Asus smanjio cijene svojih matičnih ploča

poruka: 65
|
čitano: 5.972
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus smanjio cijene svojih matičnih ploča".
16 godina
odjavljen
offline
Re: Asus smanjio cijene svojih matičnih ploča
nicky.sl kaže...
Friday kaže...
bik kaže...

godinama koristim asrock ploče i to mid do high range te nikad problema. asrock uvijek nudi više za istu cijenu.

 

Ti nemaš pojma {#}

Bitno da ti imaš     {#}

 

S obzirom da osobno poznam čovjeka kojem repliciram reklo bi se da sad ti nemaš pojma o čemu se radi...

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Asus smanjio cijene svojih matičnih ploča
Friday kaže...

Molim modove da kartoniraju sve koji imaju Asus ploču...

Bumppppp...{#}

iclock2much
13 godina
offline
Re: Asus smanjio cijene svojih matičnih ploča
Valentin17 kaže...
Zver kaže...

Zanimljivo, ja bih mogao pisati isto kao i ti, samo zamjenit uloge Asrocku i ASUSu.

Mislim da bi moje bilo vjerojatnije nego tvoje.

ps. u tvome računalu je ASUS ploča vidim, pa daj si to zamjeni za Asrock, kad je on tako "dobar"

i preporučuješ ga svima, ne moraš trpjeti pištanje.

Takvi su mi dobri, preporučuju nešto drugima, hvale to, a sami to ne bi uzeli. facepalm. :D

 

Da je u vrijeme kupnje u Hrvatskoj bilo za nabaviti Asrock Z68 Extreme7 ploču uzeo bi nju a ne ovaj ASUS. Jer mi je dotična daleko bolje zadovoljava potrebe nego ovaj ASUS.

Također dotični ASUS je implemetirao šugavi SATA3 dodatni Marwell kontroler koji je smeče.

Dotično pištanje se ne čuje osim ak su zvučnici odvrnuti do kraja a glasnoča se regulira na kompu. Posilje kupnje sam u dva tjedna promijenio 3 komada. i sve su bile iste.... ostao sam na zadnjoj.

U kompu od klinca je Asrock Extreme4 i zasada kuca dobro. Konfe koje sklapam uvijek stavljam Asrock ploče. Mogu pisat do sutra jer tebi to ništa ne znači pošto si Facepalma-o. Dotle je segla tvoja kultura i pamet.

13 godina
offline
Re: Asus smanjio cijene svojih matičnih ploča
Valentin17 kaže...

Jao sad su mudraci došli sa svojim teorijama i romanima. {#}

Tema je otišla u pm, pa bih ja preložio fino LOCK.

Još jedan odraz kulture i gledanja na ostale s visokog.

13 godina
offline
Re: Asus smanjio cijene svojih matičnih ploča
Zver kaže...

 gledanja na ostale s visokog.

Nije to to, nego ne volim pametovanje, usporedbe s nečim s čim to nema veze i sl.

Čovjek je napisao tamo roman ("Otišao sam preširoko"), većina posta je offtopic, tako da...

Od cijeloga romana, zadnja rečenica bi bila dovoljna.

Zver kaže...

Konfe koje sklapam uvijek stavljam Asrock ploče. Mogu pisat do sutra jer tebi to ništa ne znači pošto si Facepalma-o. Dotle je segla tvoja kultura i pamet.

MRZIM dvoličnost, hvališ Asrock, preporučuješ ga drugima, ali istovremeno ga ne želiš stavit u svoju mašinu

("iduća ploča će biti ASUS"), ja sam barem dosljedan, hvalim ASUS, sad gledam u ASUS ploču u svome PCu dok ovo pišem,

svima kojima slapam računala stavljam ASUS ili Gigabyte ploče, ali ti ne radiš dobro i pošteno,

ljudima stavljaš lošiji Asrock (kao to je dobro za njih), istovremeno ga nećeš stavit u svoj PC,

tako nešto zaslužuje više od facepalma kolega.

Ja NIKAD nekome ne bih predložio nešto što i sam ne stavio u svoje osobno računalo.

ZAŠTO U TVOME PCu NIJE ASROCK MATIČNA KOLEGA? Kad je tako hvališ i kad je tako dobra. Molio bih te da prestaneš

muljati ljude ovdje i trollati forum, jer ne možeš istovremeno srat.. po ASUSu i reći "i iduća ploča će biti ASUS".

Moderatoru isprika na offtopcicu (iako je ovo offtopic odavno), ali bolestan sam na takve koji misle da su bolji od drugih

(ASUS za mene, a za druge je dobar i Asrock) i (ASUS je sra..., ali ga svejedno budem opet kupio).

Toliko od mene, pozdrav svima.

{#}

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 19:55 (Valentin17).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice