije sa istim ili boljim performansama,  ali ti nije kao u RH, da laptop kosta tvoje tri ili vise placa, meni kosta npr 45% jednog mjesecenog primanja. E sada dal je to stvar statusnog simbola, dal je stvar isplativosti, dal je stvar estetike, to mislim da nikoga na kraju ne treba biti briga, osim same osobe koja si je taj uredjaj odlucila kupiti

 

 

Upravo je ovakav stav ulje na vatru u ovakvim raspravama. "Kupio sam ga ali ne znam zašto. Čekaj, zapravo znam - zato što je apple".

Meni puca čuna, ali tako ispada...

 

EDIT:

A argument kako ga imaš da bi se više igrao sa djetetom...

To je kao da kažeš "obećao sam ženi da ću manje masturbirati pa sam si odrezao ruke - to mi je nekako najlogičnije bilo"

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.9.2015 9:44 (Friday).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Nathan kaže...

Na kraju cu reci zasto ja osobno koristim Apple, i koja je moja IT pozadina, odnosno zasto sam fanboy :-). Dakle kompom se koristim od svoje 15god, odnosno od win 95, u poslovnom okruzenju sam se koristio od Win XP na ovamo, od kada radim u svici bio sam ukljucen u dosta velikih projekata kod raznih klijenata, izdvojio bih: migraciju cijele mrezne infrastrukture sa tri data centra (120 servera, preko 80 switcheva, ip telefoniju) / migracija Win XP na Win 7 (650kompova + 5 poolova sa VDI XP i 7 masinama) / migracija Office 2003 na Office 2013 za kompaniju koja ima urede u 40-ak zemalja na svijetu i koriste 13 razlicitih LP, (2600 desktopa u totalu), implementacija Veeam backup solucija / instalacija, dizajn, upgrade VMware infrastrukture - itd… Dakle od nekakvih platformi/tehnologija na kojima sam radio/ili radim rekao bih da sam prosao dosta toga, no evo za svoje kucne uredjaje koristim gotovo iskljucivo apple proizvode, zasto? Na OSX i iOS platformi imam sada vec hrpu placenih applikacija i bila bi otprilke ludost to sada odbaciti i mjenjati, s druge strane kada dodjem doma ne zelim vise biti admin, na taj dio zivota mi ode 8-10 sati dnevno 5 dana u tjednu, i onda mi se apple cinio kao idealka, ne mozes puno cackat po sistemu, ne mozes nadogradjivati hdw, dakle kada dodjem doma fokus je na 3 godisnje dijete, na pravljenje neke lagane vecerice sa suprugom, na druzenje sa prijateljima… Ako i kada bas trebam nesto vise nego sta mi moj limitirani OSX doma moze ponuditi, imam Microsoft Remote Desktop ili Teamviewer aplikaciju, spojim se na bilo koji od sistema koji su pod odrzavanjem kompanije za koju radim i to je to. 

 

Pozdrav svima :-)

 

 U pravilu, svaki Mac može imati i Windows pa ono što ne radi na OSX-u (igre) uvijek možeš imati u dual-bootu. Ali istaknuo bih ovo gore: najvažniji razlog za Apple je što ne moraš glumatati sys admina za koristiti računalo. :)

16 godina
odjavljen
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Tonči kaže...

Ali istaknuo bih ovo gore: najvažniji razlog za Apple je što ne moraš glumatati sys admina za koristiti računalo. :)

 

Da, eno moja žena i djeca administriraju sve u 16...

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma

Od Win7 na dalje, nakon instalacije, podesiš windowse i onda control panel i cmd više nikad ne diraš ako si prosječni korisnik.

 

A to je Tončiju i ekipi prekomplicirano

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
13 godina
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma
Nathan kaže...
Dakle od nekakvih platformi/tehnologija na kojima sam radio/ili radim rekao bih da sam prosao dosta toga, no evo za svoje kucne uredjaje koristim gotovo iskljucivo apple proizvode, zasto? Na OSX i iOS platformi imam sada vec hrpu placenih applikacija i bila bi otprilke ludost to sada odbaciti i mjenjati, s druge strane kada dodjem doma ne zelim vise biti admin, na taj dio zivota mi ode 8-10 sati dnevno 5 dana u tjednu, i onda mi se apple cinio kao idealka, ne mozes puno cackat po sistemu, ne mozes nadogradjivati hdw, dakle kada dodjem doma fokus je na 3 godisnje dijete, na pravljenje neke lagane vecerice sa suprugom, na druzenje sa prijateljima… Ako i kada bas trebam nesto vise nego sta mi moj limitirani OSX doma moze ponuditi, imam Microsoft Remote Desktop ili Teamviewer aplikaciju, spojim se na bilo koji od sistema koji su pod odrzavanjem kompanije za koju radim i to je to. 

 

Pozdrav svima :-)

 

Tonči kaže...

 U pravilu, svaki Mac može imati i Windows pa ono što ne radi na OSX-u (igre) uvijek možeš imati u dual-bootu. Ali istaknuo bih ovo gore: najvažniji razlog za Apple je što ne moraš glumatati sys admina za koristiti računalo. :)

Daj me nemojte žderati s administracijom. Kao korisnik koji doma ima Linux (koriste ga žena, klinac i ja) a na poslu hrpu Windows računala (posao mi nije IT), mogu samo reći LOL. Pa administriranje Windowsa se svodi samo na restart kada to računalo zatraži a kod Linuxa moraš potvrditi da želiš instalirati nove update i nakon toga upisati lozinku (kod mene doma to obavlja klinac od nepunih 8 godina). Argument o kupljenim aplikacijma razumijem i o je OK razlog ali ovaj dio o administriranju, LOL.

 

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
offline
Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma LOL!

 

trenutni rezultati ankete dovoljno govore:

 

iPhone: 11-1 = 10

Android: 7-2 = 5
Win mobile: 5

 

HR ima jedan od največih attach rate-a korisnika iPhone-a u EU, naravno da su i rezultati takvi.

 

 

11iPhone i opet ću

- 1iPhone i nikad više

 

2Samsung i opet ću

2Sony i opet ću

1HTC i opet ću

1LG i opet ću

1Motorola i opet ću

-2Android flagship nezadovoljan

 

 

5Lumia i opet ću

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma

mario.L_hr to baš i nije tako. Ja redovito imam "posla" s Windowsima bez obzira koji hardver i kad imam. Uvijek nešto ima...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple je neinovativan, precijenjen, smeće… ma

Onda je problem u tebi...

 

Sestre imaju Win7 (uskoro upgrade na 10) na svojim laptopima. Stari na PCju u dnevnom boravku ima Win7. Nitko od njih me nije ništa pitao nit se žalio na neke probleme. Niti stari od cure, koji ima Win10 sad (a imao je Win7). Dakle, prosječni korisnici i sve im štima.

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice