Hrvoje Hafner otkriva najbolji recept za uspješno

poruka: 11
|
čitano: 1.888
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvoje Hafner otkriva najbolji recept za uspješno ".
9 godina
protjeran
offline
Hrvoje Hafner otkriva najbolji recept za uspješno

Ovaj je gori od Elle, samoproglaseni guru sa guru blogom. 

 
0 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvoje Hafner otkriva najbolji recept za uspje
Ne diraj mi Haf-a:-)
 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Hrvoje Hafner otkriva najbolji recept za uspješno

Dobar gost od kojeg se dosta toga moglo saznat o crow-u 

 

p.s dr.Petric sve si opusteniji i lezerniji 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 14:56 (4mal).
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hrvoje Hafner otkriva najbolji recept za uspješno

Petric je valjda sa Trešnjevke...

 

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 19:40 (Flying Dutchman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Hrvoje Hafner otkriva najbolji recept za uspješno

Jel netko primjetio autorovu opsjednutost "zaradom", riječ koju trpa u svaki naslov kad najavljuje ove loše emisije?

 

http://www.bug.hr/vijesti/toni-milun-otvara-novu-sezonu-star-techa-otkriva/155760.aspx

http://www.bug.hr/vijesti/ella-dvornik-objasnjava-kako-blogom-facebook-str/156353.aspx

http://www.bug.hr/vijesti/hrvoje-hafner-otkriva-najbolji-recept-uspjesno/156490.aspx

 

Prikriveni clickbait koji smatra da ljude jedino zanima novac pa ih na taj način privlači.

Preloše.

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvoje Hafner otkriva najbolji recept za uspje

tebe je očito privukao :-) live long and prosper

15 godina
offline
Re: Hrvoje Hafner otkriva najbolji recept za uspje
gsustek kaže...
Ne diraj mi Haf-a:-)

 Di si Šuki 

14 godina
offline
Hrvoje Hafner otkriva najbolji recept za uspješno

Sta nije poanta crowdsourcinga da ako imas ideju lakse dodjes do novaca da pokrenes posao. Zarada je ono sto ti taj projekt/posao donese. Ovako slozen naslov sugerira da se crowdsourcing projekt radi samo zato da se digne lova i na taj nacin 'zaradi'

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Hrvoje Hafner otkriva najbolji recept za uspješno

Sviđa mi se ovaj novi video uradak sa strane naših Bugovaca.

Informativan, sadržajan, te poučan. Zaokružena je slika o crowfundingu.

 

Tko želi može ponešto naučiti i imati reference za dalje proučavanje materije.

Ljudi počesto imaju ideje, al' ih ne znaju kako realizirati, te onda brzo odustanu od njih. A, sa ovakvim načinom sakupljanja resursa čovjek ostaje fokusiran na svoju ideju koji želi razviti i dovesti do kraja.

 

Sviđa mi se plemenita ideja crowfundinga, jer primjerci prije par mjesci sam upravo igrao igru(Hard West) koja je napravljanja pomoću para sakupljenih na ovaj način.

Ovo je totalni odmak od onih načina sakupljanja para za neke ljude u potrebi, te na kraju oni koji su davali novac da nekome pomognu, ostanu prevareni i izigrani. Kao u slučaju, Nore Fore, gdje ekipa ima cilj živjeti od tuđih novaca koji su donirani u plemenite svrhe.

 

Ljudi i ne znaju da sve tzv. dobrotvorne organizacije u stvari su prava mala poduzeća koja su svoju karitativnu djelatnost prevoriti u pravi biznis. Primjerice, par koje donirate u 90% ide na njihov hladni pogon, te onaj krajnji u potrebi dobije jedva i 5-10% sredstava koja su donirana. A, sve te organizacije se furaju na veliku plemenitost i dobrotu, a ustvari su mučki iskorištavatelji tuđe dobrote, te on ljudi rade obične budale...

 

Zato mi se sviđa crowfunding, jerbo točno znaš kaj finaciraš, te je sve transprento, te nema figa u džepu.

 

Preko crowfundinga se mogu skupljati sredstva iz plemenite svrhe, kao što je jedan tip skupljao novac za novi zub. A, ne one masovne medijske histerije, gdje se uključi svakojaka bagra, od političara do estrade, te danima cvile ispred ekrana i po društvenim mrežama kako je dobro činiti dobro, a u stvari promoviraju sebe.

 

Bolji mi je pristup crowfundinga, gdje je u fokus pojedinac ili neka organizacija, al' je cilj obrazložen, te se ne kriju prave namjere. Jednostavno, ako je to i bizis, zakaj ne? Biznis nije nikaj loše, pa ljudi žive od toga i time se bavi. Al' dežurni dušebrižnici uvijek ruse, jer eto nemaju pametnijeg posla kako izići iz svoje bijede, pa žele preko tuđeg uspjega doći do izražaja, al' im ne ide baš. I dalje ostaju papčine najveće, kakve su bile i prije.

 

Samo nastavite sa ICT temama koje su vašim entuzijazmom i zalaganjem dovedni čak i na TV ekrane, pa osim čitalčke publike, Bug postaje i televizičan.

To je super!

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Hrvoje Hafner otkriva najbolji recept za uspje
PzKpfw kaže...

Sviđa mi se ovaj novi video uradak sa strane naših Bugovaca.

Informativan, sadržajan, te poučan. Zaokružena je slika o crowfundingu.

 

Tko želi može ponešto naučiti i imati reference za dalje proučavanje materije.

Ljudi počesto imaju ideje, al' ih ne znaju kako realizirati, te onda brzo odustanu od njih. A, sa ovakvim načinom sakupljanja resursa čovjek ostaje fokusiran na svoju ideju koji želi razviti i dovesti do kraja.

 

Sviđa mi se plemenita ideja crowfundinga, jer primjerci prije par mjesci sam upravo igrao igru(Hard West) koja je napravljanja pomoću para sakupljenih na ovaj način.

Ovo je totalni odmak od onih načina sakupljanja para za neke ljude u potrebi, te na kraju oni koji su davali novac da nekome pomognu, ostanu prevareni i izigrani. Kao u slučaju, Nore Fore, gdje ekipa ima cilj živjeti od tuđih novaca koji su donirani u plemenite svrhe.

 

Ljudi i ne znaju da sve tzv. dobrotvorne organizacije u stvari su prava mala poduzeća koja su svoju karitativnu djelatnost prevoriti u pravi biznis. Primjerice, par koje donirate u 90% ide na njihov hladni pogon, te onaj krajnji u potrebi dobije jedva i 5-10% sredstava koja su donirana. A, sve te organizacije se furaju na veliku plemenitost i dobrotu, a ustvari su mučki iskorištavatelji tuđe dobrote, te on ljudi rade obične budale...

 

Zato mi se sviđa crowfunding, jerbo točno znaš kaj finaciraš, te je sve transprento, te nema figa u džepu.

 

Preko crowfundinga se mogu skupljati sredstva iz plemenite svrhe, kao što je jedan tip skupljao novac za novi zub. A, ne one masovne medijske histerije, gdje se uključi svakojaka bagra, od političara do estrade, te danima cvile ispred ekrana i po društvenim mrežama kako je dobro činiti dobro, a u stvari promoviraju sebe.

 

Bolji mi je pristup crowfundinga, gdje je u fokus pojedinac ili neka organizacija, al' je cilj obrazložen, te se ne kriju prave namjere. Jednostavno, ako je to i bizis, zakaj ne? Biznis nije nikaj loše, pa ljudi žive od toga i time se bavi. Al' dežurni dušebrižnici uvijek ruse, jer eto nemaju pametnijeg posla kako izići iz svoje bijede, pa žele preko tuđeg uspjega doći do izražaja, al' im ne ide baš. I dalje ostaju papčine najveće, kakve su bile i prije.

 

Samo nastavite sa ICT temama koje su vašim entuzijazmom i zalaganjem dovedni čak i na TV ekrane, pa osim čitalčke publike, Bug postaje i televizičan.

To je super!

 Vidi ovoga, lici mi na afirmativne (placene) spamere na indexu (klicko). Znam da nije, ali bugovci su super amateri bez puno entuzijazma. Uvijek guraju potrosene likove bez ideja sa neodredjenom spikom koja podsjeca na naj(gore)bolje dane soc realizma.

10 godina
offline
Hrvoje Hafner otkriva najbolji recept za uspješno

Eh, vidim da su neki iskompleksirani, te su se pronašlim u mojm postu.

 

Da, to su "amateri" koji već 20 i kusur godina rokaju profesionalno na najjačoj razini, te žive od toga.

Da, voditelj Star Tech je "amater" koji je prihvaćen kao žiriju za biranje najboljih proizvoda na razini Europe, te je na svim nazočan na svim svjetskim ICT događajima, a na jednom je čak bio prihvaćen isto tako u žiriju. A, gle čuda on živi od svojega posla.

Hm, ne znam kakvi su to "amateri" koji žive profesionalno od svojeg rada, te u svom poslu rulaju nadmoćno već godina i desteljećima.

 

Kad oholi pojedinici govore o drugima, ustvari najbolje govore o sebi.

Il' da me oni lakše shvate: Kaj govoriš, to postojiš!

 

Svatko može imati svoje mišljenje, al' nije u tome stvar, nego u intelektualnom poštenju. 

Negiranje očitih stvari u stavrnosti je nazočno kod svih koji su malo skrenuli u svojem mozgu, te žive u svojem svijetu, gdje su oni, eto "najbolji", najljepši, i kaj ti sve znam, sve do trenutka dok ne trebaju to pokrijepiti dokazima. 

Zato im anonimnost koju nudi Internet savršena za liječenje svojih kompleksa, al' oni i dalje ostaju papčine, kao što su i bili do sada.

Nisu takvi pojedinici prisutni samo na ovoj temi, nego u svakoj temi, dođu i ruse kak' nekaj tobože ne valja, a u stvari imaju problem sa samim sobom koji bi trebali liječiti raznorazni doktori specijalisti.

 

BTW, O.Maštruko(uspješan u crowfundingu isto tako...) je za H.Hafnera napisao da je najveći hrvatski guru za crowfunding.

Znači legenda ICT novinarstva u nas je to napisao za posljednjeg gosta Star Tech, te je voditelj, dr.Petric isto tako legenda sam po sebi...Znači, imamo sve profi igrače iz svijeta ICT, te ih sada netko anonimno ide prozivati za amaterizam....

 

Ah, nije nekima lako....

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice