DirectX 11 kartice krajem godine

poruka: 39
|
čitano: 7.256
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "DirectX 11 kartice krajem godine".
15 godina
neaktivan
offline
DirectX 11 kartice krajem godine

Ma slažem se, devetka rulz!

Ojla!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
DirectX 11 kartice krajem godine

To je sve otišlo previše daleko, još malo pa će počet nove grafičke i  novi windowsi izlazit svaki mjesec. Nedaj Bože takvog što, nebi imao love ni za kruh jer bi svaki mjesec morao dati 5000 za nove komponente.

AMD Athlon x2 6000+ Asus M2N68 XV GeForce 9600GT 1gb sonic 4gb DDR2(800mhz) Kingmax WD 500gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
DirectX 11 kartice krajem godine

A ja mislio da če ati 5xxx doči u 6 mj.Plač

A na kraju krajeva vrijeme če pokazati svoje, dali je isplativopraviti novi API tako brzo.Neodlučan

Možda jedino dobro u tome je što če doči nove grafe sa boljim preformansama.Cool

Ja si uzimam čim izađe jednuBelji se.

AMD 6000+ 3,1 GHz ATI Club 3D3850 512 ddr3 WD 640 GB , Maxtor 80 GB Chieftec 400 W 4 GB DDR2 1000GHz Muskin red line monitor LG FLATRON ez T710BH 17" (crt)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: DirectX 11 kartice krajem godine

Da šteta ja sam mislio piknut jednu u novu pilu i sad izgleda nikaj od toga...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
DirectX 11 kartice krajem godine

Htjeli mi ili ne gospodo tehnologija napreduje brzim korakom.Tko si bude mogao priustit kupit ce a tko ne nece.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: DirectX 11 kartice krajem godine

Kako bi prodali nove grafe nego na taj način,jer sa ovima današnjim koliko su jake ne triba kupovat novu do 2012 g.

doktor za grafe i ludosti
15 godina
neaktivan
offline
RE: DirectX 11 kartice krajem godine
dery kaže...

Kako bi prodali nove grafe nego na taj način,jer sa ovima današnjim koliko su jake ne triba kupovat novu do 2012 g.

 Da,Da.Baš si upravu.Zato jedna GTX285 daje nekih 30FPS-a u CRYSISU pri rezi 24" Monitora sa isključenim AA i uključenim AF filtrima na visokim postavkama.
Kad bi oni radili grafe koje bi bez problema vukle igre četri godine(KAO ŠTO JE TO PRIJE BILO).Onda bi se dogodio potpuni slom grafičkog tržišta.
A vijeruj mi da bi ja bio prvi sretan kad ne bi trebao mijenjat svake godine novu grafu da bi zadovoljio svoje apetite u vezi postavkama grafike u igrama.
MICROMAN
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2009 16:47 (microman).
15 godina
offline
RE: DirectX 11 kartice krajem godine

Naivan si ako misliš da će te prve grafe dx11 šta ih izbace fino vrtit dx11 igre.Pa uvik će kasnit hardver za tim,normalno oni i žive od takvih šta odma kupuju novo i još preskupo samo radi jedne igre.Ne valja odma na prvi balun se zaletit.Zato i je grafika skupa.Ma zamisli samo da jedan komad late kao gtx295,koji sam po sebi ničemu ne služi, košta kao jedan dobar lcd tv ili laptop pa to nema smisla.Svake tri god.bi bilo dovoljno obnovit komp.

doktor za grafe i ludosti
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2009 19:06 (dery).
15 godina
neaktivan
offline
RE: DirectX 11 kartice krajem godine
dery kaže...

Naivan si ako misliš da će te prve grafe dx11 šta ih izbace fino vrtit dx11 igre.Pa uvik će kasnit hardver za tim,normalno oni i žive od takvih šta odma kupuju novo i još preskupo samo radi jedne igre.Ne valja odma na prvi balun se zaletit.Zato i je grafika skupa.

 Pa nije samo jedna igra.GTAIV(Koju dosta njih bi htijelo igrati),Far Cry2.
MICROMAN
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice