Hakiran CCleaner

poruka: 271
|
čitano: 36.066
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakiran CCleaner".
12 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
Torent kaže...
Luka123 kaže...
....

Hvala na pohvali nisam znao da skoro 29-godisnjake smatras mlade. Kad tocno postajem star sa 50?

Ocemo sad pricati malo o arhitekturi racunala, mirkro procesorima ili instrukcijama, digitalna tehnika, racunalne mreze etc. izaberi topic da ti zacepim jezicinu.



 Pa s obzirom da sam skoro 20 godina stariji od tebe vec si mi zacepio jezicinu svojim nacinom razgovora i kulturom tako da ne moramo birati temu. Ti si samo jedna sirova seljacina koja sve zna ;) Blazeno x na forumu ;)

 

Seljacina sam jer ima vise znanja od "vas" ?(stariji ste gospodin pa sam kulturan). A uredno se pravite pametni u threadovima poput iPhone i Windows Phone.

A nemate znanja niti iskustva u polju osnova informatike i racunala. Ili sam se prevario pa ste mozda neki doktor znanosti, koji nema pametnija posla nego razgovarati sa ljudima koji nemaju istu "skolu", pa sam seljacina za vas.

everyday i'm shuffling...
15 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
Luka123 kaže...
..

Seljacina sam jer ima vise znanja..

 -ne. Ali to nije tema.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
Friday kaže...
BlackMoon kaže...

Koliko se prašine diglo oko ničega

 

Ti ne znas sta je kompajliranje i certifikat, ne?

 Ne, nisam otišao u zaostalu Irsku pa ne znam...

Sinoć sam lega jutros...
16 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner
BlackMoon kaže...
Friday kaže...
BlackMoon kaže...

Koliko se prašine diglo oko ničega

 

Ti ne znas sta je kompajliranje i certifikat, ne?

 Ne, nisam otišao u zaostalu Irsku pa ne znam...

 

Ne mozemo svi biti masno placeni programeri, ali na smislu za humor bi mogao malo poraditi - ovo je jadno...

Freak Show Inc.
16 godina
online
Hakiran CCleaner

Kratka video analiza hakiranog Ccleaner-a:

 

Prodajem Fractal Node 304 za 400kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
Friday kaže...
BlackMoon kaže...
Friday kaže...
BlackMoon kaže...

Koliko se prašine diglo oko ničega

 

Ti ne znas sta je kompajliranje i certifikat, ne?

 Ne, nisam otišao u zaostalu Irsku pa ne znam...

 

Ne mozemo svi biti masno placeni programeri, ali na smislu za humor bi mogao malo poraditi - ovo je jadno...

 Jadna je država u koju si išao. Da nije jadna ne bi cijeli jedan Boston imali u Americi. Eto, još jadniji komentar, ali mi ga je gušt napisati...sad mi je tlak već na 250 i idem uninstalirati takj nesretni CCleaner, kad ste ovoliku prašinu digli oko njega. K vragu i dan kad sam ga prvi put instalirao!

Sinoć sam lega jutros...
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 2:16 (BlackMoon).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner
De ne pjeni. Sta te briga sta pišemo kao sto nas briga sta si ti instalirao....
6 godina
protjeran
offline
Hakiran CCleaner

Komp bez ce klinera je totalno neupotrebljiv.

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner

Ovaj puta se zalomilo na ccleaneru, no vjerojatno veći dio kojekakvih softvera sadrzi u sebi neki dio koji bas i nije po volji većini, najblaze receno....
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner

Da li bi pravio nesto za dzabe? Cim je dzabe dobro pogledaj zasto ;)

7 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
Pa free apk najcesce imaju za cilj da ti taj isti autor proda komercijalnu verziju tog ili nekog drugog njegovog programa, ili da pridobije paznju neke korporacije koja će od njega otkupiti najcesce cjelu firmu i projekt.

No, osto tako ogroman postotak apk ( i free i nonfree ) ima u sebi neki vid prikupljanja podataka koje će pokusati prodati ili cak maliciozno zloupotrijebiti.

I naposlijetku, postoje i posve legitimne apk koje su provalom na host zamijenjene modificiranim verzijama bez znanja pravih autora org apk te se onda takve apk koriste najcesce u kriminalne svrhe , pishing, ddos, ransomware, razne ucjene, .....

.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner
BlackMoon kaže...

 Jadna je država u koju si išao. Da nije jadna ne bi cijeli jedan Boston imali u Americi. Eto, još jadniji komentar, ali mi ga je gušt napisati...sad mi je tlak već na 250 i idem uninstalirati takj nesretni CCleaner, kad ste ovoliku prašinu digli oko njega. K vragu i dan kad sam ga prvi put instalirao!

 

Ocito ne poznas irsku povijest ali nema veze. Cijela svrha ovog threada je bila da te izvedemo na pravi put. I u tome smo uspjeli. Zahvaljujem se kolegama, urednistvu Bug-a na ustupljenoj infrastrukturi i KGK sto je omogucila da se u hrvatskoj dogadjaju promjene na bolje.

 

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner

Nemoj trpat Avast u isti koš s Piriformom. Iz Avasta su jasno napomenuli kako je hakiranje započeto prije nego što je Avast kupio Piriform, te su napomenuli kako imaju dobre dokaze za to. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner
BlackMoon kaže...

Iz povijesti sam najmanje imao četvorku kroz cijelo školovanje, a koliko je jadna bila irska povijest, dobro mi je znano. Na kraju, da budem iskren, ta tvoja hvaljena Irska tek sada otkriva pravo lice, zato se sve više ljudi zavedenih glupošću o boljem životu i vraća iz te sumorne države. Ne busaj se u prsa da si me na nešto nagovorio (znam da je vama programerima nos do neba). To je bila isključivo moja odluka i ničija više. Program je imao lijepu budućnost dok je bio vlasništvo Piriforma i dobro se razvijao. Ništa se posebno nije dogodilo, osim što se prokurvao kao i svi drugi i to čvoljavom Avastu, pod čijom je palicom jako brzo otišao u lijepi kurac i kao takav mi više ne treba. Eto, to je razlog. A ti Petko, zabij nos u tagove i u rajskoj Irskoj programiraj nešto korisno, da se i za naše programere pročuje...

 

Bas si ogorcen. Hoces da ti nadjem neki posao ovdje?

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
Friday kaže...

Bas si ogorcen. Hoces da ti nadjem neki posao ovdje?

 covjek se nije izjasnio, pa može meni neki, dosta mi je ovih CNC-a, al bolje u Os. , da ne selim u Irsku

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 19:34 (loky4i4).
14 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
honor8 kaže...

Komp bez ce klinera je totalno neupotrebljiv.

 

Glupost, ti si pametan k'o pcela!!

veni vidi didici
6 godina
protjeran
offline
Re: Hakiran CCleaner
dagoberhr kaže...
honor8 kaže...

Komp bez ce klinera je totalno neupotrebljiv.

 

Glupost, ti si pametan k'o pcela!!

 

Pročitaj moje postove na ovoj temi pa će ti bit jasno. 

15 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
honor8 kaže...
dagoberhr kaže...
honor8 kaže...

Komp bez ce klinera je totalno neupotrebljiv.

 

Glupost, ti si pametan k'o pcela!!

 

Pročitaj moje postove na ovoj temi pa će ti bit jasno. 

  padobranski doskok.. al tako je to. CC rulzz!

 

+btw, pošto je CC mrtav (kao tema i inače..) :)) za one koji koriste logiku.. pa nek svatko donese za sebe odluku.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.9.2017 14:10 (ihush).
6 godina
protjeran
offline
Re: Hakiran CCleaner
ihush kaže...

 

+btw, pošto je CC mrtav (kao tema i inače..) :)) za one koji koriste logiku.. pa nek svatko donese za sebe odluku.

 

Ja ga nisam nikad u životu koristio, ali ponukan ovom raspravom i zdravom logikom upravo ga ubacujem na dva stolna računala i jedan prijenosnik, nekako sam mišljenja da sve ovo što se piše nije istina i zlobnici žele da su narodu sporija računala.

Javim rezultate jesu li mi se računala ubrzala.

Još nešto sam zaboravio pitat jer možda sam ja krivo pritumačio.

Na ovoj slici je nova opcija od zadnjeg updatea ccleanera ?Sad briše i malware uz tonu ostalog smeća koje usporava računalo ?

Ako je tako stvarno je šteta ne imat tako moćan alat.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.9.2017 14:39 (honor8).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner

Zaboravio si par smajlija staviti ;)

15 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
honor8 kaže...
..

Na ovoj slici je nova opcija od zadnjeg updatea ccleanera ?Sad briše i malware uz tonu ostalog smeća koje usporava računalo ?

Ako je tako stvarno je šteta ne imat tako moćan alat.

 -ja čekam dok ubace dio za snimanje CDa (nero), pisanje (word), tertis+solitaire.. configurator za minecraftforge, sysdiag, monitor cpu-ram-temp i OC.. i još par fičera osim backdora :) jer, bez navedenih želja mi ne treba brže računalo. Ili, ovakvi alati iz klase 'optimizatori-čistaći'.. kao primarnu namijenu navode ubrzanje + bolji/sigurniji rad. Čišćenje smeća .. = kontradiktorno :)

.. al to je tak kad se postavi logički ili argumentirani kriterij. No stvarno, frapantno, koliko powerjuzera ima želju-potrebu braniti CC.. zabrinjavajuće. Pri tome ih argumenti ne zanimaju previše, jer vjera je jaka (LukeSky)..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.9.2017 16:15 (ihush).
16 godina
online
Hakiran CCleaner
Prodajem Fractal Node 304 za 400kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Hakiran CCleaner

Zanimljivo... 

klik

klik

klik

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
honor8 kaže...

Zanimljivo... 

klik

klik

klik

Treba ugasiti monitoring jer je to nepotrebno pogotovo u besplatnoj verziji gdje to ne možeš podešavati.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner

Znaci treba tvikati program za tvikanje ;) Zanimljivo... A koristis ga iz ciste lijenosti jer sve sto on radi mozes i rucno za par minuta par puta godisnje ;) Neporcjenjivo ;)

7 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
Torent kaže...

Znaci treba tvikati program za tvikanje ;) Zanimljivo... A koristis ga iz ciste lijenosti jer sve sto on radi mozes i rucno za par minuta par puta godisnje ;) Neporcjenjivo ;)

 ne postoji program na računalu uključujući i samo računalo i os koji ne treba tweekati, u difoltnim postavkama postoji uvijek nešto što bode oči i ne valja

ravna zemlja i šupalj mjesec
15 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
Marko :D kaže...
honor8 kaže...

Zanimljivo... 

klik

klik

klik

Treba ugasiti monitoring jer je to nepotrebno pogotovo u besplatnoj verziji gdje to ne možeš podešavati.

 -zašto? :)) tj, KISS, bez smeća je manje smeća.. i nema problema.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
protjeran
offline
Re: Hakiran CCleaner
Marko :D kaže...
honor8 kaže...

Zanimljivo... 

klik

klik

klik

Treba ugasiti monitoring jer je to nepotrebno pogotovo u besplatnoj verziji gdje to ne možeš podešavati.

 

Bokte umjesto da se nakon svega posereš po tom smećarskom programu koji je koristan samo teškim tikvanima ti ideš opet u nove solucije vezano za isti i dalje ga braniš. 

Pisah sve u  jednom "dahu", jer ne mogu shvatit koliko ljudi mogu bit tvrdoglavi.

Fanboyism po svemu sudeći treba liječit. 

13 godina
offline
Re: Hakiran CCleaner
honor8 kaže...
Marko :D kaže...
honor8 kaže...

Zanimljivo... 

klik

klik

klik

Treba ugasiti monitoring jer je to nepotrebno pogotovo u besplatnoj verziji gdje to ne možeš podešavati.

 

Bokte umjesto da se nakon svega posereš po tom smećarskom programu koji je koristan samo teškim tikvanima ti ideš opet u nove solucije vezano za isti i dalje ga braniš. 

Pisah sve u  jednom "dahu", jer ne mogu shvatit koliko ljudi mogu bit tvrdoglavi.

Fanboyism po svemu sudeći treba liječit. 

Ja nikoga ne branim. 

 

Da se to dogodilo Windowsu, bi li ga i dalje koristio?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Hakiran CCleaner

OS ti je neophodan ovo kino nije....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice