Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

poruka: 79
|
čitano: 11.272
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bug Plus novi hrvatski iPad magazin".
11 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
rex251 kaže...

OK. Meni ta tajnovitost redakcije o budućim projektima nije jasna. Zašto ne uđete u suradnju s jednostavno npr. Ziniom, i distribuirate vaše izdanje BUG-a i Mreže kao da je papirnato, ćemu posebna aplikacija? Osobno koristim Zinio na ipadu od prvih dana, čak sam ga koristio i na laptopu prije ere tableta za neke strane časopise, multiplatformski je distribucijski kanal, izvrsno radi, i što je najbitnije za redakciju dao bih vam lovu za godišnju pretplatu, nećete vjerovati ali ne želim multi level aplikaciju da bih pročitao BUG, jednostavno ga volim čitati kao da je papirnati, volim kada se simulira okretanje papira, još mi samo fali da zaslinim prst, pa po ekranu, mojoj sreči nema kraja. Ne želim koristiti sadašnju digitalnu arhivu jer ne radi lijepo na tabletima. Opet ponavljam, ćemu posebna aplikacija i mučenje s istom, uostalom jako dobro znate da vam Apple neće oprostiti svoju maržu čak ako i koristite svoju aplikaciju, razumijem zaobilaženje news standa jer je vezan na iOS, ali postoje i druga rješenja. I offtopic, i dalje me fasciniraju likovi na ovom forumu s izavama "ja ne poznam nikog tko ima ipad a čita Bug". Predlažem redakciji da jednog dana kada im zaživi distribucija elektroničkim putem kako spada, objave statistiku na kojim uređajima im je korištena pretplata, pa da riješimo i taj misterij, ali imam neki osjećaj da će zastupljenost ljudi koji su voljni dati novac za tuđi rad (godišnju pretplatu BUG-a) ići jako u korist "glupim" korisnicima ipada kao što sam ja.

 

Amen, takodjer bi platio to.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2012 0:15 (nDay).
16 godina
moderator
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
rex251 kaže...

OK. Meni ta tajnovitost redakcije o budućim projektima nije jasna. Zašto ne uđete u suradnju s jednostavno npr. Ziniom, i distribuirate vaše izdanje BUG-a i Mreže kao da je papirnato, ćemu posebna aplikacija? Osobno koristim Zinio na ipadu od prvih dana, čak sam ga koristio i na laptopu prije ere tableta za neke strane časopise, multiplatformski je distribucijski kanal, izvrsno radi, i što je najbitnije za redakciju dao bih vam lovu za godišnju pretplatu, nećete vjerovati ali ne želim multi level aplikaciju da bih pročitao BUG, jednostavno ga volim čitati kao da je papirnati, volim kada se simulira okretanje papira, još mi samo fali da zaslinim prst, pa po ekranu, mojoj sreči nema kraja. Ne želim koristiti sadašnju digitalnu arhivu jer ne radi lijepo na tabletima. Opet ponavljam, ćemu posebna aplikacija i mučenje s istom, uostalom jako dobro znate da vam Apple neće oprostiti svoju maržu čak ako i koristite svoju aplikaciju, razumijem zaobilaženje news standa jer je vezan na iOS, ali postoje i druga rješenja. I offtopic, i dalje me fasciniraju likovi na ovom forumu s izavama "ja ne poznam nikog tko ima ipad a čita Bug". Predlažem redakciji da jednog dana kada im zaživi distribucija elektroničkim putem kako spada, objave statistiku na kojim uređajima im je korištena pretplata, pa da riješimo i taj misterij, ali imam neki osjećaj da će zastupljenost ljudi koji su voljni dati novac za tuđi rad (godišnju pretplatu BUG-a) ići jako u korist "glupim" korisnicima ipada kao što sam ja.

A reci mi - jesi li se ti zapitao kako to da nikome iz Hrvatske nije palo na pamet da surađuje sa Ziniom, a eto tebi je? Baš čudno, zar ne? Prvi put smo ih kontaktirali mislim prije pet ili šest godina. Pa onda opet, pa opet, pa opet... I znaš što se dogodilo? Baš ništa! Toliko ih zanima ovo tržište da im se ne da ni razgovarati o tome da ih - ne zanima!

 

O ostalom neću, ponavljat ću se... Tajni nema, već izbjegavanje pompoznih najava dok neke stvari nisu dovršene... Budi malo strpljiv! :)

 

...
11 godina
neaktivan
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

btw na novom ipadu su vam slova crna u tekstovima vidljivo mutna

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
Ništa nemože zamijenit raspakiravanje svježe mirišljavog Bug-a u tiskanom izdanju...

Nisam za digitalizaciju svega i svačega, ipak je papir, papir...
Gaming is Life!
16 godina
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
PCGamerX kaže...
Ništa nemože zamijenit raspakiravanje svježe mirišljavog Bug-a u tiskanom izdanju...

Nisam za digitalizaciju svega i svačega, ipak je papir, papir...

Slazem se, ali za nas koji ne mozemo do tiskanog izdanja to bi bio spas! Ovako sam prisiljen po netu traziti piratske skenove (a nadu se bez problema). Kao sto sam vec rekao, pretplacen sam na "online" Jutarnji, koji se lista kao i obicne novine, tako izgleda, i cak se cuje "listanje". Pa ako moze Jutarnji.... Pretplata je cak i jeftinija, a ja sam za BUG spreman placati istu pretplatu kao i za tiskano izdanje. Nije to dakle pitanje izbora - BUG mogu citati ili u elektronskom obliku, ili nikako!

***** Maxxy *****
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Miro, Zinio sam naveo kao jedan dobar primjer online distibucije hrpe časopisa po mnogim zemljama, ne bavim se novinarstvom, ako ti kažeš da ne žele surađivati s kompanijama iz Hrvatske, mogu samo na to reči šteta.

A što je npr. sa Pressreader aplikacijom, oni uredno distribuiraju Večernji List sa svim njihovim prilozima? Poanta, novac je tu pred vama, pružite ruku i uzmite ga, evo ja ga nudim za 1 pretplatu, ali možda je to sitna lova za uredništvo, pa nije zanimljivo, to je samo jedna pretplata.

Ispričavam se što kritiziram, to je lakše nego stvaranje nečega, što je vaš posao, ali strpljenje nije vječno, treća generacija tableta je na tržištu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Dragi rex251,

Trebao bi promisliti prije nego napišeš rečenice koje sdarže neistine i vrijeđaju. Sebe vrijeđaj koliko hoćeš, ali ne stavljaj to drugima u usta. Čitanje između redaka je nezahvalana djelatnost ponajviše jer se učestalo krivo iščitava. Tako i ti čitaš između redaka što ti odgovara. Forumi služe za izražavanje mišljenja, pobijanje, razgovore itd. ali kao i u svakodnevnoj komunikaciji treba razmisliti što se kaže/napiše jer inače izlaze gluposti na vidjelo.

I dalje ne shvaćam potrebu korisnika Applea da komentiraj svaku izjavu o njihovim uređajima. Nekad je to bilo zabavno, ali sada je dosadno. Istina, nismo svi savršeni, kao što ni tableti i ini uređaji nisu. :-)

Toliko o tome.

Pozdrav ekipi BUG-a! Veselim se ljetnom dvobroju :-)

14 godina
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
Cudna ti je potreba korisnika applea da komentiraju izjave nekorisnika applea o apple uredjajima, a nije ti cudna potreba tih nekorisnika da izjave nesto o uredjajima o kojima imaju malo ili nimalo pojma. Uopce se ne cudim.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
Postoji nešto što se zove zafrkancija, to je bila ta rečenica o savršenim korisnicima ipada, ali evo ispričavam se još jednom povređenima, neće se ponoviti.
13 godina
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Ponosni vlasnik Android tableta ovdje (Xoom s ICS-om), uz to i višegodišnji pretplatnik. Jako bi rado vidio ovo za Android.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Dragi Ezio,

Ja nisam kometirao apple proizvode i nije se vodila rasprava o kvaliteti i inim stvarima aplleovih proizvoda, već se pisalo o željama korisnika drugih platformi da se ovaj eksperimentalni sadržaj može pročitati i na ne-apple uređajima. Drugi put pročitaj sve izjave, a onda komentiraj.

15 godina
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Nekidan sam ga skinuo. Sadrzajno nezanimljiv. Necete valjda ovo naplacivati?

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
Odlicna stvar. Vasnik ipada. Zbog posla dost putujem i kupujem bug u hodu. Na online izdanje bi se preplatio. Pozdrav.
Za trijumf zla dovoljno je da dobri ljudi ne cine nista.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
tnakir kaže...

Nekidan sam ga skinuo. Sadrzajno nezanimljiv. Necete valjda ovo naplacivati?

 

 

Hoćemo, ali samo tebi - 150 kuna download, za ostale besplatno.

 

Uplati nam lovu na račun.

This space for rent!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
Drago kaže...
tnakir kaže...

Nekidan sam ga skinuo. Sadrzajno nezanimljiv. Necete valjda ovo naplacivati?

 

 

Hoćemo, ali samo tebi - 150 kuna download, za ostale besplatno.

 

Uplati nam lovu na račun.

Imaš iPad ,imaš love i za to. Daj pare!! {#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
Drago kaže...
tnakir kaže...

Nekidan sam ga skinuo. Sadrzajno nezanimljiv. Necete valjda ovo naplacivati?

 

 

Hoćemo, ali samo tebi - 150 kuna download, za ostale besplatno.

 

Uplati nam lovu na račun.

 Hahha,koji car.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
12 godina
neaktivan
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Kad izlazi novi broj?

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bug Plus novi hrvatski iPad magazin

Slijedece ljeto! 

***** Maxxy *****
15 godina
neaktivan
offline
Bug Plus novi hrvatski iPad magazin
Odlicno. Teme onako, nisam bas za gadgete, ali ok za procitat. Koliko je bilo skidanja? Danas sam uzeo odmah godisnju pretplatu na newstandu za redovni Bug, nakon par godina nekupovanja.i jedva cekam pocet citat. Molim Vas objavite stanje pretplata putem appstorea. Mislim da nas jako puno zanima.
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice