AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.

poruka: 16
|
čitano: 2.320
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.".
14 godina
offline
AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.

Pa ugasit će se 2G i 3G itd svugdje pa tako i kod nas kad tad kako dolaze novije generacije.

 

Pa će se onda te frekvencije dodjeljivati novijim generacijama... Ne znam tipa 2100 MHz od 3G će se dodjeliti za 4G itd.....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.
Oldy kaže...

Pa ugasit će se 2G i 3G itd svugdje pa tako i kod nas kad tad kako dolaze novije generacije.

 

Pa će se onda te frekvencije dodjeljivati novijim generacijama... Ne znam tipa 2100 MHz od 3G će se dodjeliti za 4G itd.....

A kod mene u selu ugl. EDGE...

NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH_NHF_NFH
14 godina
offline
AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.

I što sada? Kada se bude ukidao EDGE bit ćeš već pokriven sa  nečim boljim.

 

Ne sa 3G to nećeš. 3G je na svojih 2100 MHz slab za dobro pokriti ali sa 4G na 800 MHz bi već mogao biti tada pokriven..... Niže frekvencije bolje pokrivaju uostalom kao što i EDGE na 900 MHz bolje pokriva od 3G na 2100MHz.

 

To će se sve posložiti samo da okolne države tipa Srbije, Bosne sjašu konačno sa analogne televizije kao i mi i taj njen spektar kao i mi iskoriste za LTE i daljnje generacije....

 

Ovako dok ne sjašu bi dolazilo do interferencije između signala analogne tv i LTE signala tj. smetali bi jedni drugima.

 

 

 
3 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.
Ti bi zivio na selu i imao brz internet...
15 godina
offline
Re: AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.
skilly kaže...
Ti bi zivio na selu i imao brz internet...

Zašto ne?

10 godina
protjeran
offline
Re: AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.
Bilo bi divno da je i McDonalds u selu, al jbg
14 godina
offline
Re: AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.
sta po onda nebi trebo znat ni pisat ako je sa sela stali? pa ni Nikola Tesla nije iz grada doso tako da ti je izjava vrhunska...
VenAtoR#2231
10 godina
protjeran
offline
Re: AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.
Niti je svijet krojen onako kako ti mislis. Uvijek imas priliku vrhunski plan kako dovesti 3g u sela predstaviti operaterima i pobrati aplauz.
Zelje su jedno - realnost drugo.
A sto se pismenosti na selu tice, mislio sam da je puno bolja dok nisam tvoj post procitao.
14 godina
offline
Re: AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.

pa uspio si procitat sve sta sam napiso tako da je moja pismenost ok..... al se zapitaj za svoju

VenAtoR#2231
10 godina
protjeran
offline
Re: AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.
Nisam bas sve. Pod "stali", mislis na štali ili šta li?
Sta je to "doso" iz grada? Jel to kao Dasa?
Evo, "napiso" sam ti.
16 godina
protjeran
offline
Re: AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.
Oldy kaže...

 

 

To će se sve posložiti samo da okolne države tipa Srbije, Bosne sjašu konačno sa analogne televizije kao i mi i taj njen spektar kao i mi iskoriste za LTE i daljnje generacije....

 

Ovako dok ne sjašu bi dolazilo do interferencije između signala analogne tv i LTE signala tj. smetali bi jedni drugima.

 

 

Analogna TV uopće ne smeta mobitelima, obrnuto je problem

 

Do interferencija dolazi kada su kanal do kanala LTE i DVBT. Našim operaterima se jednostavno neda trošiti novac na pokrivanje ruralnih krajeva. 800 MHz područje HT je pokrio samo tamo gdje imaju puno korisnika, tipa Ozalj, Istra i slično

16 godina
neaktivan
offline
Re: AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.
Super, ako VIP ugasi 2G slobodno mogu prec na nekog drugog jer mi je 3G koma da ne moze bit veca koma. Zivim na selu imenom Zagreb.
Sva sreca do to kod nas ne bu jos oho godina.
14 godina
neaktivan
offline
Re: AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.
Drazen kaže...
Super, ako VIP ugasi 2G slobodno mogu prec na nekog drugog jer mi je 3G koma da ne moze bit veca koma. Zivim na selu imenom Zagreb.
Sva sreca do to kod nas ne bu jos oho godina.

Da...ovo je zanimljivo.

Ja ovdje u Lovranu imam 3G onako...malo lovi malo ne, kad ulovi je ok, kad ne ulovi ide na edge i tako.

I tako dođe kod mene frend iz ZG, iz centra, da ne bude zabune, i on sav ljut viče kako čak i ovdje lovi 3G dok kod njega nikako.

Pa mi onda priča kako je u ZG, i to ne samo u rubnim djelovima, i dalje puno crnih točaka, tj lokacija sa lošim, ili čak i nikakvim signalom, i da ima dosta nezadovoljnih korisnika na svim mrežama. A kaže čim se mičeš malo izvan grada, situacija zna biti još i gora. To me poprilično iznenadilo moram priznati i tad sam odustao uopće od nadanja da bi se kod mene mogao 3G signal ustabiliti u neko dogledno vrijeem jer ako neće u ZG to odraditi kako treba što bi onda ovdje.

To je bilo tamo negdje tokom prošlog ljeta, pa ne znam jel se situacija u ZG išta popravila...

14 godina
offline
Re: AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.
miki1981 kaže...
Drazen kaže...
Super, ako VIP ugasi 2G slobodno mogu prec na nekog drugog jer mi je 3G koma da ne moze bit veca koma. Zivim na selu imenom Zagreb.
Sva sreca do to kod nas ne bu jos oho godina.

Da...ovo je zanimljivo.

Ja ovdje u Lovranu imam 3G onako...malo lovi malo ne, kad ulovi je ok, kad ne ulovi ide na edge i tako.

I tako dođe kod mene frend iz ZG, iz centra, da ne bude zabune, i on sav ljut viče kako čak i ovdje lovi 3G dok kod njega nikako.

Pa mi onda priča kako je u ZG, i to ne samo u rubnim djelovima, i dalje puno crnih točaka, tj lokacija sa lošim, ili čak i nikakvim signalom, i da ima dosta nezadovoljnih korisnika na svim mrežama. A kaže čim se mičeš malo izvan grada, situacija zna biti još i gora. To me poprilično iznenadilo moram priznati i tad sam odustao uopće od nadanja da bi se kod mene mogao 3G signal ustabiliti u neko dogledno vrijeem jer ako neće u ZG to odraditi kako treba što bi onda ovdje.

To je bilo tamo negdje tokom prošlog ljeta, pa ne znam jel se situacija u ZG išta popravila...

To je sve zbog opterećenosti baznih stanica. Ja sam u Osijeku, imam npr 3G signal 3-4/5 crtica, ali često usred razgovora prebaci na 2G, ili jednostavno pukne veza. To je baš čest slučaj, dok u nekim drugim dijelovima grada nema takvih stvari. Pričam o HT-u.

http://www.powerplaymanager.com/r802803/ sportski menađer. probaj i uživaj!
14 godina
neaktivan
offline
Re: AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.

Znači pokrivenost je ok, samo bi vam dobro došlo još pokoja stanica da preuzme load...

10 godina
protjeran
offline
Re: AT&T gasi 2G mrežu do kraja 2016.
Ja recimo predlazem da ne ulazu u nove, nego da ove postojece iz Zagreba samo montiraju na selo. Nakon toga trebamo pricekati novog Teslu...barem sam ja tako shvatio. P.S. Seljaci lupaju TD, ali ovoga puta doslovno.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.8.2014 15:28 (skilly).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice